301
eh
  • Bandee1987
    #100
    Akkor érettségiztem, emléxem mekkora balhé volt, úgy le volt terhelve az sg, mindenki itt kereste a tételeket :DDDD
  • ranGer2
    #99
    Jah,szép kis takarítás volt,TPF meg úgy eltünt, hogy legendává vált és mondaként terjed azóta is. :D
  • ThisZip
    #98
    HBD SG!

    Kb 4 éve regeltem ide. Poén, hogy nem kommentelek annyit, senkivel sem ismerkedtem meg komolyabban, de a rabjává váltam! XDXDXD

    Iwiw-en nincsen SG függők klubja? :D
  • Matthew Prosac
    #97
    érettségi balhénál ott voltam tűzvonalban, nagy volt :)
    mondtam a srácnak hogy ebből balhé lesz, ő meg leugatott hogy ez csak egy fórum, nem csinálhatnak vele semmit... hháthmmm :)
  • Láma!
    #96
    :)))

    mennyi ban lett abbol:D
  • ranGer2
    #95
    Egy kis nosztalgia:
    http://www.sg.hu/cikkek/37007/erettsegi_2005_avagy_mibol_lesz_a_szenzacio
    http://www.sg.hu/cikkek/36968/erettsegi_tetelek_az_sg_hu_n
  • Matthew Prosac
    #94
    haller, boldog szülinapot az SG-nek.
    tényleg függőséget okoz, nekem sem telik el nap hogy ne néznék fel ide. sg-nso-iwiw szentháromsággal nyitom a napot, csak míg utóbbi kettővel összesen 5 perc alatt "megvagyok", az sg egész nap frissül és nyomatom :)
    ami számomra is furcsa (és ez jelzi hogy jó a közösség), hogy itt érdekel mások véleménye és ha beírok valahova, érdekel az arra írt reakció is. az életben nagyon sok helyen nincs ez így velem :)
    na chokkanat!
  • ranGer2
    #93
    Emlékszek :D nagy volt!!
  • Láma!
    #92
    nem nem, az loál:)
  • AudiQuattro
    #91
    Lol....
  • Láma!
    #90
    jaja, meg iSTen is nyilatkozott, msn-en szoltunk egymának hogy most nézd, most beszél!!:D

    igaz nem láthattuk, csak telefon volt...:(
  • BaliBoy
    #89
    Na most sz@rok be. Minden nap tartogat új meglepetést az SG. Nem is tudtam, hogy szótár része is van. :D
  • ranGer2
    #88
    Az érettségis topicból szép kis balhék voltak. Még a TV-ben is benne voltunk.. ott görgették a commenteket.
  • Sephi
    #87
    En speciel orok SG-es vagyok. Sehol mashol nincs regem, nem is erdekelt soha a tobbi site.

    ELJEN AZ SG!
  • ranGer2
    #86
    6 éve... ,hogy regeltem igazi 15 éves hülyegyerekként. Szép kis flamekbe keveredtem az ASK topic kapcsán, mert hát mindent meg kellett magyaráznom, és be is kellett szólni mindenkinek.. :D A topicnyitási kényszerről inkább nem is beszélnék. De hál' istennek kinőttem. Volt itt jó is rossz is, viszont én is úgy gondolom, hogy ez egy olyan közösség ami miatt érdemes minden nap reggel-este és persze munka közben is felnézni! Az ős SG-seket (régreg-ek) pedig mindig jó látni csakhogy párat említsek a teljesség igénye nélkül: Alexease,DjSkyline,WalakiD'lair,Ftranx,Free,Garrett,Csuwwi,Gregorius,Hmuda,Tomsolo,Zippofcy,Csocso,Zaki.

    Remélem senki nem veszi zokon ha véletlen kimaradt.
  • OrioN the S
    #85
    en az aktiv regekre lennek kivancsi a kismillio alreg kozott :)
  • Micsu
    #84
    hbd, térdelj le előttem jedi :)
  • tigeroo
    #83
    mindent összevetve elég jól toljuk :DDDd

    kis statisztika

    Összes üzenet: 16231607 db
    Friss üzenetek: 6547 db
    Összes téma: 81988 db
    Friss témák: 27 db
    Összes fórumozó: 301721 fő
    Fiúk: 89%, Lányok: 11%
    Átlagos életkor: 26.1 év


    :D

    aki tud valami speciális adatot az sg-vel kapcsolatban az utóbbi 10évről, az írja meg bátran
  • tigeroo
    #82
    jah mert mostmár kimerészkedtek a kis carbonkaivadékok :D
  • Vaxi
    #81
    én csak az igazi régi gumiszobát hiányolom =(
    egyébként HBD :D
  • Láma!
    #80
    futényleg!

    sg polom még nekem is!!!

    szobatársaim leptek meg vele egyik születésnapomon, mert azt mondták aki ekkora függö annak ez jár...

    nem értettek meg... :D
  • Panzermeyer
    #79
    Boldog szülinapot az SG-nek!
    Ezen alkalomból semmi SG póló, se LOÁL póló, mint máskor? Netán akkor rosszul jöttek ki belőle anyagilag?
  • w77d
    #78
    nakusss XXXD
  • OrioN the S
    #77
    jah vmi hulyegyerek tuti tetore rakna magat egy kabrioval...
  • pxxl
    #76
    vagynem
  • w77d
    #75
    tömeges öngyilkossági hullám indulna el az országban XXXD
  • pxxl
    #74
    hát hírtelen ránézve hbo
  • pxxl
    #73
    "Lassan egy fél emberöltőnyi időt tölötttünk itt."

    fél emberöltőnyi időt
  • OrioN the S
    #72
    ha neked az O ,akkor az On keszulekeben van a hiba :D
  • pxxl
    #71
    nem azért de ez a torta itt fennt, olyan mintha HBO SG lenne
  • OrioN the S
    #70
    es most igy hirtelen lehalna a szerver hbd... :D
  • OrioN the S
    #69
    :D nem gyengen...

    am nekem van 2 egyedi SG-s matrica a gepemen.. az gaz? :D
  • Láma!
    #68
    úúú igen!!! karcsi.... vele mivan amugy?
  • Aquir
    #67
    nah, kicsit függők lettünk xD
  • gfreak
    #66
    10 éves a kezdőlapom, respekt :D

    SGvel kezdem a napot, és mielőtt elraknám magam másnapra, még felugrok egyszer-egyszer körbeszimatolni :D

    reggel bejövök melóba, gép bekapcs, aztán a 19 céges login után (ami csak ahoz kell hogy belépjek a gépbe reggel) már szaladok is fel, beröffentek a chatboxba egy jóreggelt (hacsak Orion vagy dartoni nem kezdenek el azonnal magyarázni valamit amihez persze azonnal hozzá kell szólnom :D (esetleg A Kaszás futtat valami 'magasröptűt' éppen) ) elszaladok kedvenc topikokba, aztán meló...és igyekszem fogadalmamhoz tartva magam, egy óra meló, aztán vissza SG, aztán megint meló (nem mehet a munka az SGzés rovására)

    általában remekül szórakozom itt (vagy éppen jól kifüstölgöm magam)még mostanában is, amikor mindenféle baromság történik szinte naponta :DDD

    a huszadikra már a gyerek is beloggol :DDD
  • exider
    #65
    kit érdekel?
  • Sorius
    #64
    Én karcsit szeretem legjobban az sg-n :D
  • Láma!
    #63
    ja és persze HBD SG, elég sokat köszönhetek neked:))
  • Dynamic
    #62
    Ja, a régi szép idők amikor az unregek még html tag-ekkel b*szták szét a fórumokat
  • Láma!
    #61
    nemrég (pontosan most 17-én) volt 6 éves a regem...

    ugyan volt egy 2-2,5 éves idöszak amikor alig alig jártam ide, de most ujra ittvagyok:D

    ahogy itt végigfutottam a topikot, láttam is ismerös arcokat:)

    azok a régi szép idök... téktopik.... érettségi topik... Sir Quno Jedi az SG propagandaminisztere (vagy hasonlo)... szép idök voltak...:)