985



Története, kialakulása, legnagyobb alakjai/bandái, és a jelenkor!
  • spiczi91
    #865
    Nem személyes nézeteltérés, hanem kurvára utálja egymást a két figura, csak néha egy pár évre félre tudják tenni a bajaikat, de általában a dolog vége az, hogy Dave repül. Bostaph bácsival meg összehoztak már 4 állat lemezt, szóval engem különösebben nem hat meg Lombardo távozása. A zeneszerzésből úgyse nagyon vette ki a részét, szemben Jeffel...
  • Ulvar
    #864
    Lombardo állandóan ellentétben volt Kerryvel, igazából Kerry volt az akinek semmi sem tetszett Lombardoval kapcsolatban, vagy ki tudja... Araya meg nem szól bele, Jeff halála meg...hát szarul jött ki. De amúgy Bostaph nem ügyetlen, ha már nem Lombardo van a doboknál, akkor legyen ő, mint más.
  • Prince of Máté
    #863
    Miért Paul? Lombardoval nem tudtak megegyezni, Bostaph-hal meg igen?
    Szerintem személyes nézeteltérés van a dolgok mögött...
  • Ulvar
    #862
    Nem rossz az, mondjuk ez várható volt.
  • Prince of Máté
    #861
    A büdös picsába... Paul Bostaph újra a Slayerben...........
  • Prince of Máté
    #860
    Hanneman utolsó koncertje, egész jó minőségben!

  • Prince of Máté
    #859
    Nem sűrűn látni Kerry-t sírni...

  • csokalaci
    #858


    Hanneman temetésén :(
  • Prince of Máté
    #857
    Kíváncsi vagyok, miért nem volt ott Araya :(

    Elég jó megemlékező videót adtak le róla :)

  • Ulvar
    #856
    Jeff megemlékezéséről cikk.
  • Ulvar
    #855
    Itten óóóvastam.
  • Ulvar
    #854
    az orvosi jelentés szerint a túlzott alkohol fogyasztás ölte meg Jeff bácsit :(. Tudtuk hogy szereti a piálást...de az antibiotikummal szétbaszott májára nem volt jó hatással ...:(.
  • csokalaci
    #853
    Pont az előbb néztem ezt a videót. Méltó búcsú lenne Jeff-től egy közös fellépés. Nagyon szomorú ez a nap :( Reggel amikor olvastam nem hittem el, ráadásul nekem ma volt a ballagásom is így még depresszívebb ez a napom :(
  • Ulvar
    #852
    Info a Hegyaljai Slayer koncertről:

    A Slayer június 26-án Jeff Hanneman, a zenekar egyik ikonikus alapító-gitárosa előtt is tiszteleg majd a Hegyalja Fesztiválon. A Gary Holttal Tokajba érkező csapat Jason Newsteddel, a Metallica egykori legendás basszerosával egy napon lép fel a fesztiválon, így még az sem lehetetlen, hogy a Metallica és Slayer legendák egy közös zenéléssel emlékeznek zenésztársukra a Hegy'en.

    És egy szám...

  • Ulvar
    #851
    Ez kötelező most...nagyon...mindörökké emlékezni fogunk rád Jeff!!!

  • Prince of Máté
    #850
    A kurva életbe.... Kimondhatatlan mit érzek... Mintha egy családtag távozott volna...
  • Ulvar
    #849
    Még mindig nem akarom ezt elhinni. Azt sejtettem hogy nem fog visszatérni a Slayerbe....de, hogy a mája hogyan mondta fel a szolgálatot? Az még nem derült ki, hogy köze volt a pókmaráshoz, vagy sem...de bassza meg...Kurva életbe sose fogom megérteni miért a legjobb legnagyszerűbb emberek halnak meg, ráadásul nyugodtan mondhatom hogy fiatalon! Jeff 49 éves volt...az még bőven marha jó életkor...De maga ő...a stílusa...a tudása, az emberisége...nekem kifejezetten tetszett benne hogy gyűjtötte a háborús ereklyéket...fél évvel a pókmarás után volt a Budapesti Slayer koncert ugyebár...akkor még azt mondtuk, hogy még az is előfordulhat hogy nálunk fellép majd Hegyalján...ez nem jött be...utána meg...hát alig volt hír Jeffről...és cseszi az agyam hogy kétszer láttam a Slayert és sose láthattam Jeffel, és most már nem is fogom :(... Ez orbitális szívfájdalom.

  • Probatbicol
    #848
    :((((((
  • goregrind #847
    Ez most odabaszott a mai napnak, sőt! Ennek az évszázadnak számomra!

  • Coolfire
    #846
    Most olvastam én is és leseggeltem.Szegény.:(
    Nélküle a Slayer sem lesz már a régi.:(
    R.I.P
  • Ulvar
    #845
    A.................:'((((((((((((

    Jeff Hanneman elhunyt, a mája felmondta a szolgálatot :'(((((

    Nem ....lehet komolyan bassza meg :(((
  • Ulvar
    #844
    Igazi "T(h)rash" metál rajongó :D

  • Prince of Máté
    #843
    Thrash metál topikba ilyen "buziságot" pls ne :D
    A Sabbath szám viszont üt :P Nagyon zúzós riff
  • Ulvar
    #842
    Közben szerzői jogok miatt letiltotta a YT a számot szóval...



    Itt egy másik! :D

  • Ulvar
    #841
    Jaaa igen ez a "Hegyalja reklám" ami nem reklám de ahhoz köthető :D. A +18 valóban ütött! :D
  • csokalaci
    #840
    Hm ez kurva jó :D

    Ez viszont szerintem sokaknak nem fog tetszeni, nekem nagyon bejön.


    A videó végén lévő 18+-on beszartam :D:D:D:D
  • Ulvar
    #839
    Picit off, de muszáj megemlítenem a Black Sabbath legújabb számát:



    Úgy látszik Ozzy újbóli piázása és drogozása lendületet adott :D.
  • Ulvar
    #838
    De hogy mindig Kerry kapja az ívet :D
  • csokalaci
    #837
    Oké asszem én behugyoztam a röhögéstől
  • Ulvar
    #836
    Ide elfér a minőségi magyar, néha napján, még ha szar popból is cover. :). Amúgy ismerem őket régóta, koliba geci sokat hallgattuk haverral, csak koncertre még nem jutottam el. Na de majd... :).
  • csokalaci
    #835
    Ja és Köteles Leander nagyon ügyesen kihasználta az internetet mivel csinált egy covert egy ismert számból.

    Ezek a videók lehet hogy sokaknak nem fognak tetszeni.

    Ez hozta meg igazából a népszerűséget neki.
    Eleinte ő játszott fel mindent. Majd később Vörös Attila is csatlakozott ezután 2011-re nyerte el a mai felállást a banda.

    Még egy cover egy pop számból.
  • csokalaci
    #834


    2:50-től jön a dara :)




    Egyelőre ennyi :)
    Pár hete jöttek ki studióból szóval nyáron már új számokat is fognak játszani. Én már hallottam őket és valami eszméletlen jók. Sőt az egyikhez a videoklippet amit nyertek egy Suzuki-s nyereményjátékon lehet, hogy az unokatesóm kocsmájában fogják forgatni. :D
  • Ulvar
    #833
    Tunkoljál csak ide pár számot nyugodt szívvel :).
  • sanzik
    #832
    Hegyalja 26-án kezd,ez meg 24-én van,tehát bemelegíteni pont jó lesz
  • csokalaci
    #831
    Hegyalján első 2 nap kibaszott jó lesz legalább is szerintem :) A maradék kettőn meg unokatesóm kedvéért maradok meg ha már kifizettem a heti bérletet... :D
    Aki jön majd hegyaljára a második napon a Leander Rising-ot mindenképpen csekkolja majd a nagyszínpadon. Régen linkeltem tőlük egy pár számot ide. Azóta összehaverkodtam velük, a gitárosukhoz (Vörös Attila (ex Nevermore)) járok gitározni. :)
  • Prince of Máté
    #830
    Alap, ha 20ezer lenne is mennék :)
  • Ulvar
    #829
    De oda gyüssz azért? :)
  • Prince of Máté
    #828
    Nekem ez sajna kimarad, de most nézem, hogy Anthraxre csak 3890 ft a jegy :D

    Én ilyen 6 ezerre számítottam, Megadeth jegy volt 8 ezer, ez meg feleár :P
  • Ulvar
    #827
    Hát én Slayerre megyek egyedül eddig Hegyalján. Többi nem köt le.
  • Ulvar
    #826
    Akkor ezt így be is szúrom és most próbálok feleszmélni ezen előbbi bejegyzésen...ez hihetetlen :D