128
Tubák, snüssz és társai | Vélemények és ellenvélemények
  • unranked
    #88
    A dohányosok korábban halnak.
    Később csigának öltöztek.

    Egyébként a nem dohányosok milyen jogon akarják megcsorbítani a dohányosok jogait azzal, hogy betiltják itt meg ott a dohányzást. Ezt alapból az emberjogi bíróság elé kellene vinni.....Korlátozzák a másik szabadságát.
  • Match
    #87
    Ha sima dohánylevelet teszel a kávéfőzőbe kávé helyett akkor sanszos, viszont egy direkt erre készített "kávé"készítménynél valszeg figyelnek arra hogy ne legyen benne sok nikotin.
  • Sadist
    #86
    Aki dohányzik, az meleg.
  • Vlala #85
    Nekem még nem sikerült.
    Pedig tudom, sokan drukkoltak. :)
  • mumpic
    #84
    Napirajzból
  • geo91
    #83
    a dohánykávéba azonnal bele lehet halni...
  • Vlala #82
    Bizonyám!
    James Hoffmann brit kávéséf 2007-ben ezzel nyerte a baristák világbajnokságát.
    Almába áztatott dohánylevélen főzte át a kávét. Fantasztikus íze van.

  • geo91
    #81
    látom a humorod még nem szívtad el...
  • Herr Lehrer
    #80
    "ne flémtopik... kéretik témába vágó hozzászólásokat írni..."
  • geo91
    #79
    ilyen menő dolog helytelenül írni? hát ha igen, akkor nagyon "raj" vagy...

    na én végeztem. (remélem)
  • Sanyix
    #78
    Nekem semmilyen közeli ismerősöm nem dohányzik. Ergo leszarom. Sőt jó is ha valaki dohányzik, ugyanis a földön túlnépesedés van.
  • Herr Lehrer
    #77
    nem mindegy, hogy direkt nem írsz helyesen, vagy azért mert hülye vagy -.-
  • geo91
    #76
    idéznék tőled: #73: "akkor mér irogacc ide ilyen gyakran?"

    hmm?
  • geo91
    #75
    ne flémtopik... kéretik témába vágó hozzászólásokat írni...
  • Herr Lehrer
    #74
    meg nyelvtantanárra is költhetnél (ókádják)
  • Herr Lehrer
    #73
    akkor mér irogacc ide ilyen gyakran? este 11-kor? netfüggőség :C
  • Herr Lehrer
    #72
    ők is utálnak téged
  • Hegi90
    #71
    én egy ideig úgy gyűjtöttem a zsebpénzem, hogy elképzeltem, mi lenne ha cigiznék. Kb hetente félretettem 1-2 doboz cigi árát "cigipénznek".

    Egész sok összegyűlt.
  • Terensz
    #70
    Már úgysem jön vissza...


    Üdvözlöm az öreg Bruenort


    Témához: én 5 napja nem gyújtottam rá 17 év bagózás után, és most pont egy tökéletesen helyettesítő pótcselekvésen gondolkodom. Snüssz tuti nem, tubák meg szerintem hülyeség dohányzás helyett, mondjuk napi 15x... Olyat tudok elképzelni, hogy egy 20 éves srác a buliban, haverokkal tolja. De én már ebből kinőttem :C
  • CattiBrie
    #69
    Főleg, mert köztudott, hogy minden asztmás homokára van írva, hogy ő asztmás. :) De egyébként tök mindegy, mert én nem vagyok az, és mégis utálom a füst, de pusztán emiatt soha senkit nem fogok megütni, vagy tahó-bunkó-paraszt módjára beszólni.

    #68: És meghal a topikod. .)
  • geo91
    #68
    Mostantól csak témába vágó hozzászólásokat kérnék, köszönöm!
  • Lord Nomak
    #67
    Az a legaranyosabb, hogy ennek a topicnak az a lényege ahogy végigolvastam, hogy undorító nép a dohányos és dögöljön meg mind. A témához meg nulla köze van kb.
  • Calver
    #66
    tubák kellemes, snüsszel még nem találkoztam - bár én még jobban favorizálom a szép füstfelhőket
  • Calver
    #65
    elmennék az sg-re sírni és baszakodni a dohányosokkal, hátha megrígatnak
  • Fabio Capello
    #64
    már megint te?

    Amúgy elítélem a dohányzás mindennemű formáját. Ofkorsz, aki bagós, hát tegye, én nem ítélkezem felette, csak ne a közelemben, dohányfüstallergiám van :/
  • geo91
    #63
  • Terensz
    #62
    Ez azért nagyon durván hangzik, hogy asztmás vagy és ennek ellenére van olyan paraszt, aki rád fújja a füstöt. De azért gondolom, senki nem olyan hülye, hogy ezt úgy 100%-ban bekajálja, hogy te ekkora mártír vagy.

    Az asztma egy allergiás reakció - ha valaki nem tudja - úgy az esetek 99.9%-ában NEM a cigaretta-füstre. Én is asztmás vagyok, nekem pl. a parlagfű tesz be.

    Mindenesetre a hőzöngős, paraszt stílust tényleg félre kéne tenni itt a fórumon. Úgy látom, mást is idegesít.
  • #61
    ez jó volt
  • TommyC
    #60
    ez jutott eszembe:

    a dohányos is ember, csak nem olyan sokáig....
  • libapék
    #59
    én tudom, és rajtam nem az önfejűsködés segített anno, meg a másik anyázása, hanem a Ventolin...
  • libapék
    #58
    ez is az.
    figyelj, ha érvelsz, legalább értelmes kész érveket hozz fel, ne olyanokat, amit apuci, anyuci mondott neked...
    [ hozzáteszem, hogy nem tartozom az aktív dohányosok körébe, alkalmanként gyújtok rá, illetve vizipipázom ]
  • #57
    értem,akkor gondolom te még nem tudod milyen jó asztmásnak lenni,amikor alig kapsz levegőt.
  • MR ME
    #56
  • libapék
    #55
    demagóg duma...
  • Apus
    #54
    mindenekelött változtatnék a stílusomon. pofa, köcsög, pofánbaszás stb.
  • geo91
    #53
    jó az, pl. ha épp órád (vagy olyan helyen vagy ahol nem gyújthatsz rá) van és kedved támad egy kis nikotinhoz, betolsz egy snust azt jónapot.
  • #52
    Mért te asztmás lennél és direkt a pofádba füstölne 1 köcsög aki tudja hogy asztmás vagy mit tennél???
  • kakaoskalacs
    #51
    Ez a jo meglátás , mindenki másra veri el a pénzét , aki dohanyzik az azert teszi mert jo érzés és neki jo nem masnak , én speciell probaltam a dohanyzast de nekem nem jött be :) de szerencsére tiszteletben tartjak hogy nem dohanyzok és nem akar senki rádumalni.. Meg hogy káros van a családban nem egy olyan szemely aki napi 2 vagy több doboz kék pallmall-t sziv aztan kutyabaja ..
  • Apus
    #50
    keményvagy mint a balogtibi.
  • geo91
    #49
    dohánykávé???