637


  • kuki muki
    #477
    Vesz a fene meg minden programot.
    Pont az ilyen igénytelen fércmunkák tömkelege miatt szoktam le a vásárlásról. De ezek szerint te megvehetted, ha itt köcsögözöl.
  • TeJ2107
    #476
    A kormányodon lévő gombokkal sem lehet állítani ? Nálam " kör "-rel működik.
  • ajem kisa
    #475
    De a kod7 tuti vétel lesz mi?
    Te tuti megveszel minden gémet, és programot...
    Legalább te megspóroltad a gyógyszereid árát!
    Ezzel a hsz-el is spórolnod kellett volna! 'csög!
  • kuki muki
    #474
    Van itt olyan balszerencsés, aki meg is vásárolta ezt a "csodát"?
    Enyhén szólva sem életük vétele...
  • mycso
    #473
    Azt vágom, hogy hogyan tudok lépegetni a menüben, csak átállítani nem enged semmit nálam...
    Amit alapból kioszt a gombokra, úgy van és ez nem módosítható. pl.: kézifék a "0"-ás gombon, ami nincsen a kormányomon.
  • TeJ2107
    #472
    Nah nagyon helyes !! Bennem is javába átértékelődött a játék.
    Elkezdtem szépen a WRC sorozatot (már amit az időm enged). És hát elsőkereskes gyök 2 feeling után (bár a renault már jó. van 6. és jól is ejtenek a fokozatok :P) gondoltam úgy nem hagyom abba, hogy megyek 1 tisztességeset.. Focus WRC, laza kis setuppal, és mentem.. és akkor aszontam: "igen baze 1 wrc-be ülök!"
    Hozzáteszem, sok múlik a setupon... de nagyon el lehet találni, ahol tempóval is kanyarodik , nem is butul be, és még a kézit is lehet cibálni ,mert a látvány azé kell!!
  • BlackAdder1
    #471
    Lejjebb vettem a kormány linearitást a csuszkán olyan 30-35% lehet, és már nem késik, sőt egész jó! Kezdem már élvezni is, nem csak a kinlódás megy, 50% ffb-vel még a kezemet se tépi le
  • BlackAdder1
    #470
    előszőr igy szórakoztam én is aztán beállítottam a kombinedet, nincs semmi jelentősége ugyanúgy müködik, nem fékez ha lelépsz a gázról és nem megy hátra felé a fékezéstől! Akkor minek szórakozni?
  • zoluss
    #469
    A kormánygondokhoz én is hozzászólnék kicsit. Logitech DFGT, 540°, deadzone 0, mégis van holtjáték.
    A pedálokat NEM kell combined-ra állítani, de rohadt nehéz beállítani. A helyzet a következő, elengedett pedálnál a játék azt hiszi, hogy az nem neutrális helyzetben van, ezért nem enged állítani semmit, akárcsak akkor, mikor nincs középen a kormány. A két pedált kb. félig be kell nyomni, és akkor engedi módosítani a beállításokat, még a separate pedálokat is. Ez gyakorlatban úgy néz ki, hogy finoman mozgatod a pedálokat félállás körül, és közben gyorsan nyomkodod az entert, és ha eltalálod, akkor tudod módosítani az adott gombot. Ez nekem vagy negyed óráig tartott, mert az összes gombnál és pedálnál el kell játszani. A pedáloknál főleg nehéz, mert félig lenyomott fékkel kell beállítani a gázt, és fordítva. Nehéz a megfelelőt eltalálni.
  • BlackAdder1
    #468
    az életbe még ettől is több 720-740, jó volna ez ha a játékon belül is lehetne állítani hogy, kijöjjön a megfelelő áttétel Pl. f1 2010 ben 720 a kormány és 30% saturation és nagyon tökéletes! Most a DXTweak2 vel próbálkozom, hátha sikerül valamit kihozni! Befordul abba az irányba /többnyire/ amerre szeretném csak nem ott, lehet aztán csak meg kellene szokni!
  • TeJ2107
    #467
    Jahogy mint az életbe . Én 270° el játszok. Pontosabban 271 mert vagy 271 lesz, vagy 264. De így kb úgy mozog a kormány, mint ahogy belsőnézetbe.
    Amúgy 540nél nem csak kicsit reagál és nem későn ?
  • BlackAdder1
    #466
    Persze hogy levettem, valszeg lejjeb kell kell vennem a kormányszöget, a megszokott 540 itt nem jön be
  • ajem kisa
    #465
    Oké, köszi én baxtam el!
    Érdekes vezetni a B-s autókat (is)!
  • TeJ2107
    #464
    Úgy hogy a DFP-n van 4irányba nyomható gomb.. ergo " nyíl" vagy hogy fejezzem ki :D ls simán lépegettem. de akár gáz-fékpedállal is lehet fel-le lépegetni( bár ebben nem vagyok biztos. Amig rajta volt a házi készítésü kézim (Joystick), akkor azzal is tudtam le föl lépegetni, jobbra balra is, csak aztán a játék azt vette elsődlegesnek azt így kihúztam. kormánnyal jobbra, balra tuti lehet.

    BlackAdder1 : Kormány holtjátékon nem változtattál ? én az levettem tök minimálisra(tehát 0 =Ð), és nekem elég jól reagál rá.
  • BlackAdder1
    #463
    nemtudom neked mért nem megy, én azt használom, default beállítás, csak pár gombot állítottam át a megszokottra, a profilerbe bekell pipálni a combined pedalt, kormányszöget ebbe már lehet állítani és a ffb-n is lehet visszavenni! Monjuk az írányítás még így is gyalázat, későn reagál!
  • mycso
    #462
    De te ezt hogyan tetted???

    Én a játékon belül a billentyűzetnél bármit tudok variálni, viszont a kormánynál be vannak előre állítva a gombok és nem tudom változtatni őket.....hiába csinálok a játéknak profilt a "logitech profiler" -be.
  • ajem kisa
    #461
    Ja!
    És írigykedek!
  • ajem kisa
    #460
    Kiváncsi vagyok, hogy neked menni fog-e a loadcell-el, mert nekem mégcsak nemis akarja érzékelni!:)
    A demóban jóvolt!
  • BlackAdder1
    #459
    Megjött az eredeti, a kód megadásával exkluzív tartalmak tölthetők le! Ez 5 féle háttérképet jelent!
  • fery02
    #458
    De azért te is egyből elkezdesz oltani és még véletlenül sem segítenél, hogy akkor mégis melyik gomb lett volna az (pedig egyszerűbb lett volna az egész hozzászólásod helyett csupán pár karaktert beírnod, hogy pl "H"). :D
    (Amúgy ha ezen múlik, nyugodt lehetsz, mert átnéztem a gombkiosztásokat, páron változtattam is, ha ott lett volna köztük a pause, akkor elnézést, átsiklottam biztos vagy pedig nem fogtam fel a dolgot (mert általában a pause az mindenhol az Esc))

    De nem értem az Esc helyett miféle gomb lehetne egyértelműbb a pause-hez.
    (Azokat meg amiket írtam (szarás, anyumék) te se szó szerint értsed már istenem, maradjunk annyiban, hogy bármi történhet abban a 4 percben, ami miatt feltétlen félbe kell hagyni a játékot -.-)
  • Breki33
    #457
    Énis ezt linkelem még #262-ban a srác nagyon jól leírta
  • pajti
    #456
    PH-ról egy kis szösszenet :)heihachi írása
    Szerintem ebben minden benne van.
  • ajem kisa
    #455
    Sajnos tényleg nemez a legnagyobb baja!
    Egyszerüen nemfér a fejembe, hogy 1 ilyen állapotban lévő játékot kiadjanak! Komolyan remélem, hogy inkább az idő szűkében voltak megfogva, és kiadnak egy ugyanígy 3gb-os patch-et hamarosan (jó reménykedni!:)), és minden kormány/hang/fizika/fps...-t javít(hatna)!
    Az irányítást meg felsem fogom, akiknek fanatec kormányuk van nekik is irányíthatatlan (legalábbis nem ennyire NFS sztálylban)?!
    Mivel a fanatec az egyik "szponzor", kiváncsi vagyok rá, hogy...
    És már így xxx felett nemis merek olyanra gondolni, hogy kijön a RBR2 de nem kenblokkal meg sumaherrel!
  • GPx8
    #454
    Én franklón nem láttam még ilyet még garázs-projectekben sem, hogy ALT+F4 -el kelljen kilépni! Sok játéknál pl. nem is ajánlott, mert ahol auto-mentés van a végén ott az elveszhet.
    De nem ez a játék legnagyobb baja... :P
  • Encore
    #453
    Itt nem arról van szó, hogy életbevágó a kilépés gomb, hanem, hogy már a minőségről árulkodnak az ilyen apróságok, meg ahogy írták lejjebb nem ESC-en van a pause vagy options menü, ezek apróságok ugyan, de ha már ezeknél "eltévedtek" a fejlesztők az már nem vetít előre sok jót. Persze nem is ez alapján kell megítélni a játékot, de mindenképp árulkodó...
  • Maxtreme
    #452
    No hát 2x-essel itt is megy mint a villám :)
    Ahogy rálövöm a 4-est, majdnem feleződik az fps. Éljenek a remek programozók :)
  • WhiteShark
    #451
    Na meg azt sem értem, hogy miért olyan nagy probléma egy csomó embernek az ALT+F4??? Tényleg ez a legfontosabb? Akinek az alapvető Windows ismeretek is gondot okoznak, az iratkozzon be egy ECDL tanfolyamra!
  • WhiteShark
    #450
    Mielőtt elkezdenél fikázni, nézd meg alaposabban az adott dolgot. Tipikus magyar szokás úgy véleményt mondani valamiről, hogy lövésünk nincs az adott dologról! Esc is van, restart is van, ha pedig szarás nélkül nem bírsz ki egy max 4 perces pályát, akkor ajánlanám a pelust, mint kisegítő lehetőséget. Ha meg anyuék nem tudnak nélkülözni 4 percig, akkor vidd le hozzájuk az egész hóbelevancot.:)
  • fery02
    #449
    Idegességemben tegnap amúgy letöröltem a játékot, szóval nem tudom megnézni.

    Alapból nálad mire van állítva?
    Ha megkérlek, be tudnál rakni egy képet (vagy bárki más), hogy hogyan néz ki a pause képernyő?
  • maffioso
    #448
    pause gombot nézzed mire van állitva
  • fery02
    #447
    De ezt mind hogyan, ha mint ahogy írtam, nekem az Esc-re nem reagál semmit?
  • WinStar
    #446
    megnyomod az esc-et és pause-olsz...bajnokságban is van,single-ben is van.Kifújod kellemesen és széepn az orrod,meg elmész fosni... :)
  • maffioso
    #445
    van benne restart csak úgy elárulom...
  • fery02
    #444
    Én is el szoktam intézni, de nem is az a lényeg, azt csak úgy írtam, mint valószínűséggel rendelkező dolgot, hogy hirtelen elkap a cifrafosás.
    De amúgy eszembe jut közben, mostanában elég náthás vagyok és elég gyakran fújni kell az orromat.
    Ilyenkor meg választhatok, hogy vagy vesztek, és nyugodtan kifújom az orromat, vagy behajtom a célig a kocsit takonyban ázva (mellék lehetőségként tesómat megkérem, hogy tartsa az orromhoz a zsepit, bár ez meg figyelem elterelő).


    grebber te meg gondolkozzál picit, restart-olhatósági lehetőség alap dolog 2010-ben szerintem, jogomban áll ezért nem szeretni a játékot, de akkor ne azt írd, hogy globálisan az egész gép nem nekem való dolog, inkább szimplán csak a játék.
    Neked meg csak a grafika számít és lecsúnyázod a Crysis-t.
  • fery02
    #443
    Restartolhatóságon azt értem ugye, hogy verseny újrakezdés. :)
  • WinStar
    #442
    utobbinál pause-ról hallottál? :D xD
    És a szarási gondokat meg egyebeket elöbb kell elintézni,mi ebben ilyen problémákban nemtudunk segíteni,vagy fordulj orvoshoz,pszihológushoz... :D
  • grebber
    #441
    Neked nem való gép ha a leírtak miatt abba akarod hagyni a game-et!
  • fery02
    #440
    Majd akkor szóljatok légyszi, ha megoldható lesz a játék közbeni restart-olhatóság.
    Mert az, hogy csak ALT+F4-el lehet kilépni, az még nem is nagyon érdekel, de az kemény, hogy semmi szünet lehetőség sincs verseny közben, ugyanis ha megnyomom az Esc-et, nem történik semmi.

    Az pedig gáz, amikor nagy nehezen épp nyerésben állok, már nem sok van a célig és elkezd csörögni a telefon, csengetnek az utcaajtón, hirtelen elkap a kakkanat vagy anyumék szólítanak lentről és nem tudok menni.
  • GPx8
    #439
    "Konzol-fizika" van benne. Azt jelenti, hogy banánnal a kézben senkinek nem tűnik fel, hogy nincs az autók mozgásának számolt szimulációja.
    Szvsz. jobban jártak volna, ha megvensznek egy "garázscégtől" egy normális játékmotort és arra húzzák rá a WRC bőrt... Amúgy a 3D-s modellektől sem vagyok elájulva, egyes rFactor vagy RBR modderek ezeket simán agyonverik.
  • maffioso
    #438
    2szerest asszem, de van benne valami amit mondasz