2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Calver
    #1492
    egynek: "az AMC berendelte a The Walking Dead 3. évadját"

    másodiknak: új Zombie Driver-t kipróbálni, van benne Blood Race mód, ami olyan, mint Death Rally (avagy kurvajó, már ha valaki emlékszik még rá), megspékelve zombikkal. és veszettül jó.
  • Lammer
    #1491
    nem semmi :)
  • Guren
    #1490
    nem is kicsit


  • tutituti
    #1489
    Grave-et ne.Két hónapja riogatom magamat!
    Új trailer annyira nem de a régi,na az fárszhozós!
  • Voltan
    #1488
    Ne viccelj, reneszánszát éli a műfaj :)
  • Lammer
    #1487
    ohh ezeket az ilyesztgetos filmeket el lehet adni meg? :)
  • Voltan
    #1486
    Jaj ne, Uwe Boll?

    Akkor köszönöm, nem.

    Ellenben, kicsit off, de most szúrom:
    Grave Encounters

    Jóságnak tűnik
  • Prof William
    #1485
    Amint a trailer lején feltűnt az "Uwe Boll presents" máris éreztem azt a zsigerekbe markoló rettenetet amit eddig csak nagyon kevés horrorfilmnél éreztem. Bár itt nem a film története volt eben a ludas. :)
  • tutituti
    #1484
    Na este meg is nézem.köszi
  • Guren
    #1483
    nekem nem tetszett :C egyedül a kopasz csávó karaktere volt értékelhető a filmben.
  • SötétBarom
    #1482
    Olasz jóság :D
  • Calver
    #1481
    aha, így már vágom. nem TWD spoiler, főleg h el sem kezdtem nézni még a sorozatot :) de írnám ha az lenne mindenképpen.
  • Lammer
    #1480
    sorry... nem irtam le erthetoen... szal megkertelek titeket, hogy plz. csak szpojler... azt akartam kerdezni, hogy a sorozattal kapcsolatos a szpojler? :) mert akkor nem jelolom ki (nem irtad, bar vegul is megkaphatnam a captain obvious kepet :D)
  • Calver
    #1479
    wat?

    "első rész" alapján jópofa agyatlan mészárlás, max akkor nem való neked, ha NAGYON hajlamos vagy motion sickness-re.
  • Lammer
    #1478
    Nekem nem valo? :)

    (legyszi ird mar oda :D)
  • Calver
    #1477
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zombie Driver Summer of Slaughter-TiNYiSO

    huáháháhá
  • Lammer
    #1476
    megbeszeltuk: ritkan jon at offlineba cziNbora (inkabb skype) es akkor VBK+zabalas+marhulas es/vagy zoNbifilmezes es vagy gamezas es/vagy poker stb... (alt. pentek melo utan szombat delelottig, delig kijozanodas):)))

    es akkor a kovetkezo sessionnel az elso 3-4 resz, es amikor leadtak a seriest, akkor a maradek :)
  • obe
    #1475
    köszi
  • Calver
    #1474
    felezve?
  • Lammer
    #1473
    The Dead Walkingrol legyszi' szpojlerbe, mert en specko egybe fogom megnezni cZimboraval majd jol... (valszin "felezve")
  • Calver
    #1472
    TWD második évadról kérek helyzetjelentést még nem néztem meg a részt, és azon gondolkodom, hogy vajon inkább darálni kéne-e
    Dead Rising 2: Off the Record meg, nos... unalmas. nem tudom h azért-e, mert fejből vágom a helyszíneket "előző rész" miatt (mivel OtR második rész "újragondolása"), vagy magától is unalmas lenne... de az.
  • Waczkor
    #1471
    Szerintem mindenhol fent van,én nc-ről szedtem.
  • Protosz
    #1470
    LÁttam én is a filmet, azért tetszett, mert nem az a tipikus zombi film... Tényleg kicsit nyugodalmasabb, de épp ezért paráztat valamilyen szinten...
    Egyébként amerikai idő szerint 10kor kezdődik a The Walking Dead. :] mindenki aki várta :]
    Már csak egy online portált kell találni hogy élőben nézhessem :Ð
  • obe
    #1469
    megvan neked?..hol tunám " megvenni " ?..elérhető a népszerű oldalakon ?..köszi
  • Lammer
    #1468
    szerintem nincs akkora "keletje" a filmnek, hogy ilyen hulyesegek miatt reszkessenek az alkotok :)
  • Prof William
    #1467
    Láttam a filmet. Kellemes darab és az hogy Afrikában játszódik külön tetszet...

    De ha pl már a Resident Evil 5-öt beperelték mert Néger zombikat lehetett lőni benne akkor ez a film vajon miét fog kapni? 99%-ban néger zombikra lövöldöznek a minden bizonnyal rasszista főhősök.
  • Waczkor
    #1466
    Akkor a mai lefekvéshez megvan a mozi:)
  • morcosqtya
    #1465
    A Trailer nem nyűgözött le így elsőre, de (a vizualitásba) belekötni sem tudok.
    Átlagos nézhető mozinak tűnik, a sztori dobhat rajta sokat.
  • Guren
    #1464
  • morcosqtya
    #1463
    Nem találok trailert YT-n.. :-/
  • Lammer
    #1462
    ajanlom... az az igazi lassu surviving halalt hoz feeling :D (lassu viz partot mos :D)
  • tutituti
    #1461
    akkor meglesem.Köszi az infót!
  • Lammer
    #1460
    alap :)

    Nagyon vontatott, de nekem amugy bejott! Nem az a "rohanos szennelojjuk stlye" :)
  • tutituti
    #1459
    The Dead

    Valaki látta már?
  • Prof William
    #1458
    Lehet hogy ez lesz a trükk. :) Felvesznek pár ezer embert aztán éleslőszerrel ritkítják őket. :) Így a film hiperrealista lesz és olcsóbban kijön.
  • tutituti
    #1457
    feltéve ha túlélte az éles lőszerrel való szakszerű élőhalott írtást:D
  • Prof William
    #1456
    http://www.sg.hu/cikkek/85048/a_magyar_terrorelharitas_csapott_le_brad_pitt_filmjere

    Jaja itt is a link.

    Mellesleg ha esetleg van itt valaki akit felvettek statisztának írja majd meg az élményeit hogy milyen a forgatás.
  • tutituti
    #1455
    rtl hírek:DD
    world war z-ből lopták a fegyvereket:DDDDD
    ezek tudnak valamit
  • Prof William
    #1454
    Mellesleg itt egy hosszabb interjú ami megmagyaráz 1-2 dolgot.

    http://nol.hu/lap/hetvege/20111008-minden_osszegubancolodott_megprobaljuk_kibogozni
  • Prof William
    #1453
    Tuti valami blikkes ferdítés. Pont ezért írtam hogy besírtam rajta. Amúgy mától forgatnak hazánkban.