599
vampire-diaries-02banner.jpg
  • Darthmushroom
    #559
    hihetetlen de igaz, Nina Dobrev (Elena) a 6. évad után távozik a sorozatból :O
  • Darthmushroom
    #558
    Ian Somerhalder által rendezett rész kifejezetten jóra sikerült.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    am hihetetlen mennyi száll lett hirtelen, nem tudom h fogják ezeket még ebbe az évadban lezárni. (mondjuk párat áthúzhatnak következő évadra is) két érzelem nélküli vámpír, egy megbolondult halálból visszatérő boszorkány, egy sorozat gyilkos anyuka után sóvárgó vámpír és akkor még ott van Kai is
  • Gaba94
    #557
    a Vámpírnaplók is akkor élte a fénykorát, amikor Klausék bejöttek a képbe..

    én a Silas-szál korai lezárását tartom hibának. gyakorlatilag felhúztak egy komplett évadot az ő eljövetelére, majd amikor megjelent, 7-8 rész alatt lerendezték. pedig minden adott volt a folytatáshoz: a világ első hallhatatlan lénye, elpusztíthatatlan, megölhetetlen és emellett médiumként belelát bárkinek a fejébe. kétségtelenül a legerősebb karakter. ezek után már mi újat lehetne mutatni?

    az Originals viszont eszméletlen! részről-részre egyre jobb, és egyre inkább magával ragad. az első évad után nagy húzásnak tartottam, hogy visszahozták Esthert és Mikaelt, elvégre is velük teljes a kép. aztán jött Freya és ott lesz még Dahlia is. brutál az eredetiek története! egyetlen hiányérzetem van, de azt is tudják kompenzálni. ezt a családot már megismertük a TVD-ben, és megismertük az őket alakító színészeket is. semmi bajom Daniel Sharman-nel (sőt!), vagy a Rebekaht játszó színésszel, de nekem akkor sem hitelesek. Kol-hoz automatik kapcsolom Nathaniel Buzolicot, ahogy Rebekah-hoz is Claire Holtot. illetve az öldöklés, fenyegetőzés, manipuláció, amiből talán kevesebb van a második évadban.

    lényeg a lényeg, a fanatizmusomtól eltekintve ez a sorozat 10/10. bár ebben nagy szerepe van Klausnak, és az őt alakító Joseph Morgannak, aki awesome színész. azért ő nem gyengén húzza a sorozatot...
  • Darthmushroom
    #556
    Engem a Bonny száll idegesít a legjobban. oké a karaktert se kedvelem, de már mióta játszanak a "halálával" ebben az évadban. sajnos hiába remélem mindig kiírják végre őt.

    am szerintem a legnagyobb baj h nem tudnak kitalálni valami komoly ellenfelet, ezért is volt hiba megcsinálni a testvér sorozatot és elvinni az összes régi vámpírt Klaussal együtt. (főleg h Caroline+Klaus száll nem is volt rossz)
  • Hayni
    #555
    Szerintem nem lett kedves Kai amúgy :D az előző részben is megjátszotta a rosszullétet ugye, hogy elvegye Jo erejét...
    Enzo-t tényleg papucs lett, de Damon papucssága és érzelmessége sokkal zavaróbb.... kezd elnyálasodni a sztori minden oldalról...
    Nem így indult, elég rég nem hal meg benne senki, a Seriffen kívül... de az Originals is nyálasodik... muszáj lesz újranézni a Trónok harcát ha vért akar az ember...
  • stargatelost
    #554
    Na nézi valaki még ezt a szart? :D

    Ritka fos mostanában, még a szokásoshoz mérten is kritikán aluli, amit művelnek. Komolyan, legalább öt részen keresztül azon ment a szenvedés, hogy Caroline anyja meg fog halni. Persze, elég szomorú dolog a rák, megértem, de ebbe a sorozatba amúgy se illett ez, a karakter sem volt ennyire jelentős, hogy részeket elcsesszenek rá... A legutóbbi, temetéses részben konkrétan semmi nem történt. Mindig szokott lenni egy-egy kis wtf, omg a részekben, ebben semmi nem volt (az előzőben sem amúgy)...

    Először is sikerült két kurva jó karaktert kiherélni. Az egyik Enzo, aki úgy ahogy szimpatikus volt eddig, de most ez a hülyesége a Salvatore lánnyal, amit a fejébe vett, tökre értelmetlen faszság. A másik pedig Kai, végre volt megint egy geci, akit nem érdekelt senki és semmi, könyörtelen volt, fostak tőle a karakterek erre... belerakták a kedvességet, nagyon jó...

    Így lényegében amióta egyesült Luke-al, semmilyen történet nincs a sorozatban. Nincs ellenség. Salvatore anya feltűnése meg, atyaég, komolyan, ennyire futja??? Az a soroztat már rég rossz, ahol halottnak hitt szülőket rángatnak elő... (igen, rád nézek Prison Break)
  • stargatelost
    #553
    Na bazmeg, ezt nem hiszem el. Ekkora faszságot hogy találhattak ki. Le kellett állítanom a videót, amikor Alaric haldoklott, mert már tudtam mi lesz. Sőt, már akkor tudtam, amikor Elena elhatározta, hogy emlékezni akar. Szóval le kellett állítanom, annyira felkúrta az agyam ez a "fordulat", annyira szar volt.

    Klaus húzza vissza belét abból a fostalicska Originalsból, igézze vissza Elena emlékeit, aztán csapassák megint valami közös ellenség ellen, mert ez így nem pálya...
  • MoRT2195
    #552
    Nyilván majd ki fog. Melyik filmben vagy sorozatban láttál már olyat, hogy mindig, minden rögtön kiderül? :)
  • stargatelost
    #551
    Na nézitek? :D Továbbra is fasza a TVD, persze a maga módján.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most ki az a srác ott Damonékkal? Oké, hogy mit akart, de pont az nem derült ki, hogy ki ő, és hogyan került oda...
  • MerlinW
    #550
    2014-Oct-02 The Vampire Diaries 06x01 Season 6, Episode 1
  • kill3r21
    #549
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lesz jövőre Somehalder vagy nem? :D
  • davidka003
    #548
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát az biztos, hogy ha nem lesz köv évadban Daemon akkor szarabb lesz.


    Szerintem már nem olyan jó a sorozat, mint régen.
  • stargatelost
    #547
    The Originals évadzáró: ez részemről kasza, elegem van a síró Klausból meg az érdektelen sztoriból.

    The Vampire Diaries évadzáró: nem tudom, hogy csinálták, de ez egyszerre volt ordenáré nagy baromság, és epic faszaság. Mindenesetre várós a 6. évad.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erőltetett volt már az, hogy ha meghal ennyi Utazó, visszajöhetnek páran, mégis izgalmas lett végső soron. Bár az fejvakarós dolog, hogy miért nem a saját testükbe tértek vissza?

    Viszont ez a Damon szál megint nettó baromság volt, tuti Plec fejéből pattant ki. Persze, majd Bonnie nem Damont hozza át először, hanem Alaricot. De kell valami akadály megint a szerelem elé Ez ugyanolyan ostoba halál volt, mint Elenáé a 3. évad végén, amikor inkább Mattet mentette meg Stefan. De tényleg, full ugyanazt eljátszották még egyszer a sztori érdekében.
  • stargatelost
    #546
    TVD 5x21: wow, aztakurva
  • Malakai
    #545
    Attól függ mit értesz alatta, ha 18-at, akkor már az, ha 21-et (alkohol miatt pl), akkor még nem.
    Kedvedért utánanéztem, a sorozat 2009-ben kezdődik, akkor 17 éves és most elméletileg 2012-ben vagyunk.
    És a sorozatokban nem kell eltelnie egy évnek, amikor valóságban egy évad lemegy.
  • Mardel
    #544
    Ez egy kicsit csöpögős, de Jeremy 5 éved alatt sme lett még nagykorú? Vagy itt máshogy telik az idő?
  • grebber
    #543
    Hm elég jó rész volt kíváncsi vagyok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki jött át a túloldalról
  • Mardel
    #542
    Jah 168 cm.
  • KaBuTo666
    #541
  • Mardel
    #540
    Ezert sorozat. :)
  • Hayni
    #539
    Originals: a farkascsajszi is szülhetne végre és lehetne valami, mert túlhúzzák ezt a szálat is Elijaval...
  • stargatelost
    #538
    TVD: wtf??? :D kurva jó volt ez a rész

    Orginals: annyira érdektelen az originálok siránkozása. Bár a cliff végre érdekes részt ígér jövő hétre. De ha megint csak sírni fognak most épp a temetőben...
  • grebber
    #537
    Egyre csak jobb és jobbak a részek!
  • stargatelost
    #536
    Hát ha az Originalst vesszük, akkor úgy is érzem magamat körülbelül :D Már párszor leírtam, hogy nekem marhára nem jön be és érdektelen, de muszáj néznem, mert hátha lesz crossover... mivel én ilyen maximalista vagyok, és utálom, ha kimarad valami :D
  • Casillas
    #535
    úgy írod ezt, mintha kényszerítene valaki, hogy nézd :D
  • Darthmushroom
    #534
    én is abbahagytam, majd egybe megnézem az évadot
  • stargatelost
    #533
    megy tovább...

    ja, és ha valakit elkerült volna a hír:
    TVD 6. évad berendelve
    Originals 2. évad berendelve

    *sigh*
  • ddany7
    #532
    hol jár most a sorozat? ott hagytam abba, hogy Elenaék mennek fősulira, és vagy 3-4részt láttam belőle, de anniyra szar volt szerintem, hogy be is fejeztem.
    azóta jobb lett, vagy megy tovább a szerencsétlenkedés?
  • Hayni
    #531
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem az idegesített fel még hogy végre összejön Caroline meg Klaus, persze semmi vadság vagy romantika mint amikor leérettségizett pl. csak lerendezik 2 mondatban aztán meg már megérkezik Salvatore villába és kis falevél kiszedéssel jelzi hogy akció volt...
    mire beállít a kedves Tyler... akinek már egyszer lezárták a szerepét ... ez már így sok...
    a másik tényleg ez hogy legalább megemlíthetné az Originalsba hogy meglátogatja őket vagy pár napig nem lesz... a Damon-os dologból sem lesz semmi, ez eddig elég gyatra, viszont ha Katharine meghal, Bonnienak fel kell hogy tűnjön hogy a szelleme nem haladt át
  • jazzy
    #530
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Teljesen igazad van elég ovis volt, az író nem egy George R.R. Martin, de ez hogy meghalt és nem ment ás Bonnie-n tök egyértelművé teszi, hogy történt valami és csak Elena volt fent.


    The Originals:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mellesleg nem rossz az Originals, csak ez a megölhetetlenek az Eredetiek duma mindig, de azért keménytökű mindenki, szembeszáll velük, DE MEGÖLHETETLENEK ÉRTED, értelmetlen keménykedni velük.. meg senki nem hallott arról, hogy 2 Originalt már megöltek.. mintha másik bolygón lennének.
  • jazzy
    #529
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Teljesen igazad van elég ovis volt, az író nem egy George R.R. Martin, de ez hogy meghalt és nem ment ás Bonnie-n tök egyértelművé teszi, hogy történt valami és csak Elena volt fent.
  • stargatelost
    #528
    Na most húztak egy olyat, hogy kaszálnom kellene a TVD-t.
    Míg az Originals továbbra is a teljes érdektelenség tengerén hajózik nálam,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ráadásul a legutóbbi résznél vettem észre, mennyire frusztráló, hogy díszletben vannak szinte végig. Smallvillenél is ez rakta be a kaput az utolsó évadokban, itt meg már az elején fukarkodnak? Semmit nem látok abból, hogy New Orleansben lennének.

    Na mindegy, TVD meg a héten ugye jubilált, sok szereplőt visszarángattak kis cameokra, többségük semmit nem ért, csak fanservice volt, Klausék is miért jöttek ide? Ha legalább említették volna az eheti Originals epizódban. (Chicago Fire és PD kettőstől példát vehetnének, hogy kell fősorozat-spinoff szálakat egymásba fűzni)

    Viszont ami a vége volt Megjelenik lenn Katherine, mindenki hallja, hogy Bonnie látta, erre senkinek nem jut eszébe felmenni, megnézni, miért tűnt el lentről a szelleme? Az meg, hogy Elenába költözött, no komment. Miért nem lehetett kinyírni a karaktert? Ha már az egész részt a búcsúztatásának szentelték???? Szánalom.


    De nem tudom kaszálni, ennyi évad után...
  • Malakai
    #527
    Szerintem elég naív volt azt gondolni, hogy kiírnák ezen a ponton.
    Habár le vagyok maradva a részekkel, de azzal, hogy bent tartották szellemként és így visszatérő szerepből se került ki egyértelmű volt, hogy nem akarják kiírni.
  • Darthmushroom
    #526
    Agyam eldobom h visszahozták Bonniet... mindenki örült tavaly h meghalt végre ki lehet írni erre..
  • stargatelost
    #525
    TVD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan előhúztak a semmiből egy ilyen szálat, hogy Damon valami őrült tudós kísérleti patkánya volt egy ideig? Ez már nekem is sok, ilyen baromságot.
  • stargatelost
    #524
    Wow, elvileg Klaus visszalátogat a TVD-be
  • Mardel
    #523
    Eddig nalam siman veri a TVD jelenlegi evad leadott reszeit.
  • stargatelost
    #522
    Végre crossover volt, jó is lett most ez az Originals epizód :)
  • Darthmushroom
    #521
    3 Nina Dobrevet már túlzásnak érzem :D attól h jó nő :D mi jön még Caroline meg Matt hasonmás? :D de hála az égnek Bonniet nem hozták vissza, eddig is mikor élt csak logót a levegőbe kb. mint Matt, ideje lenne végleg kiírni.
  • KaBuTo666
    #520
    Szóval feladod. :-(