258
Film
  • Seth
    #177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze hogy látták a zsaruk, jelentik is rádión. Vmi rendőrségi kódokat mond, aztán hogy cheking vitals, szóval épp csekkolják a holttestet. A csajt meg lehet le sem lőtték volna, ha a hátsó ajtó be nem csapódik
  • triplet
    #176
    ahha, a csubakabra vagy mi a franc:D
  • Máté94
    #175
    Én nappal néztem és tényleg én vagyok vele én is,hogy képes vagyok azt hinni,hogy nem a kutyám kaparja az ajtót hanem valami.Még most is félek mert mi van ha....:)
  • berczely
    #174
    Akkor ezt lesd meg figyelmesen! (nem ijesztgetős!)

  • Looooser
    #173
    így már meg se nézem :D
  • Máté94
    #172
  • Looooser
    #171
    jah azok is parások esténként rám tudják hoznia parát főleg hogy magamnak simán bemesélem, hogy van valami a sarokban... de ha más meséi akkor nem jön rám a para...

    "mindenkinek a legnagyobb ellensége, a saját fantáziája..."
  • berczely
    #170
    Köszi a spoilert!
  • Willenbrock
    #169
    Michát leszúrta a csaja egy konyhakéssel.A csaj húga pedig gondolom elfutott mikor észrevette a holttestet és szólt a zsernyákoknak.A rendőrök adóvevőztek eleget a földszinten,biztos látták a testet is de át kellett fésülniük az emeletet is.Nem hiszem hogy megette őket,ez nem a kigömböc:D
  • berczely
    #168
    Én is így vagyok vele!
    jútubon is nézegettem elég parásak!
    Am nézzetek ördögűzős videókat nagyon dúrvák!
  • Looooser
    #167
    nah jóvan...
    ciki 19 évesen ennyire parásnak lenni, de engem már az ilyen típusú jútubos videók is kikészítenek... majd baráti társasággal meglesem
    egyedül félek
  • Máté94
    #166
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem érdekelne,hogy mi lett Michával?És azzal a csajjal aki bejött?Mert,hogy sikít meg minden de nem tudom mi történik.Testet öltött azt felfalta őket?:D Mert a zsaruk nem olyanok voltak mint akik hullát láttak volna.Meg a csajt ki ölte meg?A szellem?Ne vicceljünk már:D
  • Willenbrock
    #165
    Lehet hogy igaz,de ott akármi is állt a háttérben az biztos nem valami démon volt.Lehet hogy a csaj hisztériás volt vagy hirtelen felindulásból ölt-akármi lehetett a valós esetet úgysem ismerhetjük pontosan,naponta történnek gyilkosságok látszólag indíték nélkül.Csak az biztos hogy nem valami démon volt az oka-mivel olyanok csak a középkori mesékben vannak.
  • mila69en
    #164
    ha annyira igaz lenne akkor az is igaz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van aza rész mikor nézik a videót meg a weblapot a másik csajról aki leharapja a saját kezét looolz linkeld be a weboldalat amit ott néznek:)

  • Willenbrock
    #163
    Hát nem volt rossz de jó sem.6/10 legfeljebb.Azt hittem legalább valamelyiket beépíti a falba vagy hasonló.A zsarukat is csak úgy békénhagyta):Meg a csaj azt akarta hogy ne kamerázzon a gyerek,mégis utánament a kamerával a folyosóra pedig jól be volt xarva mellesleg.Ez nem életszerű.(na jó valójában az operatőr ment utána de akkor is:))
  • berczely
    #162
    Szarból is lehet várat építeni!
  • Seth
    #161
    Ami pedig nem más ,mint az, hogy .....?
  • hiper KOCKA
    #160
    Poltergeistnek ez a nyomába sem ér... az legalább egy normális film volt korrekt történettel, nem ilyen "paravalóságshow".
  • Doomista
    #159
    Az a baj, hogy sokan nem értik meg a film értelmét, lényegét:D
  • berczely
    #158
    Akkor hajrá forgass!
  • grebber
    #157
    Tuti ez csak azért hoz a konyhára mert mindenki valami frankó dolgot vár tőle és sokan kíváncsiak.

    Erre kapunk egy kb 1 óráig nagy lószart abszolúte semmit.Komolyan a bátyámmal már röhögtünk hogy áthívunk valakit azt kb ilyet mi is forgatunk néha megcincáljuk ajtót bemozgatjuk a csillárt.Szal első óra full gagyi bátyám már kaparta magát könyörgött hogy inkább majd egyedül nézzem ezt a szart.Egy jó volt benne amikor a csajt kihúzta a szellem az ágyból.Aztán utána megint vergődés előre hátra dülöngélés.Azt a rendőrök hálistennek véget vettettek neki!

    3/10 jóindulattal.
  • Bokafix2
    #156
    Valami olyat olvastam hogy megelőzte a Fűrész 6-ot vagy mi, illetve miatta nem teljesített olyan jól mint az előző részek.
  • triplet
    #155
    A szellemek nem is lehet látni, max érzékelni. Jó-jó lehet őket látni, de ahhoz hogy lásd őket ahhoz nagyon akarnak tőled valamit.
  • Doomista
    #154
    Érthető, és jogos.
    Szellemekben nem kell hinni, mert te is épp azért nem hiszed el, mert még a saját szemeddel nem láttad, ez érthető és jogos...hitetlen vagy egyszóval. Vannak bizonyíték erre is, de mint tudjuk, a mai technológiával elérhető a hamisítás. VISZONT vannak olyan videók, képek, amiket a szakértők is kielemeztek, és nem hamis...ez érdekes...te azért mondod ezt, mert túl keveset tudsz az egész dologról...láttál egy két filmet, amiben szellemek voltak...nincs információd az egészről, ezért támasztod alá azzal hogy nem léteznek.


    A texasi láncfűrészes mondatoddal nem értek egyet, mert az bizony igaz volt, és persze nem minden volt igaz, amit a filmben láttunk, de biztosra mondom neked, hogy létezett. Miért? Miért vagyok biztos benne? Mert miért ne ?! Egy csomó bizonyíték támasztja alá, hogy létezett...és a mai világban épp ez a lényeg...bizonyíték kell ahhoz, hogy valamit elhiggyünk...és egy ilyen dolgot nem hamisítanak csak úgy, mert MI OKUK LENNE ERRE? nem lenne értelme ennek...Talán túl sok információ van erről az egész dologról...nem a filmre gondolok, hanem az internetre. Talán mert egyezik a ház, a család, a helyszín, és csomó eltűnt személy pont ott...google a barátod.

    Vagy például ott a zodiákus...az egy gyilkos volt...film is készült róla, igen jó lett...máig nem került elő a férfi...akkor ennyi erővel azt is mondhatjuk, hogy az is hazugság, nem létezett...pedig érdekes módon épp úgy van rá csomó bizonyíték...google a barátod...

    Ennyi erővel azt sem kell elhinni, amit történelem órán tanítottak...mert szintén ugyan az a dolog megy...van rá bizonyíték, információ, ezért tudták kiadni egy könyvben...ott a könyv, minden, hogy találtak leleteket...de vlszeg, a leleteket is lehet ám hamisítani...és már hamisítottak is...sorry a pici offért a végén.
  • berczely
    #153
    Ed Gein

    Elég sok filmet ihletett brutális gyilkosságaival köztük a Texaszi Láncfűrészest is!
  • berczely
    #152
    Hát a texaszi az tényleg igaz történet alapján van :)

    Itt egy kis videó
  • triplet
    #151
    Mi rá a bizonyíték hogy nincsenek szellemek? Mi rá a bizonyíték hogy anno régen nem volt egy ilyen texasi gyilkos, ami lehet mondjuk hogy nem láncfűrésszel gyilkolt hanem baltával, csak ahogy szájról-jászra járt átköltötték kicsit.
    Mi a bizonyíték hogy nem volt az a boszorkány? Mert akik bementek az erdőbe többet nem tértek vissza, avagy nem tudják megmondani:D
  • Doomista
    #150
    Mi rá a bizonyíték, hogy el van játszva ? :D
  • xy21
    #149
    Hol igaz? Szellemek nem léteznek!
    A texasi láncfűrészes elején is ott van hogy igaz történetek alapján:D
    A blair witch is igaznak volt feltüntetve!
    Egyik se igaz:D
    Csak ha ezt látja a néző a film elején hogy "igaz történetek alapján" akkor jobban beleéli magát a történetbe:D
    Ennyi
  • Máté94
    #148
    Nekem csak annyi a lényeg,hogy amit itt látok az el van játszva.
  • triplet
    #147
    Akkor meg ne hidd el. de ez megtörtént eseményeken alapszik, és ahogy Berczely is írta, elején ott volt köszönik a felvételeket.
    NEM KAMU!!!!!!
  • Máté94
    #146
  • berczely
    #145
  • berczely
    #144
    Igaz!
    Ott volt az elején hogy köszönik a felvételt stb....
  • Máté94
    #143
    Jól van ne szivassatok tudom,hogy nem igazi!:D
  • Doomista
    #142
    De :D
  • triplet
    #141
    Hát nem láttad? Kézikamerás volt, megtörtént.
  • Máté94
    #140
    Nem:D
  • Doomista
    #139
    De :D
  • Máté94
    #138
    Ugye ez nem történt meg?:D