575
  • TokraFan
    Thanks az ötleteket! A Mutant Year Zero-t nem ismertem, felvettem listába, a PP-t megjelenést követően toltam, tetszett is, de valahogy nem volt az igazi, nem igazán kötött le hoszabb távon (amiben a balance problémák is erősen közrejátszottak)

Most hirtelen felindulásból megvettem a Wasteland 3-at, és eddig nagyon bejön! Elleszek vele egy darabig.
  • Papa01 #574
    Ok, köszi! :)
  • PiszkosFred
    Nézzetek be a Jagged Alliance 3 topikba is, ott gyűjtögetjük a hasonló játékokat (bár nyilván nem mindegyik akkora kaliberű, mint egy XCOM, PP, vagy ez a UFO 2 "Neverending Story" Extraterrestrials) :)
  • Papa01 #572
    Érdemes kipróbálni a Phoenix Pointot is, sokat patch-eltek rajta, írtam a topikjában is! :)
    Nekem tetszett a Chimera Squad, is 40 óra volt az 1. végigjátszásom! :) A Mutant Year Zero-t is szerettem.

A Xenonauts 2-őt pedig várom! :D
  • Kmarha
    próbáld ki a Mutant Year Zero-t addig: https://youtu.be/mMT5VpBg0DE
    jól vegyíti a körökre osztott harcot és a real-time elemeket
  • TokraFan

Pedig komolyan jó lenne. Már kínomban a Chimera Squad-ra fanyalodtam rá, de 15 kör után meguntam, annyira rettenetesen egykaptafa, dögunalom az egész.

Most a Gear Tactics-al próbálkozom, dehát az se az igazi.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.09.23. 21:10:43
  • Papa01 #569
    Már egészen remegek... :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.09.22. 09:14:22
  • Shiwo
    még 8 napjuk van hozzá :D
  • TokraFan
    Én biztos nem hiszem. Évekkel ezelőtt világos volt már, hogy kamu az egész. Grafika nem lényeges, ha a játékmenet jó. Én szeretem a Firaxis féle csilivili Xcom-ot is, de azért nem lenne rossz egy régivágású, redes taktikai UFO game, mert a Firaxis féle bár élvezetes meg minden, de marhára le van butítva az ős eredetihez képest.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.06.18. 19:55:11
  • LMNO
    Ti komolyan elhiszitek, hogy ebből lesz még valami? :) Az évszázad trolljai ezek. Az a fb post is milyen már, mintha egy 14 éves írta volna, komolytalan az egész.
    Eleve ilyen grafikai szinttel kijönni 2020-ban. Értem hogy nem az a lényeg, de na... ez már 2008-ban is csak épphogy elfogadható volt a hardcore fanoknak, de azóta már készült sokminden más, ami szebb is, vagy akár jobb is.
  • Shiwo
    Wikipédia szerint öten vannak a Chaos Concept-nél, abból kettő kulcsember..

szóval szerintem simán az ötből max ez a két ember dolgozik rajta, meló és család mellett amikor épp van rá idejük, de simán lehet, hogy már csak 1 ember viszi a hátán..

lentebbihez hozzászólva stimmel, 2000 bugot javítottak már ki, múlt időt használ

reméljük, hogy nem maradt még benne 3000 (:

• Kmarha
    Ez is jogos.
    Még ha közönségi finanszírozás állna a játék mögött, még megérteném (nem elfogadnám, megérteném), hogy ok, lopják a pénzt.. :)
    De az is lehet, hogy a Duke Nukem rekordját akarják csak megdönteni.
  • TokraFan
    Igazad van, de a játék meg ezerszer akkora! Mondjuk ha ketten dolgoznak rajta, akkor érthető...lenne, ha nem ez menne 10éve.
    Olyanokból indulok ki, mint a Terraria amit egy, azaz egy ember fejleszt, a Star Made amit szintén, de ott van mondjuk No Man's Sky is, amit szintén csak kb. 20-an, százszor ekkora project és 2 havonta annyi tartalom jön tőlük, mint ez az egész UFO2.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.05.28. 23:36:58
  • Kmarha
    nem mintha annyira nagyon védeni akarnám a fejlesztőket, de a Cyberpunkon 500 db fejlesztő dolgozik. Ezen, meg 2. Már ha dolgoznak :D
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2020.05.28. 17:38:08
  • TokraFan
    Egy Cyberpunk szintű játéknál toltak ennyit a megjelenésen...Ezt a játékot nem azért tolják, mert bugot javítanak, ha ez igaz lenne, akkor max 1 hónap csúszásról lenne szó. (és még az sem lenne hihető, ismerve az előzményeket).
    Meg kéne kérdezni tőlük, hogy mire jó ez az egész zagyválás? Mit remélnek ettől?
  • Papa01 #560
    Annyit javítottak eddig, nem?
  • Sheltem
    Tehát szeptemberben jön úgy, hogy már "csak" 2000 bug maradt... AHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAA

Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2020.05.28. 13:21:50
  • Papa01 #558
    Remélem, a készítők! :))
  • TokraFan
    Csak mot tényleg ki veszi ezt már komolyan?
  • Papa01 #556
    Frissült a kiadás időpontja is:

Nem is annyira távoli.. :))
  • Papa01 #555
    Én remélem, jövőre csak kiadják... :)
  • TokraFan
    Nagyon szeretem leírni azt, hogy "Igazam volt!".
    Egyébként pedig:

Ha létezne a játékfejlesztésben citrom díj, már évek óta dobogósok lennének. MIóta is szenvednek? 10éve? Ezt a játékot 5 profi fejlesztő összerakná 2év alatt, és akkor nagyon megengedő voltam az idő tényezővel.
    Nem iratkozom le innen, legyen min röhögni a következő 10évben is.
  • Papa01 #553
    Írtam a mdiknak, akik voltak olyan kedvesek, és betették a banner alá a játék hivatalos FB oldalának linkjét, ami jobban pörög mint a hivatalos oldal és így már innen is el lehet érni... :)

Ezúton is köszi a segítséget! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.05.24. 13:54:25
  • Papa01 #552
    Nahát! :)

Köszi az infót!
  • Shiwo
    "Good evening,
    Sadly I have to admit, the UFO2 won't be released on May. The release has been put off to September 2020.
    UFO2 is more or less completed, however it still generates some bugs.. So far more than 2000 bugs have been resolved. Please be patient. If you have any ideas how to promote UFO 2 let us know please. Once UFO2 introduction trailer is released , perhaps more players will be attracted to UFO2 as it is close to Gollop's UFO:Enemy Unknown introduction as you will see yourselves.. Tha't is all for now. Keep safe so that you coul buy UFO2 ;) and have a fun. Actually would you prefer the UFO 2 to be more difficult or less? Thank you."

Fészbúkról..
  • Papa01 #550
    Bizony jó lenne én is örülnék neki...
  • TokraFan
    Esélyes! Pedig jó lenne egy klasszikus program, ez a Chimera Squad is egy vicc.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.05.14. 00:48:25
  • Papa01 #548
    Készül a 2020 Q4 logo... :)
  • TokraFan
    Ahhoz képest, hogy május van 2 hete, semmi hír. Persze lehet, hogy május Q4, de akkor is már kéne híreknek jönni, rövid gameplay vagy bemutató videóknak, vagy bármilyen reklámnak.
  • TokraFan
    Tűkön ülök!
  • Papa01 #545
    Na még 6 nap...
  • TokraFan
    Ne legyetek ilyen pesszimisták! Most van konkrét dátum! Ami bár nem jelent semmit, de van! :-)
    Remélem videó helyett nem megint egy .jpg-et kapunk, rajta a felirattal: 2020 Q4 :-)
  • Papa01 #543
    Jaja, de hát nem igen lesz ebből most sem semmi.. már ezerrel kéne tolni az ingame videókat... :)
  • PiszkosFred
    Világjárvány kellős közepén inkább fogalmazz úgy, hogy "jelenjen még a következő 1-2 évben", az a biztos :)
  • TokraFan
    Egyetértek! + jelenjen meg még a mi életünkben. :-D
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.04.19. 19:31:25
  • pointer4
    Csak nehogy belevigyenek valami agyament marhaságot, mint a phoenix-nél. Legyen csak szépen sok-sok technológia kifejleszthető :D
  • TokraFan
    Egyébként hülyék, mert ez a classic verzió sokakat -köztük engem is-, a faék grafika ellenére sokkal jobban érdekelne, mint a Firaxis féle csilivili megoldás (persze azért azt is nagyon szeretem). Bár konkurenciának túnhet, de nem az, mert a két játék egészen mást képvisel. Feltéve persze, ha maradtak a classic játékmechanikánál és nem kutyulták át.
  • Papa01 #538
    Mi az, hogy! :)
  • TokraFan
    Vajon az XCOM: Chimera Squad miatt megint tolnak 1-2 évet?
  • Papa01 #536
    Az biztos...:-D