113
Online manager több sportágban
  • kovacsgeri
    #113
    két gól nélküli döntetlen... ma visszatértek a sportkadémiáról a jobb csatárok, remélem eredményesek lesznek!
  • REALista
    #112
    Na kinek hogy indult a szezon?Nekem két sima győzelmem van bot csapatok ellen...:D
  • bardocz
    #111
    Két nap alatt csak 2 kezdőben lévő játékosom sérült le, hurrá:) Még szerencse, hogy az egyik helyére meggyógyultak. Az egyik 19 napra, a másik meg egy hétre.
  • Láma!
    #110
    az meg szimplán paranoia:PPP
  • LoSA
    #109
    De hogy nekem is mindig a legjobb játékosaim sérülnek le?!?! :)
  • Láma!
    #108
    jah és lehet hogy tul gyakran játszol!
    ha barátságos meccseket is tolsz hétközben
  • Láma!
    #107
    akkor a regenerácios központtal meg a gyúrókkal van a gond.
  • bardocz
    #106
    Ugyan azok az orvosaim, mint eddig, a kórház fejlődött is, és erre gyakrabban, és hosszabb időre sérülnek le a játékosaim :\
  • Láma!
    #105
    regenerációs, és orvosi központot fejleszd. illetve vegyél fel jo orvosokat és gyúrókat
  • bardocz
    #104
    Ez nevetséges, folyamatosan a legjobb játékosaim sérülnek le, és két hétre is, de akár több időre is.
  • bardocz
    #103
    Szerintetek mennyire érdemes olyan skill-re edzeni, ami nem elsődleges képesség? Teszem azt védőnek technikára, meg lövésre,szélsőnek átadásra, meg centernek agresszióra. Mert ha valóságosan gondolkodunk, akkor azokat is használják. Viszont a játékmotor nem tudom ezt figyelembe veszi-e.
  • Láma!
    #102
    utmutatoban ha jol tudom megvan hogy melyik posztra milyen skillek kellenek, de ha a felállást megadod, és az ember neve fölé viszed az egeret akkor elhalványitja azokat a képességeket amik nem fontosak az adott poszton.

    progi szerintem még nincs, mert ez egész uj és még fejlesztés alatt áll, bár öszintén szolva nem is kerestem soha hozzá progit.

    a felállást elöször mindig a játékosaid határozzák meg, hogy milyen posztokra menyi jot tudsz berakni.

    amit tanácsolni tudok, hogy a stadionban a létesítményeket fejleszd. elsősorban az akadémiát és az edzőközpontot, aztán orvosi és regenerácios központot. minél magasabb az akadémia szintje annál nagyobb az esélyed hogy jó ifiket kapsz 2 hetente és annál többet. A játékos minél fiatalabb annál gyorsabban fejlődik, és vagy annál jobban erősíti a csapatot, vagy annál drágábban lehet túladni rajta:)
  • LoSA
    #101
    Van valami oldal, ami segít a kezdőknek? :) Mert az Útmutató azért nem ír hasznos tanácsokat egy abszolút kezdő számára.

    És van valami "program", ami segít? Pl Hattrickben, Buzzerbeter-ben van program, ami segít a kezdőknek, hogy pl ki milyen poszton érdemes játszatni, melyik a legmegfelelőbb felállás, stb.... :)
  • Láma!
    #100
    persze én föként a jégkorongra koncentrálok, de van focicsapatom is.

    kérdés?:)
  • LoSA
    #99
    Ma elkezdtem egy foci csapatot irányítani, és elég nehéz be kell, hogy valljam... Van még itt olyan, aki játssza ezt a játékot?! :)
  • bardocz
    #98
    Tökjó, vettem egy rohadt erős támadó játékost(játékos keretemhez képest erős), de még egy rohadt gólt nem tudott lőni
  • Láma!
    #97
    igy van:D

    maximum 3szor jön ajánlat:D
  • bardocz
    #96
    Heh, most vettem észre, hoyg alul írja a gazd és hr osztály, hogy ilyet csak akkor szabad elfogadni, ha nincs más:D
  • bardocz
    #95
    Csa szimplán nem fogadtam el, erre ma új ajánlatok jöttek :o
  • bardocz
    #94
    4 csillagnak írja a szponzor értékét, a tv-st pedig 1 csillagnak.
  • Láma!
    #93
    nem biztos hogy jobb ajánlat jön, épp ezért ha nagyon jó, és a marketingosztály azt mondja hogy nem jöhet jobb, vagy vmi hasonlot akkor fogadd el.

    kék lett nekem is amugy.
  • bardocz
    #92
    Nektek is átváltott a játék menürendszere kék alapszínre? Eddig ha jól emlékszem minden piros volt.
    Másik kérdés: megjöttek a szponzori ajánlatok. Ha ezt visszautasítom, akkor tutira jobb ajánlat jön majd? Már a mostani is elég jó, dupla pénz kapok majd hetente :o
  • bardocz
    #91
    Mindenhol 2-0 az állás:\
    Jó lene, ha minnél hamarabb kiírná az időpontot, hogy tudjam edzőtáborba küldeni az embereim.
  • Láma!
    #90
    igen leközni enged, amig az aktuális ellenfeled nincs meg. valoszinüleg a másik párharc ahonnan az ellent kapod, 1-1-re áll, igy hétfön még játszanak, és te majd csak szerdán játszol legközelebb.

    liga/rájátszás menüpont alatt meg tudod nézni.
  • bardocz
    #89
    Nekem erre a hónapra már nem ír egy meccset sem, bármelyik napra köthetek barátságos mérkőzést.
  • Láma!
    #88
    a héten mennek az osztályozok, hétvégén bajnoki nincs meccs. hétfö-szerda-péntek ritmusban van minden.
  • bardocz
    #87
    Mikor lesznek a 3. 4. helyért menő meccsek? Mert küldeném a játékosokat edzőtáborba, de így hogy nem tudom mikor lesz, nem akarom.
  • Láma!
    #86
    hát ez jo kérdés...:)
  • bardocz
    #85
    A +/- érték mit mutat meg?
  • bardocz
    #84
    Hoppá, kicsit megugrottak a csapatom csillagai, pedig az első meccsemet elveszítettem:D
  • bardocz
    #83
    Én 1.4 millát kapok majd kb hetente, nem egy nagy előrelépés, azért bíztam a 2ben.
  • pilboy
    #82
    úgy tudom, h 2szer lehet elutasítani, a 3. után már nem kapsz...
  • Láma!
    #81
    ha visszautasitod, másnap kapsz uj ajánlatot, ha nem fogadod el, akkor nem tudom hogy meddig lehet.
  • bardocz
    #80
    Meddig lehet valasztani? Telorol csak sg-t tudok nezni.
  • Láma!
    #79
    no megérkeztek az uj szponzori, és tv-s jogdij ajánlatok.
    szponzort cseréltem, 2,8 helyett több mint 4 millió jön igy hetente, de tv-s-t visszautasitottam, remélem holnap jobbat kapok.
  • Láma!
    #78
    még nincs teljesen vége. az osztályozó meccsek ma és holnap lesznek. illetve gondolom ha döntetlen, akkor még egy nap rámegy. szerintem jövö héten kezdödik a bajnokság (csak szerintem) és addig lesznek uj szponzorok is :)
  • bardocz
    #77
    Vége a rájátszásnak meg a bajnokságnak is, mikor jön az új szponzor, meg nyerik vissza a játékosok az erőnlétüket?
  • bardocz
    #76
    Grat!
    Én csak 13., pedig ha nem baszom el az első két rájátszás meccset, akkor akár 9. is lehettem volna.
  • Láma!
    #75
    bakker bajnok lettem:DDD
  • bardocz
    #74
    Nem, hanem ahol át tudom nézni a játékosokat. Soroknál tudom, hogy azért van úgy, mennyivel megkönnyíti beállítani így egy sort:-D