2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Teppik Amon
    #1332
    1285
  • Miguel125
    #1331
    Nem tud valaki valamiféle pletykát, nem hivatalos vagy akár hivatalos infót arról, hogy a Max Brooks - The Zombie survival guide-nak lesz-e magyar kiadása? Wolrd War Z fenomenálizs...
  • Protosz
    #1330
    Hát ha ugyanúgy lesz zombi iskola mint az elsőnél volt :D akkor tutira jó lesz... csak legyen rá igény... rég vártam egy zombis sorozatot végre van vétek lenne elbaszni :]
  • tutituti
    #1329
    Csak ne csesszék el az új stábbal.
    ÉN ebben reménykedek.Ha olyan jó lesz mint az első évad eleje akkor nyert nálam.
  • Noodlee
    #1328
    Csak úgy, mert várom :P
  • Fletley9
    #1327
    Kelly szemüvegét nem találtam meg egyedül a többi mellék küldit megcsináltam mindent a másik segítő nekem is megmurdált, de már a játék vége felé (nem sokkal az asszony megtalálása elött)

    személyes vélemény
    a shotgunok használhatatlanok nagy skillel is missel plussz lassú újra tölteni (kivéve a Thor-t)
    Boltban fegyvert fölös venni (kardokra gyúrtam rá volt egy zsír katana megvettem 1025-ért a következő helyszínen meg megkaptuk a legjobb blade típusú fegyvert)
    Long gun mindenképpen szükséges a riot shieldes ellenfelek ellen nagyon hálás tud lenni egy puska.
    én pl alig használtam lőfegyvert az egész játék alatt csak a végén puskát.
    Na és a sztori vége annyira lehet rá számítani..engem csak az zavart.
  • Fidolorous
    #1326
    Na megnéztem a klasszikus Dawn Of the Deadet, és ugyan tény hogy 33 éves filmről van szó de azért az IMDBn kapott 8 ponttól jóval többet vártam. Az még hagyján hogy sokszor nem tudtam megkülömböztetni Azokat az emberektől, de az egész plot valami hihetetlenül buta és unalmas volt. Valami jó kis túlélős, paráztatós filmre vártam, ebben meg még tolókocsiban ülve is a kalapokat válogatta az emberünk :/

    Az egyetlen jelenet ami azért megmaradt:
    "when there is no more place in hell, the dead will walk the earth"
  • Calver
    #1325
    na én is kivégeztem újrakezdés után (meghal segítő, meg fosul fejlesztettem karim először), pár okosság:
    - pisztolyokra NE rakjatok pontot - szimplán szarok, és pazarlás az elején rájuk költeni. használjatok közelharci fegyvereket - amíg nincs egy MP5/Hunter Compact a mancsotokban, az a leghasznosabb harcmodor. pontot nem kell rá rakni - mindig betalálnak.
    - Smarts képességet "nyomjátok be", és húzzátok fel 34-ig! miért? mert akkor 4 helyett 5 pontot adnak a könyvek - és mivel 35-40 könyv simán van a játékban, visszahozza bőven a befektetést. (persze ha valaki nagyon spúr, várhat addig amíg könyvekből fel tudja nyomni - de az soká lesz, én össz 4 smarts könyvet találtam)
    - Security-t dettó megéri felvenni az elején, én feltoltam 35-re, többit könyvekkel - a játék végéig mindent ki tudtam nyitni.
    - Searching kerülendő, én semmi hasznos különbséget nem vettem észre feltápolt és hanyagolt változatt között.
    - két segítő van a játékban: az elején egy Kelly(?) nevű csajszi, aki a szemüvegét keresi a General Store-ban (ajtón ki, ott a földön), és egy arc, akinek apuci puskája kell a "fegyverboltban". miután utóbbinak megcsináltátok a küldetését, NE ADJÁTOK LE! ugyanis a segítők hajlamosak érdekes módokon meghalni (volt h kiléptem egy szobából úgy h csajszi nagyon is élt, bár püfölték... következmény: nyekk) és ha leadjátok a küldetését, később nem fog csatlakozni.
    - adjátok a legjobb lőszerzabálót a segítőnek - a főkarakternek nincs végtelen lőszere, nekik igen.
    - ha már itt tartunk, lőszer... grrrrr. érdemes mind long guns-t mind automatic weapons-t feltápolni, mivel egyszerűen alig találni kibaszott lőszert. kétlem őszintén szólva, hogy ha valaki folyamatosan géppisztolyokat használ, lesz elég muníciója, viszont long guns-ból meg egyedül shotgun használható tömegek ellen. special weapons meg... nos, "speciális". (aka szar, még könyv sincs hozzá szerintem)
    - cipeljetek minden lőszertípushoz fegyvert, (MP5 spec ops 9mm-hez, UMP45 spec ops .45 cal-hoz, stb), mert váltogatni kell majd néhanapján, lásd egyel feljebb
    - ha nincs tömeg (amikor szól a zene és lerohan egy rakás zombi) érdemes csak puskát használni (Hunter Compact/M24) előbb emlegetett lőszerügyi okokból. shotik csak tömeg ellen hasznosak igazán, és szerintem Ambrose jobb Thor "kiadásnál", mivel SOKKAL nagyobbat csíp

    kb ennyi, én így néztem ki a végére, aki meg a név eredetét tudja fejből, annak meg külön pirospont
  • Fletley9
    #1324
    A legvégén tényleg idegesítő (utolsó három helyszín) én pl egy egyszer healelni akartam magam fight közbe nyomom a tabot mint az egymegveszett kattintok világba utána nagy lagg és azon kaptam magam ,hoy 3 kivételével az össze élettöltös cuccot elnyomtam...
  • Fidolorous
    #1323
    ez egy normális felbontásban akadás nélkül még jó is lene..
  • Fletley9
    #1322
    Már nem sok fél óra kb
  • Calver
    #1321
    miután eljutottál
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kikötőhöz (docks) és leraktad Beth-et egy safehouse-ban, onnan mennyi a vége?
  • Fletley9
    #1320
    Igen ilyen akadások nálam is voltak bőven (és emiatt haltam énis) easyn nem nagy érvágás a halál ( oké a végefele 10K már kellemetlen) de kilehet bírni
  • tutituti
    #1319
    Nekem irgalmatlanul beakadt néha és amiatt folyamatosan elbuktam.Majd higgadtabb pillanatomban nekiállok újra
  • Fletley9
    #1318
    Na én végigvittem és annyira tudtam, hogy ez lesz.Minden esetre jó volt
  • tutituti
    #1317
    Na vééégre.A betaba sajna nem jutottam be.Most legalább kipróbálhatom.
  • Calver
    #1316
    megnéztem, hát... elég gyér és érdektelen lett.

    ellenben: The Last Stand: Union City kijött, avagy fuckyeah!
  • tutituti
    #1315
  • Teppik Amon
    #1314
  • Protosz
    #1313

    Retro :DDD
  • Guren
    #1312
  • Lammer
    #1311
    SZTÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓN!!! :DD
  • Teppik Amon
    #1310
    :D Ez jó :D
  • tutituti
    #1309
    már most akarom!
  • SötétBarom
    #1308
    :DDDD

    Zsivány!!
  • Calver
    #1307
    whoa
  • Calver
    #1306
    [URL=http://www.cracked.com/article_19286_9-houses-you-wont-believe-people-actually-live-in.html]#5 és #3[/URL]
  • Lammer
    #1305
    :DDDddddsasadasd
  • Lammer
    #1304
    hehe ez jopofa! :D
  • haxoror
    #1303
  • Teppik Amon
    #1302
    Naugye, tudtok ti! ^^
  • szabod
    #1301
    És kenjem be erőspistával is? :D
  • SötétBarom
    #1300
    Meg ostor, nem? :DDD
  • Teppik Amon
    #1299
    Jó magyarembernek kell kiegyenesített kasza/kapa esetleg vasvilla is :D
  • szabod
    #1298
    Szétnéztem itthon és szerintem készen állok a zombi apokalipszisre :D
    (tegyük fel hogy igaziak a lőfegyverek és nem airsoft)
  • Teppik Amon
    #1297
    Bezárt a zombibuzi blog :\
    RIP! Feltámadunk :D
  • tutituti
    #1296
    Már nagyon ráfeszültem,csak 3napnál tovább nem jutok.Meg még nagyon prealpha,várom a további update-eket.
  • SötétBarom
    #1295
    Nagyon jó szerintem :)
  • Calver
    #1294
    "Ed Harris, Matthew Fox és James Badge Dale is csatlakozott a World War Z színészgárdájába."

    ebből mondjuk Matthew Fox-ot én "annyira" nem csípem, de majd meglátjuk...

    Obli nem rossz, csak tudni kell mit csinálsz, különben ezüsttálcán kínálja fel neked a seggedet

    Condemned meg kipróbálásra vár, még nem jutottam el addig h nekiugorjak, de rajta van a "listán"
  • SötétBarom
    #1293
    A Riddickes bunyó szerintem korrekt volt. Az obli egy fos. Passz. Reméljük jó lesz. (Condemned-et tessék pótolni, nagyon jó kis játék)