749
Red Dead Redemption
  • red13
    #429
    Megőrülök, egyedül a US Marshal ruha hiányzik, de az elvileg csak 0,5%-ot ad, így is kéne még valamiből 0,5%.
  • Caine
    #428
    Ezt nézd meg:
    http://socialclub.rockstargames.com/games/rdr/checklist.html

    Itt lehet csekkolni, hogy pontosan mi van meg.
    Nekem az első végigjátszásnál a térkép bugzódott be és beakadt 99.7%-nál ...
  • red13
    #427
    18 strangers-t jelez, a 19. nem csak PS3-on van? Vagy az a végső, amit Jack-el kell megcsinálni? Egyébként megtaláltam a menüben a fejvadász lelőhelyeket, meg van mind a 20.
  • zaki
    #426
    19 strangers van, gondolom az hiányzik
  • red13
    #425
    Ismerem az oldalt, de nem az acsik kellenek, hanem hogy valahogy meglegyen a 100%, amit a menüben is jelez.
  • zaki
    #424
    hátha ez segít
  • red13
    #423
    Kellene egy kis segítség. 99%-nál gajra mentem.
    Amik tudom biztosra, hogy meg vannak:
    -57 Story Missions
    -Rare Weapons
    -13 Houses
    -5 Jobs
    -Gang Hideouts
    -4 Challenges
    -18 Strangers
    -6 Mini Games
    -94 Map Locations

    -20 Bounty Locations: ez nem tudom, hogy meg van-e mind, csinálgatom egy ideje, de nem megy fel a százalék, gondolom azért, mert már mind megvolt. Még van 5 hely amit nem néztem meg, de úgy emlékszem régebbről ezt is megcsináltam. Mellesleg szétvág az ideg amikor háromszor ugyanazt a helyet dobja meg, és menthetek ész nélkül, hogy teljenek a napok.
    -Collect all 9 Outfits: ezek közül az nincs meg ami 100%-ért kapok, értelem szerűen nem tartozik ide, viszont nem sikerült teljesíteni 24 óra alatt az összes banda lelőhelyet, így ezt nem kaptam meg. Ez is beleszámít a százalékba.
    A kérdésem az lenne mit lehetne még csinálni, hogy elérjem a 100%-ot?
  • Caine
    #422
    Nos, úgy látom magadtól is szépen megoldottad ezeket a problémákat, mi már nem is kellünk ide :D:D:D
  • Police88
    #421
    megoldva
  • Police88
    #420
    U.S. marshal outfit nélkül meglehet a 100%? :S
    24 órán belül kellett volna megcsinálni a gang hideotokat de én késöbb csináltam csak meg őket és undiscovered outfitként jelzi :S
  • Police88
    #419
    nemszóltam :D a ranchon kellett felvenni a wanted postert (csak vagy két napig vártam rá h megjelenjen)
  • Police88
    #418
    a searc thieves land rész megoldva ládát kellett kinyitni de a bountys sztem bug és enélkül nem lehet meg a 100% :S
  • Police88
    #417
    ja igen az még nincs maxon köszi de nemsokára meglesz
    viszont van egy kis para a bollard twins outfittel elkapom élve a bollard twinses tagot de még mindíg úgy jelzi h nem csináltam meg és a searchint thieves land is üres pedig ezerszer jártam már ott :S utána olvastam a neten és mások is hasonló cipőben járnak de nem nagyon láttam megoldást :(
  • Caine
    #416
    A Man of Honor / Chivalry's Dead acsira gondolsz?
    Lehetséges okok:
    - még nem maxoltad ki a honort annak ellenére, hogy hero
    - az acsihoz még max fame-t is kell szerezni
  • Police88
    #415
    Hi!
    A honor rankom Hero mégsem kaptam acsit? ez mitől lehet?
  • Caine
    #414
    Na, megvan a 100% végre :)))

    Előről kezdtem, most fele idő alatt megvolt, mint kiderült hogy bebugzódott az előző mentésben a helyszínek recordja.
    Gyanús is volt, mert így nézett ki:
    New Austin: 50/45 (igen, 50 a 45-ből)
    Neuvo Paradiso: 31/32
    West Elizabeth: 13/17
    Így összesen megvan a 94/94, a felfedezős acsit meg is kaptam, de nem regisztrálta be az összes zónát, mint teljesítettet. Szerintem a boltban kapható térképek kavartak be, mert ott ment félre a dolod. Most már nem is vettem térképet és minden rendben volt.

    Tegnap be is léptem a multiba. Miután megjelentem kb. 2 mp-el később le is lőtt valaki :))) Azt se tudtam hol vagyok :)))
  • madtolyy
    #413
    Köszi Caine!

    Nekem nem az SE változat van. Már néztem a boltban az adatlapokat. Az alapján a Kentucky aranysárga színű. Be is fogtam egyet, mert az első eltűnt. Ez most egész jól bírja a strapát
  • Caine
    #412
    Szerintem 4 érdekes ló van a játékban:
    - Warhorse (preorder/SE)
    - Kentucky Sadler (sztori elején)
    - Hungarian Halfbred (Mexico), ez a legerősebb
    - American Standardbred (észak), ez a leggyorsabb

    Ha ezek közül befogsz egyet, akkor kiírja, hogy új tárgy van a boltokban. Meg lehet venni a lovat, egészen pontosan a tulajdonlapját. Ez azt jelenti, hogy ha bármi módon elvész, csak füttyentesz (használni kell előtte a tárgyat) és visszajön.

    A többi lóval ne foglalkozz. Ha SE tulaj vagy, mint én már az elejétől magvan a warhorse. Ha nem, akkor az első néhány küldiben benne van a Kentucky, meg is kapod. Ha van pénzed vedd meg a deed-et. Ha eléggé szeretnek a városiak, akkor potom 750 dolcsiért tied, utána nem kell félni, hogy elvész, vagy meghó.

    Lóprobléma letudva :)

    ps: ha befogod mind a hármat, kapsz érte egy acsit/trophyt
    ps2: ha van két deed-ed, akkor csak használd a másik ló deed-jét, amit éppen nem használsz és ment egyet a játék. Így lehet bárhol/bármikor menteni, anélkül, hogy előre menne az idő. Ez nagyon jól tud jönni, ha már két órája nem mentettél ...
  • madtolyy
    #411
    Sziasztok!

    Azt honnan lehet tudni, hogy melyik lovat érdemes befogni? Ma befogtam egy fekete lovat. Gondoltam szép meg minden. 2x ledobott mire sikerült betörni. Na gondoltam akkor irány a város. Erre pár méter után össze akart nyekleni a ló, pedig még meg sem hajtottam úgy igazán.
  • Caine
    #410
    Phuck!Phuck!Phuck!
    99.6%...

    Beregisztráltam a Rockstar social networkjére (ami amúgy nagyon szuper, gyönyörűen látszik, hogy mi van meg és mi nem a 100%-hoz)

    - Megvan mind az 57 főküldi
    - 5 ritka fegyver
    - 5 munka
    - 13 ház
    - 9 ruha (igazából a bureau uniformon kívül minden)
    - 7 banda búvóhely
    - 8 ambinent challenge
    - 20 bounty hely (csináltam 12-t New Austinban, 8-at Nuovo Paradisoban és 4-et West Elizabeth-ben)
    - Nyertem mind a hat játékban (a póker volt a leg viccesebb. először ez tűnt a legnehezebbnek, de elkezdtem csalni, lebuktam, párbajban lelőttem az akadékoskodót és mikor már csak egy maradt, emeltem a tétet a csillagokig, nekem volt jobb lapom és mindent el is veszített )
    - megvan mind a 19 idegen köldetése
    - és fel van fedezve a térkép.

    Ez utóbbiról azt mondja a Rockstar honlapja, hogy 84/94, de egyrészt minden szerepel a térképemen, másrészt megkaptam az acsit az összes helyszín megtalálásáért.

    Itt vagyok, teljesen tanácstalanul és nem tudom mi lehet az a 0.4%.

    Mivel csak a bountykra és a térképre ad tized százalékot (minden más vagy fél, vagy egész százalék), ezért azt kell gyanítanom, hogy nem regisztrált valamit.

    Valakinek Ötlet, vagy tapasztalat?
    Köszi előre is.
  • FLeT
    #409
    jah, azt nem tudom
  • kirol
    #408
    Ez nem küldetés. Csak kérdezem, hogy ha bóklászok, kihívhatok e valakit párbajra.
  • FLeT
    #407
    a küldetés nevét írd be youtube-ra. Talán segít a videó.
  • kirol
    #406
    Hát még elején járok. Kb 25-30%-nál.
    Most mentem át arra a városba, ahol víz van szinte mindenütt, nevét nem tudom.
  • FLeT
    #405
    az elején máshogy kell mint a végén...
  • kirol
    #404
    Ez sztorifüggő?
  • FLeT
    #403
    attól függ merre jársz a storyban, nézz youtube-on videókat. Nekem az segített.
  • Pitkany
    #402
    Sziasztok!

    Eladó Red Dead Redemption bontatlan, természetesen eredeti a játék.
    Dual shock 3 kontroller (gyári)

    Mint mondtam minden bontatlan, eredetiségükről számlát tudok mutatni. Ár megegyezés szerint.
    Érdeklődni mail-ben és MSN-en lehet.
    MSN: [email protected]
    Mail: [email protected]
  • kirol
    #401
    Párbajozni hogyan lehet?
  • Police88
    #400
    A sima kiadáshoz járt vmi kód (mint pl a mass effecthez vagy dragon agehez) xboxon?
  • FLeT
    #399
    a joystickot kell dönteni a megfelelő irányba
  • szabszo96
    #398
    hogy kell fennmaradni a lovakon, az egyik misszióban, még játék eleje felé, amikor meglasszózzuk a lovakat.???
  • fapipa
    #397
    - Az kiderült -e v.kinek,(jobb angolosok)hogy a Ross-ék miért támadták meg John M.-t ? Mert én nem tudtam kihámozni a dialógokból,és hiányérzetem van.

    - Papesz,sokat segítettél kössz még 1x.
  • fapipa
    #396
    Nnna megvan 100% . azért a végét elbaszták.sz-tem.
    Nálam a MAFIA után a második , meg a többi .
    (Ez a forum is jó lenne "MODERATOROK" ha egy adott játék alatt lehetne kérdezni célirányosan.Think about it.Csőtészta-FAPIPA.
  • Papesz
    #395
    Nem számít.
    Ha egyet aranyra csinálsz, ad érte trófeát.
  • fapipa
    #394
    Az hogy bronz silver vagy gold számít valamit vagy csak ki hogyan akarja játszani ?
    pl.egy missiont csak késekkel akartam megcsinálni,sikerűlt,de bronz.
  • fapipa
    #393
    Ok.
    ( Az elején volt ilyen egy darabig,aztán már csak jelölős )
    Azért Kössz.
  • Papesz
    #392
    Sehogy.
  • fapipa
    #391
    Most tudtok válaszolni,vagy ti sem tudjátok a választ ? '382 ?
  • zaki
    #390
    na, sikerült nekem is végigtolnom 100%-ra. 5*-os játék volt :)