749
Red Dead Redemption
  • KarlMalone
    #389
    Sziasztok!

    Valaki találkozott már azzal a problémával xbox 360-on, hogy frissítetted a red dead-et és ezek után az átvezető videókon kívül az első hangfalakon nincsen hang, csak a hátsókon...?!?!?!
  • FLeT
    #388
    Sziasztok!
    Eddig minden párbajt sikeresen megvívtam. Igazából még könnyűnek is tűnt, h csak célzok és lövök, most viszont megakadtam.
    Egy tábornokot kell kinyírnom párbajban Mexikóban de sehogy sem sikerül.
    Előtte egy temetőbe kellet párbajozni egy csávóval akitől korábban egy lányt vettem de azt se tudtam megölni.
    Légyszi valaki mondja el, h kell csinálni.
    Köszi!
  • latyaa
    #387
    suti100 felvetelek livera és akk amdj tolhatjuk eggyüt
  • fapipa
    #386
    A Public Free Roam az csak multiban van?
  • Papesz
    #385
    Eladhatod.
  • kapuor
    #384
    Megtudná valaki mondani, hogy azokat az aranyrudakat el lehet adni, vagy kell még valamihez?
  • fapipa
    #383
    Meg kihagytam a "Gold Medal"akksit mert én megvettem a házat.
    Most így a vége előtt(90%) újrajátszhatom-e adatvesztés nélkül,majd vissza újra a végére ?

  • fapipa
    #382
    Már csak annyi, hogyan lehet változtatni a módot a Dead Eye-ban,hogy csak ráviszed a célkeresztet és auto-ban jelöl ?
  • balee4
    #381
    PS3-on a select gombbal.
  • fapipa
    #380
    Asszem megvan a bibi.
    Eddig mielőtt lerohantam őket mentettem.Most nem,és lábon vittem oda a
    az embert.Mármint az uccsó 5 métert.
    És lőn 6 .(azért nem tiszta,mert a tőbbit mentéssel adta)
  • fapipa
    #379
    Már 32 bounties-t élve meg kettőt holtan van a score-ban.
    New Austin 8.ok.West Eli.4.ok.
    Nuevo Par.5.Nyolc kéne.DE Itt hiába csinálok még,mindig marad az 5.
    help.
  • matecsavo
    #378
    a tárgylistát h lehet előhozni mert angolul nem nagyon tok:D
  • Seth
    #377
    A tárgylistából
  • matecsavo
    #376
    am meg amit veszek lovat azt h lehet használni?
  • Apus
    #375
    úgyemlékszem van nálad alapból, de ha nem akkor a general store árul.
  • matecsavo
    #374
    és tábortüzet hol lehet venni?
  • Apus
    #373
    táborozásra gondolsz? az a tárgylistában található tábortűzre kattintva tehető meg, ha csaksimán pirózni akarsz akkor molotov koktél, de sajna hamar leég a tűz:)
  • matecsavo
    #372
    Sziasztok az lenne a kérdésem h h lehet tüzet gyújtani a játékban?
  • Hoz_Hun
    #371
    Pacific union-ban nem is lesz, mert ott nincs. Bounty-ból 20 db (asszem különbözőt) kell öszegyűjteni. Mindegyik 0.1% ér, összesen 2% (8db-ot New austinban, 8-at Nuevo Paraiso-ban és 4-et West Elizabeth-ben).
    De a 100%-hoz többminden kell. Összes alapküldetés, összes Stranger mission, összes challenge ki maxolva (Sharpshooter, Survivalist, Master Hunter, Treasure Hunter), az 5 ritka fegyver, az összes ruha (kivéve ami a 100% adja), minden játékban egyszer nyerni, minden munkát egyszer elválalni, összes safehouse-t megvenni (13db), banda rejtekhejeket legalább egyszer kitakarítani, össze helyet felfedezni a térképen (elég ha megveszed az adott terület térképét, nem kell el is menni oda).

    Meg mittudom én, lehet kihagytam valamit. Amúgy én 99,3% állok. Szerintem nekem is pár Bounty hiányzik.
  • a.carkey
    #370
    A zombizást talán nem kéne. :)
  • TDC Geronimo
    #369
    DLC tervek idén. Jön egy pár cucc :)
  • fapipa
    #368
    a bounty-k-nál csak a névvel-eseket számolja ?
  • fapipa
    #367
    A Pacific union-ban nincs safe hous-om.Már 90 %-nál járok,csak megnéztem. Azt hogyan?
  • fapipa
    #366
    OK. (az már megvan)
  • Hoz_Hun
    #365
    Ja és még valami. Az "I Know You" stranger mission-t viszont fejezd be, ha nem tetted volna meg, még mielőtt a ranchon végeznél. Azaz egy küldi utánna már nem lesz elérhető (viszont nem számít bele a 100%-ba tehát késöbb attól még teljesítheted a 100%-ot).
  • Hoz_Hun
    #364
    Igen, de csak miután végeztél mindennel a ranchon. Tudni fogod, hogy az mikor van. :)
    (addig úgy sem érhető el az a stranger mission, nem is lenne értelme)
  • fapipa
    #363
    A"varjús" amikor a kukoricasiló fölött kell kilőni a varjúkat.
    - rögtön húzz el Blacwaterben és vedd fel a küldit.-
    Mármint menjek el Blackwaterbe az "?" küldiért ?
  • fapipa
    #362
    KÖSZI SZÉPEN Hoz_Hun , SOKAT SEGÍTETTÉL !
  • Tiger99
    #361
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem!Van egy küldi a mapomon ahol egy temetőbe kell menni felvenni a küldit.Na most itt nekem folyton kifagy a játék vagyis nem meg fagy csak nem csinál semmit sem.Se a menü se semmi nem jön be.Ilyenkor mi a teendő?
  • Hoz_Hun
    #360
    Hát nem tudom kielégítő válaszokat tudok-e adni, de megpróbálom.

    1.) A "varjús" ez lövésem sincs mit takar. Ha a Duch utolsó küldi jön, akkor utánna már valóban csak a csak családi miss.jönnek a sztoriban. Bounti, chalange és a "?" küldik továbbra is lesznek még a felirat után is.
    2.) Nem tudok külön listáról. De a főmenüben az általános listáknál van szó róluk. Hány db volt abból hányszor fegyvereztedle vagy ölted meg a párbaj ellenfeledet, stb. (bounti lista nincs, mert ismétlődnek)
    3.)Az Army outfit-nek semmi köze a 100%-hoz. Van egy kritériumsor amit teljesítened kell. Abból az egyik, hogy a Blacwater-ben meg kell venned az US army uniform textiliát, amit nem enged, míg végig nem vitted a sztoriszálat. De a többi kritériumot teljesítheted. Egy (nagyon) genyó része van csak: Blacwater-ben minden ellenfelet ki kell ütni pókerban. Na ez nekem eltartott egy darabig.

    Mégvalami. Ha a szorinak (úgy gondolod) vége, akkor talán feltűnik, hogy nem volt felirat. Azért mert a plusz poént egy "?" adja. Tehát a "vége" után rögtön húzz el Blacwaterben és vedd fel a küldit. Ha azt teljesíted beadja a feliratot és talán te is jobban érzed magad egy kicsit. Velem így volt.
  • fapipa
    #359
    - A mesétől ez nagyon messze van !!! DE.
    Ha már te válaszolsz, csak ennyit vártam volna:
    1.)Igen.
    2.)Itt..meg itt.
    3.)Igen,és én voltam,és még ezt.
    - Ne fikázz vagy ne válaszolj.
    Nem angol az anyanyelvem mint ahogy itt sokaknak. Ezért-EZ EGY FÓRUM-
    - Szal akkor mi a válasz ?
  • Papesz
    #358
    Végig akarod játszani, vagy inkább elmesélteted velünk?
  • fapipa
    #357
    Pár kérdés:
    1.) A varjús -nál vagyok,és továbbra is lehet bountizni,akksi,meg duel
    ugyanúgy mint eddig,vagy csak családi miss.jönnek ?
    2.)Hol tudom megnézni a Duel és Bounti listát ami már megvolt?
    Már csak "?" jeleseket találtam a Duch leugrik miss. elött ?
    3.)Az Army outfit-et mikor adja?V.ki mondta a végén.100%után?És még mit.
    THNX.
  • #356
    Ügyes Doki :)
  • il Dottore
    #355
    Közben neten megtaláltam a választ: kimaradt az Aztec Gold c. stranger mission.
    Most már 100,0% :D
  • il Dottore
    #354
    Sziasztok!

    Következő problémával fordulok hozzátok:

    Végigvittem a játékot, legalább is én azt hittem. Tervszerűen ledaráltam minden vadászatot, bounty hunter és egyéb dolgot és vártam az utolsó két ruhát amikor is meg kellett döbbennem, mert látszólag már nincs mit csinálni, ellenben a statisztikáknál azt írja, hogy 99,5%-nál tartok. Keresgéltem a térképen, hogy hátha egy stranger mission vagy valami elkerülte a figyelmemet, de látszólag semmi. Ekkor észrevettem, hogy a statisztika azt írja, hogy "mission completed: 57, mission cancelled: 1".
    Próbáltam rákeresni, hogy hogyan lehet "cancelolni" egy küldetést, de csak olyat találtam, hogy fejvadászás közben elsétálok a helyszínről. Semmi ilyesmit nem tettem. Másik tippem, hogy nem jó sorrendben csináltam a küldetéseket és így kimaradhatott egy.

    Ha valakinek van valami ötlete, azt megköszönném.
    Esetleg jár valaki hasonló cipőben?

    Köszi!
    Doki
  • FSpofon
    #353
  • TDC Geronimo
    #352
    "RockstarGames

    Yup! Stay tuned, we’ll be announcing more new DLC soon"

    hamarosan új DLC bejelentés.
  • fapipa
    #351
    Ja,ja...kössz mégegyszer.
  • Papesz
    #350
    Látom, hogy már megvan, csak annyit akarok mondani, hogy írja, miből mennyi hiányzik.