89
Avagy aki egyéniség, kreatívabb, mint a divatmajmok.
  • TommyC
    #49
    az egyéniség már átlagos
  • kocsisgabor9999
    #48
    Ennyi erővel minden topic felesleges.
  • kuci06
    #47
    neztek trendiek
  • tigeroo
    #46
    és ha egy egyéniséget másolsz, attól még egyéniség leszel teis? :S

    legyél önmagat baszki, nem egyszerűbb? :-D
  • The Protector
    #45
    Will Smith-t kell koppintani.Ott van egyéniség.Nézd meg akármelyik filmjét ahol nem szörnyek ellen harcol.
    Pl:RAndiguru,Bad Boys 1-2.stb....
  • Heffi
    #44
    - továbbá magukat nagyon okosnak gondoló emberek, akik azt hiszik megmondják a tutit (mint pl te)
  • tigeroo
    #43
    vagy, vagy, vagy...
  • sapkafej
    #42
    ez a topik vótmá. sokszor

    a következő 300 hozzászólásban elhangzó gondolatok:

    - én azért veszek meg egy ruhát mert nekem tetszik
    - hülye diszkóskurvák akik mindenkivel dugnak (csak velem nem) ribancok
    - én azt a zenét hallgatom ami nekem tetszik, nem igazodok senkihez
    - bújtatott kifejezése annak, hogy én egyedi vagyok, mert egy bizonyos zenei stílust hallgatok (metált, néhányan a hip-hopot is mondani fogják), a diszkósok buták, mindig csak bebasznak és mindenki baszik mindenkivel (csak velem nem baszik senki)
    - az osztályomban mindenki trendi cuccokban jár, de engem nem ez érdekel mert én intelligens vagyok, ezért engem utálnak ( = kocka vagyok)
    - további önseggnyalások, önigazolás keresések, ezerszer elmondott közhelyek
  • TommyC
    #41
    ...S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény visszanéz rád.
    (;
  • kocsisgabor9999
    #40
    Jó az aláírásod.
  • kocsisgabor9999
    #39
    Ok, van igazad. :)
  • TommyC
    #38
    persze, az idézet sem azt mondja h nem lehet stílusod, még csak nem is sugallja.
  • tigeroo
    #37
    idő/hely :D

    (privát dolog, úccse szeded ki belőlem!!4)
  • kocsisgabor9999
    #36
    "10.02.20. Püspökladány" Akkor ez miez? :D
  • tigeroo
    #35
    negatív :P

    debrecen/mátészalka, még nem döntöttem el
  • kocsisgabor9999
    #34
    Attól még lehet saját stílusod.
  • TommyC
    #33
    pont jót linkeltél:

    Nem a ruhád vagy, nem az autód, nem a tárcád. Egy bohóckodó szarkupac vagy.
  • kocsisgabor9999
    #32
    Püspökladányi vagy???
  • Heffi
    #31
    javítás: "mások elött menönek tünjön és NEM azért mert neki tetszik"
  • tigeroo
    #30
    ez a legalja...

    egy ruhánál pont azt kell megfizetni hogy ne 2lábon járó reklámtábla legyél... (nem hiába a drága cuccoknál általában csak 1 kis szolid címke van márkajelként)
  • Heffi
    #29
    Én azt mondom, hogy azzal nincs baj ha valaki azért vesz divatos ruhát magának, mert az az ö ízlésének megfelelö, tetszik neki. Az a baj ha azért vesz ilyen ruhát, hogy mások elött menönek tünjön és azért mert neki tetszik.
  • EK1TEP
    #28
    Nekem vannak olyan osztálytársaim akik olyat csináltak hogy az egyik vett mondjuk egy Devergo nadrágot és tetszett a másiknak akkor ment és megvette ő is... kis divatbuzik :)
  • tigeroo
    #27
    ez igaz! csak az a baj, hogy a populáris/mainstream cuccok határozzák meg általában a "divatot". és pont azért populáris/mainstream valami, mert kevésbé radikális,sok embernek fedi az ízlését.
    (pl., egy back II black számot lehet hogy meghallgat 10ből 8 ember,de egy kannibálmetál számot meg csak 2en képesek végighallgatni 10ből... ez nem feltétlenül jelenti azt hogy az előbbi vagy utóbbi rossz/jó -mert sokan/kevesen hallgatják.... szubjektív ezis mint elég sok dolog az életben, nem sokat számítanak az egyéni mércék.)

    de szerintem ez így van rendjén. aki csak arra törekszik hogy ármáni telefonja legyen, meg ilyesmi akkor végülis kapok egy "ingyen figyelmeztetést" és még a testbeszédhez/személyiségelemzéshez sem kell érteni...
  • hungaryws
    #26
  • kocsisgabor9999
    #25
    Jó zene nagyon.
  • tigeroo
    #24
    jóvan ne fröcsögjél már...
  • Atkamon
    #23
    Én úgy vagyok vele, hogy nem azt nézem, hogy mi mennyire divatos, meg mennyire tetszene rajtam másoknak, hanem azt, hogy nekem mennyire tetszik... próbálom csak ezt nézni a dolgokban.
  • tigeroo
    #22
    "művészet a háború, művészet a szeretet, művészien etetik meg veletek a szemetet"
  • Calver
    #21


    ó a magas labdák...
  • kocsisgabor9999
    #20
    Kössz a linket.
  • tigeroo
    #19


    ajánlom még a "társadalomklinika" c. számukat. te meg fogod érteni hogy miről reppelnek.
  • extramagascsaj
    #18
    becsapós kérdés mert igazából a sztori szerint 2 in 1 :D
  • fodorpetii
    #17
  • kocsisgabor9999
    #16
    Aki zombulni akar menjen ETS témába.
  • tigeroo
    #15
    téged ez miért érdekel?:D
    most őszintén. akinek felszínes a személyisége, az nem csak az öltözködésében lesz felszínes...
  • Máté94
    #14
    VS. topickot nem nyitunk esgén.BAN.
  • kocsisgabor9999
    #13
    Annyira képes az agyam, hogy rájöjjek mire írtad... attól még tudtam, hogy nem írtad le. :)))))))))))))
  • Calver
    #12
    pontosan
  • kocsisgabor9999
    #11
    Na nem mondod...............
  • SötétBarom
    #10
    Te butus, ez a két csávó tulajdonképpen egy!!!4