637


  • pajti
    #557
    Akkor nézd meg jobban a replay-t, pl. amikor elrugaszkodik és földet ér..
    Az nagyon gagyi.
  • Muttley
    #556
    senki nem vitatta, hogy szórakozni jó
    a valódi vezetési fizikával és vezetési élménnyel viszont köszönő viszonyban sincs
    akár a need for speed HP
    de azt legalább nem azzal akarják eladni, hogy ilyen-olyan realisztikus
  • Sponnyabob
    #555
    Meg felismerné normálisan a kormányt.
  • 37lz55
    #554
    szerintem méltatlanul fikázzák sokan ezt a játékot... egész jókat lehet vele szórakozni on-line
    dirt és társaitól sokkal szórakoztatóbb, visszajátszásokat nézve meg ez mozog a legvalósághűbben a valós autókhoz..
    pályák tényleg lehetnének hosszabbak, egyediebbek
  • Sponnyabob
    #553
    Nekem amúgy bejönne a játék ha be lehetne állítani a kormányt normálisan, de ezen hátha javít majd a patch ha lesz egyáltalán. Szerintem már ez is sokat dobna a játékon.
  • Sponnyabob
    #552
    Csak a pénzt nem hozná meg a WRC sajnos amúgy is halódik mert nincs rá kereslet.
  • Muttley
    #551
    OFF:

    Engem inkább a Dirt 3 fog érdekelni.
    Nagy hangsúlyt látok Ken Block-on.
    Nekem a betonos baromkodásai nagyon bejönnek. ;)

    ON:
  • 007 Zolee 007
    #550
    Kéne egy Rally Championship 2000 remake RBR fizikával, Dirt 2 grafikával. Azt hiszem az verne minden autós játékot...
  • grebber
    #549
    Nekem tetszik.Egynek jó. RBR nekem nem jött be, mert a Rally iskolán is alig tudtam túljutni futamot meg életbe nem nyertem benne és mivel nem volt sikerélményem csak szenvedés ment is a lecsóba!
  • Muttley
    #548
    Én inkább ezt találom érdekesnek. Aszongya: [URL=http://www.gamespot.com/xbox360/driving/wrcfiaworldrallychampionship/index.html?tag=result%3Btitle%3B1]"Despite poor presentation, WRC offers a realistic and satisfying rally experience."[/URL]

    Realistic, mi?
    A sok mókus meg megeszi..
    Tényleg nem a fika, mert 4 éve nekem sem kellett az RBR. Nehéznek találtam.
    Így van vele sok fiatal még. Kell hozzá egy fajta játékérettség. Nekik ez való, meg a Dirt 2. De akkor már inkább a Dirt 2
    Nekem az a vicc, hogy megpróbálják lenyeletni a "valósághű" jelzőt ENNÉL a játéknál + az RBR-be utólag beleMODolt autók szebbek, mint ebben.
  • zoluss
    #547
    Ami még bosszantóbb, hogy a 3 sima szakasz sem teljesen egyedi, ugyanis fél pályákból van összerakva. Van 4 db fél pálya, abból összevágtak 3-at, és ezeket megfordították. Azaz országonként lemodelleztek vagy 10-15km utat, azzal a pályaszerkesztővel, amivel dicsekedtek, hogy milyen gyorsan tudnak fasza pályákat csinálni. Kókány munka az egész, egy összecsapott hulladék. Minden szempontból: grafika, hangok, fizika... Van vagy 3 motorhang az egész játékban. Elkezdtem a Road to WRC-t, de már a második csoportban untam a pályákat.
  • JUVEfun
    #546
    IGEN ! Erre vár mindenki az F1 2010 fórumban is (de ez már rég rossz , hogy ebben kell bizni)
  • Sponnyabob
    #545
    Na jó elismerem tévedtem ez tényleg egy használhatatlan sz@r. Egyetlen remény talán, még egyszer mondom TALÁN, a patch lehet ha adnak ki egyáltalán :(
  • Sponnyabob
    #544
    Hát nem tudom akkor én valamit biztos rosszul csinálok de még hajtűben sem mindig szoktam használni azt nem mondom hogy soha.
  • JUVEfun
    #543
    Az a nagy baj (szerintem) lásd F1 2010 , hogy olyan mintha elfogyna a zsé a licence vásárlással és nem marad fejlesztésre. Az egyetlen reményünk , hogy majd a következő WRC 2011,F1 2011...
    Bár nem biztos , hogy nagyon erőltetnék a dolgot , mert a "nagyközönségnek" így is jó ! Az "ínyencek" /mint mi/ száma elég csekély , nem igen számít bevétel szempontjából
  • JUVEfun
    #542
    RBR-ben" hajtűt" bevenni kézifék nélkül Hmmmmm LEHETETLEN
  • WinStar
    #541
    nekem egyedül az nem szimpi a játékban hogy 3 szakasz tök jó...de a maradék 3 meg ugyanaz mint az első 3 csak visszafele -.- Mikor kapunk olyan rally játékot ahol télleg levan modellezve mind a 14 szakasz rendesen?Szerintem szánalmas ez a 3 rendes szakasz,3 visszafele szakasz....minden cég ezt csinálja,de mi értelme?Mit ér el vele?Sztem azt hogy unalmasabbá fog válni a játék....ha már hiavatlos játékról beszélünk akkor télleg legyen hivatalos....nem csak autók és pilóták tekintetében.Nekem ez a véleményem!Úgy önmagában a játék nem rossz sztem,de ez nagyon szánalmas baki egy "HIVATALOS" játékban
  • Sponnyabob
    #540
    Egyébként a kézifék nincs kicsit túlzásba víve, mert épp csak hozzá nyúlok és már keresztben van a kocsi. Bár igaz nem nagyon szoktam használni a kéziféket még RBR-ben sem, de ha jól tudom akkor a valóságban se szokták olyan gyakran használni.
  • Sponnyabob
    #539
    Egyébkén meg ennél még nem próbálkoztam a kormánnyal úgyhogy nincsenek tapasztalataim.
  • Sponnyabob
    #538
    Akkor lehet hogy itt van a kutya elásva amúgy meg sajnos tényleg nem lett jó játék amit nagyon sajnálok, de én azért még próbálkozok hátha valami jó is kisül belőle.
  • JUVEfun
    #537
    Elméletileg ezek az eredeti World Rally pályák (mint a CMR-ben) tehát hasonlítaniuk is kéne
  • JUVEfun
    #536
    A különbség !!! Feltettem a Dirt 2.-t ,1-2 óra alatt belőttem a kormányt , pár nap után elértem a 70%-ot amikor unalmassá vált - uninstal.
    WRC 2010 egy hete próbálom beállítani a kormányt , (egyáltalán,hogy felismerje),még pár nap a fék ,a gáz , FFB stb. ) Eredmény egy teljesen játszhatatlan vmi, kormánnyal ami nem , hogy a rallyhoz , de semmihez sem hasonlít. Tapasztalatnak jó volt...
  • Sponnyabob
    #535
    Mondjuk nekem ad annyi játékélményt mint a dirt adott. Amúgy csak nekem tűnik úgy vagy tényleg baromira hasonlít a Colin McRae Rally 2005-höz? A pályák nagyon hasonlóak a menü felépítése és a HUD is nagyon hasonlít. Mondjuk a Colin 5-el vagy 3 éve nem játszottam már, de valahogy arra emlékeztet :D
  • JUVEfun
    #534
    Ja , én is unom már a kaviárt
  • ajem kisa
    #533
    Nemtudom, csak kíváncsiság!:)
    Nemkell mindíg vajaskenyeret sonkával enni ha van párizsi is !
  • Muttley
    #532
    Én nem utálom.
    Tényleg
    Csak az RBR utániság miatt kérdeztem őket.
    Dehát ezt Te is mondtad, hogy azután ez nem perspektíva.
    ;)
  • pajti
    #531
    Pedig a Dirt is jobb ennél szvsz.
  • Sponnyabob
    #530
    Nem tudom miért utáljátok ennyire. Szerintem semmivel se rosszabb mint a DIRT (nem a grafikára gondolok és a pályák zártságra). El lehet vele lenni valameddig. Egyébként azt én se vitatom hogy az RBR-el még csak egy lapon sem szabad említeni.
  • JUVEfun
    #529
    Én már le is töröltem .(csak kíváncsiságból kipróbáltam , egy hetet foglalta a helyet a vinyón)
  • Muttley
    #528
    Te és JUVEfan, mit esztek ezen a játékon?
    No flame, csak láttalak benneteket a Richard Burns Rally Topicjában is.
    Egy RBR után mi ebben "WRC pc"-ben nektek a buli?
  • oneal1
    #527
    hol lehet átállátani billről kormányra?
  • BlackAdder1
    #526
    Nem igazán, kicsit szarkasztikus megfogalmazás volt amit akkor írtam, pár kép a játékból, képzeld el ezt a grafikát full HD-ben
  • JUVEfun
    #525
    Szépek a háttér képek amit ajándékba kaptál ???
  • JUVEfun
    #524
    Ha még csak ennyi baja lenne ? !
  • Sponnyabob
    #523
    Ahha, akkor elvileg jól van beállítva és így is elég könnyű. Amúgy annyira nem rossz játék. Amik a legjobban zavarnak az az hogy nagyon hamar visszarakja a kocsit pályára pedig épp csak lecsúsztam(nem árokba) a másik meg az mikor meggyerem a szakaszt akkor olyan idétlenül integet :D
  • TeJ2107
    #522
    Első nekifutásnak kapcsold ki a segítségeket :D
    Amúgy a "Game options" be megtalálsz mindent. Ha az "Opponent Levelt feljebb húzód, jobb időket fognak menni máris nem lesz olyan könnyű :D Legalábbis olyan 3/4-ed állásba kerülni kell a beforgásokat
  • Sponnyabob
    #521
    Sziasztok!
    Hol lehet ezt a játékot nehezebbre állítani mert ez így gyerek játék még bill-ről is úgy megverem a gépet hogy nyomomba se ér.
  • TeJ2107
    #520
    Whops nem Noname23-nek ment hanem Kisanak
  • TeJ2107
    #519
    Igazad van !

    Én is az elsőkerekes után éreztem csak rá a játék igazi ízére :D
    Amúgy a Ford, és a C2 után (swiftet meg se említem )a Clio és a Civic már egész használható ebbe a kategóriába. Nem mellesleg, setup ügyben meg én általába az Első difit le szoktam venni 1, max 2 egységre(jobban fordul tempóval) -Összkeréknél is, és akkor kevésbé lesz orrtolós
  • JUVEfun
    #518