12
  • Novell
    #12
    Ez a videó szó szerint odab.sz, de reméljük, hogy nem az lesz a vége, mint a Hellgate: London-nál, hogy brutálisan jó előzetesek, de maga a játék pangás...
    Bár a Bioware mindig is a szerepjátékok krémjét jelentette, úgyhogy ettől nem nagyon kell tartani.
  • Atkamon
    #11
    Szerintem sem a nyitó videó, mindenhol csak trailernek írják.
  • narumon
    #10
    Hú ez a video nagyon ott van. Egy ilyesmi jó kis harcos filmet is megnéznék. Gyűrűk ura óta nemigen volt :(
  • FoodLFG
    #9
    Jó a videó, végre nem rángatják össze-vissza a kamerát, mikor kardal átszúrnak valakit. Rendben van. ^^b
  • Bornirt
    #8
    Ez új hír? Ezt eddig is tudtuk...
  • blessyou
    #7
    Mondjuk asszem, ez nem a nyitó videó, mert itt már összeállt a csapat, ahogy elnézem, márpedig ezekkel a szereplőkkel a játék során ismerkedünk meg. Nem?
  • Loverman
    #6
    Amúgy nagyon durva játék lehet ez... a Bioware végre csinál egy klasszikus fantasy-t ami nem license-re épül, és úgy tűnik, telepakolják minden jóval. Nemrég jelent meg a karaktergeneráló ahol a háttér megválasztása biztos hogy nagyon fontos és kihat majd az egész játékra. Biztos felhasználják a tapasztalatokat a Mass Effect-ből, és a konkurens cégek játékaira is vethettek pillantást (az hogy az elfek el vannak nyomva és sokáig az emberek rabszolgái voltak, nem cseng egybe a Witcher világával ahol a "nem emberek" szinte másodrendű kisebbségiek?). Egyébként meg a Baldur's gate szellemi örökösének titulálja a Bioware..
  • Loverman
    #5
    DK2-ben inkább az volt az újdonság hogy a megszokott izometrikus nézetből át lehetett váltani másba. A Dragon Age-ben fordítva lesz, az izometrikus lesz a "specialitás".
  • kicsizoz
    #4
    A Dungeon Keeper 2-ben már volt ilyen lehetőség, pont 10 éve jelent meg 1999-ben! :)
    A videó közelíti a Blizzard minőséget, vagyis nagyon rendben van!
  • Daffit
    #3
    Viszont a Baldur's GAte gyönyörű rajzolt grafikával ment.
  • xido
    #2
    de de,jól emlékszel..én abban mondjuk pont úgy játszottam,noha a többiben szeretem a "hőskövető kamerás" tps-t:)
  • Atkamon
    #1
    A Witcher-ben is ilyen volt, nem? Mongyuk én legjobban a TPS nézetet szeretem, de az tök jó, ha lehet választani.