580
Ninja Blade PC
  • ricsa008
    #500
    kösz meglesem
  • DarkSector
    #499
    ez az én mentésem 3 missio van benne megcsinálva, sok szerencsét hozzá.
    c-re kell tenni, a rendszergazda alatt lesz egy ien mappa. sé ird fellül...
  • ricsa008
    #498
    aha
    és elég idegesítő mer marhára tetszene
  • Shep
    #497
    Köszi megpróbálom,
  • DarkSector
    #496
    probáltad mind2 verziót?
    orosz angol?
  • wesker24
    #495
    Ott a Ninja Vision bekapcs és a szeles bumeránngal becélzod és adsz neki ekkor bemérged és leesik aztán lehet gyakni !
  • balee4
    #494
    Meglövöd vmelyik ninjutsu-val (talán a levegőssel a legkönnyebb, hiszen csak azzal tudsz függőleges irányba is célozni) és leesik.
  • ricsa008
    #493
    engem kidob a 1. pálya végén amikor a nagy pókkal összefutok
  • Shep
    #492
    5 pályán mikor a plafonon van az a nagy robbanó bogár, mit kell csinálni, mert a ninja visionnal látom ,de ennyi.
  • DarkSector
    #491
    jah qte-k látványossak, csak kár hogy a háttér elüt sok esetben a karakterektól...
  • balee4
    #490
    igaz, textúra-bugokkal gyakran találkoztam...
    5 pályán vagyok túl és eddig 6 órát toltam, nem rövid a game.
    most hogy túl vagyok a játék nagy részén látom, hogy nem rossz ez, de azért a DMC 4 messze jobb, ez a rengeteg interaktív átvezető is idő után túl sok. igaz rettentően látványosak.
  • DarkSector
    #489
    állok elébe, egy összehasonlitásnak...
    a textúrák jobbak...ott bugoknak, texturaillesztésnek, még a nyomát se látni...
  • wesker24
    #488
    Hát nem tom hogy az eredetit hol lehet kapni de a warez verziót szinte már bárhonnét lelehet szedni szinte az összes nagyobb torrentoldalon már fennt van és egyéb tárhelyekről is lehet már szedni !!
  • wesker24
    #487
    Amugy amit kérdezel az az alkarpáncélzat annak is lehet egyedi szint adni !
  • FickDeineStory
    #486
    azok akiknek már meg van a játék azoktól kérdem, hogy az angol verziót v esetlegesen a japánt, honnan szerezték be? Leginkább eredeti érdekelne, de ha nincs éppen tört is megteszi (de inkább eredeti).
  • wesker24
    #485
    Végülis ugyanaz a ruha van rajt mint eddig ! Csak teljesen átlehet szerkeszteni a főhös öltözékét a legapróbb részletekig is !

    Megalkothatod a saját karaktered öltözékét egyedi szinstilusokat használva !
  • The Protector
    #484
    Melyik ruha az a fehér ahol a karján ki van vágva?
    az 5.7.8. képekre gondolok.
  • balee4
    #483
    Nem biztos, annyi, hogy a DMC 4 színesebb, de sztem ez is marha jól néz ki, és játékmenet szempontjából sem gyengébb nála.
  • wesker24
    #482
    Na én is végigvittem az angol verziót is ! 5 óra 40 pec alatt !

    Ime néhány kép !








  • DarkSector
    #481
    jah ott van viszonyitási alap devil sokkal szebb!!!
    ahhoz képest pl ronda...devil 3 meg csunyább...

  • balee4
    #480
    az első két küldi fejenként olyan 2 óra lehetett...
    mihez képest látványos? kevés ilyesmi játékkal játszottam, talán csak a DMC 3-4-el, szal nincs viszonyítási alapom..., a grafika szép, epikusak a csaták, folyamatos az akció, nincs egy perc üresjárat sem, az egész nagyon profin van tálalva... egyébként a harcokkal nincs gond, nagyon egyszerűek a bossharcok is, de vhogy az irányítás néha furcsa (gamepaddal),főleg a menekülős részeknél vagy csak bele kell jönni.:D
  • wedge31
    #479
    De te profi vagy.
  • The Protector
    #478
    túlzás a 3-4 óra
    én 6óra alatt vittem végig a játékot.
  • DarkSector
    #477
    mihez képest látványos és mihez képest nehéz? :D
    amugy a mentést télleg elbaszták.
    mindig 3-4 orát rá kell szánni 1 küldetésre.
  • balee4
    #476
    Gyerekek ez nagyon jó játék lett, év meglepetése, kurva látványos az egész, de ezek az extrém hosszú pályák kicsit idegesítenek, nem szeretek egyszerre ennyit játszani. :D Meg elég nehéz is lett.
  • The Protector
    #475
    Aggodalomra semmi ok.Végigment az egész haveri körömön.'ember volt akit picit jobban ledöntött de ő is 5nap után tökéletes állapotban volt
    A többiek egy laza influenzaként érték meg.
    Míg én csak kis orrfújással,levertséggel és egy kis derékfájással megúsztam.
    Szóval ma már teljesen jól vagyok.Semmi bajom sincsen.Tökéletes állapotban vagyok.Ma még 200felülés meg 100fekvőtámasz is belefért:)
    Úgyhogy lehet h olyan voltam mint amit darksector írt.
    Szóvel ennyit erről az agyonhypolt nagyrakásszarról amit annyira nyomatnak a médiában.Mert az egész a megfélemlítésen alapul.
  • DarkSector
    #474
    ez vátozo
    sokan vannak, akiknél nem alakulnak ki tünetek, hanem csak terjeszteni tudja...ezzel vigyázni kell...meggijedni nem kell, csak kicsit ovatossabbnak lenni.
  • Willenbrock
    #473
    Valahol azt olvastam hogy valakinek 5 napig 39-40 fok láza volt-2 hétig kitolódott a láza emiatt és 4-5 féle gyógyszert írtak fel neki.Jobban megvisel mint a szokásos influenza vagy kb. ugyanolyan?Állítólag valakinél csak ugyanolyan tünetek vannak mint a szezonálisnál,másoknak a lázuk magasabb.Jobbulást kívánok!
  • The Protector
    #472
    Nah.Be is fejeztem a játékot.Nagyon tettszett.A vége is tökéletes volt.Az utolsó helyszín ahol mindenhova kardok vannak a földbe szúrva kegyetlen hangulatos.Csak kár h a ninja gaiden2ből lett lopva.De nem is baj ha játékban ötletet lop az ember ha azt jó heylról teszi.
    Végeredményben nagyon jó lett a játék.
    Grat a fejlesztőknek.
  • The Protector
    #471
    Tényleg nagyon el lett találva a játék.A QTE-k is rettentően ötletesek.Viszont a 7 mission mikor vissza kell szerezni a ......
    Nah a map egy borzalom volt,totál ötlettelen töltelékpálya.Ráaadásul a végső boss nál még a qte is majdnem teljesen ugyanaz volt mint ahol először találkozunk vele.
    Még nem álltam neki az uccsó mapnak.MAjd akkor nekiállok mikor tudom esz is annyi időm h befejezzem
  • nyirog
    #470
    mondjuk a mentés miatt átkozom őket...
  • nyirog
    #469
    Azt amúgy tokió towernek hívják,nem?:D AMúgy szerintem baszottúl jó játék annak ellenére h konzolos port, eléggé elfogadható szerintem, jobb mint az a szutyok force unleashed, habár kár h a game trailer 59%-ra értékelte: :S - nem tudom h mi ezeknek a jó játék :S
  • DarkSector
    #468
    én még nem vittem végig...:D

    van melette ninja gaiden 2 amivel szopok, meg assassin 2 háát erre alig marad időm...:S
  • wesker24
    #467
    Jah tényleg nem az Eiffel torony csak a hasonmása !

    Jah a vége eléggé hosszú chapter lett !
  • norbi2fraktal
    #466
    semmit, mer nem az:) csak hasonlít reá:D
    amugy én most toltam végig, hát a vége eléggé hosszú chapter lett
  • The Protector
    #465
    És az Eiffel torony mit keres tokióban?
  • wesker24
    #464
    Az a 8 mission vagyis az utolsó elötti mission !

    És az Eiffel torony tetején harcoltok !

    És még hátra van a final mission vagyis a 9 mission !

    Ami az eddigi legohsszabb mission lesz az összes többi közül !
  • The Protector
    #463
    hát legalább......
    hány mission van?
    most ott tartok ahol apámmal kell először verekedni.egy vasépítmény tetején.
  • DarkSector
    #462
    kitartást, még nem jött el a te időd.
    még a ninja blade-t nem nyomtad ki, addig nem távozhatsz el...!!!!
  • The Protector
    #461
    Nah az a helyzet h még élek.Eddi nincs nagyon bajom bár hullámzik a a betegség mert hol jobban hol szarabbul érzem magam.