2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • SötétBarom
    #612
    Trapped Dead
    Kurzer
    Hinweis: Trapped Dead erscheint definitiv am 16. Dezember! Der Release im Januar bezieht sich auf die Veröffentlichung in Nordamerika.
  • Lammer
    #611
    loal... -.-

    katt-e
  • Lammer
    #610
    jahjuteszembeNÉGY

    Trapped dead hangulatkelto teaserje megvo'tma mindenkinek? ^^



    es melyik teli evben infesztalja mar be vegre a píszímet?

    [kecire varja ma']
  • SötétBarom
    #609
    Ahogy megjelennek. Egyenlőre még nem léptek pályára. ;) Elvileg a Trapped Dead jön lassan, facebookon mindig ápdételnek, de németül :/
  • Lammer
    #608
    En inkabb maradnek a Dead State/Trapped Dead tengelyen ^^
  • SötétBarom
    #607
    Érdekes koncepció, amúgy én maradok a L4D-nél, ha zombis játékról van szó :D
  • Lammer
    #606
    ez nektek bejon? :C
  • Teppik Amon
    #605
    hell yeah!
  • SötétBarom
    #604
    :DD_AS:DDSA
  • Lammer
    #603
    Zone of the Dead megvo't?

    (ha mar kollega linkelte a blogot)

    Szerb zoNbájoZS alkotaZS! es Ken "Peter" Foree is levezet benne! :) Nekem bejott... Damn, Ken de megoregedett... de rossz latni :( (itt rendesen minden szogbol latja a jomunkasember Kent, nem ugy mint a rimekben az epizodszerep alkalmaval-e, ugye-e)
  • SötétBarom
    #602
    Ki is ment a fejemből a Devil's Playground, jövő héten pótolom :)
  • Lammer
    #601
    a korabban emlegetett Devil's Playground czimu alkotast most volt alkalmam vegignezni ofkorsz 1080p-ben ^^

    Joak volt... Bar egy kicsit masra szamitottam (nem tudom, ne kerdezzetek :D) :]
  • Teppik Amon
    #600
    VAlami frappánsat akartam válaszolni, így gugliba beírtam: zombis filmek.
    És mit találtam? http://zombiebuzi.freeblog.hu/
    :D asszem elleszek egy darabig
    egy csomó film ki van hagyva így első ránézésre, de olvasgasd ezt a fórumot az elejétől és lelsz pár jó tippet
  • 0ppika
    #599
    Hello! Tudnátok ajánlani jó zombis filmeket?
  • SötétBarom
    #598
    Még zombik nélkül is kéne!
  • Lammer
    #597
    az elso totalisan ószóm! :DDD
  • SötétBarom
    #596
    Jók! :)
  • guardian hero
    #595
    zombibiztos ház
  • Gurren
    #594
    ez kurvajó :D
  • Teppik Amon
    #593
    Ez mekkora 5let! Eszméletlen jó marketing! Kár hogy Újzélandon van :D
  • SötétBarom
    #592
    Én a kiszedésükkor a BBC-t néztem pont :DDDD Amúgy valóban, a CNN-es jóval érthetőbb.
  • Lammer
    #591
    loal! majd megnezem az osszes lehetoseget, htx :D
  • Lammer
    #590
    olyan szepen erthetoen beszelnek, hogy orom hallgatni... legutobb a lyukba rekedt banyaszoknal neztem orakat az adot :]
  • Calver
    #589
    azok a fogak... a ki akarják tépni a lelkedet... és a idők végezetéig marcongolni...
    amúgy jó cucc, csak a főhős kicsit... khmm... érdekes.
  • AntiHero
    #588
    az utolsó halál a legjobb:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    motort kell választani mikor a csajhoz mész:D
  • SötétBarom
    #587
    "szienen amcsi"
  • Lammer
    #586
    kibeb@szott joak volt!

    1x haltam mek! ^^

    Tobb ilyen kene, baromi jo :} Amugy ez a kiwi inglis borzalom :DDDD En nem vagyok olyan pro, megszoktam a hozza kepest artikulalt brit angolt meg a szienen amcsit :D Neha nem artana felirat ^^
  • Calver
    #585
    csak linkben, mert pici TWD 1x01 spoiler
  • AntiHero
    #584
  • Lammer
    #583
    En most fejeztem abba! :)

    Ami nagyon tetszik az ilyen projektekben, hogy lelkesek a feliratkeszitok... az ass feliratformatum lehetove teszi, hogy frankon olyanok legyenek a feliratok, mintha textruraznak a filmet... no meg lehet + feliratot tenni magyarazatkent :)

    A 12-ik reszben pont jol is jon a sok katonai/tortenelmi roviditesekhez ^^

    Teppik: Szivesen, remelem birni fogod ^^ Azert nem tagadhatja le az igazi Animek skatulyait, neha egy kicsit too much, de szerintem ószóm a sorozat! :DDD

    tutituti: Nem is tudtam, hogy jon belole mozifilm! Tok jo lesz :}
  • tutituti
    #582
    Napi szinten toltam.De sajna vége.Majd jön egy év múlva a mozifilm,azután talán az új részek.Addig várunk...
  • Teppik Amon
    #581
    Ez egy sorozat, jól látom? 12 részes? :)
    Már beszerzés alatt ;)
    thx a tipet
  • Lammer
    #580
    kotelezo!!!444 :D

    jah es a creditek vegen mindég van plusz folytatas... :}
  • SötétBarom
    #579
    OMG :D
  • Lammer
    #578
    bájdövéj!

    Aki meg nem nezte vegig, annak kotelezo! KIKERDEZEK!!!44 :DDD

    hájszkúlofdöded magyar felirattal hádéagban!44
  • Lammer
    #577
    ^^

    btw, szokott innen valaki nezni amcsi lime sorozatokat? Nekem 1ik kedvencem a community... elegge szatirikus es jok a karakterek is :D (Chevy Chase "rasszistaoregfeherember" meg ószóm!)

    na... a 2ik szezon most megy es a 6ik resz ZonBájoZS volt ^^ bar sokkal jobb, ha az eNber az elejetol nezi, mert ugy jobban utnek a helyzetkomikum adagok :}
  • SötétBarom
    #576
    =)))
  • Calver
    #575
    tegnap (ma?) én spec (főleg ezen hozzászólások olvasása miatt, gondolom én) szakadó esőben menekültem egy ilyen gyorsan mozgó zombihorda elől... félelem meg adrenalinbomba megvan (legalábbis asszem ha IRL próbálnék valakit átugrani egy falon fél lábbal "pattanva" igen gyorsan egy vér és fogmasszává alakulna az arcom) meg a rohanás... és álomban rohanni mint egy elmebeteg végig a városon, meg egy autóajtót magam elé tartva áttörni az etióp kisfiúkra emlékeztető "tömegen"=awesome. felkelés, slagolás és visszafekvés után az álom folytatódott, de az fő hangulatot adó eső sajnos elállt

    #566 meg azért igencsak szép
  • Calver
    #574
    látom te is rákattantál nagyon (helyes! ), feral ghoul-ok meg <3
    Fallout 3-ban baszottul idegesítőek voltak, amikor metróalagútban ment a hörgés, én meg hajnali 2-kor harmadik szívroham után inkább áttettem a Washington D.C.-ben mászkálást nappalra, de NV-ben egész aranyosak, főleg hogy max ha két zárt helyen fordulnak elő a kis rohadékok
  • Lammer
    #573
    :D