302
ba.jpg
A tizenhét milliós fegyverraktár
  • Richardix
    #62
    őőő.. hogy mi?
    van a 3 kategória, az elég sok skill, lehet csemegézni belőle.. mindet nem is lehet felnyomni O.o
  • DarkSector
    #61
    Ha felnyomtam a skilleket, akkor utána lehet újakat választani, és tunningolni tovább, vagy csak az a 3 kategória és kész?
  • CamelX
    #60
    Fullra tuningolt skillt nem tudom hogy lehet e még növelni velük :S észrevenni nálad? mert szerintem ilyen nem létezik
  • Richardix
    #59
    ez engem is érdekelne
  • Fpocok
    #58
    Ezek a class modifierek mire jók? Vettem egy epixet 45k ért, és az volt ráírva, hogy két fullra talentolt skillemre ad +2 ill +3 skillt. Tehát ha ezekről leveszek 2, ill 3at, és átrakom máshova akkor attól még azok olyanok lesznek mintha fullon lennének talentolva? Csak mert nem mutatja nekem ezt sehol, hogy működne...
  • Fpocok
    #57
    Ja még annyi, hogy a wowban is van ilyen random generator, de ez a kettő ég és föld. Blandsben sokkal több kreativitás van stb...
  • PogEe
    #56
    Szerintem sem felesleges mivel ugyse vihetsz magaddal sok fegyvert és itt tudod kiszűrni, hogy melyik jó, és melyiket érdemes mondjuk eldobni....
    Hajrá
  • Fpocok
    #55
    Egyáltalán nem felesleges... A bannert viszont fel kéne rakni... azt jó lenne megcsinálni.

    Reggel láttam egy epic hunter class modifiert a vendo-boz ban, de 70k volt :P es volt vagy 5k m, mivel előtte vettem meg egy gyengébb cuccot :P
  • obe
    #54
    az én agyszüleményem volt, én bátorítottam fel merlinw-t:)..találjuk meg a 18 bazillion közül a legritkábbat...de ha a borderland fórum gazdája a bannerba beilleszti ennek a linkjét, az elég lesz szerintem
  • aztech
    #53
  • Prince23
    #52
    Ennek a topiknak kb. semmi értelme. Úgy is a főtopikba fognak írogatni az emberek... köztük én is :D
    a 20-as kommentben lévő banner meg simán mehetne a főtotyikba.
  • offkorzreg
    #51
    találtam amúgy éjjel egy legendary rocket launchert,majd szúrok be róla képet,meg leírom hol találtam
  • offkorzreg
    #50
    net fail :c
    sry
  • offkorzreg
    #49
    naja :(
  • offkorzreg
    #48
    naja :(
  • offkorzreg
    #47
    naja :(
  • Pares
    #46
    Elég nagy öngól a játék szempontjából, mert több millió fegyver van, és egyszerre csak párat tudsz vinni belőle. Mondjuk úgyis mindig eladom a fölöslegeseket, de van pár különleges, különleges képességekkel, amiket azért megtartanék, ha lenne elég helyem...
  • Richardix
    #45
    Én még csak most kezdtem, nekem már ez is maga az istencsászár :P
  • offkorzreg
    #44
    ezt énis hiányolom :c
  • VRSDM
    #43
  • DarkSector
    #42
    Gondolom egy tárolódoboz nincs, amibe elraktározhatnád a fegyvereket....nem?
  • DarkSector
    #41
    nem 35-öt...:D
  • Drephis
    #40
    igen
  • offkorzreg
    #39
    kb énis ilyesmit gondoltam egyből :o
  • Hellsing47
    #38
    2.végigjátszást?:o
    napi 25órát játszol? :o
  • chalezlopez
    #37
    ÚÚÚ de durva fegyók, a Diablo 2-be is imádtam a minél ritkább színű cuccokat... Fel is teszem ezt a gammát rögvest...
  • torma1
    #36
    Sziasztok! Nekem 30-as szinten van egy revorverem ami 450-et sebez 27-es a szint limite!!! Igaz 3 golyó fér csak bele
  • CamelX
    #35
    Nekem ilyen Bloody Revolverből 22es szintű követelménybe van ami 320at sebez, de akkor ezek szerint sok különbség nincs. És még penge sincs rajt pedig a behemót manusom szeret csapkodni :D
  • Drephis
    #34
    jelenleg ezeket használom, most kezdtem a 2. végigjátszást.

  • DJ RX7
    #33
    láda
  • ToCsEk
    #32
    durva fegyók vannak itt ahogy látom, nekem elég gagyik vannak, igaz csak lvl13as vagyok még csak, amúgy ezeket a fegyvereket mobokból vagy ládákból vagy "kukázásból" szeditek össze?
  • norbi56
    #31
    Az akkor is brutális:)
  • Cat 02 #30
    Sztem azaz esély h bejön. Pl explosion az nem robban folyamatosan.
  • MerlinW
    #29
    Mondjuk úgy, hogy annyi variáció:)
  • norbi56
    #28
    Ha jól értelmeztem...17 millió fegyver van ajátékban?:D
  • Pares
    #27
    Ha a Damage-nál lévő villógó szorzóra gondolsz, az azt jelenti, ha jól értelmezem, hogy egyszerre hány golyót lő ki a fegyver, tehát a damage-t meg kell szorozni az adott szorzóval, és akkor megkapod azt a sebzést, ami minden golyó becsapódásánál hat. Ez többnyire a shotgun és scattergunokra jellemző, de néha-néha akár revolver vagy smg is kap szorzót.

    A másik, oldalt lévő, nem villogó szorzó az meg a speciális tulajdonsággal függ össze, pl.: elektromos lövés (pajzsokat sebzi legjobban), tüzes lövés (élőlényekre jó), stb. Bár nemtudom pontosan, mit jelent, szerintem több mint valószínű, hogy a különleges tulajdonság erejét mutatja. Gyengébbeknél csak 1X szok lenni, erősebbeknél láttam már 5X-et is...
  • offkorzreg
    #26
  • Fpocok
    #25
    A szorzó ami néha bejön a statoknál az mit jelöl?
  • Pares
    #24
    Úh, ez a revolver nagyon fasza!
  • Broafka
    #23
    Nekem ez a mai legérdekesebbek. A sörétesen X7-es szorzó is van. A revolver meg úgy látom inkább nekem érdekes, az első narancssárgám :)