302
ba.jpg
A tizenhét milliós fegyverraktár
  • Richardix
    #102
    én meg sajt bizniszben utazom. Hány lyuktól számít vmi sajtnak? :)
  • CamelX
    #101
    Jól átsütve mind2 oldalon :D temetkezési vállalatok abajoghatnak az ingyen hamvasztás miatt. Elveszem a munkájukat :D
  • Richardix
    #100
    grillezünk? :)
  • CamelX
    #99


    A legújabb házikedvenc :) kevés olyan pajzs nélküli ellenfél van amit nem emészt el 2mp alatt a napalm felhője :D
  • Richardix
    #98
    Nos... nem akarom megtudni.. :P
  • obe
    #97
    + el
  • obe
    #96
    köszi a jó hírt...egyébként tudod hogy jártak a rossz hírt hozó hírnvivőkkel az ottomán birodalomban?..peace
  • Richardix
    #95
    20 mp alatt? wooow
    mivel én SMG-t nem használok ezért én gépfegyverrel zúztam le, úgy se tartott sokáig. mivel elég nagy dög, a kevésbé pontos, de nagy tár kapacitású és gyors tüzelésű géppusitól szépen megfekszik.
    am ki mi alapján választja ki a fegyverét?

    Én mindig 2 gépfegyvert tartok magamnál, egyet ami pontos, és rövid sorozatokat lő (középtávra), és egyet aminél a tárkapacitás és a tüzelési sebesség számít (mobolás/rövid táv)
    Ezen kívül egy snipert és egy rakétavetőt.
  • Gunner
    #94
    bedarálta lvl 23-on skagzillát 20 mp alatt :D belement vagy 500 töltény, de jó gyorsan ^^
  • obe
    #93
    néha könnyes szemmel lesem a fegyvereimet, és olyan vagyok mint stól buci...: srácok, valakinek el kell hagynia a hátizsákot MOST !!!..egy rakétavető hozzábújik egy reszkető mesterlővész puskához, pedig + 150 critical damage a srác

    szóval folymatosan meg a filózás kit üt ki apu ús puskája/gránátja/healt packja..15 slotom van jelenleg
  • obe
    #92
    lassan igazad lesz, rohangálunk 2 topik közt:)...de azért csak hagy menjen, szerintem:)
  • Richardix
    #91
    csakazértis cipeled.
    Itt vagy cipeled, vagy nincs is.
  • obe
    #90
    hohó, tényleg...ha találok egy a sját szintemnél jóval magasabb szintű fegyvert, és nem akarom cipelni, mit tehetek vele hogy ne vesszen el?
  • obe
    #89
    srácok, tékitízí...szerintem sem olyan nagy gond hogy trénerezett, vagy csítelt, single-ben azt csinál amit akar, multiban meg esze ágában sem lenne, és nem is érdekli...jómagam is bele túrok jó pár olyan játékba ami csak single-ben érdekel, soha többször nem fogom játszani, de egyszer nagyon is jól esett valamely jó tulajdonsága pl lásd: crysis...döbbenetes volt, egyszer, bár a motorját el tudnám képzelni egy középkori (sötét persze) fps nézetű rpg-nek, többszázóra játékidővel, szabadon bejárható területtel, őnálló élővilággal, elég 1 bazillion fegyver is...elkalandoztam bocs:)

    való igaz hogy később tett róla említést, de attól még ugyanúgy joga van írni, olvasni a fórumon, még véleményt is formálhat, ezért sehol nem jár büntipont, darksector kollega sok fórumon megfordul, "öreg" gémer ő már, bár fogalmam sincs ki ő, sosem látta, lehethogy: klaudia siffer, csak két senior modell bemutató közt skillekről vitatkozik, vagy a szomszéd béla srác (most hogy mondom gyanús is lett, átnézek:)

    inkább koncentráljunk a tűzerőre, fájerpóver
  • Drephis
    #88
    bár nem használok rocket launchereket, de ezek jól néznek ki :P

  • Richardix
    #87
    te neked is fel kéne fognod egy pár dolgot.
    Egyszerűen itt nem vagyunk kíváncsiak oylanok kérdéseire, véleményére, akik csítelve játszanak. Az h ezt te ezt minek szántad az hidegen hagy.

    Mellesleg most ez a felszerkóm, versenyképes? :)
  • DarkSector
    #86
    asszem jó lenne, ha felfognád, miről beszélsz, majd visszafognád magad.
    vagy egyszerre mindkettő.

    " De ne gyere ide baszogatni, meg hülyeségeket kérdezni, aztán meg mentegetőzni, hogy jajj de én csak azért mert nincs időm meg nem érdekel."

    1. mutasd meg kit baszogattam ezzel, kit bántottam meg itt a topicban
    2. mi közöd, hogy én mivel mennyi időt, és miképpen játszom?
    3. mutasd meg hogy akár egyszer is hol mentegetőztem? kell egyeltalán mentegetőznöm??? ez csak sima közlés volt, ennyi...
  • Richardix
    #85
    a class modifiereket nem jelzi a skilleknél, és ahogy én láttam max szinten felül is hat.

    @Fbn Lx: én tartok egyet mind2-ből, de igazából a hp töltőset sose hordom. ha lesebzik a hp-d mindig találsz vmelyik hullánál instant potit, meg ilyenek.
  • Fpocok
    #84
    Én lvl 20 körül egy olyat használok ami hpt tölt vissza. De nem az a very slow, hanem annál gyorsabban. Mellette van 187 armor is. Én a hp töltősre szavazok. Ha gond van, akkor elfutsz és tölt közben!

    "Ezek a class modifierek mire jók? Vettem egy epixet 45k ért, és az volt ráírva, hogy két fullra talentolt skillemre ad +2 ill +3 skillt. Tehát ha ezekről leveszek 2, ill 3at, és átrakom máshova akkor attól még azok olyanok lesznek mintha fullon lennének talentolva? Csak mert nem mutatja nekem ezt sehol, hogy működne..."

    Valaki?
  • Fbn Lx
    #83
    pajzsnak milyet ajánlotok? nagy kapacitás,v agy inkább a hp töltés?
    engem zavar, hogy manuálisan, nagyon pici mértékben kell töltögetnem a hp-mat, így a gyors regeneráció jól jön, viszont így meg alig van pajzsom.
  • Drephis
    #82
    pár cucc

  • Richardix
    #81
    Ezt már megtárgyaltuk. Ha már csítelsz, akkor csendben csíteljé.

    am gondoltam bedobom a jelenlegi felszerelésemet:

  • Gunner
    #80


    Most vettem bótban. Első ránézésre nem nagy cucc, de egyszerre 4 golyót lő ki ^^
    Közelről lehet vele bosst aprítani, majd nemsokára kipróbálom hentre is :)
  • MerlinW
    #79
    Gyerekeeeek nyughassatok mááár:) Várjuk a fegyverképeket:)
  • Noodlee
    #78
    Írtad mindkét topikban, hogy neked minden maxon van. hagytad, hogy a népek hüledezzenek, hogy az hogy lehet, majd elég nagy fázis késéssel mondtad el, hogy csalással hoztad össze. Szerintem ennyi a gáz.
  • Pares
    #77
    Nem akarok miattad büntipontot kapni, ezért nem írom le a jelzős szerkezetet, amit rólad gondolok. Légyszives, kímélj meg a hülyeségeidtől. Senki se írta, hogy kockulni kell vele, de úgylátszik, neked ez ezt jelenti. Sajnállak, mert ezek szerint te csak csítekkel és trainerekkel tudsz játszani, csak hogy ne kelljen kockulnod, amit aztán _be is dicsekedsz_ a fórumra a többieknek. Gratulálok!
  • Pares
    #76
    Bazmeg, nincs időd rá, ne játsz vele. Ha meg csítelsz, akkor meg úgy kell neked! De ne gyere ide baszogatni, meg hülyeségeket kérdezni, aztán meg mentegetőzni, hogy jajj de én csak azért mert nincs időm meg nem érdekel. Akkor ne játsz vele, senkit se érdekelnek a gondjait. Mindig is utáltam azokat, akik Trainereket meg cheat-eket használtak. Semmi értelme.
  • DarkSector
    #75
    lehet nem értelek, de ha jól emlékszem én csak megkérdeztem a skill-eket, ennyi, nem dicsekedtem, hogy mennyire jó vagyok, hogy már megvan az összes.
    na és mire érted hogy rólam szól a topic? arra, hogy mindenki azzal foglalkozik, hogy én miért nem kockulok a borderrel?

    erről én tehetek?
  • DarkSector
    #74
    ez nem minden játékra igaz.
    ez a játék nem nagyon tud érdekelni, ezért nem szenvedek vele...
  • Gunner
    #73
    miért van az hogy mind2 topik azzal van tele hogy te csalsz és te csak idő hiányában csalsz, de... kit érdekel? ha csalsz, aztán mondod hogy ezt meg azt csináltál az mást nem fogja érdekelni, mivel nem olyan körülmények között játszol mint mi, na... köszi :)
    bocsi, csak már zavaró hogy rólad szól a topik nem a játékról :P
  • Richardix
    #72
    most írok vmit a topik témájában is jó? :P
    19-es vagyok, de érdekes módon a legjobb fegyvereim mind "fehérek", peidg találkoztam már zölddel-kékkel-lilával de a legjobbak mindig sima fehérek.. furaaa
  • Fpocok
    #71
    Ja és még annyit. Én sose voltam a "na most gyorsan toljuk végig, aztán jöhet a kövi" típusú ember. Én szeretek lassan haladni, főleg egy ilyen játéknál... :P 23as a hunterem, haverral kb napi 1-2 óránál többet nem játszunk.
  • Fpocok
    #70
    Te kis csaló :P

  • DarkSector
    #69
    jah tréner, mert kevés időm van játszani vele, meg elvileg cska végtelen zsé-t akartam, de az nem jött össze, akkor ezzel kicsit megkönnyítettem a továbbjutást, így nem halok meg vagyis nem mindig, és akkor nem akaszt le a gép a respawn-ra több ezer $-t.
  • Richardix
    #68
    én végig néztem.. szintenként kapsz 1 sp-t
    darksector, vagy bug vagy te hackelted meg :)
  • CamelX
    #67
    Elején mintha kettesével osztotta volna sp-ket, de nem biztos, ez ígyis soknak tűnik így kiszámolva :D
  • DarkSector
    #66
    jah 50 a max szint, de az egy dolog. a skill pont meg egy másik.
    ...
    egy szóval sem mondtam, hogy a szintekkel tunningoltam max-ra.
  • Richardix
    #65
    jah 106 mert van 1 a főskill.
  • Richardix
    #64
    hogy lenne minden képesség fullon?
    Most nem látom, de ha jól tudom van kategóriánként 7 skill, mindnek 5 szint, az 3*7*5=105! és 50 a max szint a játékban, szóval amit mondasz az egyszerűen LEHETETLEN!
  • DarkSector
    #63
    nekem fullon van.