86
  • Sanyix
    #6
    "a a felhasználók gigantikus többségének esze ágában sincs átszokni"
    hát nehéz, mivel nagy részének esze sincs, csak droidok :)
  • Ravkin
    #5
    Így van. Szerintem döntő többségben ez határozza meg a dolgot, hogy az alkalmazások amik a cég működése szempontjából elengedhetetlen vagy windowsosak vagy linux alatt is megvalósíthatóak.

    Egyébként szerintem egy cégnél minél inkább igényesebb, bonyolultabb munkát végeznek annál inkább a fizetős dolgok felé fognak haladni.

    Amúgy a cím kicsit megtévesztő, a linux sem szebb sem pedig jobb nem lett attól mert a windows 7 megjelent.
  • pixx
    #4
    Amíg a legtöbb dolgot win alá írják, addig nem lesz komolyabb tere a linuxnak...ha meg a linux alatt wint kell futtatni, akkor semmi értelem sincs...
  • Sacek
    #3
    Szerintem meg pont az lenne a lényeg, hogy ismerd meg a különböző rendszereket (OS) és utána válaszd a számodra leginkább megfelelőt!
    (De a többi lehurrogása nélkül, mert ugye egyik sem tökéletes.)
  • Laurion
    #2
    Egek, mi lesz itt a fórumon...

    De akkor el is kezdem. Szerintem hiába érett rendszer(ek) a linux(ok), ha a felhasználók gigantikus többségének esze ágában sincs átszokni egy teljesen új, eltérő mentalitást képviselő, több hozzáértést igénylő oprendszerre a Windows után. E hatalmas többség számára "a Windows működése" egyenlő "a számítógép logikájával".
  • Narxis
    #1
    Én azért Flang3r véleményére vagyok kíváncsi, ő objektívebb a témában.