2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • SötétBarom
    #1452
    Nem emlékszem a könyvben olyan részre, ami gyártelepen játszódott... Mondjuk gondolom sok köze nem lesz a kettőnek egymáshoz.. :|
  • Prof William
    #1451
    Csak az hogy nem hinném hogy bármilyen konzervgyárban főleg finálét forgassanak egy ilyen filmhez. A lényeg az hogy valaki talán a blikk kezdte kamuhírt és aztán többiek átvették.
  • Guren
    #1450
    nem értem a problémát
  • Prof William
    #1449
    Ezen besírtam...

    "Brad Pitt ősszel Kőbányára jön, mivel új, „World War Z” címet viselő zombis filmjének akciódús FINÁLÉJÁT Budapest XIX. kerületében, egy régi KONZERVGYÁRI épületben fogják forgatni."

    Nem tudom de az ilyen konzervgyári finálé inkább az alacsony költségvetésű Asylium produkciókhoz illene mint egy 150 milliós filmhez. Valószínűleg félreértettek valamit mert nem hinném hogy ilyen "akciódús konzervgyári finálét" szánnak a filmnek. :) Amúgy a hírt Blikk hozta le elsőre de már minden nagyobb médium átvette tőle.

    Állítólag hétfőn kezdődik hazánkban WWZ forgatása. Remélem majd kerül ki infó róla hogy milyen...
  • SötétBarom
    #1448
    Az első nekem megvan, a folytatás megjelent már?
  • Prof William
    #1447
    Valakinek megvan a Day by Day Armageddon + ha van már fojtatása leölhető formátumban? Ha tudná linkelni nagyon megköszönném.
  • Balázs 17
    #1446
    jó de az az alapmű:D
    holtak naplója is tetszetős volt, de már tényleg jó lenne egy meghatározó zombifilm
  • Prof William
    #1445
    Egy téma...

    Kinek van meg a World War Z könyv magyarul? én anno megvettem amint megjelent. Jól is jártam mert a Libri-ben 20%-kedvezmény van az előrendelésre.
    Hogy nekem hogy tetszett azt nem írom le mert lentebb linkelt ismertetőben úgyis leírtam hogy miről van szó. De nektek hogyan tetszett a könyv? Mi a véleményetek róla? Na és persze készülő filmről bár sztem minimum fél év mire az első trailert megláthatjuk.
  • Lammer
    #1444
    dogolj meg:

    IDE KATT AKKOR
  • Lammer
    #1443
    Real Life Dead Island

    megaoooszom :)



    WWZ: direkt nem nezem meg a kulisszak mogotti videokat, mert ugy lerombolom a feelinget :)
  • Prof William
    #1442
    A Dawn of Deadban nekem is tetszett de aztán szinte mindig ugyanez ment.
  • guardian hero
    #1441
    Ja, az is jó, de azért tényleg lehetne már valami nagyobb volumenű zombifilm is. Bár a World War Z-re én rá tudnék szánni egy Gyűrűk Ura trilógiányi játékidőt is :)
  • Noodlee
    #1440
    "nem egy nyamvadt ház/pláza stb-ben fogják a játékidő 90%-át tölteni"

    Én azokat is bekajáltam anno :)
  • Prof William
    #1439
    Amíg nem jön ki valami trailer ami minimum fél év ez van. Csak meg akartam mutatni hogy szerencsére a pánikos-hadsereg vonalra mennek rá.

    Hál istennek az már most látszik az eddigi képek alapján hogy nem egy nyamvadt ház/pláza stb-ben fogják a játékidő 90%-át tölteni hanem remélhetőleg a filmtörténetben először egy ZOMBIS KATASZTRÓFAFILMET kapunk hadsereggel, égő városokkal milliós hordákkal stb... ( És persze remélhetőleg jókora költségvetéssel. ) Ha nem lesznek 100% könyvűek az nem zavar nagyon de akkor menjenek rá a pörgősségre látványra meg a többire durván... Ha csak ezt fogja tudni hozni a film akkor már megéri megnézni.
    Az a vágyam hogy az egész film olyan legyen mint a 2004-es Dawn of the Dead első 10 perce. :)
  • Noodlee
    #1438
    Ezek elég nulla videók...
  • SötétBarom
    #1437
    /drool
  • Prof William
    #1436
    A World War Z könyv/film párosról biztosan halottatok már.

    A könyvről itt írtam...

    http://profwilliam.wordpress.com/2011/06/20/word-war-z/

    + elég kellemes képek/videók jöttek ki a filmről.










    Az már mindenesetre látszik hogy igazi nagyszabású nem zombis horrofilm hanem ZOMBIS KATASZTRÓFAFILM lessz.
  • Teppik Amon
    #1435
  • tutituti
    #1434
    Kis poénkodás:D
  • hiszacu
    #1433
    kivesézveJÓÓÓL
  • Calver
    #1432
    passz, rendőrségen találsz hozzá blueprintet, azzal tudsz csinálni az tuti... de azon túl...
    h őszinte legyek: én Act 3-ig (azt jelzi játék kétharmada) vittem ki olyan 10 óra alatt, ahol is szimplán azt mondtam, hogy én ezt biza kurvára unom, és baromira nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket... és ugyanezzel a lendülettel elmentem inkább Deus Ex-ezni
  • Lammer
    #1431
    ^^
  • Lammer
    #1430
    en is azt csinaltam :)

    btw! Nagyon frusztralo, hogy nincs loszerem!!!!

    hol lehet talalni? mert a lájtháuszos dealer sem ad ammot :(

    Minek lofegyos karakter, ha nem tudom hasznalni azt az egy szem revolvert amit kaptam? :(
  • Teppik Amon
    #1429

    Oh ohhh
  • Calver
    #1428
    nem értettelek félre, csak nem a legérthetőbben magyaráztam :)
    csomagolj ki egy olyat, ami kikapcsolja blur-t (közben úgyis változtatja fovot), és utána állítsd vissza FoV-ot neked szimpatikus értékre.
    vsync meg hires cuccok pedig másik fájlt módosítanak.
  • Lammer
    #1427
    (legyoztem a lustasagot, na osszemontazsolom a ket modot...)
  • Lammer
    #1426
    (ja amugy lattam, hogy siman csomis fajlok, nyugi boldogulok vele, mar amigan buheraltam anno hexeditorral a menteseket, csak lusta vagyok :D)
  • Lammer
    #1425
    felreertettel :)

    nekem PONT nem a fovval van bajom :]
    -no blur, vsync, hires-t kene egy komboba csomagolni, mert kulon-kulon latom felteve :)
  • Calver
    #1424
    lekapod valamelyiket, Total Commander-t aktivál, DI mappáján belül \DI\Data0.pak (tömörített fájl)\Data\Skills\default_levels.xml-nek nekiesel (F4), "<prop n="CameraDefaultFOV" v="100.0"/>" sort átírod ízlés szerint, mented, azzal vissza is csomagolja. nagy tévére nem tudom mi az ideális, 60-65? ez alapján legalábbis
    figyelmeztetés: steam lehet nem örül neki. banhammer szinten értendő.
  • Lammer
    #1423
    nincs olyan variacio, hogy (nagy teven nyomom, "szal" nekem jo a fov):
    -no blur, hires, vsync kombo?
  • Gurren
    #1422
    kösz :3
  • Calver
    #1421
    pontosabban churp nevű srác volt a felfedező, de nvm.
  • Calver
    #1420
    ja, azt hittem olvasgatjátok itt Dead Island topicot, de erre megtalálod, MerlinW alkotása, a módszert meg swoop223 fedezte fel steam fórumról, mindkettőjüknek respect.

    én spec brutális fejfájásokat kaptam alap 60-as FoV-tól, de 100-nál már blur nélkül határozottan játszható a DI.
  • Gurren
    #1419
    >most, hogy van FoV+blurt kinyomó "mod"

    ahhoz valami szószt adhatnál :C mondjuk a FoV engem annyira nem zavar, de rosszabb nem hiszem, hogy lesz tőle.
  • Calver
    #1418
    én amikor városba értem (Act 2) találtam rendesen lőfegyvert... a baj ezzel csak annyi, h max lőszer az 50 hozzájuk - szóval ha nem töltöd fel minden slotodat pisztolyokkal, akkor nem fogsz túl sokat lövöldözni.
    na meg alapból eléggé... furcsa a lövés - lehet Purna-nak vannak hozzá talentjei, de feka sráccal nem volt egyszerű.
  • Calver
    #1417
    most, hogy van FoV+blurt kinyomó "mod", én is nekiugrottam kőkemény fekarepper sráccal... hiába szeretek általában női karakterrel nyomulni, itt cérnavékony sárga kiscsaj annyira csípte a szemem (magassarkúban? zombik ellen? komolyan?), hogy inkább maradtam ennél... na meg zúzófegyverek "nyomai" viccesebbek
    jópofa lett, na. még az általam hihetetlenül gyűlölt FPS közelharc is egész j... nem, nem bírom leírni, minden sejtem tiltakozik ez ellen a mondat ellen... szóval ööö... maradjunk annyiban, h nem rossz.
  • Lammer
    #1416
    jaja :)

    czimbivel toljuk coop :)

    kerdes: en a voltzsaruvagyokkemenycsajszitestorrel vagyok es ahogy elnezem felejtos lesz a lofegyveres balhe... pedig az lenne a p*na speckoja... jol rafaragtam, mert eddig orrba-szajba melee fegyokkal nyomultam... lesz majd azert lofegyora(meg ammora ugye) lehetoseg?
  • tutituti
    #1415
    Én ráfüggtem.Azt kaptam amit vártam.
    bár én minden videót meglestem,tudtam mire számíthatok;)
  • Bexter
    #1414
    http://westindex.hu/kultura/zombie-felvonulas-holloween-unnepen
  • Calver
    #1413
    hát... én több mint egy órája játszottam vele 10 percet, és még mindig majd szétszakad a fejem.
    egyszerűen... használhatatlan. vicc.