73
  • grebber
    #1
    Zombie Driver - őrült zombi vadászat

    A zombi őrületet meglovagolva egy újabb zombi hentelős játék jön, ezúttal autóval kell őket ritkítani.

    Egy kis csapat az Exor Studios büszkén jelentette be új munkájukat a Zombie Driver-t ami kizárólag PC-re készül.
    A játék csak digitális disztribúció útján lesz letölthető, novemberben.
    A Zombie Driver lényege, hogy minél több élőhalottat üssünk el vagy tegyünk ártalmatlanná mondjuk a kocsira szerelt gépágyúval, lángszóróval esetleg rakétavetővel. Összesen tizenhét misszió, hat különféle autó, négy különböző fegyver melyek 3 fokozatban fejleszthetőek, és természetesen egy hatalmas szabadon bejárható város.

    info: Gamepod


  • solo
    #2
    LULZ:|
    Elsőre mintha valami GTA 2 mod lenne xD
  • mila69en
    #3
    jó nagy állatságnak tűnik:D
  • hungaryws
    #4
    baromság
  • MR ME
    #5
    ökörködni vicces kedvemben jó lesz :D
  • bulba
    #6
    Nekem is pont ez ugrott be.
  • Yoda001
    #7
    egész jó
  • Adi
    #8
    Carmageddon felülnézetből!:D
  • dieselG
    #9
    Ja! :D
    Sokkal jobban örülnék Carmageddon 4-nek.
  • Fresh Duke
    #10
    Nekem is a Carmageddon ugrott be. :D
    Tényleg jó lenne egy 4. rész. :C
  • TommyC
    #11
    sztem meg Death Rally (:
  • Adi
    #12
    tényleg király lenne
  • NEOreg3
    #13
    de szeretnék már azzal is játszani
  • greg benz
    #14
    Hát ez beteg:D Ökörködni jó lesz
  • stargatelost
    #15
    szerintem meg Clutch

    ez legalább rendes nézetes, nem felül, és már kijött, lehet zúzni :D :D hatalmas
  • grebber
    #16
    Infok
  • REPS0L
    #17
    nemis ugyanaz a két játék :o
  • ntex
    #18
    Ez a játék nem sokban fog különbözni a Zombie Shooter autós-tankos pályáitól. Kiváncsi leszek rá mindenesetre
  • REPS0L
    #19
    nemszóltam.
  • Fela
    #20
    Egy kis update:

    Zombie Driver is coming on 4th of December

    We have partnered with Steam, GamersGate and Akella to bring the game to the players worldwide. We hope that with its unique, oldschool, car driving gameplay style it will be an alternative for all other zombie themed games. We have taken into account regional differences (which has been mentioned on the forums many times) and the game will be priced accordingly: 9.95 dollars, 8.95 euro and 7.95 pounds in digital distribution.



    steam: http://store.steampowered.com/app/31410
    gamersgate: http://www.gamersgate.com/DD-ZD/zombie-driver (pre-orderrel 10%-al olcsobb)

    Gameplay vid

    Szerintem jo moka lesz meg nem is draga oldaluk

    Egyebkent kicsit fail mert a topik cime el van irva kicsit: zombi driver a zombiE driver helyett
  • grebber
    #21
    Zombie.Driver-SKIDROW 632MB!
  • Thanatos
    #22
  • MR ME
    #23
    majd meséljetek milyen :)
  • CalebJoe
    #24
    Eddig jutottam, loading után kilép Win7 Ultimate-en nálam.

  • grebber
    #25
    Gyorsan toltam 3 mission-t!
    Nem kell sok ész a játékhoz :D
    Ki kell menteni tűlélöket közben széthentelni mindenkit!
  • Thanatos
    #26
    miközben az iszonyat hulladék kamerakezelés miatt gyk folyamatosan pörög a kamera, legalább az uninstall gyorsvót :)
    -fav
  • Magnumrolcsi
    #27
    Nálam azt írja, hogy ZombieDriver.exe-t nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.
    Már újratelepítettem, de semmi. Van telepítve friss directX, PhysX is. Próbáltam a kompatibilitással is variálni, így sem jó.
    Valami?
  • kasa85
    #28
    Mielött telepíted a játékot az www.Nvidia.com-ról leszeded a legfrisseb drivert PhysX_9.09.0814_SystemSoftware.feltelepíted.
    OpenAl nemkell mert a játék telepítéskor dob ki egy ablakot azt majd onnan rakod fel.
    Töltsd le ezt ez Steam:
    http://storefront.steampowered.com/download/SteamInstall.msi

    .Telepítsd nemkell profilt létrehozni csak ragd fel mikor kéri a nevet jelszó stb én nem töltöttem ki hanem kiléptem.

    Zombie.Driver-SKIDROW

    Kicsomagolod.
    Képfájlt beolvasod.
    Feltelepíted kidob egy ablakon az openalt azt is telepítsd,fent már írtam.
    Mikor vége elindúl a játék, így ha ezt végigcsinállod nem lesz hiba indításkor.Nekem megoldotta.
    Játsz:))
  • w77d
    #29
    gyerekek nagyon komoly ez a játék XD

    igazi unaloműző.. megérte a 8 ojrót a steamen...
  • Magnumrolcsi
    #30
    Még mindig ua a hiba. :)
  • w77d
    #31
    azé tud kegyetlen nehéz lenni ez a game....
  • grebber
    #32
    Steam-en a legtöbbet eladott Top10-be beküzdötte magát!
  • MR ME
    #33
    me ócsó
  • w77d
    #34
    meg feelinges :D
  • Krisztiam #35
    sziasztok nekem ezt a hibát írja ki
    mit tegyek? :(

  • MerlinW
    #36
    Játssz mással, nem vesztesz semmit:)
  • iguanodon
    #37
    Szevasztok.
    Még nem tudom mitől, de nekem jótékonyan hat ez a játék a gépem teljesítményére.
    Van egy laptopom windows 7- el, eddig akadt rajta a starship troopers meg még jó néhány játék az újabbak közül. Na de feltelepítettem a zombi driver-t, majd mikor kijátszottam magam vele, mondom beteszem a starship troopers-t. Na ekkor ért a meglepetés a játékból egyáltalán eltűnt a rejtélyes akadás lassulás, minden maxon és kiválóan fut. Ez igen agyaltam, hogy mitől lehet. Ezután rengeteg játékot kipróbáltam amik eddig akadtak, de mind megy akadás nélkül, vagy felbontást tudtam emelni rajta, vagy finomításokat tudtam bekapcsolni.
    Majd 2 nap múlva újra előveszem és azonnal indítom a starship trooperst és... akad újra akad, nem tudom mi lehet, de eszembe jutott, hogy azóta csak a zombi driver-t telepítettem fel. Elindítom azombi driver-t és félperc játék után kilépek és indítom a starship trooperst és íme megint nincs akadás, és ugyanúgy jobban fut minden.
    Számomra ez a szellem a gépben feladta a leckét, nem tudom mit csinál a zombi driver, de nekem jótékonyan hatott a gépemre.
    Ha valakinek van valami ötlete szívesen megnézném.
  • Loál János #38
    Hát ez egy driver-program.
  • Zeller01
    #39
    Nekem is jótékonyan hat a játék! Amióta feltelepítettem dől a pénz. Nem is értettem először. Majd pár napra rá fogyni kezdett a pénzem. Elindítom és újra pénz állt a házhoz! Ez nagyon durva pár perc játék és találok pénzt a házban. Mindenkinek ajánlom!
  • iguanodon
    #40
    Ha, ha, ha.
    A viccet félre téve nekem valamit módosít a játék, gondoltam tudja valaki, hogy mit.