580
Ninja Blade PC
  • grebber
    #540
    Hehe ebben a pillanatban törölték ,de pont leszedtem!
  • Evin
    #539
    Persze, csak akkor ne írják ki, hogy szinkronos, ha nem is az.
  • ricsa008
    #538
    nem baj az... lényeg hogy magyar
  • Evin
    #537
    Állítólag CSAK magyar feliratos.
  • ricsa008
    #536
    nem nekem van meg sajna :(
    a link a gamesmagyaritas ról van
  • wesker24
    #535
    Great THX !

    A szinkronra kiváncsi lennék hogy sikerült ? xD
  • wesker24
    #534
    Keresett fájl nem található !
  • ricsa008
    #533
    valami nem ok
    talán itt
  • ricsa008
    #532

    Nyelvi Fájl!!!
  • Csokis
    #531
    Ha valaki megvette, akkor feltehetné a magyar feliratokat.
  • ricsa008
    #530
    jó lenne legalább egy szöveges
  • grebber
    #529
    Nem találtam még!Lehet nincs is ilyen a neten!
  • Seth
    #528
    Szinkron? Atyaég. Van vmi sample vhol XD ?
  • grebber
    #527
    Már a boltokban a szinkronos verzió!
  • norbi2fraktal
    #526
    lehet róla szó,csak érdekes lenne feltöltsem mer 15Kb/s a max Uploadom
  • Evin
    #525
    Ha nem is rontják el, sosem lesz olyan jó, mint az eredeti. Ezt nem lehet magyarul jól visszaadni.

    Ha a CDG oldalán megnézitek a borító hátulját, hát... (Alpha, Ninja)
  • grebber
    #524
    Nem tőle kérdeztem :D De jólesne ha feltenné majd valaki nem kéne hónapokat várni rá!
  • ricsa008
    #523
    pont dark sector ? :D
    ős is pénzes fiúk táborát erősíti:D
  • grebber
    #522
    Megveszed?? Ha igen akkor feltolhatnád majd netre:D
    Mert sajna elég sok magyar nyelvű game-et nem tesznek fel :(
  • DarkSector
    #521
    magyar szinkronnal egy ninjás japán stílus, ezt elbasszák majd ...tutira mondom!
  • norbi2fraktal
    #520
    bassza meg, 3x is végig kell vigyem
  • grebber
    #519
    Az igen most böngésztem galaxisnetet és látom februárban magyar szinkronnal jön a game 7990ft-ért!
  • dante3
    #518
    nem teszi be a videót: ez lett volna
  • dante3
    #517
    Erről jut eszembe:
  • wesker24
    #516
    Nekem is voltak Bugok mikor a főbossnál belecsapott a földbe aztán ott ragadtam ! Ha bugos lett akkor nincs mit tenni vagy ujra kezded az adott szakaszt vagy ha ugy se jó akkor az egész missiont kell ujra kezdeni !
  • wesker24
    #515
    Ebben a játékban nincs mentés !! Csak akkor állj neki ha sok időd van játszani ! És végig tudsz játszani egy teljes missiont !
  • harvypoker
    #514
    faszom leszedtem a skidrow fele verziot erre a 3. kuldetesnel amikor kikell oltani 2 tuzet majd elegetni egy gyokeret a falonfutos resznel a masodikrol nemtudok tovabb ugrani mer bebugzik
    mas is tapasztalt ilyet?
  • Zoliz
    #513
    ebbe a játékba sehogy se lehet menteni?
    átnyomtam az 1. mission-t és a 2-nál se enged... hogyan kell menteni?
    please
  • ctrl
    #512
    hello mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem, hogy nem tud valaki valami jó taktikát az 5. mission-ben lévő 3. kukac szerű izéhez, ami egy ilyen homoktölcsérből jön elő? Mindig csak egy kicsi élete marad, meg kéne fektetnem mégegyszer, de lejár az időm :(
  • wesker24
    #511
    Arra ugy látszik már nem kapunk választ hacsak nem a folytatásban majd ha valamikor lesz ! És igen a fatre ellen a heavy kard kell mindenképp !
  • Shep
    #510
    Na csak legyőztem, az izom kard kellett ellene, bár elsőre így sem sikerült:) A végén mikor azt mondja, hogy még valami személyeset el kell intéznie, ott mit csinált?
  • Shep
    #509
    A kardok között, hogy kell megölni a tetves vénembert, mert 2x rámsuhint és annyi, én meg alig tudom megsebezni, mert mindent levéd a rohadékja?
  • wesker24
    #508
    Jól emlékszel egy japó játékban sose voltak jó zenék a DMC4-et leszámitva !!

    Én az áramos monszterek ellen azt szoktam csinálni hogy amint meglátom SlowMo bekapcs átváltok villámos bumerángra becélzom az összeset és adj neki !! Igyaz összes megpusztul vagy lebénul !

  • Shep
    #507
    Igen azóta már a 7. pályát is megcsináltam :) Amúgy szerintem a legmocskosabbak a játékban az áram lövők. Ha 2 van és egy eltalál akkor szinte már véged is, mert én hiába rángatom a kart szarik rá ugyanannyi idő alatt szabadul ki, de mire ez megtörténne egy újabbat rám lőttek így gyakorlatilag végignézhetem ,hogy halok meg. Egyébként a zene valami halálosan szar a játékban, néhol ilyen 80-as évek szexfilmjeire emlékeztető zene szól máshol meg inkább csak zajnak nevezném, mintsem zenének. Bár ha jól belegondolok a DMC-t leszámítva egy japó játékban sem volt normális zene (persze lehet rosszul emlékszem)
  • wesker24
    #506
    Habár aztán azóta már lehet a játékot is végigvitted amilyen profi gamer vagy te !

    Habár engem Normalon medium fokozaton igencsak megtudott szivatni !
  • wesker24
    #505
    A 6 pályán az a nigger az a barátod Andy csak már zombiként !!

    Ott az a lényeg amikor a tűzgolyókat lövöldözi meg kell figyelni melyik irányból lövi a tűzgolyókat átváltasz tűzes bumerángra SLOWMO bekapcs és gyorsan becélzod Andy-t ott fent ahol épp a tűzgolyókat akarja lönni ! Ha telibe talált akkor elég sok élete lemegy és akkor lejön harcolni ! Persze amikor kevés élete van akkor már nehezebb lesz a dolog ugyanis rádküld egy rakás monstert és még onnan föntröl is lövöldözi a tűzet ! Amikor meg vár a végét járja akkor a monsterekkel együtt ő is lejön harcolni !

    De Andy után jön csak a fekete leves ! Mert arra gondolom rájöttél hogy nemcsak Andy volt/lesz az egyedüli FŐBOSS ! A 6 pályán lévő Főbossal sokkal több gondod lesz ha nem vagy elég gyors és nem használsz kombókat !
  • Shep
    #504
    A 6. pályán le kellene győznöm a fertőzött négert, de felugrott az emeletre és mindig csak tűzgolyót dobál, visszaütni úgy mint a rakétát nem tudom. Felugrani szintén nem akkor mit csináljak?
  • wesker24
    #503
    9 mission van ! De a 7 mission totál felesleges volt bele !

    Amugy 8 értelmes mission van +1 mission ami nem kellett volna bele !
  • DarkSector
    #502
    oks.
  • Shep
    #501
    Hány küldetés van amúgy? 5. sikerült, mégegyszer kösz.