302
ba.jpg
A tizenhét milliós fegyverraktár
  • offkorzreg
    #142
    az egy fos,azon gondolkodom hogy elkéne dobni,vagy eladom :|
  • Richardix
    #141
    pontatlan?! láttad te Sledge shotgunját? na AZ pontatlan :)
  • Pares
    #140
    Az is szép, viszont ez azért pontatlanabb is valamivel... Fő az, hogy melyik válik be.
  • Pares
    #139
    Nem dísz. Csak kicsit régebben fényképeztem. Eddig az egyik legjobb fegyverem a shotgun után. Most lvl 37 vagyok.
  • Pares
    #138
    Amúgy nemtudom, hogy Ti hogyan vagytok vele, de nekem sok esetben az olcsóbb fegyverek váltak be. Mármint ha két fegyver közül kellett volna választanom, akkor nem mindíg a drágábbat választottam... Ezt az alábbi shotgunt, mint látjátok, ha az árat nézem, akkor már rég eladtam volna, de lvl 25 óta használom, most lvl 37 vagyok, és eddig még nem volt ellen, aki 2-3 lövésnél többet bírt volna. Na jó, a Rakk Hive talán úgy 6 lövésnél adta meg magát...
  • obe
    #137
    látom a revolver még csak dísz...én is cipelek 2 olyan fegyvert is amit majd lvl 25-ön használhatok csak

    tányleg srácok...mi a különbség ha egy fegyver sebzését nézem: van amikor fix szám van, van amikor egy kisebb szám szorzóval...ugyanúgy kell az értékét számolni mint egy fix sebzésüét?
  • Eagle16
    #136
    Nekem meg ilyenem van, 11-es szorzóval:



  • Pares
    #135
    De főleg ezt használtam, nagyon brutál, főleg közvetlen közelről...



    Lehet, hogy így első látásra nem tűnik nagy számnak... De a Damage-nál 9X-es szorzó is van...
  • Pares
    #134
    Ezeket a fegyvereket használtam legtöbbet:





  • MerlinW
    #133
    Jaja én lvl19 vagyok, 17 slotom van és ~110.000 pénzem (nem farmolok, játszom:)).
  • Fpocok
    #132
    Ahogy csinálod a kis robotos qsteket egyre nagyobb lesz a tatyód, meg a fegyók is egyre drágábbak lesznek :P
  • obe
    #131
    lvl 19 vagyok, kb 13-18 ezer penzem van ällandoan, neha megkivänok egy-egy jobb csuzlit pär ezerert...bär nincs anyagi gondom, de elkepzelhetetlen hogy 1 milla összejönne:)...a legdrägäbb fegyver amit penzert vettem 7 rugo volt, en max 2 ezerert adtam el tärgyat..sok loot-ot nem tudok mcipelni, mert minden fegyverböl 2 tipust magamnäl tartok, 3 fajta gränät, hamar betelelik 15 slot..
  • CamelX
    #130


    Előbbi menetben 1 spontán 5lettől vezérelt spontán join multi során kaptam ezt 1 angol sráctól. Láttam már elég sok érdekes fegyvert, de ez mindent visz! A rakétát elektromosság hajtja és folyamatos villámcsóvát húz maga után kisülésekkel. Baxottul végig tud tarolni 1 egyenes röppályán :D
  • Richardix
    #129
    mikor először végigjátszottam volt laza másfél millám, szal lesz még neked, ne félj :)
  • offkorzreg
    #128
    ó dehogynem ^^
  • obe
    #127
    soha nem lesz ennyi lóvém
  • Zickler
    #126
    Hát mit nem mondjak, szép "kis" sebzése és ára van.
  • Drephis
    #125
    robbanó töltények (Y)

  • offkorzreg
    #124
    majd rakok még képet ha találok valami érdekeset,a pisztolyokat szeretem de abból még nincsenek olyan jók,csak Skagzilla dobott egy savasat.mondjuk elég jó,de biztos lesz még jobb is. :)
  • offkorzreg
    #123
    az elsőt a Sledge: To The Safe House Quest közben találtam a Claptrap Rescue Side Quest-t megcsináltam,és a vicces kis robot mutatta meg nekem a ládát,a kivezető út fele kell menni,de végülis csak követned kell,nekem ezt dobta,öcsémnek mást.ez is csak véletlen szerű de hátha valakinek segítettem ezzel.vagy csak megmutatom mit kaptam,ezt 14-es szinten dobta.elég hatásos:


    ezt egy másik ládában találtam,Skag Gully-ban random lehet ez is.szerintem elég jó de még nem próbáltam:

    és az utolsót pedig Sledge: Battle For The Badlands küldiben lehet megkapni,Sledge shotgunja szerintem nem olyan jó,de amúgysem használok shotgunokat,csak néha ha nagyon közel van egy erősebb ellen,de itt egy kép erről is:
  • Richardix
    #122
    hol a ménkübe szerváltad ezt?!
  • BuriP
    #121
    Ez a +% nem rossz, kár hogy távolra elég pontatlan.
  • Richardix
    #120
    sörétes revcsi nekem is volt... nekem nem jönnek be a shotik eleve, meg a revcsik se szal eladtam hamar :P
  • CamelX
    #119
    Nálam van 1 sörétes revolver, na az über :DD majd teszek fel róla képet
  • Masakari
    #118
    ezt én is megtaláltam,jó fegyó csak lassú a lövedék és lassú a reload-ja
    ilyen alien fegyók vannak még valamerre?ill a narancs sárga fegyók miért jók?ok hogy kurva ritkák de szarok,mármint amik alapból nálam vannak sokkal jobbak.....
  • MerlinW
    #117
    Elsőt. Egyébként az ára mindig árulkodik, bízz benne:D
  • MerlinW
    #116
  • Frosty01
    #115
    egyértelmüen az elsőt
  • Richardix
    #114
    huh komoly dilemmában vagyok.
    30-ason nekiálltam a (nekem) 2. iylen arénaféle küldetésnek, hát nemmondom izzasztó volt. :P
    Na szóval, esett 2 fegyó, mind2 jó, és nem tudom melyiket használjam. Ti hogy döntenétek?

    Annyit még hozzáfűznék, hogy közelre, és táposabb ellenek ellen lesz a cuccos.
  • Richardix
    #113
    jobbklikk a fegyóra és save screenshot
  • sirdond
    #112
    ilyet én is találtam,de csak lvl 19 req és 589 sebzés :(
    egyébként hogyan tudok képet kimenteni a játékból?
  • Drephis
    #111
    szerintem mindenkinek dobja. de másodjára ilyen:

  • CamelX
    #110
    Ezek szerint nem mindenkinek dobja be :) nem sok hasznát venni végefelé a gyors ugribugrik ellen, de lomha gigapáncélos monstrumok ellen perfekt. 1 baj van még vele, hogy nem ad Critical-t, mert végülis robbanó fegyver, csak full energia az egész
  • norbi56
    #109
    Wtf?:O
  • Richardix
    #108
    lvl 28 és 886 sebzés? aztqrvaisten O.o
  • CamelX
    #107


    Ezt mindenki megkapja utolsó rész fele Old Havennél? Már 2 ilyet találtam, de ez az egyetlen alien fegyver eddig. Igencsak tekintélyt parancsoló sebzése van, egyetlen gond vele hogy még a rakétánál is lassabb a lövedéke. Pozitívum meg hogy abszolut pontossággal talál, lőszere pedig végtelen, újratöltődős. Kb 3-4 lövésre elég 1-es Eridian fegyver szakértelemmel. Nekem már 4es szintű, így már kicsitt többre, meg gyorsabban töltődik az akksija :)
  • offkorzreg
    #106
    gtfo
  • Murder3
    #105
    Ennek mi értelme?
    semmi.
    17 millió persze me amúgyis nem tudom mit kell verni magatokat rá h most van benne 200 fegxver modell és ezek mindig kapnak random szint meg értéket.
  • Richardix
    #104
    rájöttem, hogy az orvosi meló fizet sokat, szóval most sebész vagyok. Az amputálás már jól megy, de a tűvel még ügyetlen vagyok :P
  • obe
    #103
    én a bkv-nél voltam, most privát lyukasztok, messziről, fejeket, végtagokat, mancsokat