637


  • JUVEfun
    #277
  • JUVEfun
    #276
    Amugyis teljes katasztrófa ez az időszak F1 2010,FIFA11, és közben javába megy két (cseh,hun)RBR bajnokság.../és novemberben jön az új C.O.D./
  • JUVEfun
    #275
  • ajem kisa
    #274
    Nekem sikerült...neked miértnem?
    Amúgy is kell a hely az xxx-nek igaz?
  • JUVEfun
    #273
    Nekem nem is látja a kormányom (G25) így be sem tudtam állítani : WRC Demo= Uninstal
  • gabesz752
    #272
    Kormányzási szöget lehet valahol állítani? 900°-on játszanám, de nem jó.
    A dirt 2-be teljesen jó volt.
  • BlackAdder1
    #271
    Megoldva! Az analóg kézifék okozta a zavart, remélem a véglegesnél már tudom használni!
  • maffioso
    #270
    semmi én bocsi, viszont ha valaki ilyen gonddal találkozik mint én, nekem a két pedál egyidejü benyomása félig kb volt a megoldás, és ugy lehtett állítani nem tudom mi az oka
  • Breki33
    #269
    oké nyugi csak segíteni próbáltam

    #252
  • maffioso
    #268
    nyilván nem vagyok ám ilyen segg hülye, kormányra állitottam és ott nem birtam beállítani hogy mi legyen a gáz, gangolni bírtam
  • Breki33
    #267
    azért próbáld ki magad is
  • Breki33
    #266
    #229
    #237

    ha alapon van
    azért nem tudsz megindulni mert üresben van :P
  • maffioso
    #265
    bazki nem tudom átállítani az irányítást:( hiába nyomom az entert mint valami hülyegyerek nem tudom átnyomni, és a gázra nem reagál játék közben szal nemtudok megindulni
  • adikakk
    #264
    #arcade
  • adikakk
    #263
    THX
    Magyarán egy roszul megirt ötletelen nagy rossz arcadr játék maradok sztem rbr nél.
  • Breki33
    #262
    #208

    Előnyök és hátrányok?

    Hát én inkább nem írok semmit :)

    itt jól leírják
    http://prohardver.hu/tema/wrc_2010/hsz_67-67.html

    http://prohardver.hu/tema/wrc_2010/hsz_48-48.html
  • [HUN]FaTaL
    #261
  • adikakk
    #260
    Jó napot.
    Valaki tudna adni egy letöltö linket.
    Valaki összefoglalná a játékot elönyök hátrányok stb..
  • BlackAdder1
    #259
    Ezt tudom, de nem reagál a jobbra és a lefele nyílra, és így nem tudom át váltani! Tehát a menüben seholse tudok jobbra és lefelé menni csak balra illetve fel! De érdekes módon az autót már tudnám írányítani, ott működnek a gombok! Kipróbáltam más billel, angollal is, lehet vissza kellene raknom XP-t!
  • ajem kisa
    #258
    Nem túl jó a menü (sőt), de a billentyűkiosztásnál legfelül ahol a billentyű van kiírva, ott lehet átváltani kormányra/joyra...
    Azon belül lehet változtatni asszem mindent!
  • gabaly
    #257
    Sziasztok!
    Nekem DFP kormányom van és nem tudom beállítani!
    A demón belül konfigolni nemlehet mert zöldről nem vált át szürkére.
    Konfigolás nélkül pedig folyamatosan nyomja a gázt csak akkor veszi el ha a féket benyomom kb 2 mm-re!
    Valaki esetleg tudja a megoldást?
    Köszi!
  • Breki33
    #256
    szedd le a legfrisebb directx-et és telepítsd a játékban lévővel nem jó :P

    nekem ezzel jó lett
    directx_Jun2010_redist.exe
  • BlackAdder1
    #255
    A bajom az hogy addig el se jutok, billről nem tudok másra váltani mert nem működik a jobbra nyil, próbáltam angol billel is azzal se! Valami ötlet mi a f4szom ez!
  • BlackAdder1
    #254
    Az X3DAudio1_7.dll-t a windows\system32-be
  • WinStar
    #253
    Sziasztok.Az X3DAudio1_7.dll-t hova kell másolni?
    Meg mikor elindul a gamma akkor fekete a képernyő...gondolom driver frissités nem?Ati HD2400-asom van,AGP-s és a 10.9-es hotfix nem jó rá,mit tegyek? :S
    Előre is köszönöm a válaszotokat és a segítségetek!
  • Breki33
    #252
    A kormánnyal küzdők a Profilerben pipálják ki a "Report Combined pedals" részt, azzal sikerül elvileg pedálokat beállítani a játékban
  • ajem kisa
    #251
    Na lecsorgott nekem is...
    Grafikában azért a boxnak odabax, de azért 2010-re szebbet illene összehozni!:)
    A kormánybeállitást végre sikerült belőni valahogy, de még mindíg nem az igazi!
    A setap állításokat lehet is érezni, elég jó szerintem (mondjuk a colin mcrae 1-5-ig részekhez képest)!:D
    Nem szimulátor az tény, de az aszfalt is érdekelne, hogy ott mit produkál a játék, de arra várni kell még!
    A hangok viszont a boxon jobbak voltak, itt lerakom a motorházra, és nemhallom a váltó süvítését (a boxon igen) a motorhang is elég karcsú! A kipufogó csattogását sem lehet a pc-sen hallani rendesen!:S
    Nemtaláltam kuplungot (a kanyaroknál néha jólenne belerúgni egyszer-kétszer) nemtaláltam, de egy jó diffivel megoldható!
    Viszont közepes erősségű ellenfelekkel 2.alkalomra a jordan-on 14mp-t vertem a többiekre kormánnyal, amit a boxon nemsikerült csak 10x-re megcsinálni, hogy első legyek joy-al!
    Szerintem 22€-t még megér, de már többet eléggé gáz lenne elkérni érte!
    Kiváncsi vagyok az aszfaltra/B-s autókra, és a multira!
    Szóval én megrendelem!
    Jah, asszem a gépemet attól még megizzasztotta kicsit a sok effekttel, de 1920x1080-ban 2x AA, és az elmosódás kikapccsal már jóvolt, viszont a ventik pörögtek kilépésnél!
    5770, 4gb ram, x4 630
  • Bogdogege
    #250
  • Zoliwrc
    #249
    Rájöttem arra hogy amióta feltelepítettem a WRC demót azóta megbolondult a Logitech profiler, F1-ben és Dirt2-ben is kőkemény a kormány.
    Megpróbálom újrarakni a profilert majd, ezt a bugos demót meg letörlöm egyenlőre a francba
  • zoluss
    #248
    Nekem a Logitech DFGT-vel nem megy. Nem engedi konfigurálni a beállításokat, és így a gáz meg a fék nem működik. Próbáltam combined axissal, akkor engedte átállítani, de a fékpedált nem ismerte fel.
  • TeJ2107
    #247
    Sztem okt.8ig (plusz 2-3 nap =P ) Kijavítanak ilyen kis " apróságokat" ...
    Vagy későbbiekben Patch hegyek. Először én gázt nem tudtam varázsolni. Logi Profilerben kombináltra kellett rakni, és igy van most külön Gáz - Fékem :D Meglátjuk mi lesz a vége. Én reménykedek =P
  • Zoliwrc
    #246
    Próbáltam, nem reagál rá. Így nem lehet gyorsan menni és ráadásnak nincs jól megcsinálva a játékban a sebességérzet sem
  • TeJ2107
    #245
    őőőőőőő kikapcsolni ki lehet, ha jól emlékszem. Ha elindítottad a versenyt, akkor esc, és setupba Controls részen az FFB -t engedi ki, vagy bekapcsolni. de DFP nél nekem is ez volt a tapasztalatom(270°), hogy majd kiakadt a vállam :D de engem nem zavar. Későbbiekben biztos lesz valami finomhangolás ezekre.
  • Zoliwrc
    #244
    Én a force erősségét nem tudom beállítani sehol, kikapcsolni se, olyan kemény a kormány hogy a G27-et ilyennek még soha nem éreztem
    Logitech driverben lekönnyítem, a játékban akkor is ugyanolyan erős
  • TeJ2107
    #243
    Hali..
    Én is szaladtam rajta 1-2 kört, és minden segítség nélkül, kormánnyal igencsak élvezhető számomra :D Mondjuk tény, hogy nem olyan durva mint az RBR, de tempó - kézinél volt matek mire összekapartam :D
    Demonak több mint tökéletes szvsz...
  • kemszi2
    #242
    akkor valamit elbasztok mert én egyszer beállítottam és jó is lett
  • Breki33
    #241
    Nekem az volt fura, hogy megcserélték a fel és le váltást a beállításnál
    előbb van a le aztán a fel :)
  • Reg5
    #240
    Engem is. Ez az irányítás katasztrófa. Beállítom a menüben, erre a játék közben visszaáll...
  • BlackAdder1
    #239
    Hát én billel nem fogok kinlódni, a kormányt meg nem tudom beállítani a menübe csak a balra és a felfele nyíl működikA demó kivitelezése egy [ide egy hányós szájli lenne]
  • Breki33
    #238
    de igen megtaláltam :)