2532
Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • Prof William
    #1892
    A harmadik évad kezdődhetne azzal hogy Lori tűnik el és 2 évadig elő sem kerül.
  • Lammer
    #1891
    Lorit meg tudnam folytani egy kanal vizben kb. -.-
  • Panzeradler #1890
    Az lemaradt, hogy Lori majd mindenki mást fog hibáztatni amiért eltűnt és ebből lesz a főszál konfliktusa.
  • SötétBarom
    #1889
    A lényeg, hogy a cselekmény mindig akörül forogjon, hogy karl eltűnik, majd hatfelé válva keresik, ami miatt keresés közben eltűnik valaki, vagy ottragad valahol, ami miatt még 7 felé válva 9 helyre mennek, ahol morálisan kínzó kérdések megválaszolására kényszerülnek.
  • tutituti
    #1888
    remélem.
    (ma regenerálódok,holnap délután már megyek dayz-zni)
  • Panzeradler #1887
    3. évad tele lesz akcióval, nem lesz végre Élet a farmon című zombi statisztákkal megspékelt dráma, hanem végre hent és és hogyan éljük túl a zombi hordákkal való találkozást.
  • tutituti
    #1886
    trú.
    Én is csak azért nézem amiért Sötétbarom.mert csak ez van.ha lenne más,rá se lesnék annyira elcseszték a jó történetet.lassú,unalmas,vontatott lett.tele felesleges töltelék minitörténetekkel amiket le sem zárnak csak összekuszálják az egészet.sajnos.
  • Calver
    #1885
    nekem muszáj szeretnem Daryl-t, mert ha felveszek egy méretes napszemüveget és pár napig (hétig?) nem mosok hajat, hirtelen átalakulok Norman Reedus-á
    [apro]avagy: szemet és szemöldököt leszámítva kurvára hasonlítok rá, na.
  • Fletley9
    #1884
    eddig az egyetlen sorozat amit elkaszáltam a második évad felénél... egyszerűen nem foglalkoztat, sokkal jobban idegesítő mint érdekes. pedig az első évad nagyon jól indult.
  • ForzaInter
    #1883
    A TWD kurva jó.

    Elég elolvasni a kritikákat mindenhol dícsérik, a nézőszám pedig rekordokat döntöget amerikában.

    Ez a 3. évad pedig még jobbnak ígérkezik.
  • Lammer
    #1882
    nekem akkor is tetszik... :P

    Latom mindenki divatbol favorizalja Darylt... nem rossz, nem rossz, de csupan csak annyit mondanek (nem megbantasbol, mert a fel topik nekem ront), hogy kell ilyen hotegyszeru nyers parasztcsavo is a teambe, nah ;)
  • Guren
    #1881
    ez
  • SötétBarom
    #1880
    Ennyire. Én csak azért nézem mert zombis. Botrányszar.
  • Prof William
    #1879
    Nem azért de mire számított amikor Marc Forster -nek adta a rendezői széket? A Quantum már akciófilmként is közel nézhetetlen volt, James Bond filmként meg a "béka s*gge alatt" kategóriát súrolta.

    Frank Darabont lehet jobb választás lett volna. Vagy bárki más. :)

    Annyi mindenesetre reményre afhat okot, hogy a tesztvetítéseken lévők áradoztak arról, hogy az első óra valami fergeteges csak aztán megy a béka segge alá a színvonal. Hátha ezt valahogy sikerül orvosolni.
  • Calver
    #1878
    tényleg ennyire gáz TWD? első évadot végignéztem, de aztán valahogy nem foglalkoztatott...
    mondjuk Daryl nálam is mindenképpen komoly előnnyel indul, mivel: Norman Reedus.
  • Calver
    #1877
  • SötétBarom
    #1876
  • Prof William
    #1875
    Ajaj...

    Baléh a World War Z háza táján

    Remélem azért összehoznak belőle egy jó filmet.
  • Prof William
    #1874
    látom még A WWZ agyalója is ott van. :)
  • Teppik Amon
    #1873
    Ebben viszont vannak jó ötletek
  • Teppik Amon
    #1872
    kösz a tippet.
  • Lammer
    #1871
    feloff (survivor stuff):

    The collapsed nekem nagyon tetszett!
    mindenkinek ajanlom... imdb ratinget ne lessetek meg (engem sosem erdekelt a "rating")

  • Teppik Amon
    #1870
    biztos volt már linkelve, de nem lehet betelni vele. Csomó jó ajándék van itt :D
  • tutituti
    #1869
    Én most játszok a DayZ-vel és egyre jobban rájövök hogy irl esélyem se lesz:D
  • Teppik Amon
    #1868
    a napi zombitúlélőkészlet adagunk itt található. Csupa felesleges dologgal tele.
  • Teppik Amon
    #1867
    Detroitban megcsinálják?
    Nálunk is vannak elhagyatott falvak :D
  • Lammer
    #1866
    Dead State uj infok... 330K adomany...

    forras:hw - katt
  • tutituti
    #1865
    szakványba eszik a világon egymás arcát az emberek,a topik meg pang?:D

  • tutituti
    #1864
    sajna elmaradtam vele.Még a pajtából kitörés résznél tartok.
    majd lassan befejezem.
  • Lammer
    #1863
    persze, en is bujtam a kepregenyeket, de meg akkor amikor kijott, kicsit "el is felejtettem" :)
  • Lammer
    #1862
    azert nem akartam leirni a das experimentet, mert akkor valaki belekot, hogy annak meg a stanfordi volt az elozmenye :O)
  • tutituti
    #1861
    amúgy meg a WD sorozat gyenge utánzata a képregénynek, de ezt már olyan sokszor leírtam hogy kikopott a billentyűzetem.:D
    nálam a regényben teljesen más értékrend alakult ki mint a sorozat láttán.
    Most hogy elolvastam a Zombie survival guide-ot sok minden kitisztult amúgy zombó téren.
  • tutituti
    #1860
    Itt nem ezekre a srácokra akartam konkrétan rámutatni,hanem a hajlandóságra!
    Mert ugye filmekben láthatunk a rossz szerepében ilyeneket.Akár a madmax akár a WD-re gondolunk.
    Tehát általánosságban valószínűleg mindenki meghalna.Hiába 10 éve cserkész vagy SEAL katona.Mint írtam a bennünk levő erőszak volt furcsa.Én is bf-ezek meg minden tactic fps-t kipróbálunk haverokkal.Ott is néha van hogy belefelejtkezünk a játékba,de most ebben a két videóban tűnt csak fel.

    a Stanfordi kísérletet meg is filmesítették ha jól tudom.Valami dajcs film volt,nem is rossz.
  • Lammer
    #1859
    nem neztem meg a jatekot, csak a hsz-re szeretnek reagalni...

    Kicsit menjunk at teoretikus style-ba...
    Tegyuk fel, hogy letezhet zonbáj invézsön:
    Ezek a "gyerekek" ha szerencsenk van az asztal alatt sirva halnanak bele, mert minden felborul korulottuk... anyu nem csinalna kajat, apu nem vinne oket el a suliba, es omg nem lenne net (!!! :D)... ez mar eleve nekik suddendeath :D de ha meg is valami oknal fogva talpra allnanak es csapatba szervezodnenek, akkor nekunk annyi... tisztelet a kivetelnek, de a fiatal generacioban nem latok semmi jot, nem hogy jovokepet... moralis, erkolcsi szint az konvergal nullahoz... en magambol indulok ki es nem vinne ra a lelek, hogy ilyeneket csinalnek, probalnek segiteni akin csak tudnek, biztos nem toleralnam azt a barmot aki ilyenekkel probalkozna... a lelkiismeretem nem ezt diktalna, hogy lelovunk mindenkit, omg ... mar irtam is korabban, hogy WD-bol a legjobban hozzam kozel allo karakter, az Dale volt! sooo :)

    Mondjuk az igaz, hogy mennyire lehetne parhuzamot vonni egy virtualis vs real wold kozott... en szerintem van parhuzam, ha nem is fekete-feheren, hanem arnyaltan, de tuti lennie kell :)

    (1971-es stanfordi kiserlet, eniván? :)
  • tutituti
    #1858
    na egy kis magánvélemény.Kíváncsi vagyok egyezik e a véleményetek!
    van ugye az ARMA II DayZ modja.Egy srác youtubra töltögeti fel amik ott történnek,persze humoros formában.De egyik nap jobban belegondoltam.
    A srácnak mondták próbálja ki,4-5 ember segített az elkezdésben!Tehát nem volt egyedül.Ez a valóságban is elég nagy szerepet játszik a túlélésben szerintem.

    Az első videóban hárman sétálnak és meglátnak egy lonely wolf srácot ahogy egyedül sétál az úton.És kitalálják hogy megölik mert hogy móka és el lehet venni a cuccait!
    Nos emiatt gondoltam hogy ide írok.Tehát ők valószínűleg a valós helyzetben is így tennének.Megölnének mindenkit a túlélésért,ha szükség van rá,ha nincs.(pl a videóban előtte ölnek meg állatot,tehát hús is van )
    Majd tegnap megnéztem még egy videót és itt is észrevettem hogy ha a csapatban valaki agresszív viselkedést úgy állít be mintha vicces lenne akkor a többiek követik szó nélkül.

    Itt az elején ugye meggyónják bűneiket mert a "pap" azt kéri.
    Majd kiderül hogy azért mert egy srácot elkezdenek bandában üldözni.Megállítják,majd addig szórakoznak vele,míg valaki le nem lövi.Ezen nevetnek és egy gyónással el is van intézve.
    Tehát ők is valszeg egy bandában a valóságban ezen nevetnének.persze nem először,de könnyebben rávehetőek a gyilkolásra más emberek ellen.
    Kicsit pszihomókusos lett ez most.De mint érdekesség gondoltam leírom mert havernak elmeséltem de ő nem értékelte igazán:D
    ÉS tudom játék és valóság között nem lehet párhuzamot állítani.Mert ez stresszoldás meg csak móka de itt a több órás játék amiben egy csapatként együtt kommunikálva haladtok,akkor is kialakul valami csordaszellem ami igazából saját énünket tükrözi.ÉS még nem játszottam a játékkal!
  • hiszacu
    #1857
    már van.
  • oneal1
    #1856
    ez mikor jön?:)
  • tutituti
    #1855
  • tutituti
    #1854
  • tutituti
    #1853