580
Ninja Blade PC
  • strebacom
    #380
    Te nagyon vágod ember.....
  • DarkSector
    #379
    leforditom.

    van egy csapat ami harcol a lények ellen, és utána a csapatod 2 fő tagja leleplezi magát, és ellened fordul, utána el kell őket kapni...:D
  • strebacom
    #378
    Ez igy igaz teshow....deee azért jobb lenne érteni is valamit, jóóó angolul gagyarászik a game de azért jobb olvasni, mint hallani....
  • DarkSector
    #377
    lehet állitolag angolositani
    de minek szöveg ez csupa qte, meg kaszabolás...semmi történet...
  • Shep
    #376
    Jó hát én is végigvittem azt oroszul, meg a Cryostasist de, akkor se szeretem az oroszt, mivel a DA-n kívül semmit nem ismerek fel :)
  • wesker24
    #375
    A Dark Sectort is 3x-szor vittem végig ! Orosz Angol és magyar !
  • wesker24
    #374
    Én vinném tovább a játékot levan xarva hogy orosz de nem tudom tovább vinni rgy durva bug miatt ! Most szedem a 4 GB-os verziót ha az sem lesz jó én is megvárom az angol verziót !
  • Shep
    #373
    Á most olvasom, hogy ez is orosz. Angol kellene ebből a szarból, mert az orosztól már hányingerem van, nincs is kedvem tovább vinni a játékot.
  • Shep
    #372
    De ez most miért is jó? Angol nyelvű, vagy csak az a csoda, hogy elindul? Mert nekem semmi gondom nem volt az elindítással, feltelepítettem beraktam a reg file-t a registrybe bemonutoltam a mini image-t és a játék kapásból indult, mindez XP-n.
  • wesker24
    #371
    Van itt valaki aki kipróbálta a Repack verziót vagy a Multi7 verziót ??

    Mert nálam igencsak durva bug jött elő nekem a Repack verzióban !

    És lehetetlen volt tovább vinni ! Egyszerűen nem adta be a továbbjutáshoz lévő QTE-et !
  • norbi2fraktal
    #370
    na most örülhettek, pár napja már kóbórol a neten, csak most tesztelte haverom, és működik, 510mega de ennyit bőven megér +-ba a game, benne van egy exe amivel elindul a game, csak nincs semmi szöveg,és ezért ilyen nagy mer tartalmazza a szövegeket...stb-t
    na nem járatom a szám íme a Link ahol tölthető, jó játékot
  • mila69en
    #369
    amúgy neked véletlen nem kékhalálozik? mert látom nforce-os az alaplapod:)
  • mila69en
    #368
    mw2 nem nagy szám kijátszottam de még egyszer nem állnék neki! viszont a ninja gaident 360-on vagy 7szer kitoltam:D ilyenkor bánom, hogy eladtam a boxot:D

    cosmosis személyes kedvenceim között van!:D ozora meg a filingje:( már a multé, évről-évre egyre jobban megy le a süllyesztőn
  • The Protector
    #367
    Nekem fel van telepítve.De unalmamban telepítem a modern warfare 2-őt.Nem vagyok egy nagy fan de azért kipróbálom.Inkább a modern warfare2 soha ne induljon el minthogy ez ne induljon.
    Imádom a ninjás témákat.Jómagam XMA-zok és parkourozok immáron 4 éve.Szal tettszik a stílus.
    Láttam szereted a GOA zenét.Van pár jó szám.de a cosmosis reorder as legjobb.Ozora forever.
  • mila69en
    #366
    mérgembe le is töröltem:D mondom mindenkiné indul eza szar csak nálam nem:((( de akkor nem csak nálam nem indul, ez némi megnyugvást jelent
  • The Protector
    #365
    Akkor egy csónakban evezünk.
  • mila69en
    #364
    jah én is kipróbálnám:( de sajna semmilyen módszerrel nem indul
  • The Protector
    #363
    Basszus de nyomnám már a játékot.
  • wesker24
    #362
    Milyen egy játék ez ?? Mikor menekülni kell az épületből nálam nem ugrik ki az ablakon ! Ez valami bug vagy mi ?? mert akárhányszor eljutok az ablakig nem csinál semmit se nem hogy kiugrik !
  • Maxtreme
    #361
    Meg sajna orrosz xD Tegnap meglestem, ugyanúgy ruszki mint az előző relase.
  • norbi2fraktal
    #360
    nem a legjobb de első alkotás
  • DarkSector
    #359
  • Shep
    #358
    Nem tényleg van elég sok helyen, de mind ilyen letöltős szar, sehol egy torrent.
  • Maxtreme
    #357
    Nem hinném. Elég sok helyen fent van. (persze attól még lehet kamu nyilván)
  • Shep
    #356
    Most lesz majd az a 2012 az megfelel. Péntek, vagy szombat? :) Amúgy lehet ez is valami fake cucc.
  • Maxtreme
    #355
    Igen, sőőőt elviszlek moziba is :)
  • Shep
    #354
    Utána meg felrakod nekünk torrentre :)
  • Maxtreme
    #353
    nebacc. Na az köll. (rapid nálam nem gond :p :D)
  • norbi2fraktal
    #352
    azt én is le akartam szedni, de csak 120K-al szedte
  • Evin
    #351
    Én már láttam angol+Multi7 verziót. Csak Rapid-ról nem fogok neki letölteni.
  • norbi2fraktal
    #350
    AZTAA KURVAAA csak most néztem, CUSTOMIZE CHARACTER,, ablak módban könyebb állítani....
  • norbi2fraktal
    #349
    az összes beállítás/menü az angol verzióból (képek)
    ITT
  • The Protector
    #348
    Ok.köszi.CSak tudod már játszanék vele.
  • Maxtreme
    #347
    Minden nap meg fogod kérdezni 2x? el lett mondva hogy LINKELVE LESZ amint elkészül a crack...
  • Seth
    #346
    Scriptelve van gondolom. Amíg azokat nem nyírod ki, amolyan gyakorlásképp, hogy az a fegyó mire jó. Töltsd fel(ugye azt tudtad, hogy mindegyiket lehet, ha nyomva tartod a gombot?), aztán ha látod, hogy be vannak mérve(fehér fénysugár felettük)akkor adj nekik
  • Shep
    #345
    De a falat miért nem engedi kibontani? Amúgy próbáltam ,de elsőre nem haltak meg utána meg eltávolodtak és nem érem el őket a fegyverrel.
  • Seth
    #344
    Azokat az áramos fegyóval tudod elintézni,amit a ráktól kaptál
  • Shep
    #343
    Jó már megoldottam, de utána meg van egy fal és hiába verem szét az A-t egyszerűen nem lehet kibontani. Van egy rácsos kapu is mögötte két paraszt akik lövik rám a lila taknyot. Annyira idegesít, hogy orosz ez a szar. Idióták miért szedik ki minden játékból az angol nyelvet?
  • Seth
    #342
    Vmelyik szélről dobáld meg feltöltött tüzes bumeránggal, ennyi a trükkje, még csak hozzá sem kell érned kardal. A golyókat meg le lehet hagyni ha visszafelé futsz, csak arra vigyázz a pocsojákba ne lépj bele .A sugár lövések meg totál kiszámíthatóak,azok kikerülése nem okozhat problémát
  • grebber
    #341
    Hát egy crack nekem is jól jönne no meg angolosítás!