580
Ninja Blade PC
  • The Protector
    #340
    Esetleg vki crack létéről nem tud.Állítólag vmi bithumen oladlon van működő crack hozzá.
  • Shep
    #339
    Idegbaj ez a játék is, tiszta FU. Alagútban van egy kurva rák, elintézem az egyik lábát, de utána kész vége folyamatosan nyomatja rám a retek áramgolyókat és mire egyből kiszabadulok megint rám dobja ,gyakorlatilag nem tudok semmit csinálni. Mutatja ugyan ,hogy rángassam a bal kart, de hát szart nem ér ugyanannyi idő múlva tudok csak kiszabadulni ,mintha nem csinálok semmit. Egyébként menteni lehet de visszatöltésénél ugyanúgy a pálya elejéről kezdi, vagyis semmi értelme. IDIÓTA JAPÁNOK!!!
  • Maxtreme
    #338
    Noh végeztem vele. Hát az utolsó pályához gud lák mindenkinek. Cirka másfél órámba került megcsinálni, és nem azért mert hosszú. Ilyen szinten elnyújtott és nehéz bossharcot még nem pipáltam. Kegyetlen.
    Ezt leszámítva (meg az ez előtti fejezetet) jó kis game volt.
  • Shep
    #337
    Jól van, megnéztem jutúbon, így, hogy kiírja angolul már egyértelmű. Szar fos orosz verzió :(
  • Shep
    #336
    Na elakadtam, "elintéztem" a hernyót, futni kellett valami helikopteres akármi felé, közben rakétát lőtt. Kiértem egy platform végére és semmit nem tudok csinálni, próbáltam a hosszú karddal átlendülni, de semmi, visszamenni sem lehet, szóval meg vagyok lőve. Egyébként sokszor olyan idióta kameraállások, vannak, hogy a hajamat tépem.
  • The Protector
    #335
    Crack esetleg.
  • Maxtreme
    #334
    dede, ez már nekem is eszembe jutott xD

    A fagyás nálam is megvan, de ctrl+alt+del kombóval be lehet zárni (tehát csak a játék fagy meg)
  • Shep
    #333
    A szívunk az csúnya szó és sz@unkot ír az sg, vagy én gépeltem el valamit?
  • Shep
    #332
    Felszaladtam, csak arra nem jöttem, rá, hogy onnan lehet ütni. Persz majd megint juthatok el addig, mert ugye kiléptem. Ráadásul nekem kilépésnél megfagyasztja a gépet. De ilyen hülye módszert, hogy nem lehet küldetésen belül menteni áááááááááá. Nem lehet, hogy csak mi sz@unk ,mert oroszul nem tudjuk, hogy van a mentés?
  • Maxtreme
    #331
    fel lehet ott futni a falon, 1 szinttel feljebb. (ha rájöttél bocs, én elsőzör nem tudtam xD)
    Úgy nem nehéz. Adj neki a nundzsaku szerű kardokkal.
  • Maxtreme
    #330
    Na ecsém az uccsó map reggel nálam kikúrta biztosítékot. :D
    Bazz ennyire elhúzni a főboss megölésést Jesszus.. Ráadásul "az utolsó körben" kilépett a játék. Kezdhetem majd elölről a mapot.

    Ez a 2 utolsó mission nagyon gázos. Ötlettelen stb. Majd meglátjátok.
  • Shep
    #329
    A nagy hernyót ,hogy kell elintézni? Futkorászok jobbra balra de nem igazán tudom megütni, mert mindig odanyom a falhoz, vagy éppen simán szétharap.
  • Shep
    #328
    Bár végülis japánok csinálták, azoknál meg az a menő ha egy ültő helyben viszed végig. Normáltalan banda.
  • Shep
    #327
    Szakadjanak akkor meg, a hülye készítők.
  • norbi2fraktal
    #326
    igy van, ez sajnos nem került mentésre
  • Shep
    #325
    Akkor miután megöltem a tüzes gólemet aztán jött a nagy pók és egy szobában kivertem a falat az új táp karddal még nem mentett és kezdhetem előröl az egészet? Ha igen akkor csak gratulálni tudok a készítőknek. Majd 1 óra játék és kezdhetem előröl. Ekkora marhaságot.
  • ricsa008
    #324
    mi a t..mért nem akar nekem megmoccani xp-n? :(
  • norbi2fraktal
    #323
    csak akkor ment a game ha vége egy fejezetnek, vagyis előjön egy menü, és kiirja hányas mission jön,és pont értékelés, fejleszteni úgy lehet hogy megnyomod az M-et, majd az adott kardon nyomsz egy entert,és az össze szerzett "piros pontokból" lehet nyomatni, amit az ellenségek adnak
  • Shep
    #322
    Kösz, közben már tegnap este megnézem kontrolerrel és úgy döntöttem maradok annál. Azt jól látom ,hogy elvileg lehetne a fegyvereket fejleszteni? Honnan tudom ,hogy mikor léphetek ki, vagyis, hogy mikor mentet a játék?
  • Maxtreme
    #321
    A 7. missziónál asszem a fejlesztőknél elfogyott teljesen a kreativitás :/
    Aki járt ott érti mire gondolok..
  • Evin
    #320
    Tényleg működik, viszont ND logó után még mindig kék halál. Szerintem a rendszerrel lesz baja.
  • norbi2fraktal
    #319
    jaah

    RT= Ctrl
    M= fejlesztés menü
  • norbi2fraktal
    #318
    X= Bal egér
    Y= Jobb egér
    A= Space
    B= E

    görgő= kard váltás
    F= hátán levő "bumeráng" erő váltása
    Q= Ninja Vision
    Gögővel katt== Gépágyú- normál lövés/rakéta
  • Shep
    #317
    Valaki írja már le mikkel lehet irányítani ,mert 4. próbálkozás után meguntam ,hogy nem tudom melyik az kontroller Y-nak megfelelő gomb a billen.
  • DarkSector
    #316
    nah x-fire-t hanyagoljuk????
    hummm:DDDDDDD
  • DarkSector
    #315
    monnyuk elvagyok én az orosszal is....
    nem mintha egy 5000részes barátok közt story-ját hagynám ki a feliratok értelmezésének elhagyásával.
    mivel ugyis csak ölöm aki mozog.
    :D

    jah meg szegény norbi haveromat megkérdezném, hogy nfodump-on nem irták le, hogy ha ezt az angol képet nézem, akkor az orosz kriksz krakszokból ezekután hogy tudom meg, hogy a normal high low on off...mi meik...:D
  • strebacom
    #314
  • DarkSector
    #313
    lopjunk már onnét fájlokat is az angolhoz...ne csak nézzük...:D
  • DarkSector
    #312
    háát kurvasok idő lesz sokszor kell majd restartolni :S
  • strebacom
    #311
    Tudod ecsém kit szopassá....
  • norbi2fraktal
    #310
    Bocs nem figyeltem, nem ezt csak NFOHump-ról "loptam" hogy tudjuk mi-mi.
  • strebacom
    #309
    Jajajjaja
  • Shep
    #308
    Tudom ,de gondoltam ha többen kérdezzük valaki csak válaszol :)
  • strebacom
    #307
    No ezt kérdezem én is...
  • Shep
    #306
    Angolra sikerült már átállítani valahogy?
  • strebacom
    #305
    Neked miért angol ezt ird le légyszives.....
  • norbi2fraktal
    #304
  • Evin
    #303
    Láttam, de itt alapból nem volt benne, nem pedig menet közben vetted ki.
    De akkor majd kipróbálom ezt az új módszert.
  • norbi2fraktal
    #302
    itt van egy Video amit én vettem fel, bocs ha már láttad, KLIKK

    első indításnál csak anyit csináltam hogy ellenőrízte a lemezt, majd kiszedtem a DTools-ból, és elindult, és most már mindha Crack-eltem volna ugy megy....

    igen, a normál iso-val
  • Evin
    #301
    Tehát crack nélkül, az eredetileg beszerzett mdf-el?