2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Lammer
    #1812
    na ezaz! lenne benne feeling, meg minden, de a survival az lement borert... (jav: emlexem lesz az :D)
  • SötétBarom
    #1811
    Legnagyobb hibája ezeknek, hogy nyomokban sem survival..
  • Lammer
    #1810
    emlexel-emlexek
  • Lammer
    #1809
    cZiNbivel vegigtoltuk coopba... alig vartam mar a veget...

    a fun faktor kimerult annyiban, hogy emlexel az asztalt vertem a rohogestol es a konnyeimmel kuzkodtem, mikrofon vegen same cimboranal*:

    -van az a resz, ahol a laborok vannak... es van egy szuk utca... mint eletben ott is a sarokra is kocsival akartunk elmenni (:D)... azaz akartunk... elqurta(:D) ellentetesen, fordulj meg! meg akartunk fordulni es a segge a terepjaronak ugy felakadt, hogy sem elore, sem hatra, felig logott a levegoben a verda (poligon collision bug volt, nagyon ugly volt)... nagyon hulyen neztunk ki... rare bug... pont akkor voltunk tul egy live cash poker sessionon, ahol mindennek az ellenkezoje jott... szoval pech-pech hatan... erre ugy betudunk szorulni, ahol kb 1% eselye van az ilyen levegobe fellogo bugnak
    (meg jatekban is):DDDDD szakadtunk... :D

    sztan ennyi... nekem nagyon sablonos, egysiku, fejlodes az maga volt a lol, crafting kettes ala... gaz az egesz... kicsit (nagyon) nem talalt be nalam... :/
  • SötétBarom
    #1808
    Dead island majdnem betalált, csak nagyon elment hülyegyerek irányba..
  • Lammer
    #1807
    Andersen+bili=you know the rest
  • Waczkor
    #1806
    Rockstarnak kellene egy ilyen témájú játékot készítenie,akár egy Max Payne 3 szintű vagy gta szerű nyitott világú játékot.Nyitott világúnál lehetne szenvedni azon hogy a küldetések között nehogy elkapjanak.Jó kis játék lehetne.
  • mijki
    #1805
  • Prof William
    #1804
    Egyszer kellene egy MOdern Warfare 2-3 hagyományait követő nagyon durva minőségű erősen történet orientált gamét csinálna, magárol a Zombiapokalipszis kezdetéről.

    Nagyon pörgősre és hanulatosra lehetne megcsinálni. Ilyen MV szerűen ugrálhatnánk a szereplők között, áthalnánk a pánikot a fejetlenséget, pl Katonákkal kisérnénk menekültkonvojt, egy hangulatos égő báros feletti repülés után egy kommandós csapat tagjaként menthetnénk meg az elnököt, a káosz kitörésekor wgy civillel menekülnénk az utcán stb... Nagyon epikusan meg lehetne csinálni.

    Nem a zombihent lenne benne a lényeg hanem a MV szerű interaktív film.
  • SötétBarom
    #1803
    Renderszemét. Majd kijön és kiderül hogy prevgen hányás.
  • Teppik Amon
    #1802
    Pár részlet a zombiU ból

    idáig konzol ellenes voltam, de azt hiszem átértékelem a dolgot.
  • Teppik Amon
    #1801
    linkbe mert hosszú.
    Vannak még kreatív szülők!
  • Lammer
    #1800


    #1797: jajjneeee :D
  • Loál János #1799
    Ohwow.
  • Teppik Amon
    #1798
    kár hogy csak wiiU-ra jön
  • Guren
    #1797
    akkor ezt a filmet szeretni fogod

  • Lammer
    #1796
    fejjj ezek a kertitorpeG :( a simaktol is felall a szor a hatamon... nem, hogyizebigyo... nem vagyok egy felos fajta... buszken mondhatom, hogy:
    -gyerekkor alamondasos zombis/horror film utan siman kimentunk feelingelni a temetobe... par haver mar elotte osszefosta magat... de nekem ezek a kertitorpek a gyenge pontjaim :C es meg ándedek iZS! :DDDDD
  • tutituti
    #1795
    kell!
  • Calver
    #1794
    öhhöhö
  • morcosqtya
    #1793
    Nem kell félni, olyan messziről nem fog eltalálni..
  • SötétBarom
    #1792
    Indexen volt egy cikk egy saját beleit dobáló fazonról, még az ágyban olvastam telóról, most már nincs meg :DDDD

    Parázok. :DD
  • Prof William
    #1791
    Egy csapat fekete öltönyös úriember némi pénzel rávett hogy hallgassak az ügyről. Viszont az egyik - aki jobb fejnek tűnt - bizalmasan megsúgta hogy még kb másfél hónapom van hogy elkölthessem a zsét, és lehetőleg fegyvert vegyek belőle... Valamint azt is megkérdezte hogy nem lakik e vidéken rokonom.

    Furcsa...
  • tutituti
    #1790
    Az az egészben a csalóka hogy amerikánis történet mind.Ott meg van összeesküvés elmélet gyártó doszt.
  • Teppik Amon
    #1789
    btw google+ on rákeresve a #ZombieApocalypse -re, találni érdekes dolgokat.
  • Teppik Amon
    #1788
    vannak ám itt jobb történetek is
    Lehet hogy minden nap ezzel küzdünk, csak sikerül elfojtani még csírájában? :D
  • Calver
    #1787
    ügyes csapda, ugye? először én is pislogtam.
    még jó h citation-t ne, lehet sg-n használni, különben már mind úton lennénk a legközelebbi olajfúrótoronyhoz [
  • tutituti
    #1786
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20120529-furdosodrogot-szedhetett-az-aldozata-arcat-lerago-miami-ferfi.html
  • tutituti
    #1785
    nálam se megy.
    ˆ Prof William-et pedig elhallgattatta a kormány órákkal ezelőtt:D
  • Fletley9
    #1784
    ez a cikk most fake vagy nem jó a link? (esetleg csak nálam nem megy?)
  • SötétBarom
    #1783
    In the cases Aguilar mentioned, he said the people have all taken their clothing off, been extremely violent with what seemed to be super-human strength, even using their jaws as weapons.

    “Extremely strong, I took care of a 150 pound individual who you would have thought he was 250 pounds,” Aguilar said. “It took six security officers to restrain the individual.

    Emergency room Doctor Paul Adams agreed with Aguilar saying similar cases have showed up in the ER.

    ...

    Aguilar said the man ate his victim’s nose and eyeballs.

    The officer then used his service weapon and shot the man, Aguilar said, but the gunshot had no effect. Other sources confirmed that the man refused to obey, and continued his attack. Aguilar said the officer had no choice but to keep shooting until the attacker was dead.

    Investigators are sharing limited details about the confrontation, saying only that the two men were fighting and the officers felt they had no choice but to take deadly force.

    ...

    The video covers a time frame of about 8 minutes, but despite the shooting of the attacker and the obvious distress shown by the victim, paramedics are not seen attempting to rescue him.
  • Prof William
    #1782
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20120529-karanten-tampaban

    "Tampa (Maimaihoz közeli kisvárost) ma reggel 8-tól karantén alá helyezték a rendőrség, és a polgári védelem erői. Meg nem nevezett hírforrásunk szerint a Tampai állami kórházba, fertőzésügyi osztályára vitték be azokat a rendőröket akiknek az állapota váratlanul rosszabbodott a Maiami Kórházban lezajlott dulakodást követően. Mint ismeretes a neten csak "Maiami arcrágó" -nak nevezett őrült lerágott arcú áldozata dulakodásba keveredett a rendőrökkel és többet is könnyebben megsebesített."
    "Egyes híresztelések szerint nemrég a helyszínre érkezett az amerikai Járványügyi Hivatal több munkatársa is, de ezt nem tudták megerősíteni." Hivatalos nyilatkozat eddig nem történt az ügyben.
  • tutituti
    #1781
    hál istennek hogy különböző emberek látogatják ezt az eldugott topikot:)

    Amúgy zombis filmekről én is innen informálódok.
  • Calver
    #1780
    na, ebben meg pont ellentétes véleményen vagyunk látod, imdb legalább valamennyire reprezentatív (bár ezt a filmet még mindig kínzásnak használom, 6.7-es osztályzat, bhahaha), de ha valaki összeszedi az erőt eszetlen osztályozáson túl kritikaíráshoz is, azok nem szoktak annyira szörnyűek lenni, bár "csöppet" szubjektívek.
    rottentomatoes... ehh. kritikus része molyszagú öregemberek drámaistenítése (The Boondock Saints - 17%?, bár a közönség osztályzataira valamennyire lehet hallgatni.

    de a legmegbízhatóbbak még mindig nem random józsikák, hanem a kétlábú által legalább valamennyire ismert emberek véleménye, azért kérdezősködtem itt
  • tutituti
    #1779
    imdb-n mindenre fújnak ami jó.Nem veszi be a hamburgerzabáló gyomruk sajnos az érdekes és nem szarráhypolt filmeket.Én így látom legalább is.
    Rottentomato jó volt,de ott meg már időtlen idők óta nem volt frissítés.

    holnap belenézek asszem
  • Calver
    #1778
    majd szóljatok ha ránéz valaki, története érdekesnek tűnik, de imdb-n erősen fújnak rá.
  • tutituti
    #1777
    hamar feladtad harc nélkül!:D
  • Prof William
    #1776
    Remélhetőleg december 21-re már világméretű lesz a dolog és akkor azt a fránya világvégét is ki tudjuk pipálni egy füst alatt.
  • tutituti
    #1775
    Egy ismerősöm pont most linkelte nekem:)
  • Prof William
    #1774
    Nem csak nekünk jutott eszünkbe ez a képzelettársítás...

    http://9gag.com/gag/4306269
  • Lammer
    #1773