301
eh
  • Máté94
    #180
    Igen pontosan!Nekem a legjobb bizonyítványom az SG-n!:D
  • Kandurex
    #179
    :))
  • BB7
    #178
    Tudod, van, ki tanul is!
  • Máté94
    #177
    A jók az eredményeim azt gondolom csak az informatikára értetted?:D
  • VRSDM
    #176
    Hát ha már így tízéves akkor énis elmesélem a történetem.
    Az oldalt 7éve ismerem, még egy régi sulis magazin "számtech" részlegébe volt egy cikk, az ofp-ről (asszem) és ottvolt hogy forrás " supergamez.hu " ijj mondom megnézem ha már van jó kis betárcsázós internetem :D
    modem kerreg kattog. és rájöttem hogy olcsóbb így nézni a minden féle játék / it híreket, mint venni a buzi gémszart (igen, csóró kisgyerek voltam)
    aztán ez így ment éveken át, csekkoltam két három naponta újabb hírek után, aztán olvasgattam őket (persze netről lelépve, mikor már behúzta a siteot: DD)
    aztán vettünk egy digigépet, és nem tudtuk jóapámmal hogy mi a külömbség a flash kártya és az SD kártya között, mert a mistralban bizony jó kis árrés volt a kettő között.

    ahhoz hogy megkérdezhessem a fotós FÁRUMBA :D (tudom. topik) regelni kellett.
    aztán regisztráltam.
    és elböngésztem a sok érdekes topik között.
    megcsapott a gumiszag, meg a cset fíling, hamar rákaptam a tékelésre is
    aztán mostmár az van hogy suliba netbookról sg, órán (sokat ülünk gépnél) sg, hazafelé vonaton netbook, esgé, hazaérek, sg. és folyamatos 2-3 perces refresekkel tartom fennt a pulzusom :D

    sajnos ez van.
    tegnap este se csináltam semmit, egy kúrva új hsz nem volt sehol a favok közt, mégis 1órán át nyomkodtam böngészés közbe folyamatosan, hátha jött új üzenet.

    de nem is akarok megváltozni. jó kis társaság az esgé

    /mellé tudni illik. az iskolában jók az eredményeim
    napi több órát vagyok szabadba (ilyenkor esgémentesen :D) mert bmx-ezek a helyi fenyőerdőbe
    szóval emelett sportolok, élem az életem, esténként bebaszok mint a csacsi, hétvégente eljárok bulizni, igen... NEM vagyok szűz :D és barátnőm is van. szóval lehet ám esgéfüggés mellett is normális életet élni.
  • DummyBoy
    #175
    BéeSZeN SG!

    Nem is igazán emléxem hogyan találtam ide ... (De az tuti hogy warez téma volt ...) Ráadásul én is rídonli voltam évekig a reggelés előtt ... szóval itt esz a fene egy ideje ...

    Azóta sokmindent megéltem itt, rengeteg különbözőm, szuper és teljesen idióta emberrel ismerkedtem meg, egy valag kommjuniti tagja lettem ... És remélem még leszek is ... Találkoztam is sokkal (Be is rugtunk sokkal ...) ésatöbbi ...

    Éjjen a KK ... éjjen az SG :)

    Mellesleg a céges honlap mellett a második fül nekem is mindig az sg (Mint egy pár másik kollégámnak ...)

    Szóval mi lehetne szebb jókivánság mint az hogy: "Még ennyit!" xD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... minimum ...
  • Máté94
    #174
    Továbbra is hangsúlyozom,hogy nem fórum ha nem topic.
    Úgy látom kellene más topickokat látogatnod.
  • tenkenorman
    #173
    Boldog szülinapot EzsGé! Még tíz évig ilyen aktív szerkeztőket.
  • kovacsgellert
    #172
    Én a deszkás fórum miatt jöttem ide, igazából nem is látogatok mást, de nekem az is elég. .)
  • RS
    #171
    HBD SG!
    Én is minden órába szinte felnézek. :D
  • csgery
    #170
    #153, #155, elismerésem nektek:D
  • Láma!
    #169
    ez hatalmas:)
  • csgery
    #168
    HBD SG[[#wink]
    Én még csak 4. éve vagyok itt, és nincs óra mikor ne néznék fel:] Ha nyitok Ctrl+c vel egy ujoldalt és éppen nemfigyelek oda, hogy mit is szeretnék, ösztönöse az "sg.hu/forum.php?"-t írom be.
    Rengeteg időt töltök el itt, öröm ide járni, meg elég azt a 113 kedvenc topikot végigolvasom ami itt oldalt van:D Igaz ebből 40-50 műküdik igazán, de azokat is elég átnézni.
    ÉLetre szóló barátságot kötöttem itt 3 emberrel, és döbbentem tapasztaltam, hogy sok haverom is Sg-zik, igaz legtöbbjük csak read only üzemmódban.
    Tudom, hogy a moderátoroknak sok munkájuk van a hülyék kigyomlálásával, de mindig jokedvre derít, amikor valami agyatlan topik nyilik, meg van egykét hülyegyerek, aki rontja itt a levegőt...
    Örömmel tapasztaltam, hogy az oldal internetes celebeket hordott kixD (ha nevezhetjük így a gyökér mama2-t, pl.).
    Sg.hu, én így szeretlek.
  • SötétBarom
    #167
    Furcsállom, hogy Sodit még nem említette senki
  • marko952
    #166
    hahhahhaahaahhahahahahahhahahahahahahahha
    Ez jó!
  • balee4
    #165
    Én 6 éve függök fórumoktól, ezenkívül még egy másiktól is.:D
  • balee4
    #164
    Igen, valljátok be!
  • BaliBoy
    #163
  • Máté94
    #162
    Én ilyen vagyok!^^
    Így kell szeretni^^
  • AC2
    #161
    Ez nagyon nagy :D

    mellesleg HBD esgé
  • dienesoft
    #160
    Köszönöm az SG-nek, ahol a leggyökérebb témáktól kezdve a legkomolyabb gondolkodásokig szinte mindent meg lehet találni :] Évek óta használom, olvasom és szerintem nagyon sok, segítőkész ember van itt!
  • Piloss
    #159
    még teis?:D
  • Piloss
    #158
  • BB7
    #157
    Mindenki a warez miatt jött! :D
  • Piloss
    #156
    HBD SG!

    ugyan még elég friss reg vagyok de már 2006 óta olvasom az oldalt és tényleg nagyszerű közösség alakult ki néhány IQ bajnokot leszámítva és jó néhány emberrel összehaverkodtam.

    asszzem még valami warez ügy kapcsán kerültem ide,és hát végül megfertőzött a sötét oldal
  • BB7
    #155
    Hamarosan 4éve, hogy regelve vagyok ide, s igaz lámaként kezdtem, de azóta percenként frissítem az oldalt, s rá kell döbbenjek: Függő vagyok!
    Nem fogok hosszú monológot írni, mint Máté, inkább egy kis paródia:
    [Amit csak pár perccel lőtt el előlem tigeroo[#idiota]]

    Nincs atomgyors gépem, nálam is szaggat a GTA!
    A világ egyik legegyszerűbb és legkiszámíthatatlanabb fórumán nyomkodom az F5-öt, és rajtam kívül még háromszázezren értik, hogy mire gondolok, mikor azt mondom; mama2!
    A logóm megelőzi a nicknevemet, és nem örülök, ha összekeverik a Gumit a Tudományossal!
    Büszkén gondolok St-re, az összes moderátorra, és azokra, kik előbbre viszik a fórumot!
    Szeretem a délitéket, a jó vitákat, a random képeket! Itt netezek a szobámból. Flémben mi vagyunk a császárok és IGEN, nálunk kockulnak a legperverzebb lányok!
    SG, én így szeretlek!
  • BB7
    #154
    Azt a jó *** élet! :D
    Épp én is ezt írom, 60%ban meg is van, de akkor mind1! :D
  • tigeroo
    #153
    Nincs alregem. Nem vagyok hacker, és nem hordok tangát. A világ egyik legletisztultabb felületű fórumát nézem, és rajtam kívül még több ezren tudják mire gondolok, amikor azt mondom: ték. A nicknevem lassan megelőzi a keresztnevemet és nem örülök, ha az újregek összekeverik a topicokat.

    Büszkén gondolok St-re az igazságosra, a szilveszteri Dorrungatóra, Cagivamitora, és Loál Jánosra. Szeretem zenefórumot, a cikkeket, a a gumiszobát, a csetet. Itt netezek Európa szívében. Vitákban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk fórumoznak a világ legszebb női! SG, én így szeretlek!
  • Máté94
    #152
    :)
  • Hajnalcat
    #151
    Függő lettem tőle :(
    Pár éve még csak (2006. 07. 01.-e előtt) vízszintesben voltam, de most már függök.

    És ezt mind neked köszönhetem, SG!
  • autoszimulator
    #150
    én nem ilyen voltam
  • Láma!
    #149
    ban megkerülése aleggel...

    szoljak e egy modinak?:DDD
  • Máté94
    #148
    Szülinapi ajándék nekünk nem lehetne visszaállítani az SMS Vip-et?:D
  • balee4
    #147
    Sztem fiatal fejjel a legtöbbünk ilyen volt, igaz én nem itt kezdtem a fórumozást, de a warez ment rendesen.:D
  • The Protector
    #146
    7éve vagyok regisztrált tag.Ez a 2. nickem mert az elsővel 2évet kihúztam aztán bannoltak a francba mert nem bírtam a szaros 13éves pofámmal.2játék topikját szétbombáztam.
    Azóta 20 lettem és még mindíg minden nap sg-zek.
    Emlékszem még a knights of the temple játék útján jutottam ide.Annak kerestem fórumot.
    Nah szal boldog szülinapot.
  • balee4
    #145
    na az jöhetne, bár október-ben akarok újra befizetni VIP-re.:)
  • cenobite
    #144
    Hát igen a design váltások mindig is generáltak kisebb-nagyobb lázadásokat! :)
    Lényeg, hogy jó itt, indulás óta!
  • ranGer2
    #143
    Köszönjük, szia!
  • ranGer2
    #142
    Hehe... emlékszem egy időben, még az elején te sokat dumáltál HKSPatrick-al vagy mi is volt a nickje lokista12-vel :D Na ő az osztálytársam volt őt meg én hívtam ide, pont ilyenek miatt hogy jöjjön jó a társaság..
    Meg most beugrott egy szösszenet, mikor összekaptunk a makettező topicban.
    Asszem vettél egy suprát, és nekiálltál kifesteni ecsettel szárazon, és csíkos lett, én meg csak úgy kapásból leszaroztam elég keményen.
    Emlékszem milyen szarul esett neked, de aztán megdumáltuk
  • DJ Skyline
    #141
    én egy topik miatt, mondta a volt oszt.társ, hogy jöjjek, jó lesz, jó a társaság meg minden persze újregségemnek köszönhetően kb az első héten elküldtem Mike-ot oda ahova. :D de aztán kinőttem ebből, mondjuk össz-vissz 1db bünti pontom van, az is azért, mert anno be lehetett írni a topik nyitó előtt, és egy idő után már nem kultiválták ezt a modik, hogy hülyeségeket írkálnak be emberek a topik nyitó előtt. kb olyan szinten volt mint manapság a voltamozás.