302
ba.jpg
A tizenhét milliós fegyverraktár
  • xxxpaulxxx
    #182
    Nyomtam egy jobb gom->screenshotot a cuccomra de nem tudom hova menti ilyenkor:D
  • Richardix
    #181
    nekem van egy hasonló csak az olyan 130-160 X7 és 6-os tára van.
  • Fpocok
    #180
    A második végigjátszás eleje felé találtam egy hmmm dejó fegyót. Mindjárt a végén vagyok és végig ezt használtam. Hogy miért érdekes? Mert x7 van rajta :P

  • haxoror
    #179
    Azok a siren-nek jók, van egy skillje ami duplájára növeli a kilőtt cuccok sebességét.
  • rumkola
    #178
    ja én is eladtam minden ilyet....
  • berlinboy6329
    #177
    Nekem eddig 1 ilyen fegyóhoz volt szerencsém,egy wave blasterhez.Azon kivül,h rohadt lassan mozog vele,nagy fos.Alig sebez a tölténynél meg még én is gyorsabb vagyok.
  • Richardix
    #176
    najah, és néha télleg jó dolgokat találni. Pl én találtam egy ládában egy Eridian fegyót, hullámokba lő de elég erős, kb 90% h lesz folyamatos shock damage meg iylenek.
  • gfreak
    #175
    én sem találtam még semmi említésre méltót, de nagyon kevés időm van játszani, még csak 16on toporgok a soldieremmel...
  • Fpocok
    #174
    Ez egy nagyon jó dolog... mindig amikor meglátok egy fegyveres ládát.... "na mi van benne, na mi lehet benne?" :P
  • haxoror
    #173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Old Havenben vannak kivégző falak csomó bandit hullával, az első ilyen falnál lehet felvenni a küldetést
  • berlinboy6329
    #172
    Nem tom,csak nekem dob szarul a játék?vhogy nem tetszenek a fegyverek...Kcisit sebeznek, bénák igy 22es szinten.Egyedül az a fegyó jó,amit a Dahl headlandes csávó ad az elején,a távcső nélküli puska..N az jóféle,a többi gagyi.Van még egy 2 töltényes sotim,az még elfogadható...Amugy nem nagyon dobál...REvolerból 196os sebbzésűm van,a 2es soti nem tom mennyit sebez,van még egy 40*11es asszem, a távcső nélküli,meg egy távcsöves 290es.Az itteniekhez képest vhogy keveslem.
  • teejax
    #171
    ez a baj:S pedig néha nagyon jokat dob
  • Richardix
    #170
    teejax, a ládák halálrandom adnak cuccokat, szal amiatt a láda maitt ne erőltesd a questet.
  • teejax
    #169
    nemtudja valaki, hogy ki adja és mikor azt a küldit ami dahl headlands-ben véfe felé a térkép legszélére kell menni, a textura szélén lemenni, ott van egy kis bódé amit ki kell nyitni és kész a küldi, de bent van egy fegyveresláda ami nekem elsö végigjátszásba egy nagyon erös rocket laucher volt, de 2. végigjátszásba is kéne. köszi
  • Forcee
    #168
    neten csak én 3 haverom közül nagyon akadok:S nemtudjátok h mit kéne cisnáni h ne akadjak? tuti h nem a netem a szar mert 10mb vel szedek le és 90 el kbtel nyomok föl kb. szal sztem valami port baj van vagy vlami hasonlo. ha valaki tudja akkor plz hepl
  • CamelX
    #167
    A bantidavezér (már nem emléxem a nevére) boss shotija is azokat lő. Csak az azért nem hasznos, mert sorban kilövi egész 6os tárat :D
  • rumkola
    #166
    sosem használtam shotit, de a le van írva világosan, hogy rakétát lő ki :D
  • MerlinW
    #165
    Enyém is rakétát lőtt. Állatok ellen hatásos alacsony szinten.
  • gfreak
    #164
    nekem semmiféle rakétát nem lőtt, de tény hogy nem szór...ezért is cseréltem le ezeket (nekem a shoti közelre kell, soksok skagg ellen :D )
  • Fpocok
    #163
    Én kipróbáltam és olyat lő mint a rakéta, szóval nem szórodik a lövedék mint rendesen a shotgunnál, hanem egy rakétát lő ki, ami lassan mozog, mint a rakéta :P
  • gfreak
    #162
    nem lő rakétát, egy csomó shotgunra kiírta már ezt, ami kicsit bikábban sebez :)
  • Fpocok
    #161
    ööö

    rakétát lő... de shotgun :P

  • offkorzreg
    #160
    egy kicsit szerkeszthetted volna túl nagyok a képek.amúgy a Crimson Cobra elég jónak tűnik :)
  • Fpocok
    #159
    Én is sok fegyót tartottam meg... pl lvl 9en kiesett egy epik revolver, 250es DMGel. Aztán tegnap odaadtam egy most kezdő barátomnak, örült neki :)
  • rumkola
    #158
    Óóóbazmeg.... :DDDD
  • rumkola
    #157





    A rakétavetőt nincs szívem eladni. 10 szint óta a géppuskával megyek, akármit próbáltam eddig, minden szarabb nála.
  • CamelX
    #156
    Az az ár gecc :D:D:D
  • Fpocok
    #155
    Elkezdtem második végigjátszást... aztán benéztem első vendobozba. Nem volt elég pénztem, mert előtte vettem meg a lőszeres tatyókat... :S



  • csabarinkoo
    #154
    Hát lehet 17 millió fegyver van a játékban, de nehéz megtalálni azt, ami jó is..
    Én még mindig azzal a shotgunnal megyek amit lvl26osként és azzal a sniperrel amit lvl29re találtak ki.
    Most vagyok playthrough 2-ben és lvl 43as
    Jó,hogy ehhez hozzájön a szint és a shotival 5k krit a sniperrel meg 14k.
    De akkor is jó lenne ha már jönne valami vérfrissítés ilyen téren.
    Ugyanúgy dobja a semmirevaló fegyvereket amiket meg jó pénzért el lehet adni...és ennyi

    Eagle: a Scattergunok meg csak bohóckodásnak vannak benne szerintem, csak látszólag sebeznek, de ahhoz el is kell találni. Lősz vele New Havenbe úgy,hogy a csávó pofája van az egész monitoron és Aridba találod el a claptrap-ot
  • obe
    #153
    gondolom en is hamarosan bövülök, lvl 19 vagyok, egy fegyver slot meg zärolva...az a baj, hogy a kasztom szeint, sniper es pisztoly specialitsa vagyok, cipelek is: 1 revolver + 1 revolver (de ez savas, lvl 25-töl hasznälhatom, de cipelem)..1 ismetlö pisztoly + 2 sniper (egyik acid-os, lvl 25, cipelem)..1 sima shoti, iszonyu sebzesü + 1 elektomos plusz sebzesü shoti (kell, neha eleg egy talälat ebböl) + 1 smg (kell, skagok ellen tömegben legjobb).. + 3 gränätfajta (kell) + 1 pajzs...alig marad hely:((

  • MerlinW
    #152
    Nem tudom hol tartasz, én lvl23 vagyok és 21 helyem van a tatyóban. Ennyiben már a szemit is elfér:)
  • Fpocok
    #151
    XPn: C:\Documents and Settings\FELHASZNALONEV\Dokumentumok\My Games\Borderlands\WillowGame\ScreenShots\
  • rumkola
    #150
    Am hová menti a képeket a játék??
  • rumkola
    #149
    Hát igen. Én 29-es rifleman vagyok, kb. 10 szint óta használok egy roham puskát, plusz van egy sniperem még tarcxsiban ha távolról kell leszedegetni a népet.
    Minden mást eladok.
    Ja és szintén kb. 10 level óta van egy 450-es HP feltöltős armor. Azóta nem dobott jobba, sőt még hasonlót sem.
  • obe
    #148
    ok...jogos, csak nincs szivem megvällni egy ket fegyvertöl, mind jo valamire:)..meg ugye 2 olyan snipert es pisztoly-t hordozok ami 5 szintre van felettem, de komoly cuccok, es nem akarom kidobni/eladni
  • haxoror
    #147
    Ja meg nem éri meg minden fegyvert magaddal cipelni, én csak egy snipert viszek és a kasztnak megfelelő 1-2 másik fegyvert, minden mást eladok így több a pénz is (hasznos ha sok pénzed van mert néha über cuccok vanna a Deal of the Day-ben) és ha kevés fegyverfajtát használsz akkor a hozzájuk tartozó proficiency is sokkal gyorsabban fejlődik (eléggé érezhető a magasabb proficiencyből adódó előny)
  • haxoror
    #146
    Nyugi, level 32 és 2 milla fölött vagyok minden farmolás nélkül, ahogy bejönnek a Lance srácok dőlni kezd a pénz, nem ritka hogy 1 (egy!) Lance-ostól 20000+ értékű loot esik.
  • sirdond
    #145
    én ma találtam meg és egyből első számú sniper lett nálam :D
  • Richardix
    #144
    sledge shotija derékszögbe lő :) észak felé célzol és K-NY irányba mennek a golyók :)
  • Pares
    #143
    Na ja, az csak az ellenség fogának mosásánál hasznos...