89
Avagy aki egyéniség, kreatívabb, mint a divatmajmok.
  • Renata100
    #89
    Amikor már nem tudnak mit kitalálni:
  • biomage
    #88
    Hali

    Jó rég írtak ide :D de remélem valaki tud segíteni :D

    Olyan férfi farmert szeretnék venni ami homokóra alakú, ismétlem férfi farmert nem nőit!
    Milyen márkát keresek?
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2018.07.07. 15:25:19
  • darthvaderfia
    #87
    Sziasztok! Láttam hogy kicsit off ez a fórum, de megpróbálkozom vele, hátha tudtok nekem válaszolni. Szeretnék rendelni egy Gimpexsport Relax C napszemüveget, és megkérdezném hátha valakinek van ilyen, mi róla a véleménye? Nagyon fontos lenne, mert nem egy olcsó darab, és nem vagyok benne biztos hogy még megvenném.
  • csgery
    #86
    Sokakat lázba hoz, hogy egy városba ha 30 embernek van ilyen "cipője", ennek a terméknek legalább 60különféle változata van, és mindenki vagizhat, hogy neki van csak olyan.

    Az mellékes, hogy másik városba lehet h legalább 3 embernek van ugyanolyan:D Higgyétek el, télleg így van...
    mer végülis annak a tornacipőnek semmilyen érdemleges funkciója nincs.
  • leho94
    #85
    De azért mindenki azt hordja .. Sose értettem mi a jó abba.
  • kocsisgabor9999
    #84
    Ez a DIVAT. Az már mellékes, hogy hulladék egy cipő.
  • DeerHunter01
    #83
    konverz .. az mekkora átverés szerintem :DDD
    15 ezerért adják el az ezer ft-os hosszúszárú tornacipőt
  • arty
    #82
    egyébként sztem manapság elég divatos egyéniségnek lenni :))
  • arty
    #81
    Én azt gondolom, hogy aki topikot ilyen nyitó hsz-el kreál, azt ki kéne örökre tiltani.
  • csgery
    #80
    Én úgy vagyok velük, hogy nem igazán foglalkoztatnak:D. Ők baloldalt, én jobb oldalt. Ami zavar, csak az, hogy engem általánosítanak egy ilyen cipő miatt. Hát hiába, mamár mindenkit bekell vhova sorolni engem oda akarnak..:D
  • zotja
    #79
    rózsás koponyás felsős konverz cipőssös 40kilósos fiusos treendisek az egyéniségek
  • #78
    Az emósoktól hányingerem van:D
  • Legend Killer
    #77
    win semelyik :D.
  • offkorzreg
    #76
    *amúgy se lenne
  • offkorzreg
    #75
    szerintem tök hülyeség az egész topik,nincs vége a vitának sosem,lehet ezen vitatkozni de tök felesleges.minek foglalkozni ezzel,most ha az én barátnőmnek converse tornacipői vannak akkor már divatbuzi?vagy ha nekem ÉS meg Vans cipőim vannak akkor énis?ha hordok feketét meg minketten,persze sakktáblás dolgoktól agyfaszt kapok énis,de most mi a baj azzal ha valaki olyan dolgot hord ami neki tetszik,vagy divat vagy nem.nem ettől lesz még baj azzal az emberrel,hanem ahogy említették páran,másolják a másikat,meglát valakin egy cuccot és máris olyat vesz ő is,mindig mások után megy,nincs saját ízlése.na az olyanoknak nincs egyénisége csak akik nem tudják ezeket eldönteni egyedül.ha valaki adidas cuccokat hord,mibaj azzal?azt szereti,neki bevállt a dolog és bírja.tök hülye topik komolyan mondom.azokon látszik akikben semmi öntudtad,és semmi egyéniség,nem a divat miatt amúgyse lenni.nem a ruhák miatt,ő olyan és kitérdekel
  • kakaoskalacs
    #74
    Nos nemtudom itt most mirol is folyik a vita .. Egyéniség manapság mindenki az (legalabbis azt hiszik) . Én pl tökre leszarom a cuccaim miylenek milyen divathobortnak felelnek meg nekem tetszik és kész , inkább a deszkás cuccok felé hajlok ( Vans ,Dc ,Famous stb) , sőt piros Converse cipöm is van meg zöld farmerom ,van amikor teljesen feketeben vagyok van amikor rikitó szinekben nalam ez nem divattol függ inkabb a kedvemtöl/hangulatomtol. És bevallom szeretm ha mindenhol megbámulnak mert kitünök a tömegböl (inkább ugy nezek ki mint egy bohoc). Persze nem szabad semmilyen stilust magunkra eröltetni annak semmi értelme érezd jol magad a börödben és kész :)
    megpersze mindig beszolnak hogy buzi vagy emos :_D aztan én nem a kinaibol öltözök az már baj egyeseknek. irigyek az emberek...
  • Heffi
    #73
    De nem ám! :O
  • móóózes
    #72
    én adidast hordok évek óta, akkor már nem is vagyok menő?
  • csgery
    #71
    Nem sértődtem, semmi baj!
  • KicsiMonkey
    #70
    Bezony
  • Louis Cyphre
    #69
    Egyszerű, nem abban kell sportolni, túrázni... Bár a 80-as években mi is tornacipőként viseltük.(bár azok főleg hamisítványok voltak még) :)
    Nekem a legutóbbi pár 2 éve megvan és semmi baja. Igaz, egy felnőtt embernek általában nem egy pár cipője szokott lenni, úgyhogy nem azt hordom egyfolytában. :)
    Ha tönkremenne, meg vennék egy újat.
    Hát igen, valószínűleg nem az örökkévalóságig lesz divat, de egy jó ideig még biztosan az lesz. ;)
  • sapkafej
    #68
    ez így van. naés!
  • sapkafej
    #67
    arra, hogy ez a topik már ötezerszer meg lett nyitva más néven (egyébként én nem szeretem amikor minden új témát hobbiból fikáznak itt, csak mondom) és ugyanazt eljátsszák: összegyűlik a sok önbizalomhiányos kocka és lefikázzák azt, aki megveszi a drága cuccokat, miközben folyamatosan küldözgetik az sms-eket egy internetes fórumra hogy ott legyen a nevük mellett egy pár sárga csillag.

    ja, egyébként: ska minta nincs, azt úgy hívják hogy pepita. magyarul

    az sg már egy folyamatosan önmagát idéző közhelygyűjtemény. pedig vannak itt jófej tagok is
  • KicsiMonkey
    #66
    A farmer azért lett divat, mert tartós volt, ezért is hordták munkaruhának. Mostmeg kitalálnak néha egy-egy újdonságot hozzá, hogy ne menjen ki a divatból.
    A Converse cipővel más a helyzet... Nem sokkal tartósabb egy sima kínai tornacipőnél, ezt tapasztalatból mondom.

    Szval sztem a Converse nem lesz mindig divat.
  • tigeroo
    #65
    nem csak miattad! ne sértődj meg, csak már előtted is írtak hasonló megfogalmazást rá!

    nem kötekedni akartam!
  • csgery
    #64
    csak azt mondtam, hogy kockás...
    tudom hogy ez ska, de sztem ez most m1.

    werkfilm, neked csak annyitmondok hogy kösz.
  • Louis Cyphre
    #63
    Converse tonacipő, olyan mint a farmer. Mindig is divat lesz...
  • bardocz
    #62
    Eleve hogy a kurvaistenbe lesz egy felület kockásmintás? Tán kockák állnak ki belőle? Négyzetrács, a kurvaistenit!
  • EK1TEP
    #61
    Egyetértek!
  • tigeroo
    #60
    te mire vered magad?
  • Heffi
    #59
    Tök poén lenne egyszer egy olyan hsz-t látni töled amiben nem káromkodsz :D
  • werkfilm
    #58
    rohadt falfirkász
  • tigeroo
    #57
    ilyen az emberi természet...

    isten állatkertje pedig nagy


    ettől a "kockásmintás" szótól meg kiráz a hideg, ha meghallom...
    azt úgy hívják hogy Ska minta
  • csgery
    #56
    A mai divat az, hogy a kurvára nem összeillő dolgokat hányjuk magunkra.
    Manapság mindenki egyéniség, és egyedi akar lenni... csak sajnos senki nem jön rá, hogy aki ma egyedi akar lenni, és azt hiszi hogy az is, meg egyéniség, az úgynézki mint 3000másik ember...
    nem az számít, hogy hogy öltözködöl, sokkal inkább a személyiséged.
    Csak ott a bökkenő, hogy 10 emberből 7 (lehet kevesebbet is mondok) nem fog odamenni egy teljesen átlagos kínézetű sráchoz, csajhoz, mer ő nem trendi. Esetleg egy osztályban a kasztosodást is meglehet figyelni, egykupacban az azonos "stílussal" rendelkezők.

    Hülyeség az egész, én pl. deszkázom, és van egy fekete (alul kockás) Osiris deszkás cipőm, meg vanegy kockás full sapkám, és tök lazább cuccok. Ettől a két dologtól már sokszor kaptam az "emóóós" meg egyéb jelzőket...
    deha nekem ez tetszik?!
  • kuci06
    #55
    Lehetek a barátod?
  • autoszimulator
    #54
    vicces hogy aki egyéniségről beszél, azonnal a divatot, külsőt hozza elő, pedig aztán az a legkisebb dolog.
    Egyrészt egyénisége mindenkinek van, csak valaki szelídebb, csendesebb, valakik pedig karakánok. Ismerek jó pár olyan tagot, akik külsőre extravagánsok, mindenki megnézi őket, de mikor dumálni kellene, egyáltalán feltalálni magát szituációkban, talpraesettnek lenni, akkor csőd van. Pedig hasznosság szempontjából ez utóbbi jobb egyéniségre utal, mint az, hogy érdekesen/divatosan öltözöl.
  • #53
    De utálom a plázáskurvákat,mert mindig az új kell nekik meg a 20 000 forintos 2 forintot érő szarok,kb enyi manapság a divat
  • 5c0rp330n
    #52
    "Avagy aki egyéniség, kreatívabb, mint a divatmajmok. "

    jee. a divatmajmok luzerek, legyen mindenki egyeniseg, most jol megmondtad. szoval akkor az uj divat az, hogy legyunk egyenisegek. self-fail.

    ujabb ertelmetlen topic.
  • dienesoft
    #51
    Egyéniség vagyok, mert annak kell lenned, hogy valaki egyáltalán észrevegyen (kivéve, ha nem akarsz elbújni a tömegben). Én kialakítottam a saját stílusom és én ezt szeretem.
    Nálunk a suliban a divat a srácoknál "nagyrészt" a répaszárú gatya, fekete-fehér cuccok keverése, konverz cipővel (ilyen fél-emos majmok). Én is egyéniség vagyok, de nem azért, mert nagyrészt sportcuccokban járok (nagyrészt adidasz fölsőben, adidas cipőben szoktam). Azért, mert olyan vagyok, amilyen és szerintem a belső sokkal fontosabb, mint az, hogy épp nem követed az akkori menő divatot.
  • tigeroo
    #50
    miért számít az egyéniség?

    nekem a jellem fontosabb...és szerintem az egyéniség-jellem nem 100%-ban függ össze...attól még lehet valaki jó ember, mert kevésbé igényes (vagy esetleg pár dologban kényesebb)