21
  • Butterbean47
    #21
    olvass vissza néhány komemntet!
  • Atisz #20
    Csak éppen az nem derült ki a cikkből, hogy miért kellett száműzni ilyen extrém időpontba...

    "mondhatni forgatókönyv nélkül készült"
    ez pedig nem újdonság, mivel Jancsó Miklós már régóta ezzel a "technikával" operál :D
  • winnie
    #19
    egyetértek. valóban nem mindegy, hogy mi egy olyan sorozat angol címe, amit senki sem néz. főleg idehaza nem mindegy az angol cím.
  • WilliamMcKinley
    #18
    Mondjuk túllehet élni, mindeki belefuthat kisebb nagyobb hibákba. Kitudja lehet megírta a cikket hajnal 2-kor és tévedett egyet nabumm.
    Amúgy nem akarlak bántani atis78, de aki tényleg ennyi hibát vét mint Te is az inkább hallgasson. Tudod, ha nem szóltál volna bölcsebb maradtál volna..
    Nekem is kuss én is sok hibát vétek :D
  • atis78
    #17
    Már törölték mert ki javította, na mindegy le írom megint így írta a cikk író a film címét "10 Things or Less" én szóltam mert nem ez a film címe hanem ez 10 Items or Less, és ha valaki erről a filmről ír cikket nagyon nem mindegy .
  • kalapos01
    #16
    De, ha nem tudsz helyesen írni, akkor azt sem tudod megítélni, hogy ki ír helyesen, nemdebár? Mi szúrt szemet?
  • atis78
    #15
    Én tudom magamról hogy nem írok helyesen, felfogom, de én nem írok cikket az sgn max hozzá szólást, azt is ritkán, most is csak azért mert szemet szúrt az elírás a cikkben, és írtam egy véleményt nem nekem kel szégyellnem magam ezért. Ja csúnya helyesírási hibáim vannak ezért írok keveset. De aki cikket ír attól elvárnánk hogy profi legyen nem?
  • ldavid
    #14
    a junkie-ról:
    "Dhanny - 2009. 10. 11. 18:50
    Ez az a sorozat, amely csak púp az RTL Klub hátán, de benne volt egy nagy filmes csomagban, és muszáj leadnia legalább egyszer. Ezért van a hülye időpont is…"
  • chase
    #13
    Ha valaki látta már ezt a sorozatot légyszi árulja már el, hogy mi van benne, ami miatt ilyen xxx+ időpontra kellett tenni! (A "meri leadni"-ból arra következtetek, hogy nem akarnak kockáztatni újabb ORTT-s büntit azzal, hogy 18 éven aluliak sávjába teszik.)
    Extrém csúnya beszéd, erektált hímtagok, néger rasszisták, durva erőszak, vértócsák, kannibalizmus?... ez nem derült ki a cikkből, de a tv.com-os leírásából sem.
  • emile zola
    #12
    nem értem miért atist szekáljátok, elvégre nem neki "illene" helyesen írnia, hacsak nem kezd ő is újságírásba mint "kollegája" ( a cikkíró vagy minek nevezzem:D)
  • Liverpoolos
    #11
    hát ha ilyen későre teszik akkor nem is fogják nézni.
  • morden
    #10
    Nem értem atis78-at, van egy cikk egy sorozatról és abból eljut valahogy a disgráfiáig, aminek öles táborát önnönmaga is erősíti ahogy látom :D
  • Carloska
    #9
    Én megnézem sztem lehet 200 an nézzük majd azért
  • kalapos01
    #8
    Gondolom, mert az Rtl nem köti senkinek az orrára. Meg mert mindenkinek nyilvánvaló. Ez egy nóném, régi sorozat, a kutya sem nézné, ha máskor menne, ezért kitöltenek vele pár üres lyukat gondolom.
  • pepe792
    #7
    Minden kiderült a cikkből, csak éppen az nem hogy miért akkor merik csak leadni...
  • kalapos01
    #6
    A Nap kommentje? Te nem "gyenge helyes író" vagy, hanem iskolázatlan, vagy 8 éven aluli. Nálad is csak azért van vége, mert tettél egy kék fejet mögé. Se pont, se vessző, se semmi? Így nem igazán lehet értelmezni, amit írsz. A hírben legalább van pont az utolsó mondat végén.
  • atis78
    #5
    Most nem azért hogy fikázzam jó tudom ingyen van a hír itt az sg-n de sok cikket olvasok és sok a helyes írási hiba meg úgy a tartalom is mint pl ez is hogy nincs vége és ha ezt egy olyan mondja mint én aki mindig pocsék helyes író és gyenge voltam magyarból és irodalomból hát nem tudom én úgy vagyok vele ha nem tudok helyesen írni és fogalmazni nem fogok cikk írásba de aki nálam is gyengébb hát ez alapján én akár neves író is lehetnék
  • Solten
    #4
    "Az RTL Klub csak éjfél után meri leadni új sorozatát"

    Kar hogy nem meri ejfel utan leadni a Bananokkozt-ot...
  • DeedY
    #2
    Valoban nem derult ki, erre azert en is kivancsi vagyok mert a halottaknak jatszak ilyen idoben -.-
  • nohea
    #1
    ...gratulálok, akkor aztán hatalmas nézettségi rekordokat fog döntögetni. Mért is kell ennek éjjel fél kettőkor adásba kerülnie? Mert csak az nem derült ki a cikkből (gratula sg.hu).