23
  • emile zola
    #23
    http://www.okorszem.hu/darwin.htm
  • emile zola
    #22
    ez a cikk nagyon emlékeztet a darwin-díjakra:)
  • magyarszurke
    #21
    ezt a sok hülyeséget
    8.ban tanították,hogy nagyobb a görbület a nők derék-tájékán,hogy jobban elbírják a súlyt
    a tavalyi jobb volt:a pingvinek ürülék-kilövési sebességét mérték le,ez azért fontos a pingvinnek,hogy nem fagyjon rá a kloakájára
    két évig ropogtattam az ujjaimat,úgy néznek ki,mintha 70 évesé lenne,plusz ha hideg van szenvedek
    én mit kapok?:P
  • Amergin
    #20
    A kísérletet több mint 60 évig (!) folytatta és soha nem jelentkezett izületi gyulladás egyik kezénél sem. "Anya, tévedtél" - mondta az ég felé fordítva tekintetét.
    - ez sokkolt
  • Utokverek
    #19
    Marhajó az ignobel, már elég régóta nézem őket, érdemes elolvasni a régebbieket is, van pár nagyon komoly cucc :D
  • Zoliz
    #18
    Nesze nektek tudomány. Jöhetnek a showműsorok a témában. Bár már a Spektrum is ilyen idiótákkal van tele... nekem meg a t@k@m.
  • Csirke4
    #17
    A melltartós dolog nem is rossz, szabványosítani kéne ha bent égek egy irodában legalább előtte egy jó sztriptízt hagy nézzek végig. :>
  • agyalok
    #16
    Azon agyalok, hogy a sörpocakos, cementes zsákot cipelő úriember miért nem esik hasra.

    Meg azon, hogy mi lesz a kukában a 3 kiló szemét mellett. 92 kiló baktérium és 5 kiló biogáz?

    "...aminek kosarait gázmaszkként is használhatják, tehát egy nukleáris baleset, bioterrorista támadás..." Bele sem merek gondolni. És ha pont a biotenoristák tukmálják a preperált fehérneműiket?
  • sbela
    #15
    "A matematikai díj is a pénz világában kötött ki, ezt Gideon Gono pénzügyi guru, a zimbabwei jegybank elnöke kapta, aki a gyakorlatban is megismertette honfitársait a nagy számokkal, miután a nemzeti valuta esetében az 1 centestől 100 trillió dollárosig számtalan címletet vezetett be az ország inflációs rátájának 231 millió százalékos robbanásának hatására."

    - hát ez nagyon nagyon nagyon nagy :)
  • pTk
    #14
    Lassan neked is járna egy IgNobel
  • TamasKA
    #13
    Jó hír.
    Még több ilyet. ;)
  • babajaga
    #12
    Neked a nagyképű lekezelő magatartás az erősséged!
  • KillerBee
    #11
    Tudod, mi az az Ig Nobel díj?
  • jhetedikj
    #10
    Hülyeségért is adnak díjat már?

    Pontosan azért kapták!:D
    Látom az értő olvasás nem az erősséged...
  • babajaga
    #9
    "miért nem esnek hasra a terhes nénik?"

    Hülyeségért is adnak díjat már? Honnan veszik baromagyúék hogy az egész világon egyetlen terhes nő sem esett hasra? Ez több mint hülyeség, ez gyengeelméjű ostoba feltételezés!
  • KillerBee
    #8
    Én is imádom a brokkolit, sőt a spenótot is. Igaz, anyám nem is úgy tette elém a spenótot, hogy: itt van ez a pfuj spenót, edd meg, kislányom.

    Ma meg karfiol lesz az ebéd, azt is nagyon szeretem.
  • Sir Ny
    #7
    Anya, tévedtél!
  • moikboy
    #6
    Én pl. szeretem a brokkolit :D De kiskoromban mondjuk soha nem etettek velem - nálunk a karfiol volt a menő.
  • Narxis
    #5
    Az.
  • Magiszter
    #4
    Banda = Panda. Diszk-lexiás vagyok?
  • Magiszter
    #3
    Mostantól nem fizetek szemétdíjat. Banda-trutyit lapátolok a kukába és meg van oldva a gond. Ha megtelik, meg egyszerűen kiöntöm a csatornába, hisz az már természet-azonos dolog, vagy a pandáknak is környezetterhelési díjat kell fizetniük?

    Melltrató: "Jaj nem kapok levegőt adja ide a melltartóját" aztán kéjsóvár szemekkel nézed amint leveszi

    Tehenek: Hát ha meg leülsz mellé, becézgeted, simogatod és minden hétvégén elviszed moziba... azt nem nézték meg mennyi tejed ad ha minden este jól meg...khmmm... "muuuuust ne fáj a fejem"

    Terhes nők: Hasra nem esnek ez oké... no de hanyatt sem esnek?

    Ujjpercek: A brokkolis dolog engem is érdekelne.
  • Szefmester
    #2
    a tequilás, és a pandakakis nem is tűnik akkora baromságnak, feltéve hogy van gyakorlati haszna is a hétköznapi életben
  • Wharyoo
    #1
    NEsztek bélflóra, bifidusz esszenzisz helyett pandakaka :D