48
a legendás polgári Aréna Disco
  • F Kalifornia
    #48
  • F Kalifornia
    #47
    Orbánt volt alkalmam hallani annak idején a Junoban, 97 nyarán minen csütötökön ott zenélt.
    Polgár fénykoráról sajnos lemaradtam, csak a 99 novemberi ujranyitás után voltam lent, az utolsó bulin(2000 február), de akkor már nem volt az igazi.
  • techno rob
    #46
    Ja!Az első dj szerintem aki a eddás videón is rajta van,ott csápol hátúl,az egy tiszaújvárosi dj,akit ha jól emlékszem dj Orbán nak hívtak!
    De amikor már a house partyk mentek,akkor az első dj az dj stefano volt,utána ricky,pop simon,mercs,zsíros!
  • Ricardo Snip
    #45
    Ricardo Snip - Coca Cola (2010.09.28.)

    Akit érdekel az új mixem leszedheti.
  • F Kalifornia
    #44
    Arra emlékszel hogy kik zenéltek mikor először voltál?
  • techno rob
    #43
    Igen!Az volt a címe a műsornak hogy aréna az arénában!Bochkornak volt egy tv s műsora,ami az aréna névre hallgatott!Így jött a műsornév!Még gyerekként néztem is őket!Aztán 94 végén indult a house!És 95 től rendszeres látogatója lettem a helynek!!!!
  • F Kalifornia
    #42
    Úgy tudom volt onnan több TV-s közvetítés is 93-94 környékén.
  • techno rob
    #41
    Nagyon nagy!!!!
  • Ricardo Snip
    #40
    ki gondolta volna hogy ilyen zenei bulik is voltak az Arénába:)

    Edda Polgáron az Azénában
  • Mein Kampf
    #39
    ÁHHÁÁÁ!! Ez a topik etalonnak számít, nem is tudtam,hogy létezik ilyen polgár forum :D
    Sok hülyeséget olvastam az elején, azt leszámítva , jó belegondolni , hogy ide olyanok írnak akik akkor ott voltak kint polgáron, és még az is lehet,hogy neki integettem át a süllyesztett tánctéren át a tuloldalra, majd elnéztem balra ahol a sötétség végén ott volt a fény, ami a nyitvamaradt budi ajtó volt, ez ugy mindig helyre tett, mikor már kezdtem elveszíteni a hogy merröl indultam el eredeti célom felé , a teknikát meglesni... körülbelül 95 telén vagy 96 elején voltam először kint, annyira joléreztem-tük magam hogy amikor volt mi mentünk :D
    volt ott sokminden nem részletezném :D de késelésröl leégésröl szó sincs. Majd az emlékekröl késöbb írok ha több idöm lesz , egyébként a House,techno klasszikusok topik Dj Ricky nél kötött ki igérték tesznek fel ricky mixeket, és én is teszek fel pop simont rickyt, vagy akinek van elfelejtett mix polgárrol, az tegye még fel :D
  • Ricardo Snip
    #38
    :) az a Razzia:)
  • techno rob
    #37
    Hajrá Polgár,Hajrá Aréna,Hajrá mindenki had szóljon!!!Bassza meg a razzia!:-))))))))))))))
  • Ricardo Snip
    #36
    Szia!

    Elkészült a legújabb mixem, mely a következő címet viseli:

    Ricardo Snip - Cheech (2010.07.05.)
    ha csak hallgatni szeretnéd akkor ezt a linket ajánlom:
    http://soundcloud.com/ricardosnip/ricardo-snip-cheech-2010-07-05

    de ha egyből letöltenéd akkor inkább ezt:
    http://www.4shared.com/file/SAa_9BH6/Ricardo_Snip_-_Cheech__2010070.html

    Jó szórakozás kívánok hozzá !

    Oldalaim:

    www.myspace.com/ricardosnip
    www.ricardo-snip.blogspot.com/
    www.ricardosnip.atw.hu/


    Elérhetőségeim:

    E-mail: [email protected]
    Msn: [email protected]
    Tel: +3620-341-3579

    Közösségi portálok:

    Iwiw: http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8874739
    Facebook: http://www.facebook.com/ricardosnip
  • abelka85
    #35
    amivel kezd ezen a Zs__ros_Ar__na_1997.11.08 mixen az a legparasztabb szám nem tud vki a címét???
  • abelka85
    #34
    köszi a linkeket f kalifornia!!! nagyon fasza!!! ha lenne még ilyen régi zsíros mix dobd már fel köszi!!!!
  • Ricardo Snip
    #33
    egy mix tőlem, igaz nem classic zenéket tartalmaz de haladni kell a korral:

    Ricardo Snip - India (2010.04.12.)
  • F Kalifornia
    #32
    http://rapidshare.com/files/374977210/Zs__ros_Ar__na_1997.11.08._2._r__sz.zip.html
  • F Kalifornia
    #31
    http://rapidshare.com/files/374609124/Zsiros_Ar__na_1997.11.08._1_r__sz.zip.html
  • Ricardo Snip
    #30
    ja jól mondod, én ezen a Misjah-on voltam ott először, akkor voltam 18 éves. aztán még egy párszor voltunk ott egy egy ilyen zenei rendezésű bulin. és már akkor nagyon megfogott a hely hiába nem volt az a nagy tömeg, meg semmi.
    aztán sokáig csend volt 2005 decemberbe volt egy Pappás buli amikor Kirk Audio volt a hang csak frontból, hát emberek úgy szólt akkor a cucc, hogy reggelre megfájdult a fejem:) ezért akkor nem is maradtam végig.
    íme erről a buliről egy videó:
    Anthony Pappa - Aréna

    Kühl @ Aréna

    Kár hogy nem látni semmit szinte. de hallani hogy jó a zene.
    szóval nem értem hogy mért nincs elegendő ember mikor megpróbálják fellendíteni, nem tudom mért kell elitélni a helyet.


    2006 végén szintén slágeres témával próbálkoztak, akkor már hetente mentek a bulik nem rossz létszámmal, csak el lett kapatva a jónép az ingyenes belépővel:S ezért gondolom én hogy a későbbiek folyamán már nem volt kedve járni senkinek és 2007 végén be is csuktak ismét.

    erről a korszakról is tudok mutatni videót:

    Dj.Vámó @ Aréna

    ő egy jó barátom, aki megpróbálta a slágerbuli végére annak a pár embernek feleleveníteni a régi időket.
    (ja és a fényeket én kezeltem:D)
  • F Kalifornia
    #29
    Pár éve nem figyelem, de volt pár próbálkozás 2000 után is, de akkor már Zsíros se volt ott, általában egy buli után annyiba is maradt, próbálkoztak slágerrel is, 2003 nyarán volt egy Misjah-Budai buli, talán akkor vopltak a legtöbben lehettek max. 500-an.
  • lecsolecsi07
    #28
    Szia én vettem töle polgáron is kazit, meg van is mixem töle amugy.egészség,béke,szeretet......helloooooooo
  • lecsolecsi07
    #27
    legalább te valamit konyitassz hozzá,mert itt hallottam olyanokat hogy ROTTY!
  • F Kalifornia
    #26
    Először hosszabb időre - ha jól emlékszem - a 98-as szilveszter után zárt be, az volt ott az utolsó teltházas buli, januárban talán még lehetett egy buli, de szerintem nem volt, 99 áprilisban volt egy party, aztán 99 novemberben nyitott ujra, de nem ment, négy buli után be is zárt, utolsó buli 2000.02.11-én volt.
    Az m47-et gyujtották fel, nem az Arénát.
  • lecsolecsi07
    #25
    jaaaaaa,amugy nagyon nem jol tudjátok hogy miért,meg hogyan volt polgári disco bezárása,leégetése,meg stb.
  • lecsolecsi07
    #24
    Sziasztok emberek,nagyon-nagyon sokat jártam polgárra ott kezdödött a pályafutás csak igazán.mindig vettem személyesen zsírostol a kazikat,emlékszem még ugy kérdezte hogy milyen kazi kell,hogy (lágy vagy kemény kell fiuk)de jo volt uramisten,sáránd meg se közeliti.(Amugy 1994-be mentem le elöször............hmmmm...nem bántam meg,csak azt hogy már storno neki!)ennyi gyerekek sziasztok.egészség,béke,szeretet,isten legyen veletek.....
  • abelka85
    #23
    hali ha tudtok vmi mixed zsírostól légyszi irjátok meg
  • Ricardo Snip
    #22
    hát látszik hogy egyikőtök se járt ide soha, máshogy vélekednétek ha lettetek volna itt, én speciel soha nem keveredtem összetűzésbe senkivel itt se, se sárándon pedig szinte ugyanaz a szitu.
  • maffioso
    #21
    boccaccio is leégett...kétszer v 3szor a fasz se tudja már
  • ScarY MAN
    #20
    gyenge vagy
  • Attila8805
    #19
    Én nem tudom de nem is érdekel!
    Amiket én hallottam róla hogy állandóan verekedések,késelések drogozás zajlott még ingyen se tenném be a lábam:D
  • pxxl
    #18
    az a pecsa
  • HUmanHunter
    #17
    én Polgáron lakom szal helyben volt a disco[nem jártam mert még fiatalabb voltam mikor "üzemelt"] de én olyanokat hallottam hogy szétverette vmi cigány főgóré
  • Heffi
    #16
    Az a leégett nem?
  • pxxl
    #15
    hát ezaz. az hogy ki van írva hogy aréna diszkó, attól még nem vágom. na mind1. bezárták. brühühü.
  • jazzy
    #14
    Ez volt a lényeg. Kinyithatna újra. Pont. Izgalmas.
  • Daza500
    #13
    Azért érdekes, hogy kedves topiknyitó nem is ír be semmit.
  • Attila8805
    #12
    Ez inkább tiszaújváros polgár és környékén híres inkább szerintem.
    De hol kinyitott hol bezárt:D
  • hen-tes
    #11
    Nyithatnánk egyet a Boccachonak is, bár nem biztos hogy így kell írni.
    Mindegy, aki ismerte, az tudja miről beszélek.
  • xy21
    #10
    lehet zárni:D az arénát meg robbantani:D
  • erieskrisz
    #9
    Hm ez anyira legendás még soha nem hallotam rola