637
  • TokraFan
    #557
    Csak mot tényleg ki veszi ezt már komolyan?
  • Papa01 #556
    Frissült a kiadás időpontja is:



    Nem is annyira távoli.. :))
  • Papa01 #555
    Én remélem, jövőre csak kiadják... :)
  • TokraFan
    #554
    Nagyon szeretem leírni azt, hogy "Igazam volt!".
    Egyébként pedig:

    Ha létezne a játékfejlesztésben citrom díj, már évek óta dobogósok lennének. MIóta is szenvednek? 10éve? Ezt a játékot 5 profi fejlesztő összerakná 2év alatt, és akkor nagyon megengedő voltam az idő tényezővel.
    Nem iratkozom le innen, legyen min röhögni a következő 10évben is.
  • Papa01 #553
    Írtam a mdiknak, akik voltak olyan kedvesek, és betették a banner alá a játék hivatalos FB oldalának linkjét, ami jobban pörög mint a hivatalos oldal és így már innen is el lehet érni... :)

    Ezúton is köszi a segítséget! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.05.24. 13:54:25
  • Papa01 #552
    Nahát! :)

    Köszi az infót!
  • Shiwo
    #551
    "Good evening,
    Sadly I have to admit, the UFO2 won't be released on May. The release has been put off to September 2020.
    UFO2 is more or less completed, however it still generates some bugs.. So far more than 2000 bugs have been resolved. Please be patient. If you have any ideas how to promote UFO 2 let us know please. Once UFO2 introduction trailer is released , perhaps more players will be attracted to UFO2 as it is close to Gollop's UFO:Enemy Unknown introduction as you will see yourselves.. Tha't is all for now. Keep safe so that you coul buy UFO2 ;) and have a fun. Actually would you prefer the UFO 2 to be more difficult or less? Thank you."

    Fészbúkról..
  • Papa01 #550
    Bizony jó lenne én is örülnék neki...
  • TokraFan
    #549
    Esélyes! Pedig jó lenne egy klasszikus program, ez a Chimera Squad is egy vicc.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.05.14. 00:48:25
  • Papa01 #548
    Készül a 2020 Q4 logo... :)
  • TokraFan
    #547
    Ahhoz képest, hogy május van 2 hete, semmi hír. Persze lehet, hogy május Q4, de akkor is már kéne híreknek jönni, rövid gameplay vagy bemutató videóknak, vagy bármilyen reklámnak.
  • TokraFan
    #546
    Tűkön ülök!
  • Papa01 #545
    Na még 6 nap...
  • TokraFan
    #544
    Ne legyetek ilyen pesszimisták! Most van konkrét dátum! Ami bár nem jelent semmit, de van! :-)
    Remélem videó helyett nem megint egy .jpg-et kapunk, rajta a felirattal: 2020 Q4 :-)
  • Papa01 #543
    Jaja, de hát nem igen lesz ebből most sem semmi.. már ezerrel kéne tolni az ingame videókat... :)
  • PiszkosFred
    #542
    Világjárvány kellős közepén inkább fogalmazz úgy, hogy "jelenjen még a következő 1-2 évben", az a biztos :)
  • TokraFan
    #541
    Egyetértek! + jelenjen meg még a mi életünkben. :-D
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.04.19. 19:31:25
  • pointer4
    #540
    Csak nehogy belevigyenek valami agyament marhaságot, mint a phoenix-nél. Legyen csak szépen sok-sok technológia kifejleszthető :D
  • TokraFan
    #539
    Egyébként hülyék, mert ez a classic verzió sokakat -köztük engem is-, a faék grafika ellenére sokkal jobban érdekelne, mint a Firaxis féle csilivili megoldás (persze azért azt is nagyon szeretem). Bár konkurenciának túnhet, de nem az, mert a két játék egészen mást képvisel. Feltéve persze, ha maradtak a classic játékmechanikánál és nem kutyulták át.
  • Papa01 #538
    Mi az, hogy! :)
  • TokraFan
    #537
    Vajon az XCOM: Chimera Squad miatt megint tolnak 1-2 évet?
  • Papa01 #536
    Az biztos...:-D
  • TokraFan
    #535
    Ha ez most véletlenül igaz lesz, az egy játéktörténeti mérföldkő lesz...
  • Papa01 #534
    Nocsak! Mondjuk a weboldalukon is ez a dátum szerepel. Érdekes hogy már nem évszak hanem egy konkrét hónap szerepel kiadási dátumként...
    Meglátjuk, köszi az infót!:-)
  • pointer4
    #533
    Azt hittem itt már pezsegni fog az élet :)

    Kaptam ilyen levelet:

    "UFO2Extraterrestrials <[email protected]>
    12:05 AM (12 hours ago)
    to me

    Hi,

    UFO2 Extraterrestrials release date is as follows:

    20th of the May 2020.

    Btw, any ideas who could possibly provide us spce for promoting UFO2ET Trailer?

    Any Let's play player on its channel?

    Or is there any Let's play player who would zou tube UFO2ET on its channel please?

    Respectfully,

    Your devs."

    Fura levél amúgy.
  • Papa01 #532
    Mondjuk, arról legalább már van ingame vidi. :)
  • LMNO
    #531
    A Xenonauts 2 se igazán akar megjelenni, pedig az képek alapján még egész vállalhatónak tűnik.
  • Papa01 #530
    Igen, és hát őszintén megmondom, nekem annyira nem jön be.. persze csak 11 órám van még benne, és bizakodó vagyok, de nincs meg az a nagy AHA érzésem a játékkal kapcsolatban. De lehet bennem van a hiba, mert egyébként tök jó értékeléseket kapott.

    Pl, a szörnyek számomra vicces kinézetűek. A katonák pl nem tudnak térdelni. Grafikákra sem jön be, az a halmonyi pici hangya bokányi ikon. Olyan kicsi minden.... :D A frakciók sem jönnek be. Hozzáteszem, azért vannak nyelvi korlátjaim, lehet magyarul játszva nem érezném így. Számomra, fáj kimondani, de egyelőre unalmas ez a játék. A korábbi XCOM játékok mind sokkal jobban tetszettek. De még reménykedem... :)
  • TokraFan
    #529
    Phoenix Point-al játszol? Vélemény?
  • Papa01 #528
    Ja, jó lenne! :)
  • TokraFan
    #527
    Semmi. Egyelőre a szakportálok is csak fantáziálnak róla, hivatalos bejelentésről nem tudok. Ugyanakkor csodálkoznék, ha nem készülne már gőzerővel, mivel kvázi rétegjáték létére több millió példányt adtak el belőle, tehát üzletileg meglehetősen sikeres a széria.
  • Papa01 #526
    Indie fejlesztők, tehát nem a nagyokkal kéne versenyezni. Ott nincs esélyük.

    Igen, ez teljesen igaz, ezért kéne, hogy akkor adják ki, amikor semmiféle konkurencia nincs a piacon, ha meg még hajaz is a régi X-Com-ra stílusban, az tovább erősítené a játék esélyeit.

    Xcom3: Erről esetleg van konkrét infód? :)
  • TokraFan
    #525
    Indie fejlesztők, tehát nem a nagyokkal kéne versenyezni. Ott nincs esélyük. Viszont a gyenge grafika ellenére, lehetett volna egy olyan gémet készíteni, ami jobban hasonlít az eredeti UFO szériára. Az egy piaci rés volt, mert a Firaxis féle Xcom (bár szerettem), de faék egyszerű az eredeti játékhoz képest, főleg, ami a katonák felfegyverzésének összetettségét és a taktikai lehetőségeket illeti.

    Ha egy Stardew Valley sikeres tudott lenni a béna pixelgrafikájával és egy olyan játékmenettel, amit azért már láttunk nem egy, nem kettő másik játékban, akkor szerintem nekik is lett volna esélyük.

    Azonban, mint már eddig is vallottam, ez a team szétesett, a játékot évek óta nem fejlesztik rendesen. Már csak azért sem, mert -ilyen kicsi- működő cég nem engedhet meg magának ilyen hosszú fejlesztési időket a játék kiadása nélkül, mivel bevételek hiányában becsődöl. Ennek a team-nek más játéka tudtommal nincs, a hülye vállalkozó fejemmel nem nagyon értem, hogyan lehetne aktív fejlesztés bevétel hiányában? Miből fizetik a fejlesztőket? Kiadójuk sem lehet, mert azok pláne nem szokták végtelen projectekbe ölni a pénzt, tehát már régen kényszerítve lettek volna a kiadásra. Akár félkészen is.
    Logikusan, ez a project sajnos már nem igazán létezik!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.12.06. 15:10:36
  • Papa01 #524
    Más esélyük szerintem nincs.. :)
  • TokraFan
    #523
    Ezt mondtuk a Firaxis féle Xcom-nál is. Ha mindig arra várnak, hogy egyedül legyenek a piacon, akkor soha nem fogják kiadni, ráadásul vélhetően Xcom3 is lesz, mivel nagyon jó eladásokat produkált.
  • Papa01 #522
    :D Szerintem megvárják, hogy lecsengjen a Phoenix Point, majd utána kiadják... :) Az pedig még 1-2 év biztosan...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.12.05. 09:37:12
  • TokraFan
    #521
    Ne légy türelmetlen, még csak 10éve készül. Na de majd 2020 Q4!
  • Papa01 #520
    Hááát most sem jelent meg... :) Na, majd holnap a Phoenix Point! :D
  • Papa01 #519
  • MarkBlade
    #518
    Megjelent? :D