2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Calver
    #1292
    de Mirror's Edge-ben nem precízen pattogtál, hanem repkedtél épületek között gyakorlatilag amúgy ja, abban tényleg jó volt ugrálás, de azért átlag FPS-től az más erősen más tészta.

    Condemned nekem kimaradt, viszont amik megvoltak, azok pl Chronicles of Riddick, Morrowind, Oblivion, meg még páran... na azokban fos volt Riddick-ben számomra annyira, h igen gyorsan abbahagyásra is került
  • SötétBarom
    #1291
    FPS melee combat etalon a Condemned. Ha azt a szintet hozza, akkor semmi gáz nincs vele.
  • Guren
    #1290
    "mint arra kényszeríteni a játékost, h FPS nézetből precízen ugráljon"

    a Mirror's Edge fasza volt, pedig.
  • Calver
    #1289
    nézegetem itt Dead Island trailereket/gameplay-t... valamelyikben van olyan, hogy nem FPS-ként megy a harc, hanem átvált harmadik személy nézetre? (hú de faszul hangzik ez így magyarul leírva)
    mert (mint már egyszer régebben írtam) FPS + közelharc kombinációja kb olyan, mint arra kényszeríteni a játékost, h FPS nézetből precízen ugráljon (igen, DNF, rád nézek), avagy: hatalmas köcsögség
    és akármennyire tűnik ásznak, nem leszünk jóban ha rám kényszeríti ezt
  • Lammer
    #1288
  • SötétBarom
    #1287
    !
  • Teppik Amon
    #1286
    Ószam! WWZ -vel csak félig végeztem idáig, de mindenképpen tervbe van véve.
  • Guren
    #1285
    most jöttek :3

  • Teppik Amon
    #1284
  • Voltan
    #1283
    Az az elektromos machete még mindig iszonyatgáz sztem...
    Amúgy lájk ofkorsz.
  • Guren
    #1282
    om nom nom
  • SötétBarom
    #1281
    Világbüntetés inbound.

  • tutituti
    #1280
  • Protosz
    #1279


    humorosból :D találó :D
  • Protosz
    #1278
    Dvdscr... talán nézhető :D már vártam mikor lesz fent :Ð
  • Teppik Amon
    #1277
    kösz a tippet. Kikötőben is van (állítólag) nézhető változat.
  • Waczkor
    #1276
    Stake Land film trailert valaki linkelte,most nézem már van belőle virágbolti verzió végre.
  • lordbalu
    #1275
    Bár nem zombis, de azért posztapokaliptikus történet. Szerintem nem rossz.
    afterworld
  • Calver
    #1274
    jópofa
  • Protosz
    #1273
    Hát ha minden kötél szakad tutira rampagelek.... Nem adom magam 100 zombi skalp alá :Ð A magzatpóz zokogás azé belefér az első hetekben :Ð
  • Calver
    #1272
    ööö... hát, ha nem teljesen felhős az égbolt, én fél perc után kurvajól látok (kérdés ebbe mennyire játszik bele az emberi fényszennyezés), de másfelől megértem a nézőpontodat: akármilyen jól lát az ember, színeket nem fog látni - és színek nélkül megállapítani, hogy az ott egy földre lebaszott zsák, vagy a zsáknak fogai is vannak... nos igen.

    itt az a fontos szempont, hogy a... khmm... vacsoravendégek mennyire hagyatkoznak látásra (ezt már tippem sincs mennyire pontosan írja le Zombie Survival Guide) és mennyire egyéb érzékszervekre. ha látás a lényeg, nos, ok. ellenben ha szaglás... [csendes asztalalábújás és magzatpózban zokogás]
  • Calver
    #1271
    jóvanna, csak azt hittem félreolvastad... vagy valami

    allergiákat én szerencsére megúsztam, leszámítva azt az egy esetet, amikor majdnem kaptam egy szmájlit a torkomra, mivel elkezdtem fulladni egy adag tejes fagylalt bezabálása után... ah, régi szép idők (viszont ezzel meg is szűnt laktózérzékenység, szóval végül is jól jöttem ki belőle )
  • Lammer
    #1270
    igen koszi, en is tudok angolul :P

    es igen... az allergia mar gyerek korom ota sajnos allando problema... persze java reszet mar kinottem :) igy jutottam el arra a szintre, ha begyogyszerezem magam (elotte sz*rt sem ert) akkor nagyjabol tudok aludni :D
  • SötétBarom
    #1269
    Mozogna a faszom éjjel :DD

    Az első események között lenne az áramszolgáltatás megszűnése. Onnantól kezdve ha nem tiszta az ég, éjjel vaksötét van. Egy zombi apokalipszis közepén arra van a legkevésbé szükségem, hogy kimenjen a bokám, vagy rosszabb.
  • Protosz
    #1268
    Calverrel akkor hasonló bajunk van ráadásul én nekem még az allergiát is jobban kihozza..
    Atti én is irtam most :Ð
    Damien elején tutira én is... De vagy megszoksz vagy megesznek a zombik :D
  • tutituti
    #1267
    Én egy zombitámadáskor még a kerítésre is tüzet nyitnék annyira fosnék!:D
  • Calver
    #1266
    amit linkeltem az alvászavar, attól nem fogod utálni a nappalt, csak átaludni a nagyját

    én spec ki vagyok békülve a napsütéssel, csak ha nincs napszemüveg rajtam, faltól falig megyek félvakon
  • Lammer
    #1265
    baszki, nekem is ilyen betegsegem van, vagy legalabbis valami kozeli :DDDD

    utalom a nappalt, gyulolom a napsutest... susse a novenyeket, hogy meg tudjam enni :D imadom az ejszakat, legszivesebben ejszaka elnek!

    teZSo! :D
  • Attila8805
    #1264
    Én is a nappalra szavazok!
    Amúgy írtam új posztot:D
  • Protosz
    #1263
    hát nem hiszem hogy csak valaki a sötétben vaktában fog lövöldözni, kellő közelségben meg észre lehet venni, hogy nem éppen csontiként viselkedik az a másik :] Land of the Deadben is este portyáztak, igaz azért mert elterelték a csontik figyelmét.
  • tutituti
    #1262
    Erre gondoltam én is.Fene se tapogatózik egy vaksötét sikátorban.Nappal legalább a túlélőket is látom.
  • Teppik Amon
    #1261
    Zombájoknak nem tökmindegy hogy nappal vagy éjjszaka? Akkor inkább nappal, így kissebb az esélye hogy egy másik túlélő véletlenül lelőjjön a sötétben, mert nem tud megkülönböztetni.
  • Protosz
    #1260
    Nem te vagy az egyetlen, én is fényérzékeny vagyok kicsit, ráadásul inkább este surrannék mint egy ninja :]
    A hangtompítós fegyver meg ha lehetőség lenne rá nem haboznék.... még a késre is raknék ha lehetne :P
  • Calver
    #1259
    csak oda is hívja a környéken lévőket vacsorára :) (no meg gusztustalanul nehéz, de ez már részletkérdés)

    csak én vagyok itt ilyen lopakodós rohadék? eleve nem lennék hajlandó nappal közlekedni (jó, ebben fontos szerepet játszik az is, h délelőtt kín ébren lennem is (ezé'), na meg h fényérzékeny vagyok, viszont éjszakai látásom kiváló), meg ha tehetném, kerülném a lőfegyvereket, max hangtompítóval - ezért is raktam be #1248-ben Varmint Grenade-et, ici-pici, könnyű, könnyen "letompítható"... de még inkább valami közelharci szálfegyver, vagy annál is inkább elkerülés :)

    Lammer: akkor már Glock 17, ahhoz vannak kedves 33-as(?) tárak is, na meg ha valaki nagyon akarja, át lehet alakítani full auto-ra is
  • SötétBarom
    #1258
    Autoshotgun azért jó, mert egy egész bagázst mozgásképtelenné tesz másodpercek alatt. Ha szembetalálod magad 15 zonbájjal, és elrontasz a 15-ből négy fejlövést, akkor véged van. Viszont egy ilyen gyakorlatilag lebontja őket, így hiába nincs heccsát, le tudsz lépni.

    Nyilván egy kósza walkernek én sem ezzel esnék neki :D
  • Lammer
    #1257
    latvanyos, de egy feelingekkel teli vilagban epp nem "sorozatfegyverre" van szukseged... egy jo 9mm mindent visz... "kicsi", "konnyu" es lohetsz vele fejre pontban :)

    known good nines: Beretta M9 es monnyuk egy glock 17 (<-en erre szavaznek a +2 tar meret miatt!!!444555)
  • Guren
    #1256
    egy kis fless játszás, mert rég volt
  • tutituti
    #1255
    Ez meg egy ak74.És egy platónyi töltény.Problem solved:D
  • Teppik Amon
    #1254
    Elalvás előtt azon filóztam hogy egy zombi esemény alkalmával hogyan tartanánk kapcsolatot? Eszembe jutottak a rádió amatőrök. Érdemes lehet körüljárni a témát, kezdésnek: magyar rádió amatőr szövetség
    Amint lesz egy kis időm, lehet hogy belevetem magam. Egész érdekes hobbinak tűnik!
    (a sportlövészeten már túl vagyok :D )
  • SötétBarom
    #1253
    Váratlan támadás esetén valószínűleg beszoptad úgy is.
    De ha kell választani valamit, akkor én a Desperadoban látott sörétes övcsatra szavaznék :DDD