637


  • Solt
    #357
    Valami full beállításos képet toljatok róla légyszíves...

    Dirt2-höz képest milyen a vezetési élmény?
  • Reg5
    #356
    Lenne egy amatőr kérdésem: A nehézségi szintet utólag hogy lehet átállítani?
    És csak Alt+F4-el lehet kilépni? Nemááá...
  • maffioso
    #355
    nem volna rossz, és tényleg az van h végre rally, és az élményt nyújtja
  • kemszi2
    #354
    na nekem is tetszik a teljes.a karrier mód is egész tetszetősnek tűnik.Vannak hiányosságok,de abszolút jó szórakozást nyújt szerintem.meg is veszem majd,ennyivel is hozzájárulok,hogy legyen majd esetleg folytatás :)
  • norbi2fraktal
    #353
    demo nekem tetszett, szerintem ez is tetszeni fog:D jó játékot minden warez huszárnakDD:DD
  • barcames
    #352
    minden játék 4-5 nappal előbb jön ki warezon!!!
  • maffioso
    #351
    nekem valahogy nagyon bejön, nem érdekel ha nem szim meg ilyenek, jó mókának igérkezik, seedelem nyugi:D
  • zolibaba
    #350
    Srácok lehet tölteni :D és még csak 4.-e van !

    WRC.FIA.World.Rally.Championship-RELOADED
  • WinStar
    #349
    Srácok,800X600-ba hogy lehet elérni hogy ne töltösn lassan?640X480-ban élvezhetetlen az egész.... :S
  • JUVEfun
    #348
    3.11 Gb
    Gépigény:
    OS: Windows XP SP2, Windows Vista vagy Windows 7
    CPU: Intel 2.4 GHz vagy ezzel megegyező
    VIDEO: NVIDIA Geforce 6600 vagy ATI X1600 vagy jobb (fontos legalább a Pixel Shader 3.0 támogatás) minimum 512MB memóriával.
    RAM: 1 GB
    HDD: 3 GB
  • maffioso
    #347
    lenvanmá én telepitem:P
  • barcames
    #346
    na lassan lejön:)
  • BlackAdder1
    #345
    ha jó lessz írányítás persze hogy megtartom
  • cumfu
    #344
    Nem virágbolti verzió meg mit tudom én Reloadad oszt juóvan :). Különben nem olvastam sehol, hogy nincs Warez, de én le se töltöm, olyan gagyinak néz ki videókon is sajnos.
  • berczely
    #343
    Hát hogy hogy hogy? így!
  • HUN BECSEHELY
    #342
    Kint van PC-re is.
  • grebber
    #341
    Már elég rég október 8 a megjelenési dátum!
  • Prince23
    #340
    Ez a játék elvileg 2011 január XX-én jelent volna meg :D hogyhogy ilyen hamar megjelent?
  • grebber
    #339
    Felesleges.Ha nem jön az a pár értelmetlen ember hogy ennyivel tölti meg honnan szedi ,adjunk linket stb akkor nincs gond!
  • Reg5
    #338
    Nyiss neki OFF topikot.
  • kemszi2
    #337
    így is lehet mondani :D
  • cumfu
    #336
    WRC.FIA.World.Rally.Championship-RELOADED
  • kemszi2
    #335
    jé tényleg elérhető már :D
  • Zoliwrc
    #334
    Nekem már jön a virágbolti verzió, egyik haverom most tölti 2 óra és itt van
  • kemszi2
    #333
    előbb megvárjuk a virágboltos verziót,majd azután döntök :D
  • grebber
    #332
    Zavviról6000FT házhoz szállítással!
  • kemszi2
    #331
    virágboltokba.
    De ha tetszeni fog a teljes szerintem én is meg fogom venni
  • Fehercsoki
    #330
    Úgy érted holnapra megérkezik a boltokba?:D
  • HUN BECSEHELY
    #329
    Holnap reggelre lesz PC-re is.Tuti
  • grebber
    #328
    Konzolra már van!
  • JUVEfun
    #327
  • ajem kisa
    #326
    Akkor már ketten vagyunk, de lehet, hogy hárman ha megtartja (#290) Blackadder1!:)
    Aztán mehetnénk a netre, vagy csak időmérőznénk...meglátjuk mitad a gém!
    De ez egy jó hír, hogy teljesen más lesz mint a demó!
    Remélem nemkaptál esőt, mi egész hétvégén bentvoltunk a lakásban északon, mert megsem állt!
    Csináltál fotókat, vagy videót?
  • Zoliwrc
    #325
    Most értem haza a Francia rally VB futamról.
    A szervízparkban sikerült kipróbálnom a végleges játékot Playseat ülésszettel G27-el, kib.szott jó volt, az irányítás teljesen más mint a demóban (nálam a demóban a force beton kemény és nem lehet sehol állítani rajta és bután csúszik az autó)
    Tutira megveszem a végleges verziót majd, nem tudom melyik ország pályáján mentünk, de murva volt és a vége aszfalttal fejeződött be egy stadionban, nagyon tetszett.

  • WinStar
    #324
    amúgy nálunk 9.-én fog megjelenni a warez sztem,vagy a teljes játék,mert ugyebár ott 8.-án,de passz hogy hol helyezkedik a cég,de a demo is 1 napot tolodott...Persze ez csak az én véleményem.
    Amúgy 800X600-nál igen sokat tölt,tapasztalta már valaki?
  • ajem kisa
    #323
    A boxos demó valami ~570Mb volt csak, de mondjuk annak a grafikája elmehet a ps2-höz vetekedni!
    A pc-s szerintem sem annyira szép, de gondolom akkorsem lehet 950mb-ban a teljes gém!:)

    #318
    Kikellene próbálnod, de nevárj szimulátort, se dirt grafikát!
    Egy kolinmekré szerű az egész, kicsit több opcióval és autóval!
  • WinStar
    #322
    hmm értem.Csak nekem tetszik a gamma,aztán feltételeztem ilyet.Hátha...de lehet valami nagy külföldi fórumon van valami okos aki feltörte...és mrá játszanak a fullal,ár....ez csak egy álom :D
    Nem baj,nnics messze már az Okt. 8.-a.
  • kemszi2
    #321
    méretéből is adódik szerintem hogy nincs benne.és a mappában is a tracks -nél is csak finn ország van meg jordánia.talán annyi lehet hogy a többi szakasz is ott van...de szerintem azt a pár napot ki lehet bírni
  • WinStar
    #320
    Ez csak azért jutott az eszembe mert hasonló volt pl. az Euro Truck Simultor,meg a Mafia 2...hiába demo attól még kész verzió volt,csak voltak bizonyos zárt részek benne amiket a fejlesztők direkt lelakatoltak előlünk.
  • WinStar
    #319
    valaki gondolt már arra hogy lehet ez a teljes verzió csak direkt levannak zárolva a dolgok?
  • Fehercsoki
    #318
    Na milyen lett?Mennyire szimulátor?