2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Teppik Amon
    #2412
  • rooney8
    #2411
    azért nem rossz kis masina :D
  • SötétBarom
    #2410
    Nem rossz, de túl nagyok az üvegfelületek. Kell belőle egy "Survivalist" felszereltségi szint :D
  • Teppik Amon
    #2409
    Zombik ellen jó-e?
  • tutituti
    #2408
    na ez már döfi!
    lánctalpas húsdaráló
  • Teppik Amon
    #2407
    Mindeközben a hadsereg is készül valamire....

  • Teppik Amon
    #2406
  • stargatelost
    #2405
  • ForzaInter
    #2404
    ha nem veszik magukat komolyan akkor még jó is lehet.
  • tutituti
    #2403
    én a trailertől is elszomorodtam.
    lehet belelesek,de attól tartok szenvedés lesz.
  • Evoluti0N
    #2402
    Asylum sorozat lesz. Számíts B, de inkább C vagy D kategóriára. Agyament szórakozásnak talán jó lesz, de nem kell tőle túl sokat várni.
  • Lammer
    #2401
    na, na, na!

    vegre valami sori :)

    +
    DJ Quallst (az egy allat :D), Tom Everett Scott (Southland i miss u already :( ) es Harold Perrineau-t is csipem

    -
    Michael Welch (hanyos szmajli)

    mindegy, VAROOOOS lesz, lesz*rom honnan nyultak le ezt-azt :D

    Utalom reszenkent nezni, nagyon meg kell majd regulaznom magamat, hogy ne nezzek bele-bele :D WD-nel is lekapartam a falat, mire vege lett a szezonnak, viszont utana tomenyen volt az is jo :D
  • Sippie
    #2400
    arra egyébként miért van szükség, hogy a megbetegedett usákokat vissza vigyék az államokba? ahelyett hogy jól elkülönítenék őket, hurcolásszák össze vissza.
  • Evoluti0N
    #2399
    Bazz zombiapokalipsziseset álmodtam. Legalábbis valami zombiszerűségek voltak benne. A részletekre nem emlékszem, de arra igen, hogy baromira izgalmas volt és inkább élveztem, mint féltem. Aztán felkeltem és sehol zombik.
  • Teppik Amon
    #2398
    megint egy ideális jármű az esetre. Hátha mégiscsak kitörne.
  • Teppik Amon
    #2397
    kezdődik. USA fokozottan figyel az ebolára
  • Teppik Amon
    #2396
    a fórum linkje, hogy meglegyen
  • Teppik Amon
    #2395
    itt egy érdekes írás arról, hogy hogyan építsük újra a civilizációt ha valami történne. Illetve csak felveti a gondolatot. Elindulásnak jó.
  • ForzaInter
    #2394
    jaja:D
  • Prof William
    #2393
    De jó. Egyes jeleneteket a World War Z-ből másokat meg a Dawn of the Dead-ból nyúltak.

    Mondjuk már a címe is gyanús, de ez ilyen Asylium féle World War Z "remake" lesz?
  • Teppik Amon
    #2392
    már nem kell sokat várni rá
  • Teppik Amon
    #2391
  • RX 7 szeretnéd
    #2390
    igaz h a benzin tényleg elromlik és általában szétmarja a benzincsöveket ezért jobb a dizel abbol is a régebbi igénytelenebbek, volt ismerősöm aki disznózsirral járt egy ideig és ez nem vicc, valamint nem árt tudni h az első dízel mogyoróolajjal ment utána meg szénporral szoval igazábol mindegy mivel megy amit meg lehet gyujtani a felmelegedő, égéstérben összesűritett levegővel
  • patchaou
    #2389
    Sziasztok! Az Unturned nevű játékkal játszik innen valaki?
  • Bala10
    #2388
    hát ezt én sem tudtam... amúgy a környéketeken kinéztétek már a tuti helyet? ki hova menekülne? :)
  • Calver
    #2387
    pont ezt tárgyaltuk pár hszel előtted :)

    inkább az érdekelne, hogy vajon az étolaj (vagy akár: kókuszolaj, rémlik h volt rá példa h törzsi felkelők ilyennel használták hős amerikaiktól elkobzott dzsipeket) is így viselkedik-e? tekintve h legszebb tudomásom szerint dízel járgányok nagyon faszán elmennek vele, és kétlem h oly' nagy készlethiány lenne belőle mindenféle nagy esemény után...
  • tutituti
    #2386
    én a kerékpárra esküszök.csendes,gyors és nem kell benya bele.
    mondjuk nem lehet sok cuccot vinni vele meg pikpakk le is tépnek róla,de hát semmi se lehet tökéletes.

    Így a gyaloglás a biztos.előbb észreveszi az ember a dolgokat,jobban el tud rejtőzni,és csak a szükséges dolgokat kell vinni aztán lesz ami lesz.
  • Prof William
    #2385
    Valami Natgeós túlélős/világvégés műsorban is volt benne szó hogy pl ha valaki jól bevásárol benzint/gázolajat akkor kb fél-egy év múlva hajára kenheti az egészet mert egyszerűen nem indul be tőle a kocsi.
  • Calver
    #2384
    de ha már itt tartunk... mi van a dízel autókkal, amik potenciálisan napraforgóolajat is esznek?
  • Lammer
    #2383
    igen egyebkent minnel igenytelenebb a moci, annal postapoc kombatibilisebb :D

    megneznek egy modern reszecskeszuros dizelt, hogy viselkedne "alternativ" olajjal :D
  • tutituti
    #2382
    GAZ vagy Uaz kell,arcszesszel elment.legalább is az öregek ezt mesélték és faterom is mondott pár cirfa sztorit hogy mi minden mocskot beleöntöttek a platós orosz csodákba :)
  • SötétBarom
    #2381
    Valami "military-grade" cucc kell, ami elmegy akár piával is. A B verzió nyilván a kerékpár, ahogy a survival guide is írja. Halk, relatív gyors, megbízható, minimális előképzettséggel is javítható. Jobb megoldás nincs is. Esetleg egy Tesla, és a safehouse egy szélerőmű.. ;DDD
  • Calver
    #2380
    ász, ezer köszönet

    köv. cél: megtanulni, hogy mi van a benzinben, és a maszlagból amivé válik hogyan lehet újra benzint csinálni
  • Lammer
    #2379
    lesz (remelhetoleg) egy uj jatek After reset cimen, amit nagyon varok, hogy megelje a goallinet (Tudom ujrainditottak, nem volt sikeres az elso kor, de en bizakodo vagyok)

    es hoppa szerintem a srac az elozo linkemrol lopta az infokat a sajat mythbusting otleteihez a jatekukhoz (VEGRE kicsit "realisabb" lesz egy postapok jatek) :)

    After reset mythbusting okoskodas
  • Lammer
    #2378
    ezt azert szurom be...
    mert itt tobb tema is van mythbusterkedesbol postapoc temaban
  • Lammer
    #2377
    totalcar(bike) auto-motordokija eleg?

    emide katt
  • Calver
    #2376
    erről a benzin/dízel élettartamról infót/linket kérünk, ezt még nem is hallottam, és érdekes témának tűnik
  • Lammer
    #2375
    (szoval ez a walking dead negyedik evadaban autoval jarkalok style mekkora marhasag, szerintem :)
  • Lammer
    #2374
    " és egyszerû motorral felszerelt masszív autóval"

    egy ev mulva mivel autoznank amugy? mert a benzin meg dizel kb "polc allapotaban" 3-6 honapig tartja meg hasznos allagat, utana szepen elkezd veszteni hasznos felhasznalhato allagabol :)

    en ezen szoktam "agyalni" leginkabb :) ethanol meg deplane hamarabb "elromlik" jo kerdes :)
  • #2373
    Én egy atombiztos ház, egy nagyon erős és egyszerű motorral felszerelt masszív autóval. Legyne egy biztos pont ahova be lehet jutni, de ha portyázni kell az is meg legyen oldva.