2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • tutituti
    #812
    Aztán ha befúj egy nagyvárosba a gonosz szél?:D
    Bár egy kirov airship(red alert 2)...
  • SötétBarom
    #811
    Az ultimate amúgy egy zeppelin lenne :DDDD
  • Lammer
    #810
    tok mindegy :) moci vagy bringa gaaaaz... leranthato a zember rola :)

    #804:

    Nagyon jo otletek!!! osztom! :) nyilpuska rulz + habszeru defektturo cucc ^^ oszom ^^ Kar, hogy a nagy viztol irtozom (gyerekkori stuff, uszni sem tudok )
  • tutituti
    #809
    most postolák fészen.

    http://blogs.amctv.com/the-walking-dead/2011/03/the-walking-dead-cast-survival-tips.php
  • tutituti
    #808
    gumicsónakkal mennék ki a partra,az gyorsabb és mobilitás szempontjából se utolsó(nem tud 30 rodhadó agyú ráugrani).
    de a legvalószínűbb hogy zokogva halnék meg egysarokba amúgy:D
  • SötétBarom
    #807
    "mér, hajó nincs?" D:DD:D
  • tutituti
    #806
    tudj úszni
  • Teppik Amon
    #805
    ez a nyilt vizen hajókázás jól hangzik, csak nem emléxem az idevágó részekre a túlélós könyvből.
  • tutituti
    #804
    Nyílpuska,csendes hatásos(nem a régi,hanem a modernek)
    És ha már jármű,én is kocsit választanék.Defektnél meg vannak már habok amik pár perc alatt kitömik a kereket és annyira elég hogy meglépjek,de bicót feldobnék hátra.
    Erőd semmiképp,folyton mozgásba lennék.Cseppfertőzés miatt amúgy is gázálarc alap,illetve éjjellátó szemcsi(codosoktól elvenni:D )
    de ott az orvosi maszk+szemüveg komó és a spriccelő vér megoldva nagyjából.
    a közelharcba bonyolódás amúgy is egy ökörség,zombót csak távolról.
    aztán irány a nyilt víz,leugranék balcsira,elkötni a legnagyobb hajót.ki a nyilt vízre.Aztán élelemért kijárkálni,bár egy idő után elfogy a környéken...addig meg hangosbemondón délkörül üvölteni hogy itt vagyok jöjjenek a mólóhoz.
    Kaja csak kisboltból,plázákat kerülném.
  • Teppik Amon
    #803
    Teleszkópos agyleválasztó?
    Csak ezzel is gyakorolni kéne, megszerezni a tudást meg a testi erőt hozzá ha helyzet van, akkor rutinból menjen a használat
  • SötétBarom
    #802
  • Teppik Amon
    #801
    Jogos jogos.De a motorról is le tudnak rántani. Meg a bicikliről is.
    Inkább egy erődítmény kell és nem menni sehova onnan. (amíg fel nem gyűlik a sok hulla és átmásznak egymáson)
    Na ne menjünk bele, még jó hogy nem léteznek! :D
  • Calver
    #800
    cseppfertőzés a tököm, szegény zombikat egy szintre hoztam a náthásokkal
  • Calver
    #799
    meg hogy ha szar helyen akadsz el vele, akkor az is egy négy keréken guruló koporsó

    én inkább valami kellemes terepmotort használnék - ott nincs meg annak a veszélye h fizikailag képtelen vagy tovább tekerni a pedálokat, cserébe várhatóan van egy olyan kellemes hangja, ami összehívja ebédre a "násznépet"

    Teppik: pengével az a baj, h vér mindenütt - és ha valami cseppfertőzéssel terjed, nos... 28 nappal később, szembe fröccsenő (mit fröccsenő, csak egy csepp volt) vér, azt követő móka megvan? ha válogatni kéne, akkor már valami ilyesmi közelharcra - így legalább a kétlábú nem lesz beborítva agyvelődarabokkal
  • SötétBarom
    #798
    Autó cinkes. Nagyon be lehet vele szopni. Elég, ha valami szar helyen defektet kapsz vele, esetleg fennakad valamin, vagy csak simán nem indul.

    Egy biciklivel ezek nem fordulhatnak elő (max a defekt, de baromira nem jellemző). Nem kell hozzá üzemanyag sem, ráadásul feltűnés nélkül, kussban lehet suhanni vele.

    Ha autó, akkor nálam az egyetlen életképes opció a pénzszállító. Egyetlen hátránya, hogy sokat fogyaszt.
  • Teppik Amon
    #797
    Na igen. Első pont, szerveződjünk még a katasztrófa előtt. Ömm, lehet ideje volna beszerezni egy CB-t, meg meg is kéne tanulni kezelni.
    2, egyértelmű, NO FEAR :D
    3,4 használjunk pengét. Be kéne szerezni egy k**va nagy kardot, úgy fel a falra dísznek..aztán ha kell lehet használni ;)
    5,6 ahogy a túlélő könyvben olvastuk
    a 7es valóban vitás kérdés. A bike alatt motort ért gondolom (ezzel nem lenne gondom, jogsi, jármű van). De én is a NAGY és erős autót preferálnám.
    8,9,10 meg a túlélésről szól.
  • Lammer
    #796
    oszoooooooom^^

    amugy 7-es pont nem mindég jo! Tudom korlatozott a mozgaster (kis utcak, felborult masik autok kozott nehezebb)... ->

    ezert kell valami bikabb franko 4wd-s* kabinos + platos** dizel***
    jol megerositeni/felszerelni erosebb custom made gallytoro racs style-lal, hogy ne erjenek hozzad a feelingek es l

    * adja magat, dagonyan sem akadhatunk el!!!
    ** altalaban a full platosok csak 2 szemelyesek ugye, ezert kell kabinos is (pl. 3.2-es dizel Ford Ranger ooooszom lenne)
    *** europaban vagyunk... itt nincs szanaszet brutal vényoc benyas minden sarkon... plusz ugye fogyasztas fontos + kell a nyomatek a vasakkal megerositett + tulelok csomagjaihoz ^^

    szoval diszno nyomatekos custom pimped survival terepjaro FTW!!!!44
  • Teppik Amon
    #795
  • mijki
    #794
    Ok, mind1. Akkor csak pár emberrel. De az alap ötlet szerintem jó.
  • Lammer
    #793
    bocs ne vedd szemelyeskedesnek, tavol alljon tolem, de az ilyen igenyek miatt lehet tonnaszamra eladni a lol4deadet, sajnos... :(

    #792: +1!!!!!44
  • SötétBarom
    #792
    Abban a pillanatban válna L4D szerű hentmészárrá. Olyan meg már van. -.-
  • mijki
    #791
    Mért? Szerintem az hatalmas lenne, ha pl.: 20-30-an elfoglalunk egy katonai bázist, és megvédjük a zombie hordákkal szemben. Nagyon király lehetne
  • SötétBarom
    #790
    Ez valóban király lenne. Én mondjuk a multiplayer részéből ilyen szinten nem kérnék, MAXIMUM coop haverral. Amúgy ott basszák el mindig, hogy sose túlélő játékot csinálnak, hanem akciót. Ha valami eléggé survival lenne, engem még zombik nélkül is megvennének kilóra...

    Majd a dead state
  • mijki
    #789
    Halljátok, szerintetek milyen lenne a tökéletes zombis játék?

    Számomra olyan lenne, hogy egy nagy város(mint pl.: Gta IV-es, vagy a Prototype-os, de lehet nagyobbis, lenne 6-7 spawnpoint(pl.: háztetőkön), meg egy két balta, itt-ott elszórva, lennének katonai támaszpontok, ott fegyverek, tankok(lőszer, benya ezekből is kifogyhat) stb. Online lenne az egész, és akár 100-200 ember is lehetne egyszerre a szerókön. Az utcán meg zombik ezrei fonszólnák fel-holt seggüket, melyet nekünk kéne szétverni. És muszáj lenne kaját, vizet, fegyvereket, lőszereket, találni a túlélés érdekében. Egy nap lehetne egy nap a valós életben(de akár lehetne GTA-s is, 1 perc/1 óra). Lehetne boltokba menni, barikádokat csinálni, együtt öldökölni a haverokkal stb.

    Ez király lenne
  • Lammer
    #788
    nezzuk-nezzuk!!! ^^

    htx az infot! :]
  • Teppik Amon
    #787
    Vasárnap esti program már megvan: Zombik a natgeón
  • Lammer
    #786
    masnal szivesen megnezem, de PONT a walking dead miatt nem fogom :)
  • Noodlee
    #785
    Nagyon kemény megnézni így utólag.
  • Calver
    #784
    első videó megnéz
    pofátlanul hangulatos, kicsit illúzióromboló (már akinek), és elspoilerezi a TWD első évadot. megéri.
  • Teppik Amon
    #783
    :D közel van az igazsághoz ;)
  • Voltan
    #782
    Jó ég, most kerestem rá itt a topikban, és nem találtam nyomát.
    A Marvel Zombies nem volt még meg?
    Zseniális képregény sorozat a Marvel univerzumban. MINDENKI szerezze meg!
  • Teppik Amon
    #781
  • SötétBarom
    #780
    Fasza! :)
  • Noodlee
    #779
    Régi kép, de még mindig jó :)
  • Teppik Amon
    #778
  • Lammer
    #777
    Era Dos Mortos

    Brazil amator alkotas... de szerintem van hangulata ^^ ja es ingyenesen letoltheto
    felirat is van hozza [URL=http://horrorfreaksubs.host56.com/index.php?keresofeltetel=Era+dos+Mortos&hol=filmcim]freaken[/URL] :]

    nem mai film, nekem valahogy kimaradt ^^

    ja es a Disorder of Rage bandanak a szama ami a crediteknel van az megaoszooom^^ nem vagyok nagy trash/death (inkabb folk/black/dallamos death parti) rajongo, de bejovos szvsz

    a soundtrack meg totalisan hangulatos ^^
    klikk letolteshez
  • dronkZero
    #776
    Jó lesz ez, csak megfelelő mennyiségű tudatmódosító kell hozzá... :P
  • Noodlee
    #775
    Azért, mert igénytelen :P
  • Lammer
    #774
    azert, mert magyar... mi? -.-

    remelem joak lesz, en szivesen meg fogom nezni ^^
  • Gurren
    #773
    én se komolyan gondoltam.