637
  • Papa01 #197
    Én biztos vagyok benne, hogy jó lesz! :)
  • gandrus
    #196
    Ennél jobb hír nem is nagyon lehet szvsz. :)

    Reméljük számunkra, öreg motorosok számára is jó lesz. Ezzel kapcsolatban biztató, hogy körökre osztott stratégia lesz, és a Firaxis készíti.
  • Papa01 #195
    Jön egy új játék a témában! :)
    Csak örülni tudok! :)
  • gandrus
    #194
    Boldog Karácsonyt! ;)
  • markastor
    #193
    Viszont! Márciusban lesz a legboldogabb minden! :)
  • Papa01 #192
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)
  • Papa01 #191
    Utóbbi, bocsi... :) Úgy megörültem, amikor megláttam, és a linkeket nem néztem, csak a képeket.. :)
  • Shiwo
    #190
    most vagy leszedték, vagy ugyanazt linkelted, mint 4 kommentel lentebb
  • Papa01 #189
    EZ a kép volt már? :)
  • Papa01 #188
    Jó lesz! :) Már egy in-game videót néznék meg nagyon! :)
  • pointer4
    #187
    Van punci gomb :D
  • Lammer
    #186
    +1!

  • gandrus
    #185
    Tegnapi hír:

    Modernizálták a taktikai képernyőt.

    Marha jól néz ki szvsz.
  • Papa01 #184
  • Encore
    #183
    8 új hozzászólás, azt hittem kijött a játék :)))
  • Papa01 #182
  • Lammer
    #181
    :DDDDD
  • pointer4
    #180
    No no fiam, kőből talán nem lehet hidat építeni ? :D
  • Lammer
    #179
    de ha most en is beirok, meg majd valszin erre a hsz-re is masok, vagy a tiedre, akkor kijott??? mert akkor "porog" a topik :D

    (ha fennmarad a vizen, akkor boszorkany logikamenet :D)
  • pointer4
    #178
    Válaszomból is logikusan következtethetnél a megfejtésre. Akkor jelenik meg amikor pörögni fog a topic :D
  • Papa01 #177
    A kérdés, hogy mikor jön ki.. :D
  • pointer4
    #176
    Jó lenne nem spam-elnél :D
    4 naponta 1 üzi.... pörögni fog ha kijön :D
  • Papa01 #175
    No, Urak, ma két éves a topic.. :)) Remélem a 3. szülinapján, már a játék élményeinkről fogunk írni.. :D
  • Shiwo
    #174
    jah
  • Papa01 #173
    Az kemény lehetett! Középfokúra mentél?
  • Shiwo
    #172
    munkaügyi fizette, fősuli után mint munkanélkülinek :D

    amúgy vmi 500 órás tanfolyam volt, napi 4 óra, heti 5x

    15 fős csoportnak


    kemény volt, főleg a nyelvvizsga :)
  • Lammer
    #171
    off:

    mit dolgozol kint a briteknel, ha szabad kerdezni? Ezen a heten lettem melonelkul es kezd egni a haz... csak sajnos nincs kezdomoney... pedig szivem szerint hatizsak fel es go ki... sok ismerosom mondja, hogy kint csak az nem tud melozni, aki nem akar... lehetoseg adott, csak belevagni igy az ismeretlenbe :S

    on:

    kerdesre:
    Angolt altalanos suliban kezdtem tanulni (gengsztervaltaskor bejott nalunk az angol, mint opcio 6-ik osztalyban)... nincs papirom, de szepen el tudok beszelgetni itthon a kulfoldiekkel is, mivel utobbi idoben hasznaltam is az irodahazban, mint recis (meg elotte filmstudioban orkodtam es mindennapi rutin az amcsi megrendelokkel stb.) :)
  • Papa01 #170
    A nyelvsulis élményeidről írnál pár gondolatot? :)
  • Shiwo
    #169
    nekem volt 4 év amatőrködés középsuliba meg egy intenzív nyelvtanfolyam 4 hónapon keresztül
  • Papa01 #168
    Nagyon irigyellek (a szó jó értelmében) az angol tudásod miatt.. :)
  • gandrus
    #167
    Igen. A sors fintora, hogy míg németet tanultam, azt nem beszélem már, elfelejtettem, mivel sosem használtam. Angolul soha nem tanultam, de használtam, így megyeget. :) Az is sokat segít, hogy 2008.05.15 óta Angliában élek.
  • Papa01 #166
    De a fordításaid angol szövegek alapján készülnek, ugye? :) Pl: #155 HSZ.
  • gandrus
    #165
    Én konkrétan soha nem tanultam angolul, csak németül. :)
  • Papa01 #164
    Urak, Ti az angolt mikor kezdtétek el tanulni, és milyen intenzíven? :)
  • Shiwo
    #163
    :P

    jah, volt olyan szerencsém, hogy bekerültem lektorálásra :)
  • gandrus
    #162
    Haha, Shiwo, meg vagy említve a Heroes VI magyar kézikönyvében. ;)

    (Tegnap ért ide, Newcastlebe.)
  • Shiwo
    #161
    biztos lesz rá lehetőség :)
  • pointer4
    #160
    Szerintem ezt be kéne tolni a laborba, kifejleszteni belőle valami fasza gyógyítóeszközt :D
  • Papa01 #159
    Köszönjük! :)
  • gandrus
    #158
    Ez pedig a hozzá tartozó szöveg magyarul:

    A szent teremtő
    A szent teremtő, vagy ahogy az idegenek vénei szeretik nevezni, a rabszolga leigázó eszköz. Az idegen kiborgok itt gyógyulnak, miután kegyetlen és fájdalmas bio-mechanikai operációkon esnek át. Az eszköz bonyolult fotonikus energiahullámokat sugároz, melyek mélyen behatolnak a közelében található szerves szövetekbe, felgyorsítva a sejtnövekedést és ellazítva a feszülő izmokat. Az RLE erős pszionikus energiákat is sugároz, melyek megnyugtatják a tudatot és átformálják az elmét, hozzásegítve az alanyt annak elfelejtéséhez, hogy mi volt a leigázás előtt és valójában mi jelenleg – az újonnan meghódított fajok tagjai az idegen társadalomba való belépéskor alig többek rabszolgáknál. A gyógyító folyamat után az idegen kiborg remek fizikai kondícióban van, és eltölti a boldogság érzése. Szerencsétlen lény kész kérdés nélkül életét áldozni a vének szeszélyeiért.