580
Ninja Blade PC
  • DarkSector
    #220
    figy xp-de te reg-et használtál?
    ugy próbáltad?
  • DarkSector
    #219
    :DDD
    nem
    rosszul irta le norbi barátom véletlen és kicsit megkavarodtál.

    nahy bár nme hiszem hogy ez a legnagyobb gond, de nem az MDF-et kell átirni, hanem:

    Van eredeti: NINJABLADE.mdf és NINJABLADE.mds
    És kaptál egy NINJABLADEbyFedya.mds-t

    Nah NINJABLADEbyFedya.mds-ből törölt a byFedya-t, vagyis ebből is kapsz egy NINJABLADE.mds-t, és ezt tedd a két eredetihez, vagyis a másikat ird fellül.
  • The Protector
    #218
    Egyszerűen nem megy.Kékhalálozik.
    A 4. pontig okés.
    Utána azt csinálom h amit letöltöttem a netről kaptam egy mdf és egy mds fájlt.Amit letöltöttem nagyot vagyis NINJABLADE mdf-et átnevezem NINJABLADEbyFedya-ra.Utána bemásolom a a NINJABLADEbyFedya mds-t és az eredetit kibaszom a picsába.Utána daemonba benyomom a NINJABLADEbyFedya mds-t és nem indul.Először errorozik,aztán checkingezik és kékhalált csinál.
  • DarkSector
    #217
    nálam akkor eleve el sem indul a játék ezzel a trükkel, vagyis ha netán angol is lenne, nem láthatom...hisz nem indul akkor már, monnyuk ez elég érdekes hogy miért nem, és hogy minek ien sok fájl egy angolositáshoz...:S
  • DarkSector
    #216
    jah megy, de nekem x360 joy van többi eszközre nem vállalok garanciát.

    de tény hogy bugos, mert alt+tab is kifagyassza!! :D
  • grebber
    #215
    Amúgy az a felrakott angol cucc működik valakinél?
  • Maxtreme
    #214
    Noh DarkSector leírása alapján müxik a dolog, thx :)

    Ellenben van ennek baja, nem kicsi :D Ha átvezető közben megnyomom controlleren a start gombot (elvileg ezzel lépné át) beáll a kép és lefagy a cucc :)))
  • DarkSector
    #213
    alap38kb-os mds-el nah..mindig keverem...:P
  • DarkSector
    #212
    az én rar-omban az a kis mds fájl ugyanaz, vagyis azt használd a nagy 4.x gb-os mdf mellé, mikor betallózod daemonba, csak én a raromba már átnevezve tettem be, és ezt csak fellül kell iratni az alap 38kb-os mdf-el...
    :D

    de reg-ek tutira nem stimmelnek, mert nálam export után a regben vagy 6-7 sor szöveg van...
  • norbi2fraktal
    #211
    na most, a game 2 fájlból áll egy MDS és egy MDF (bocs félre írtam) nevezd át a nagyméretű MDF-t ugyan arra ami a rar-ban található MDS. tedd egymás melle egy mappába, DTools, game indít, nem tetszik neki, majd szedd ki a képfilét, game indít, dtools--képfile és megy a game
  • The Protector
    #210
    Hy.
    Csinálnám az alapján ahogy írtad de nekem nem müxik.Nem értem a leírást.
    1 tedd fel a gamet
    2 indítsd el a reg fájlt értelem szerűen XP- oprendszer szerint válassz
    3 indítsd ujra a gépet
    4 menj a telepített mappába majd indítsd el a protect.exe-t remove driver,
    5 nevezd át a NINJA BLADE msf fájlt NINJABLADEbyFedya-ra, majd tedd mellé a mellékelt mdf filét
    6 tedd a daemon-ba
    7 indít, drivert telepítsd
    Az 5. pontot nem értem.
    Azt csináltam h átneveztem az mds-t Ninjablade by....-ra aztán errorozott majd kékhalál.
    Én nem találtam ninja blade msf fájlét.Leírnád h hogyan kell az 5.ponttól?
  • norbi2fraktal
    #209
    nem kell semmi más, komolyan, így megy nálam, és azt elfelejtettem mondani, ha írja hogy emulácios .. észlel akkor daemon kép ki, majd ninja blade indít, nem történik semmi, kép file be, és már megy a game
  • DarkSector
    #208
    jah és a regfájl sem jó...
    lehet neked mást ment a regbe a win, de nálam a reg pl 6x ennyi szöveg van...
  • DarkSector
    #207
    te figy!

    a leirás nem jó. az mds fájlt forditva kell, nem byfreddy-re kell átnevezned, hanem arról vissza simára.
    és elfelejtetted a 2 protect fájlt, a 32-64bit-eseket, vagy az nem kell?
  • DarkSector
    #206
    de nekem controls-ban kizárólag joy van leirva...nem láttam bill+egérre leirást, hogy melyik gomb a billentyűn mi...csak egy x360 joy van és ennyi, ha váltogatom, akkor meg csak a joy-nak válogatja a gombkiosztást...:S
  • DarkSector
    #205
    jah az gáz leht, de nekem jo joy-al, és ez a mennyország...szeretem a qte-t, és itt aztán van mint a rohadás...
  • norbi2fraktal
    #204
    QTE-k nehezek így hogy nem billt ír de a beállításoknál an valami talán..

  • norbi2fraktal
    #203
    megvan elindult god nélkül!!!! XP-n, most csináltam meg !!!!!!!!!!!!!!

    Használat + letöltés KLIKK
  • DarkSector
    #202
    aki próbálni szretné, az ezt csinálja pontossan:
    rar-ban a leírás, így ien modszerrel mennie kell, és nem szabadna lennie kék-halálnak! Fogyasszátok egészséggel:
    indítás (win7 64biten tesztelve)
  • DarkSector
    #201
    szép de a karakter nem jo szerintem... az csere, és szerintem mehet a banner-be.
  • DarkSector
    #200
    ez is az rendszerösszeomlás!!!
    ha nem jol csinálod a krekket, illetve nem elfogadható sorrendben.
  • DarkSector
    #199
    akkor rosszul csináltad...igen ha nem jol krekkeled, vagy egyeltalán nem krekkeled, akkor összeomlik tőle a rendszer.
  • norbi2fraktal
    #198
  • Shep
    #197
    Elrontottam, ez a jó
  • Shep
    #196
  • norbi2fraktal
    #195
    ha lesz crack azonal dobom majd be a linket, sajnos win7-en nem indult el nálam mer kikapcsolja a gépema módósított image-el.:(
  • The Protector
    #194
    Ne kötöszködj ember.Tudom h nincs crack.De vannak olyan emberkék akik nálam több oldalt ismernek és hamarabb értesülnek.
    Win7-em meg nincs és mostanában nem is lesz.
  • Maxtreme
    #193
    NEhogy visszaolvass, még a végén megerőlteted magad és agyvérzést kapsz.
  • The Protector
    #192
    NAh.Carck kilátásban?
    Néztem pár oldalt de csak fake-t találtam meg vírust.
  • norbi2fraktal
    #191
    igy már tényleg jobb, csak a ninja kicsit homályos
  • Shep
    #190
  • Evin
    #189
    A repkedéssel nincs is nagy gond, már megszoktam, csak ahogy a képen teszi.
  • norbi2fraktal
    #188
    hát nagyon nyomnám,ami érdekes hogy ha elindítom ujra csekkolni azt írj hogy kékhalál volt előtte.... de akkor mér kapcsol ki a gépem xDXD
  • Maxtreme
    #187
    Kitartó ember :D
    Nálam csekkolta a lemezt ---> vágott 1 kékhalált---> Uninstall :D
    Majd ha lesz valami emberi verzió...
  • Seth
    #186
    a hyper-cyber-mutáns-ninják már csak ilyenek
  • norbi2fraktal
    #185
    omg, elkezdi csekkolni a lemezt, és hirtelen kikapcsol a gép XDXDXD
    6x próbáltam.... már unom....kell crack
  • Evin
    #184
    Ha a surmók nem "repkedne" jobb volna. Így kicsit gáz.
  • ricsa008
    #183
    nekem a Dark Sector profin futott ettől mit várhatok?
  • DarkSector
    #182
    jah...:D
  • norbi2fraktal
    #181
    nem értettél félre semmit, multkor írtam hogy elszállt az egyik vinyóm azon volt majdnem mindenem, így csak most egy 160-as van