125
Amire büszke vagyok...
  • Banano
    #125
    A hajamra.
  • Bruk
    #124
    Az a gond hogy oszt.fő buktatott meg az osztálypénz miatt.

    #116 Sokszor én is úgy vagyok vele, de csak én szopnám meg.
  • Banano
    #123
    Én előfizetek egy szerverre és feltölt nekem néhány terrát aztán 1-2évig leszarom az arányomat.
  • Daza500
    #122
    Én arra vagyok büszke, hogy nem kell se a Majomparádéra se a Bithumen-re, meg EGYIKRE se regelni, mindig megtalálom a nemzetközi torrentkeresőkkel, amit szeretnék.

    De nem sajnálom azokat, akiknek egy héten át megy folymatosan a nyomorult gépük az upload miatt, és a gatyájukat ráfizetik a villanyszámlára.
  • GhostR1der
    #121
    =D
  • erieskrisz
    #120
    Nem csak a #115 hsz re reagáltam
  • GhostR1der
    #119
    és erre büszke vagy?
  • Willenbrock
    #118
    Szerintem ezt meséld el az ofődnek is,mert ha így volt az elég durva.
  • erieskrisz
    #117
    Egyébként engem általános 8 ban németböl akartak meghuzni mármint a német tanár de inkább megszavazták a tanárok a 2 csak szabaduljanak meg töllem.Elsöben asszem 3 igazgatoi intöm volt
  • erieskrisz
    #116
    Simán nyakon basznám a tanárt azt mehetne sirni az igazgatonak
  • Bruk
    #115
    Tavaly azért buktam meg (3 tantárgyból, de a nyáron tanultam és átmentem mindenből) mert nem fizettem osztálypénzt. Jó igaz lusta is voltam de a 2-3-as szintet tudtam teljesíteni. Idén minden órán elöl ülök, figyelek, tanulok meg minden.. és így is g*eciznek. Legelső nyelvtanórán fénymásolt lapon dolgoztunk, aztán a tanár mondta hogy olvassam fel a feladatot.. haverom hülyeségből elvette tőlem a lapot, tanár is látta, mondtam is neki és azt mondta ha nem olvasom föl akkor 1-est kapok.. meg is kaptam. Aztán mondta hogy olvassam fel. Mondom az előbb hülyének nézett, szívatott azért se csinálom meg. Kaptam még egy karót. Nem vagyok jó gyerek, se nyalizós köcsög, de ezen az éven összeszedtem magam és így is b*sztatnak. Pedig csak meg akarom szerezni a szakmám hogy mehessek minél hamarabb pénzt keresni...
  • GhostR1der
    #114
    Angolból érettségizek most tizedikben, énekből feleltem, semmit nem tudtam, és négyest kaptam mert megvan máér az osztályzóm angolból. erre gondolsz?:D
  • Willenbrock
    #113
    Így van.Egyébként minden téren senki nem lehet a legjobb.Pl aki rajzból nagyon jó vagy tesiből nem valószínű hogy ugyanolyan kiváló lehet pl. reáltárgyakból is.Inkább az szokott lenni hogy ha látják a tanárok hogy igyekszik valaki és a fontosabb húzótárgyakból jó(matek,kémia,fizika) akkor a többiből tesznek egy kis engedményt,pl. ha töriből csak 4-es lenne a dogája akkor felhúzzák 5-ösre stb.Hogy segítsék a továbbtanulást és mert a humántárgyakat a magyaron kívül sehol nem veszik komolyan.Kivéve ha valami művészeti suliba megy tovább az ember.Tehát osztályozáskor a jobb átlag érdekében felfelé kerekítenek ha amúgy ígéretesnek tartja a tanári kar többsége a diákot.
  • Sadist
    #112
    Simán lehet, felesleges túlhájpolni.
  • Tsol
    #111
    Jó hely. Mindenki kedves mindenkivel. :)
  • stp4trick
    #110
    sajnos Ő a valóságban él, nem úgy mint Te a Sci-Fi storykkal körítve
  • stp4trick
    #109
    minden egyéb más jegy nélkül full 5? csak IQ-ból nem lehet
    az más ha félévi/évvégi átlaga 5.00, de hogy semmi más jegy nincs mellette...nonszensz

    ez egy elméletifizikusnyelvzsenifilmesztétaolimpikon egyvelege
  • morcosqtya
    #108
    Aki kicsiben csinálja arra lecsap a törvény keze a legteljesebb szigorral .. aki nagyban csinálja, az mindig talál kibúvót, kiskaput, és védelmezőket magas körökben...
    Ez van.
    Ilyen a társadalmi szerveződés.
  • sambauer
    #107
    igaza van
  • Narxis
    #106
    Demagóg idióta.
  • stp4trick
    #105
    szakmai 1. és 2. hely országos versenyen, amiből az ezüst érmes helyezésre büszkébb vagyok, mert hót betegen, telegyógyszerezve (nem aszpirinnel) 20 kg többletsúllyal értem el
    igazolás
  • Shep
    #104
    Arra vagyok büszke, hogy földig ér a lábam és tudok elengedett kézzel ülni a bilin. :D
  • biomage
    #103
    Wow nem lett csukva a topik? nem is gondoltam volna. :D
  • Bruk
    #102
    Alap intelligencia kevés ha pofára mennek a dolgok...
  • Banano
    #101
    Nálunk nem..aki nem nyal = felel majdnem minden órán.
  • Christiansen
    #100
    kapcsolat.hu
  • Sadist
    #99
    Ilyen jegyekért benyalni? Ugyan már. Alap intelligencia bőven elég, hogy valaki ötös legyen középsuliban.
  • Banano
    #98
    Én se..ilyen jegyekért be kell nyalni a tanároknak keményen..meg azért tanulni is kell már 11-ben.

    Amúgy meg iskolai stréber vs PC-s kocka között nincs sok különbség, alkatilag és csúnyaságban xD.
  • Coco
    #97
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem hiszem el, de te tudod :)


    akkor örülök..gondolom.. :)
  • Tsol
    #96
    Ebből egyiksem igaz. :)
    Akkor nem vagyok stréber. :)
  • Coco
    #95
    #86

    amúgy: "2.
    szleng szótár
    Tanulásnak élő, iskolamániás diák, minden tanár kedvence. Soha sem beszélget óra/előadás közben, soha sem puskázik, gyakran plusz házi feladatokkal kedveskedik a tanároknak. "
  • Tsol
    #94
    Mitől stréber a stréber?
  • Coco
    #93
    nem támadásként írtam, ez tény.. :D ha csak nem csodálatos a belefektetett energia és az eredmény közti arány.. :)
  • Tsol
    #92
    Ezt már sokszor hallottam, és olyan véleményem van a hozzád hasonlókról, hogy le sem írom mert még a moderátor is elpirulna.

    :]
  • Coco
    #91
    stréber
  • Tsol
    #90
    És a suli sem a legkönnyebb. :)
  • Tsol
    #89
    11. -.-
  • David2
    #88
    balkezes vagy?
  • Banano
    #87
    Jó hát én is 5-ös voltam még elsőben...
  • Tsol
    #86
    Én erre vagyok büszke.