69
  • Anteris
    #69
    "kifagyasztottam wartner féle fagyasztó cuccal,"

    na itt basztad el. Ez a wartner szart sem ér az orvosi -270C fokos lehűtéshez képest! A lézer meg parasztvakítás.
  • szcsongor
    #68
    Ja persze, annak a tobbezer mg C-vitaminnak meg a 80%-at kipisiled, szoval kurva hasznos tenyleg... Azert vigyaznek azzal a napi 12-22 centrumtablettaval, nem veletlenul napi egy tablettara vannak adagolva benne a cuccok. merthogy nem csak vitaminok, hanem pl jod, kulonbozo femek es egyeb nyomelemek is vannak benne, amikbol meg pont annyira karos a tul sok, mint a tul keves. Vitaminokbol is vannak amiket tul lehet adagolni, ilyen az A, D, E, K-vitamin pl.
  • Calidor
    #67
    Epikurosz: vitamin ha érdekel át is küldök egy képet
    röviden : volt egy uszoda szemölcsöm amit az orvostudomány 2* leégetett lézerrel, kifagyasztottam wartner féle fagyasztó cuccal, majd kivágták, majd kenegettem fecskefűvel 4 féle ecsetelővel kentem, szedtem vitamint(centrum napi 1 tabi), és ott maradt. ezt így 3 évig csináltam.


    Majd jött a gondolat mi van akkor ha nekem több vitaminra van szükségem mint másoknak és beszedtem napi 12-22 centrum tablettát és láss csodát leesett a szemölcsöm.

    elmondom a centrumban 60mg c vitamin van RDA ajánlása 100 százaléka.(pont ennyit adott Hitler a katonainak hogy ne legyenek skorbutosok)

    Szentgyörgyi Albert kezdetben azt mondta : minimum 1000 mg C vitamin egy embernek hogy esélye legyen az egészséges élethez.
    Később ezt megcáfolta
    kijavította 2000-8000mg c-vitaminra/nap

    Lenkei nem ámít a vitaminokkal kapcsolatban, de ezt a scientológiát én sem tudom hova tenni..........
  • Epikurosz
    #66
    Én meg szeretlek téged.
  • Tetsuo
    #65
    Te csak a Lenkeivel kapcsolatban hallottal vitaminokrol??
    Nem mondtam, h olvassal gagyi Lenkeit.. hanem legalabb a wikiben (es forrasaiban, ajanlott linkjeiben) nezz utana, hogyan hataroztak meg a vitamin-szinteket es pl a google-ban v vmely komolyabb taplalkozastudomanyu konyvben, a termeszetes molekulak vs laboratoriumban keszultek..

    Nem szeretem Lenkeit es a szcientologiat sem.
  • Epikurosz
    #64
    jujj, te meg lenkeis szci vagy...?
    Hová tévedtem?
    Szegény fejem.
  • Tetsuo
    #63
    pont azt irta, h nem akar (mas mellett mar lehet h igen :),
    viszont o meg kib*szottul felreertette a te hsz-edet,

    viszont te meg utananezhetnel az emeltdozisu vitaminok jotekony hatasanak, a RDA "fuggetlen" meghatarozasanak, a mesterseges vs termeszetes eredetu vitaminok-nak es a gyomolcsok folyamatos tapertekvesztesenek..

    a scientologia nem 100% kamu, csak 99. ;)
  • Epikurosz
    #62
    OFF
    Jujj, most látom, hogy te fijjú vagy...
    Mér akarnál te mellettem nő lenni, he?
    Csak nem?
  • Epikurosz
    #61
    Nem is lehetnél, mert megennélek. Én naponta 2 nőt eszek meg, késsel, villával.
  • nickwearby
    #60
    érdekes képzettársításaid vannak...

    nem szívesen lennék nő melletted....
  • uniu
    #59
    Lehet, hogy Pheel a TV tavirányíton nyomogatja a büntipontokat és teletexen meg is jeleníti őket :))
  • droidka
    #58
    Mondjuk Amcsiban és Németországban már eljátszották egyszer ezt a forgatókönyvet az eszkimó vallású rockefellerek a történelem során...
  • droidka
    #57
    Bár persze lehet, hogy csak dezinfo.
  • droidka
    #56
    Egynémely kémek szerint az oltásnak tudod mi a célja? Hogy sterilizálják a magyart... Meredek. Én sem feltétlenül hiszem el! Ez majd úgyis csak utólag fog eldőlni, hogy kinek volt igaza. De az tuti, hogy a Babilonból szalajtott, feketemágiás agybajnai elvtársékból simán kinézem ezt is.
  • Epikurosz
    #55
    A sok vitamin olyan, mint a guminő: pótszer.
  • nickwearby
    #54
    Nem kell ahhoz scinek lenni,
    hogy valaki a mega vitamin szedés pártján álljon

    Én is emelt dózisban zabálom őket,
    sőt a mondhatni leghirhedtebb terjesztőtől veszem (elérhető , hatásos /nekem legalábbis jobban felszívódik/ és viszonylag olcsó ), aki köztudottan szcientológus.
    Amig igazán sajnálok, mert állítom, hogy nem lenne ennyi támadásnak kitéve, ha nem lenne az,
    pl. konkrétan tudok olyan vitaminkészítményről, ami még az ő cuccainál is nagyobb dózist tartalmaz és simán megkapta az OÉTI engedélyt...

  • Epikurosz
    #53
    "hála annak, hogy marékszám szedem 100Xos dózisban a vitaminokat"

    szci vagy?
  • USAMEN POWER
    #52
    Háth figyelj, majd ha Németországban (fejlett ország, csak azért hoztem föl példának) hullanak az emberkék, akkor majd kezdhetünk félni. Egyelőre csak olyanok haltak meg akiknek még c-vitaminra sincs pénzük, olyan szegények.
  • NEXUS6
    #51
    Az a gáz, hogy ez egy nagyon jól eltalált cikk.
    Én egész eddig úgy voltam, hogy az utóbbi 2 évben volt egyszer egy 1 hetes megfázásom, pedig mindennap a nyakamba tüsszent vagy 10 ember a 6-oson, (hála annak, hogy marékszám szedem 100Xos dózisban a vitaminokat).

    Szal azt gondoltam lexarom, és nem oltatom be magam.

    Csak egyrészt nálunk a melóhelyen asszem kötelező lesz, másrészt marhára nem akarok abba az 1 %-ba tartozni, akinek az intenzíven a nővérkék sajnálkozó tekintete közepette szétrohad a tüdeje.

    Szal ezekután kb nem tudom.
  • Epikurosz
    #50
    Nagyon beindultatok.
    Ez már a járvány tünete?
  • Chaosman88
    #49
    elég idegesítő már ez a hisztéria. Nagyon hipeolják ezt a "járványt", pedig sztem semmivel nem veszélyesebb mint egy átlagos influenza...
  • kukacS3K
    #45
    ez csak szerintem para? :D
  • Talgi
    #44
    Szerintem ilyen célokat kitűző szervezetre ez a jelző illik. Nem feltétlenül csak olyan terrorszervezet létezik, amilyen idea bennünk él erről a fogalomról.
  • who am I 7
    #43
    Hát 1-2 arcnak itt túl sok ideje van fontoskodni, azt benyaltuk páran az elakadásjelzőt... Enemy szúrta a linket...ott van az "ok".
  • Chocho
    #42
    Már megbántuk, hisz a hozzád hasonló jóarcok nem hullottak ki időben...
  • kakateve
    #41
    OMG! Mire kaptál te rögtön ennyi táblát?

    Nem kaptam el a csirkeinfluenzát se, ezt se fogom.
  • USAMEN POWER
    #40
    Az a probléma hogy ez nem éppen egy terrorszervezet...
    Egy háttér hatalom inkább, ami George Bush-t is csak bábunak használta. Obama is csak egy bábu.
  • Talgi
    #39
    Elnézést, most látom, mire írtad.
    Szurkolok Neked, nekem sincs bajom ezzel a szokással ;)
  • Talgi
    #38
    Ha rám gondolsz, nekem nem szokásom tenoristázni, csupán az előzőleg linkelt cikk adta magát, hogy erre gondol.
  • Archenemy
    #37
    Na írtam a "Moderátor figyelmébe" topikba, hogy ez a büntihullám ez most wtf.

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=993723969
  • who am I 7
    #36
    Tudtam én, h gyanús vagy ...
  • who am I 7
    #35
    Jah bazzeg..én is megkaptam az enyémet :D Remélem, a VEZETŐKET is jól meg dorgálják, amikor felhangzik a hasonló értelmű mondat a szájukból...és ugye "a MI ÉRDEKÜNKBEN"...
  • Chocho
    #34
    Ne... ne verd a fejed... nem éri meg.
  • Archenemy
    #33
    Értem és nyilván levélben vagy nyilvánosan megírnia, netán csak egyetlen pontot kiosztania nem jár a hatalomnak ahhoz a semmihez sem fogható, bizsergető érzésével.
  • uniu
    #32
    Látod milyen veszélyes ha véletlen tenoristákhoz jutna ?:))
    (bizonyára ez a szó sok munkát ad a botoknak akik kifejezéseket keresnek és a hibás találatokat Pheel barátunknak kell manuálisan válogatnia :)))
  • djhambi
    #31
    (Stephen Hawking kerüljön a Tajgetoszra? Ne máááár...)
  • Archenemy
    #30
    Ezt mióta veszik ezt a terroristázást ilyen komolyan? :/ Mekkora kicsinyes hülyeség már.
  • magyarszurke
    #29
    te állat,örülnél,ha a gyereked,vagy ismerősöd újszölött gyerekét kitennék a kórház udvarára,ha kibírja 3 napig akkor életerős,és képes felnőni,ha nem,akkor pedig csak Darwin bácsi elméletét bizoította?
    inkább gondold végig mit írsz nyilvános helyekre....-_-

    egyébként,szerinten sem csak úgy mutálódott a vírus,valaki biztos segített neki,de akkora pánikot mégsem keltene a média,hogy tudatja az emberiséggel a vírus megállíthatatlanságát.meg ciki is azt mondani,hogy a megfigyelt terrorista csoportot nem sikerült hatástalanítani...

    Különben meg nem is akkora a veszély,mint ahogy látszik,de azért érdemes,magunkat erősíteni,biztos hiányzunk valakinek:P
  • Talgi
    #28
    "Megint belepofázunk a természetes szelekcióba, és előbb-utóbb nagyon meg fogjuk bánni..."
    Lehet, hogy igazad van, de szerintem inkább akkor szólnánk bele a természetes kiválasztódásba, ha más, túlélésre nem alkalmas fajokat mentenénk meg (bár jóérzésünk, becsületünk általában ezt kívánja). Az ember eddig azért volt életképes, mert használta az eszét mindenhol, ahol tudta. Ezek után mondjunk le erről a képességünkről?
    Az viszont tény, hogy a fajon belüli szelekció manapság egyre kevésbé működik. Etikus lenne a gyengébbeket veszni hagyni? És ha ezeknek az egyedeknek csak a szervezetük az, amiben gyengék, az eszük viszont a helyén van, akkor nem lenne az emberiség kárára, ha elveszítenénk ilyen társakat? Nehéz kérdések...
  • Talgi
    #27
    Ha valóban van egy ilyen szervezet, ami ezen elvek megvalósítására törekszik, akkor az terrorszervezetnek számít, amit bűntetni kell.
    Egyébként szerintem érdekes lenne belegondolni: megvalósítják, a félmilliárdos limitet, és létrehoznak egy egynyelvű, és egy központi irányítás alá tartozó világállamot. Majd telnek az évek, a külön kontinensen élők kultúrája, nyelve, picit formálódik, majd azt kezdik érezni a helyiek, hogy nincs szükségük a távolból való irányításra: polgálháború tör ki, szétszakad az állam kisebbekre, és minden kezdődik elölről, kb ahol most vagyunk :D