985



Története, kialakulása, legnagyobb alakjai/bandái, és a jelenkor!
  • Prince of Máté
    #905
    Sokkal jobb koncertkezdésnek mint a Caught in a Mosh szerintem :D

  • Ulvar
    #904
    bizony bizony, sanszonsan 100%ban ugyanez lesz, minimális változás lehet benne...majd kiderül.

    Ja hát én is sajnálom Benantét...de hát kellett neki egy olyan kurvával összebasznia aki így kibaszik vele.

    Amúúúgy...

  • Prince of Máté
    #903
    Ezt ebből gondolod?
    Én is örülnék egy ilyen setlistnek, szerintem van rá esély :D :D
    Egyébként Jon Dette fog dobolni. Annyira tudtam, hogy megint lesz valami helyettesítés... 5 ből 3 tag az eredeti :/
  • Ulvar
    #902
    Holnap valószínűleg ez a szám is lesz :) True Thrash for True Thrashers!

  • Ulvar
    #901
    Az csak jobb ha társasággal leszel :D. Csak a kapunyitásig ne unatkozzak :D.
  • Prince of Máté
    #900
    Én megyek, de társasággal. Ha még is egyedül megyek, szólok :D

    Egyébként nekem a Kill 'em All a kedvenc Metallica albumom :D
    Ugyanígy Slayernél és Megadethnél is, az első albumukat szeretem a legjobban, azok még őszinték, és tele van nyers agresszióval.
  • Ulvar
    #899
    30 ÉVES a világ egyik legnagyobb Thrash albuma!

  • Ulvar
    #898
    Jelentkezőket keresek... ki az aki jön innen Anthraxre?
  • Prince of Máté
    #897
    Thrash Metal!

  • Ulvar
    #896
    Készül egy új Swashbuckle lemez...kalóóóz thrashh.....arrrrr

  • Ulvar
    #895
    Nick dobol....egy kicsit...

  • Ulvar
    #894
    KREATOR KREATOR KREATOR!

    Jöhetnének újra igazán :P

  • Prince of Máté
    #893
    Kurva jó volt ez a Hegyalja... Valószínűleg életünk utolsó Slayer koncertjét láthattuk :(

  • Ulvar
    #892
    Biztos láttátok már, akik nem azok most már igen :D Marha jó.

  • Ulvar
    #891
    Azt hiszem az Anthrax EPt meg nem linkeltem...pedig már egy jó ideje kijött, bár igaz hogy tribute EP.

  • Ulvar
    #890
    Komment a videó alatt mindent elmond erről a számról meg albumról...

    "I guess their next video will be about pink unicorns."
  • Ulvar
    #889
    Új Megadeth klip

  • csokalaci
    #888

  • csokalaci
    #887
    Micsoda bulik voltak Hegyalján te jó ég!
    Newsted baromi ütős volt. Slayer koncert előtt amikor állították be a dobot a csávó a dob mögött úgy nézett ki mint Lombardo, azt hittem felvették roadie-nak . Hanneman gitárja ki volt rakva Gary Holt mögé, majd azt hiszem pont az Angel of Death előtt a háttérben a Slayer-es molinó leesett és ott volt mögötte a Hanneman logo( mint a Heineken-es csak rá volt írva, hogy 1964-2013 :( )
    Leander koncerten eljátszották az I'm Broken-t a Panterától és a szóló végén megjelent Phil Anselom a színpadon. Nem kicsit lepődött meg mindenki... :D A Down pedig fenomenális volt. :)
  • Rotcsa
    #886
    Ez nekem annyire nem jött be. Eddig minden albumukon volt 1 szám legalább, ami bejövős volt, de ezen olyan szerintem nincs.
    Ez egy erős középszerű lett.
    Pl: a thirteen-en a 13 c. szám az ott van! Meg a black shawn is. De itt max olyan van, amire azt mondom, el lehet hallgatni egy ideig, de a címe nem fog eszedbe jutni. Az endgame sem tetszett annyira, bár ott a hardest part of letting go jó lett!
    Az előzőn pedig a washington is next
  • Ulvar
    #885
    Khööm...új Annhilator album augusztusban, új számról koncertfelvétel pedig ...

  • Ulvar
    #884
    Holnap Moby Dick, diákigazolvánnyal ingyenes amúgy 400 HUF a Zöld Pardonba. Akit érdekelne és jönne az írjon, mert jelenleg egyedül megyek :D.
  • Ulvar
    #883
    Ki jön Testamentre?
  • Prince of Máté
    #882
    Ki jön hegyre?

  • Balin
    #881
    JÖVŐHÉTEN!!!

    http://www.facebook.com/events/478272385554077/
    http://www.facebook.com/events/478272385554077/




  • Ulvar
    #880
    Ja igen...elfelejtettem...Megadeth új album

  • wolfy666
    #879
    Ha valakit érdekelne; megjelent a legújabb Akela klip:
  • Ulvar
    #878
    Hát azért nem teljesen így van.

    Európai koncert sorozatuk van és nem sok számot adnak le, mert nagyrészt fesztiválra mennek. Ez ilyen...meghívás alapján mehetett hogy ugyan ugorjanak már be ide is.
  • csokalaci
    #877
    Ráadásul akik 6 előtt mennek, ingyen bemehetnek... Vagy valami ilyesmi van a ZP-ben :D
  • methyliso
    #876
    800 Ft egy Testament koncert??? Ezért megéri Amerikából idejönni?
    (csak csodálkozom egy kicsit :))
  • csokalaci
    #875
    Szept. 3 ZP vagy Hegyalja :)
  • Ulvar
    #874
    Én nem tudtam ott lenni Legközelebb hívjál meg minket aztán beugrunk hátra egy két képre a srácokhoz :D.
  • csokalaci
    #873
    Leander nagyon jó volt tegnap, én is felléptem velük :) Testament-re is lehet, hogy megyek bár másnap meg már hegyaljára kéne menni, hogy jó helyen tudjak sátrat verni :D
  • Prince of Máté
    #872
    Az idei év nagyon erős felhozatallal bír :P Jövőre jöhetne a Metallica és Megadeth is :D
  • Ulvar
    #871
    Na jól van... ügyes vagyok... a lényeg hogy értitek mi hol mikor lesz :).
  • Ulvar
    #870
    Apátok...f@szát...hát most már ... :D Koncertkínálatok Budapesten (nem mind Thrash).

    Június 24. - Testament (ZP) - 800 Ft
    Június 25. - Moby Dick (ZP) - 800 Ft
    Június 26. - Slayer (Hegyalja)
    Július 28. - Sabaton (Balatonszemes)
    Július 30. - Anthrax (BP Park)

    És még lesz majd augsztusban Hatebreed decemberben Heaven shall burn, MA A ZPben lesz LEANDER. Sztem nem lesz miért unatkozni a nyáron.
  • Ulvar
    #869
    Baszki most eszmélek már csak 3 hét :O...Testament + Slayer.
  • Prince of Máté
    #868
    Na ez a szánalmas!

  • spiczi91
    #867
    De, kb. ki nem állhatják egymást (teszem hozzá sajnos...), csak vannak időlegesen jobb pillanataik, de pl. a 90es években Dave egyik kedvenc hobbija volt, hogy nyilatkozatokban ekézte szénné Kerryt. A dalszerzéses részt meg csak azért mondtam, mert egy számnál nem láttam még feltüntetve Lombardo nevét, míg pl. Araya elég kevés helyen fordul elő, de legalább ott van. Tény, hogy Dave a stílusosabb dobos, de én továbbra sem érzem akkora érvágásnak az elvesztését, mint amekkora hisztéria van körülötte a világban.
  • Prince of Máté
    #866
    Kurvára utálják egymást, de azért mégis 20 évig voltak 1 csapatban... azért annyira csak nem utálják már egymást :)
    Amilyen új számokról eddig hallottunk, azokat meg mind Kerry és Dave írta.
    Nem arról van szó, hogy Bostaph nem jó pótlás, mert ha nincs Lombardo, akkor a helyére ő a legjobb választás.
    Szerintem Bostaph úgy dobol mint egy gép, Dave pedig kicsit groove-osabban.
    Nem véletlen, hogy ennek a számnak a dob részét Lombardo szerezte, itt érződik eléggé a különbség a 2 dobos között: