637


  • GPx8
    #397
    Képtelen vagyok beállítani a kormányt, nem reagál az Enterre, amikor be kéne állítanom monjuk a gázt.
  • WinStar
    #396
    értem.Van hogy gyorsan tölt,van hogy lassan....nah mind1,azért köszi a segítségedet :)
  • ajem kisa
    #395
    Pedig próbálgatom...
    Mármost nemtolja az orrát kanyarban mint alapból, setup kérdése, de a kormányzással nemvagyok kibékülve!
    A fékpedálom meg működött a demóban, ittmeg nemadja!
    A kuplungpedál a fékem (mégjó, hogy a loadcell-t nemtudom kihasználni!)!
  • JUVEfun
    #394
  • berczely
    #393
    Kevés az az 1GB ram!
  • WinStar
    #392
    Sziasztok.Miért tölt ilyen sokat?Nektek is iylen sokat tölt?Még 640X480-ban is pedig jó gépem van hozzá sztem.Mi lehet a gond?Minden kivan kapcsolva,kivéve az eső meg a köd...mi a baj?Please segítsetek!!!
  • pajti
    #391
    Üdv emberek!
    Kinek hogy tetszik?
    Grafika nem rossz
    kép1
    kép2
    Kb 1 órát nyúztam kormánnyal. Azt hiszem ki lehet mondani hogy nem ezt vártuk..
    Azért érdekesek ezek az autópálya szélességű pályák..
  • Reg5
    #390
    Megvan.
  • grebber
    #389
    Van fent az a csúszka én azt teljesen lenulláztam akkor már nem fékezett!
  • Reg5
    #388
    Akármit állítok ez továbbra is helytettem fékez. Azért nem rossz, de lehet inkább felrakom a Colin 2005-öt...
  • ajem kisa
    #387
    Bakker ez mekkora fos menü komolyan!
    Nem reagál a kurzorra hogyha a kormány nemáll középen!
    Nemismeri fel a loadcelles féket a g25-el!!! lol
    A reakcióidő szerintem igen gyenge a kormányra...meg nemis emléxem még mi, de jól felidegesített az tény!
    Jaaa!!! És tényleg nincs kilépés csak az alt+f4! Ezmámiii?Pff
    Még meggondolom magamat a megvételén!
  • Black Ghost
    #386
    "If you like this game, BUY IT!"

    - Do not worry, buy it, only to be reflected.
  • Black Ghost
    #385
    Így már megy, köszönöm!
  • disko
    #384
    jobban mondva joypadnak látja
  • disko
    #383
    na most már felismeri a kormányt, de borzasztó lassan reagál a kormánymozdulatoktra. ötlet?
  • ajem kisa
    #382
    #371
  • barcames
    #381
    melyik mappába menti az adatokat a játék?
  • disko
    #380
    az a gondom, hogy a játék nem látja a kormányomat. logitech momo. a többi játék(grid, dirt 1-2, f-1 2010)hibátlanul megy vele. nem tudnáto segíteni? biztos én bénázok valamit...
  • JUVEfun
    #379
    1. Unrar.
    2. Burn or mount the image.
    3. Install the game.
    4. Play the game.
    5. Support the software developers. If you like this game, BUY IT!
  • 007 Zolee 007
    #378
    Próbáld úgy, hogy berakod a DVD-t Daemon Tools-ba és úgy indítod el a játékot.
  • kemszi2
    #377
    beállításokban...
  • [HUN]FaTaL
    #376
    Ja tévedtem, tényleg nem kell :D
  • [HUN]FaTaL
    #375
    Hogyne kéne.
  • Black Ghost
    #374
    crakk=crack
  • Black Ghost
    #373
    Írták több helyen is hogy a a játékot nem kell crakkelni, nos nekem mégis kéri a DVD-t.

    Mit nem csináltam jól?
  • barcames
    #372
    nehézséget hol tudom állítani??? mert amikor elsőnek elindítottam akkor belőttem a legnehezebbre de az túl nehéz...
    és amikor belépek már nem jön elő a nehézségi szintek.
  • mcmoha
    #371
  • kucsi08
    #370
    sziasztok!

    hogy ebben a játékban beállítani a kormányt?
  • alma2
    #369
    na de ezt a havas csuszkalasodi fizikat beteszi gondolom hamarosan valaki a murva palyak ala is, ugy mar legalabb olyan izgalmas mintha rbrben betonon mennel :)
  • alma2
    #368
    A jatekok 99 % -ban igy lepek ki, ha nem irja itt valaki fel se tunt volna, hogy nincs quit a menuben :)
    De meg ha ez lenne a legnagyobb hianyossaga, problemaja a jateknak megbocsatana szerintem mindenki neki.
  • Reg5
    #367
    Köszi, megnézem.
    2010-ben ne szakadjanak már bele egy Kilépés menüpont megírásába :)
  • alma2
    #366
    a game optionsben, de remelem minden segitseget ki szeretnel kapcsolni, nem be :)
    mi bajod az alt+f4 el talan mar windows 3.1-ben is mukodott.
  • ajem kisa
    #365
    A nehézséget lehetett állítani még a demóban is, de most töröltem le nememléxem, hogy hogy volt, a teljes meg még nincs meg!
    A kilépés pedig ESC volt és OK a demóban!:)
  • Reg5
    #364
    Valaki tudna válaszolni az előző kérdésemre? Végignéztem az egész menüt de semmi...
  • maffioso
    #363
    rbr-t nem ütheti a fizika miatt ez egyértelmü, az egy nagyon eltalált játék, kár hogy nincs konkurenciája
    de az élmény amiért a játék készül azt teljes mértékben teljesíti szerintem
  • alma2
    #362
    Remelem ez lesz a kovetkezo fejleszto csapat akiket felszantanak, majd behintenek soval...
    Azert ezt kiadni a kezeik kozul igy 2010-ben nem semmi. Foleg egy ilyen kiehezett idoszak utan.
    Persze legalabb valtozatosabb amint a dirt, a viz is lassit ha atmesz rajta, szoval tiszta szimulator :)
    Egy par orat el lehet vele okorkodni, de senki nem fogja ezert felretenni a a kedvenc autos jatekat. Nem beszelve arrol, szerintem osszkepben meg az rbr is sokkal pofasabb. A tobbi nem osszehasonlithato.
  • maffioso
    #361
    ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye
  • Laci82
    #360
    Ez extragagyi játék,két fillért nem adnék érte,életem legnegatívabb autóversenyes játék élménye volt,az a 10 perc amíg kínlódtam vele...
  • Zoliwrc
    #359
    Force erősségét hol lehet állítani? Ugyanaz a gondom mint a demóban
  • kemszi2
    #358
    nekem is ez hiányzott már.nincsenek csili vili robbanós kapuk,hanem teljes rally szezonok :D