580
Ninja Blade PC
  • norbi2fraktal
    #420
    faszaaa nem megy a régi mentéssel
  • norbi2fraktal
    #419
    igen, én is végig viszem már, mivel a végén vok, és előlről kezdem majd, teljes nehézségen
  • Shep
    #418
    Hát igen az elég gáz volt, de ennek ellenére én lehet előröl kezdem, legalább értek majd mindent, meg tudom majd rendesen a képességeket is.
  • wesker24
    #417
    És végre ezt is megértem a Final mission vagyis Mission 9 !

    Huh a már a 7 mission eléggé nehéz volt 3 főbossal kellett megküzdeni na meg plussz a végén a bazi nagy pókkal !

    Na de ami a 8 missiont illeti a fater nem volt semmi nagyon tud az öreg ! Teljesen leizzadtam mire végeztem az öreggel le is zsibbadtak rendesen az ujjaim !

    Most hogy remélem a Final Mission-nél vagyok sikerült kimaxolnom a heavy kardot és a dupla katanakat !

    Lelkiekben már felkészültem a legrosszabakra !
  • DarkSector
    #416
    mentéseket gondolom át lehet importálni nem??? :D
  • Carloska
    #415
    SKIDROW eza lényeg erre vártam :D
  • wesker24
    #414
    A 3 küldetés az nagyon kiidegeölt főleg az a rohat rák az eddigi 6 mission közül a 3 mission beli főboss rák volt a legnehezebb eddig !
  • Shep
    #413
    Én csak kiböjtöltem :) (3. küldetésnél tartok, de most már csak angolul nyomom végig :)
  • wesker24
    #412
    Wááá ! Most látom kijött a skidrow verzió !!

    Vazzeg én meg már végig szenvedtem magam sikerrel a 6 mission-on is !
  • Solid Snake
    #411
    Pazzeg, ne légy telhetetlen
  • balee4
    #410
    Na, király, de jobb lett volna, ha tegnap jön ki.
  • grebber
    #409
    Na töccsük boncsuk toljuk!!!!
  • norbi2fraktal
    #408
    Ninja Blade SKIDROW
  • norbi2fraktal
    #407
    egyszerű, a futáshoz tartani kell a CTRL-t és abba az irány nyomd a ninja-t amerre akarsz ugrani és SPACE,és tartsd folyton a CTRL-t,van olyan is hogy urgásból kell kezdeni hogy magasabbon fusson, mer leesik
  • Shep
    #406
    Ugyanúgy nyomva tartod a gyors futást és az irányt amerre futni akarsz.
  • wesker24
    #405
    Magyarázza már el nekem valaki hogy a francba kell ezt a falról falra ugrást csinálni !! Mert már vagy 20x-szor esek le !!

    Addig ok hogy átugroka másik falra de utána mi tkell csinálni mert mindig leesik !
  • Shep
    #404
    Állítólag van angol csak ahhoz se crack nincs se ilyen trükkös indítás szóval csak egy 1-ek és 0-ák halmaza semmit nem ér.
  • wesker24
    #403
    Azt már én is leszedtem de ugyanugy orosz volt !! Orosz felirat angol szinkron !
  • Evin
    #402
    Én már láttam (mint korábban írtam) multi7+eng, eng/rus verziókat, de egyiket sem próbáltam.
  • ricsa008
    #401
    yes végre sikerült beüzemelni
    leszedtem ezt a 500valahány megás proper cuccot és pöcre megy
  • DarkSector
    #400
    én most vagyok csak ot...:D
  • wesker24
    #399
    Én eleve olyan verziót szedtem le ahol szinte semmit sem kell csinálni hanem csak install és play már megy is a játék !

    De angol verzióról én sem tudok ! Amugy a 3 mission-nél rendesen leizzadtam az rohat rák teljesen kiidegelt !
  • Shep
    #398
    Egyébként működő angolról még nem tudsz?
  • Shep
    #397
    Kösz, hátha ez segít :)
  • norbi2fraktal
    #396
    370-es hsz-emben,van egy kis help ha játszani akarsz
  • Shep
    #395
    Na érdekes ez a védelem, tegnap indítanám és nekem sem indul, újraraktam, kékhaláloztam "minden ami kell egy játékhoz" de semmi, se xp-n se vistan sehol. Szóval várok én is valami normális verzióra.
  • DarkSector
    #394
    nem
  • Shep
    #393
    Micsoda? A repackban angol a telepítő és ennyi, minden ugyanaz, mint az öszes többi verzióban.
  • DarkSector
    #392
    van a repackban angol csak nekem kiirja, hogy time lejárt, vagy mi, vagyis a krekkje nem jo.
  • DarkSector
    #391
    tutira nem.
  • strebacom
    #390
    És ha még is...??
  • DarkSector
    #389
    kell lennie, a képeken a szövegek nem paintshoppal teték oda szerintem...:D
  • strebacom
    #388
    Van egyáltalán angol verzió ebböl , vagy csak fake.....mert én nem láttam sehol müködö verziót és ez nagy szó....
  • Shep
    #387
    Jó hát ez nem angolosítás, ezt csak valaki kimentette a saját angol verziójából :)
  • DarkSector
    #386
    hát többet is linkeltek már
    de nekem se a kiegészités, se a repack nem működöt..
  • DarkSector
    #385
    #349...mégvalami.
    :D
  • Shep
    #384
    Amúgy hogy lehet angolosítani? Hol vannak a szövegek tárolva?
  • Shep
    #383
    Hát pl, a menü miatt ha másért nem is.
  • strebacom
    #382
    Na azért....ezt én tudtam...Darksector forever...hehe....
  • DarkSector
    #381
    vanis angol tudás itten nálam...:d