637


  • JUVEfun
    #317
    Reméljük a fullos verziónál már kiküszöbölik ezeket
  • RYO21
    #316
    Nos kipróbáltam a játékot. Maga az irányítás tetszik, grafika is türhető, de 1-2 dolog nagyon felbosszantott. A gamepadomat nem birom beállítani. Pedig a menüt lehet vele irányítani. A másik dolog, hogy csak 16:9-ben futhat a játék. És sehogy sem lehet 4:3-ra átállítani a méretezést. Ugyanez a bajom volt az SBK X-el is!
  • ajem kisa
    #315
    Nahát, ma végre kirakták a demót a hivatalos játékoldalra is!
    Csak 4 napot csúsztak!
  • Timbu
    #314
    A Dirt grafikájával tényleg nem vetekedhet, de ez végre rally. És nem csak 5 pálya van össze-vissza variálva, BMW-kkel meg Pontiacokkal...
  • TeJ2107
    #313
    Azér' ennél a vidinél vélek valami sebességérzetet felfedezni
    Aztán lehet hogy csak nekem tűnik " gyorsabbnak "
  • JUVEfun
    #312
    Video alapján : Graf.: szép/ 9
    Hang : turbó kivételével , jó :/ 8
    Fiz.: még nem tudni
    Menü .:/ 10
    persze ez csak az én véleményem (aminek külön örülök , hogy ismét /Collin óta/ az eredeti pályak ami már nagyon hiányzott /nekem/
  • Breki33
    #311
    A francia ilyen Skoda Fabia-val, kicsit olyan Dirt 1 hangulatilag nekem

  • ajem kisa
    #310
    Igen, úgy gondoltam én is!

    Jólett volna, ha a demóba raknak 1 aszaltot pl a finn helyett, mert ez a folyamatos libegés, meg a kis fordulási szög amit használ...
    A jordán még hagyján, de a finn gyors...mindegy, majd párat alszunk még és megtudjuk mit ad az aszfalton, és mit adnak a többi autók!?
  • JUVEfun
    #309
    A csajról beszélek . . .
  • JUVEfun
    #308
    SŐT !!! Fel is próbálhatod (hát ha mégis igaz )
  • JUVEfun
    #307
    Már nem is RBR-ezik (bocs , ha beleszóltam)
  • Breki33
    #306
    már megtörtént, te kezdtél el defektesezni és idegbajosként nyilatkozni
    kicsit kimosod a szád és nem válaszolsz ennyi

    ZÁRTAM !
  • maffioso
    #305
    amin már kiakadtál abban a vered a nyálad volt talán sértő semmi más...de szerintem ideje lenne rajtam is túllépned nem erről szól a topik köszi
  • Breki33
    #304
    ezt el lehet mondani normális hangnemben is ahogy a többiek teszik,
    nem csak a másikat sértegetve egy játék miatt

  • Breki33
    #303
    ebben egyetértünk, írtam is a srácnak, hogy maga próbálja ki

    én nem fogok másokat sértegetni ha tetszik nekik :P

    köszi a normális hangvételt
  • maffioso
    #302
    gondok igazából nálatok vannak szerintem:DD azért nem bírok mert utálom nézni, ahogy lehordasz mindent, ami nem rbr
    nem rbr vetélytársnak készült és kész fogadd el lépj tovább ne kritizáld, szerintem már az egész világ tudja h szerinted szar a játék
  • Breki33
    #301
    gondok vannak otthon?

    miért nem tudsz normális hangvételben írni?
  • ajem kisa
    #300
    Igaz, segíteni is segítettél akiknek bajuk volt köszi!:)
    Csak a 2 fórumot olvasva így jön le! Bocs ha magadra vetted, semmi személyes dolog nincs benne!
    De olyannak tünsz, mint a titánok harcában az az ember aki a tűzbe mártotta a kezét, és uszitotta a népet!
    Én akkor is aztmondom, hogy egy próbát megér ez a játék, és aki nempróbálta ki, azis inkább a próba után útálja, vagy ne, de ne a "hallomásokból" nedöntsön!:)
    Legalábbis én így látom a dolgokat, ha egy csajról azthallom, hogy ribanc, attól még megnézhetem magamnak nem?
  • Breki33
    #299
    persze, de ők ezt így írták gondolom úgy gondolták hogy Dirt2 grafika jobb fizikával
  • BlackAdder1
    #298
    Azért van ahol az 1 euró = 1 font =1 dolcsi
  • maffioso
    #297
    persze hogy nem érzi, defektes
  • [HUN]FaTaL
    #296
    "mivel ugye szimulátorként hirdették és Dirt2 vetélytársaként"

    Azt azért érzed ugye, hogy a kettő egyből üti egymást?:D
  • kemszi2
    #295
    első futamon nekem se tetszett.aztán a következő futamokon egyre jobban belejöttem,most már bejön ,meg kellett szokni a fékezést és az irányítást, de még mindig azt mondom,hogy legalább nem tipikus sínautó.egyedül a sebesség érzet az amit nagyon elcsesztek
  • Breki33
    #294
    mivel ugye szimulátorként hirdették és Dirt2 vetélytársaként

    jutubos ????????

    és milyen folyamatos kritikáról beszélsz elmúlt két napban miben is nyilvánult ez meg? abban, hogy adtam egy demo linket vagy próbáltam a X3DAudio1_7.dll-es dologban segíteni vagy miben? :)))

    én meg azt nem értem miért kell indulatosan reagálni ha valakinek esetleg nem pozitív a véleménye

    Colin 2-nél régebben normálisan megbeszéltük a dolgokat és nem ilyem személyeskedő reakciók voltak akkor sem ha esetleg nem egyezett a véleményünk
    és nemcsak jót lehetett írni kötelező jelleggel
  • ajem kisa
    #293
    Lehet igen, énis onnan fogom, ezelött is onnan jött 1-2, meg pl az avsp-t is onnan rendelték sokan otthonra!
    Nevetséges a postadíj (1font!!!), még 1 levél is országon belül majdnem drágább!:D
    Arról nembeszélve, hogy angliában valahogy jobban tudnak osztani a számokkal!
  • JUVEfun
    #292
  • JUVEfun
    #291
    AZÉRT A FULL-nak kéne adni egy esélyt
  • BlackAdder1
    #290
    Ha jól tudom zavvi-ról haza is lehet rendelni! Ha mégse, szivesen elküldöm az enyémet miután kipróbáltam a véglegest!
  • JUVEfun
    #289
    ...és még meg sem jelent !!!!!!!!!
  • JUVEfun
    #288
    Igen , igen : ezek a hazai árak
  • ajem kisa
    #287
    Nemazzal van a baj, hanem mert nemtudsz túlleni azon, hogy nemúgy sikerült ez a játék ahogy megigérték!
    És mi hidd el, hogy felfogtuk, hogy neked és a péhás/jutubos/rbr fanatikussokal egyet értesz, de tényleg jólenne ha abbahagynád a folyamatos kritkát, és a többiek fikás háeszét bemásolva innen-onnan!
    Én elhiszem, hogy nekiksem tetszik, de áá..nemis tudom miért magyarázok egy olyannak aki régebb óta fórumozik mint én!?
  • Breki33
    #286
    igen ez esetben az előzmények után

    viszont leállhatnál már ezzel az agresszív kismalac stílussal
    azt hiszem én nem ilyen hangvételben írtam ma, hogy így válaszolgass
  • ajem kisa
    #285
    Nincs még, nemsokkal ezelött jöttem vissza, és valahogy többet költöttem otthon mint terveztem, és most kicsit levagyok égve, de most jönnek a rossz idők, ugyhogy lassan tényleg elkéne kezdeni csinálni!:D
  • maffioso
    #284
    te csak más véleményével tudsz dobálózni? rohadt érdekes hogy nekem nem blokkol a fék, talán mert nem vagyok selejtes és nem satuzom mint valami értelmi fogyatékos, meg kell szokni, van egy borzasztó jó hangulata a játéknak, nem szimulátornak született, tehát nem kell azokhoz hasonlítgatni, ha nem tetszik nem játszol vele és kész nem pedig itt vered a nyálad...
  • JUVEfun
    #283
  • JUVEfun
    #282
    Ülésednek van már váza ? (cockpit)
  • Breki33
    #281
    pl ezért

    "Ronda, irányíthatatlan, és szörnyűek a hangok. És nem azért irányíthatatlan mert olyan nagyon szimulátor lenne. Nem. Azért mert rosszul van megírva az egész. Ha elindul az autó hátulja valamerre, már nem szeded össze, nincs az az isten. Látszik, hogy így van leprogramozva. Kanyarodni sehogy nem lehet, a sima fék blokkol, azért csúszol le az útról, a kézifék meg nagyon berántja az autót, aminek meg megpördülés a vége. Rádaásul lassan reagál minden mozdulatra, ha meg reagál, akkor túlzóan, amit megint csak nem lehet korrigálni."
  • ajem kisa
    #280
    Engem a cod/f1/fifa/pes...játékok max warezban érdekelnek illetve a focit abszolút kivéve, focis játékot még a gépem nemlátott, és nemis fog!
    Pénzt meg főleg nemadok annyit érte, mint amennyit elkérnek értük!
    Szerencse, hogy vannak angliából oldalak, ahonnan lehet olcsobban vásárolni! Megbántam tavaly is a codmw2-t is, a F1-et szerencsére kipróbáltam mielött megrendeltem volna!
    Ezzel meg úgyvagyok, hogy oké, nemegy rbr, nemis egy dirt graf, de egy jó setuppal lehet jókat autózni kormánnyal, és 5-6k-t nekem megér!
    (ismétlem: tudom nemegy rbr, de nektek az miért fáj?!)
    *xxx=ónrop<-
  • WinStar
    #279
    Amúgy tudom hogy még felesleges volt,de létrehoztam egy WRC OFF TOPIC-ot.
    WRC OFF TOPIC
  • WinStar
    #278
    Nagyon szépen köszönöm a választ BlackAdder1-nek és Breki33-nak :)
    Mindjárt kipróbálom.Amúgy minimális grafikánál kicsit sokat tölt,nektek is?