84
  • readswift
    #84
    tudod ,ebben az a szép , hogyha egy punk zsidózik, azt vagy a haverjai verik meg, vagy a zsidók, vagy a radikálisok. Remélem igy jársz
  • Skyline
    #83
    Szerintem befejeztem a veled történő kommunikációt baromarcú,szomorú hogy nem tűnik fel egyik topicban sem hogy téged néztek hülyének,de nyomassad tovább a baromságaidat..SZÁNALMAS:)
  • readswift
    #82
    skyline az emo - punk :
    gold : DDD
  • readswift
    #81
    annak örülj hogy senki nem alacsonyodik le a zsebpiszok szintedre hogy beküldje a moderáknak a szánalmas beirásaid. Amerikában az ilyet mint te úgy hivják : punk.
  • readswift
    #80
    "Egy PC-s videokártya soha nem lesz játékban fullra kihasználva, túl sok ismeretlenes egyenlet ugyanis. "

    nem is kell!! másik kell!! érted?!!!
  • Skyline
    #79
    1. Nem ironizált hanem spontán ennyire hülye nézd át miket irogatott ide oda..:D
    2. A géjmör pedig nem a kiejtés miatt géjmör,hanem egy idita ismerősöm miat poénból (hosszú..).
  • narumon
    #78
    Nem teljesen értem milyen coprocesszorra gondolsz. Most is stream processzorokból állnak a videokártyák a dx11 pedig segit (programozói szempontból) ezeknek a kihasználásában. Egy játék minőségét featurejeit pedig a játékkészítők határozzák meg és nem az hogy mit szeretne az nvidia. Egy PC-s videokártya soha nem lesz játékban fullra kihasználva, túl sok ismeretlenes egyenlet ugyanis.
  • cateran
    #77
    Másrészt akinek a gamer=géjmőr,az ne ugasson értelemről...
  • cateran
    #76
    Imigyen szóla Zarathustra...értelmeztem,ha ironizált,akkor nem ismeri a smileykat,ha komoly volt,akkor meg baromság amit irt...
  • Skyline
    #75
    Az értelem is nehezen megy neki,nemhogy az értelMEZÉS...
  • readswift
    #74
    Na most jött a SHattered Horizons beta kulcsom és ilyen 10 percekre fogom tudni kipróbálni a kibaszott fagyós 4850 miatt. A héten lépek az ügyben : DD

  • Sanyix
    #73
    iiijjjaaajjj :D "ps3 a konzol" XDDDD
  • Sanyix
    #72
    olvasd el amit írtam, és értelmezd...
  • readswift
    #71
    Idéntől már lehet licenszelni cross platform(ATI+nV) AI rutinokat vidkártyára. Jövőre állitólag érkeznek is . Az ilyen kishitüeknek való a konzolka mint ti.
    ( Na igen,mert az MS konzolkát gyárt, a sony meg KONZOL-t).
  • readswift
    #70
    nem fogod hogy nekünk nem +20% vakitás kell hanem amit a nvidia igér?
    Azt hogy a régi 8800/9800 at kihasználják társkártyaként? Lehet hogy a box féle stream cucc programozható, csak épp nem arra használják amire kéne , hanem textúra fosakodásra. Szegény CELL-nek is ez jutott ,textúratömöritgetés.
    Pécés moddereket se becsüljük alá , ha valamiben jó a pécé az a mod community és 3rd party dev társadalom. Ha végre igazi coproceszor is lesz, alázás lesz.
  • cateran
    #69
    Ja..jó hosszú lista a sikeres ÉS pc only játékoké...(ugye tudod,hogy anyagi és nem kritikai sikernek kell lennie?)
    Első blikkre 2 ugrott csak be (bár ofc többnek is kell lennie,hisz nem ismerek minden stilust)ez a 2 a WoW és a Sims...hurrá...(illetve a régebbiek közül a Diablok és a Starcraft,bár régebben mintha több pc only lett volna,nem? Csak valahogy a szélessávú internet elterjedésével együtt,mintha a warez is rendesebben felfutott volna...persze lehet csak én látom igy:S)
  • narumon
    #68
    El vagy tévedve. A Dx11 ugyanolyan jól használható lesz későbbi konzolokn az ati stream révén. A most 360-ban lévő videokártya is tele van stream procikkal.
  • Sanyix
    #67
    Az a jó! Hulluk a férgese pl králytek.
    A sikeres, és egyedi pc-s játékok nagy részénél bizony meg se fordul a készítők fejében hogy konzolozzanak, vagy ha igen akkor sem tesznek túl nagy erőfeszítéseket ilyen irányban, jól elvannak ők pc-n is. Vajon miért? Mert jót csinálnak, és megveszik. :D
  • readswift
    #66
    Azt meg hogy a crytek sir a warez miatt azt meg lehet érteni, ezt érdemlik.
    Én örülök hogy elhúznak, lesz helyettük CAPCOM , milyen jó lesz :)
  • readswift
    #65
    hát , sanszos, de hogy minden kommersz ami hallgatsz az biztos. Na jó , a P a 90-es években még csak félig volt kommersz.
  • ThomasTheKoRner
    #64
    6 évvel ezelőtti poén nick name...de örülök hogy tetszik...
    Mellesleg most éppen Pendulum megy ,meg Prodigy..igazi ostorozós hülyezenék..:P
  • hol9672
    #63
    Jó, hogy ezt más is észreveszi rajtam kivül...

    Ezt a PS4 hirt már láttad?

    14 Cell processzor erre volt képes valós időben

    Nem utálom én a konzolt, nehogy félreértsd.
  • readswift
    #62
    thámösz, nulla vitakultúrád van. Sok hülyezenét halgattál , hajlamos vagy az önostorozásra, halgass inkább goatrenszt , békélj meg : DDD
  • readswift
    #61

    ThomasTheKoRner . : DDD énmár itt elröhögtem magam
  • ThomasTheKoRner
    #60
    Érvelési hiba?
    Az nincs...csak úgy kompletten beszélsz faszágokat!
    Az a röhej ,hogy te állitod be skyline-t hülyegyereknek, holott amit idáig leírt ehhez a cikkhez az kb pont fedi a valóságot.

    És igen...mivel a játékgyártók 90%-a elsősorban konzolokra fejleszt, hiszen abból legalább valami pénz is folyik be, a PC-s warezzal ellentétben..és mivel ezek a konzolok 2005/2006-os gyártásúak,ezért elég valószinű hogy nem fognak alkalmazni olyan grafikai megoldásokat és effekteket, ami kvázi nem régóta áll rendelkezésre.(DX 10/11)
    És ha konzolon Dx9 szintű a grafika,akkor legtöbb esetben PC-n se lesz jobb,hiszen minek fejleszteni,anyagilag egyre jelentéktelenebb az egész PC-s játékipar.
    Evvan.
  • hol9672
    #59
    De, igy van, igazad van, az is hátráltatt/jaa a fejlődést, hogy a Vista félkészen került piacra, és olyan amilyen. Evvan
  • readswift
    #58
    ha moderálnának sem oldana meg semmit mert az átlagos személyeskedő skylineok nem fognak tőle hip-hop vitakultúrára szert tenni, nézd meg most is min röhög, és büszke magára mert provokált. Ez pont olyan rossz mint ha egy külföldi a mi bolsevik elnyomásunkon röhögne, normális ember ilyet nem csinál. Na és a moderátor is ember, éppúgy nem veszi észre magát és személyeskedik fordult már elő itt. Nekem ha megfigyeled van vitakultúrám, és érvelési hibákat sem ejtek, a fosboxozás meg provokáció és sikerül is :)))

  • Skyline
    #57
    Tiltanak még holomese cáfolásért és zsidrákozásért is mert elég sok a karvaj aki nembírja elviselni az igazságot...
  • neoG
    #56
    Gondolkodtam a napokban, hogy hogyan lehet az, hogy adott a Ph!, ahol normális emberek normális hangnemben vitatkoznak.És van az SG, ahol ugyanabban a témában ömlik a nagybetűs fos!Rá kellett jönnöm, hogy ez azért van, mert itt az ezsgén csak akkor moderálnak, ha az oldalt szidod,esetleg kijavítasz valamit vagy ha terroristázol!
  • Skyline
    #55
    Tehát a dx9 kártyákkal rendelkezők is hátráltatják a pc-s fejlődést nem így van?;)

    Pc-re a haldoklást pedig köszönd a mérhetetlen méretű wareznak.--> a multicímek sokkal jobban fogynak konzolokra,így nem kel csodálkozni ha a fejlesztők szépen magasról szarni kezdenek a pc-re...


    Readswift: Szánalmas,részemről befejeztem fröcsögj tovább
  • Sanyix
    #54
    Ezt a cool story bro-t hol hallottad? Látom nagyon tetszik, mert mindenhova 8x beírod, de kicsit uncsi már :\
  • hol9672
    #53
    De a direkt a PC ellen létrehozott konzolok (a wii, psp, gp2x pl. nem ilyen) igenis hátráltatják a fejlődést - ugye a bebetonozott 2005-ös technikai szinvonal - és a legtöbb stuffot arról irják át PC-re, mert igy kts6ékonyabb, igy dx10-11-12-re alig van/lesz valami, dx12-t azért irtam, mert ugye a kövgen konzolok csak vmikor 2012-ben jönnek ki, ha ugyan. És szerintem 10 éve PC-n azért a mostaninál sokkal gyakoribbak voltak a játékmegjelenések, benne éltem abban is, onnan tudom. Úgy illene, hogy legalább hagyjanak pár szeletet abból a tortából a PC-nek is, hiszen egy ideje a PC-s innováció adja a konzolok hardverét is. Miért, nem igy van?
  • readswift
    #52
    na sikerült összeszedni az 5 smájlit!! A nyertes: skyline!! A nyeremény:

  • Skyline
    #51
    Nyomjad csak tovább a fosbox és a többi baromságodat pcfanboy,látom nehéz észrevenni hogy mindenki röhög a mérhetetlen baromságaidon

    Egyébként nekem továbbra is feleslegesen fosboxozol,mivel egyik platformot sem tartom hudebasznak,azért van mind3 mert mind3ra jönnek exkluzívmotyik amik érdekelnek,és nem a HALO pont nem az,de ahogy érzed legyen fosbox meg fosony ha ettől jobba érzed magad

    Annak pedig kifejezetten örülök hogy már látod hogy a köv generációs konzolok kevésmemóriásak,dx11esek lesznek,írd meg a készítőknek is,hátha elgondolkodnak rajta elvégre még csak tervezőasztalon vannak (ha vannak)...

    Apropó sony: egy olyan multiplatform cím sincs rá ami jobban szuperál/szebb mint boxon,épp elenkezőleg...Randábbak/szaggatósabbak, mivel a proci édeskevés úgy magában,a vga pedig amit utolsó pillanatokban belecsaptak mert leeset hogy csak a proci kevés egy rakás szar NVIDIA kártya...

    Annyira hülye pedig tényleg nem lehetsz hogy a konzolokra fogd a dx11 korátoltságát elvégre ennyi erővel ráfoghatod a régi videókártyásokra is: miattuk nem teljesértékü a dx11 hogy fusson a káryájukon dx9-be a game...
  • readswift
    #50
    fatálka, nyomj be még 5 smájlit akkor talán megegyezünk.
  • [HUN]FaTaL
    #49
    Élmény olvasni, ahogy öntöd a faszságot magadból. Írjál még ilyen hülyeségeket plz:D
  • readswift
    #48
    srác, neked még irnod is nehezedre esik , megértem , nem két napig tarthatott benyalni ezt a sok zöldséget ... Ne haragudj,de nem kapod meg a cool story bro. minősitést, röhögni viszont jókat röhögök
  • Riddick
    #47
    Az előttem szóló readswift nevű idiótát régen moderálni kellene a stílusa miatt.
    Ha,nem teljesen sima lenne az agya,akkor valószínű tudná,hogy a Microsoft Xbox 360 játék konzolban,erősebb ,Ati videó kártya van,mint a Sony Ps3 Nvidia Gpu ja.
    És,ha a eszetlen még olvasott is volna,akkor tudná,hogy hiába van a Ps3 ban Cell processzor,a helyzet az vele ,mint a mostani Pc-k ben,hogy egy 2 magos rendszerben sokszor jobban fut egy játék,mint egy 4 magosban,mivel inkább a Mhz számit,nem a magok száma,ás főleg a videó kártya,ami az xbox 360 a jobb.Valamint,nagyon nehéz párhuzamos szálon programozni. A Ps3 at meg kimondottan nehéz több neves játékfejlesztő szerint is. Abban is biztos lehet mindenki,hogy amikor megjelennek majd az új konzolok,akkor jóval erősebb videó processzorral fognak rendelkezni,mint ami akkor a Pc asztali szegmensben elérhető lesz.
  • readswift
    #46
    senki nem mondta hogy fosbox360 on lesz dx11, a fosnexten lesz nyilván. Naés ezekben microsoft féle fosboxokban SOHA nem lesz teljes értékü stream coprocesszor, azt nem birod felfogni az agyhelyeddel. Tehát a dx11 mindig is korlátolt marad, holott a PS3-ban már most teljes értékü stream coprocesszor van ( A CELL ). Ha van egy pécéd, van benne egy nvidia VGA amit használsz, meg van egy másodlagos vidkártya ami a stream processzor, akkor gyakorlatilag a playstationnel rokonitható rendszered van. A fosbox meg egy vakitós szar marad.
  • lee56
    #45
    Erről csak annyit hogy, pár éve mikor még nvidia kártyám volt, próbáltam volna én is nosztalgiázni kicsit, az AvsP-vel ('98as játék, szóval azért annyira nem is ősi :) ), és az nvidia hivatalos fúrumán irogattunk vagy 20an, hogy ezek meg ezek a régebbi játékok (AvsPn kívül pár másik régi gaméval is voltak gondok) nem futnak rendesen. Megoldást persze nem jött az nvidiától, se új driver ami javította volna, pedig pár verziószámon át követtem az eseményeket. Szóval ennyit az nvidia visszafele kompatibitásáról.

    Ja és nem tudom milyen kártyád meg driver kombinációd van, meg hogy mivel akarsz játszani, de radeonokkal sohasem volt se ilyen se olyan kompatibilitási gondom, pedig nosztalgiáztam még nem is 1x azóta :)