749
Red Dead Redemption
  • Csontkovacs74
    #509
    " szép vagy nem mondom, a következő az lenne, hogy fizessünk a lovakért....:) "

    De MS ponttal, hogy jobban vigyázzunk a hátasra :D
  • DarkSector
    #508
    Kössz ez most azért mondod hogy szivassuk a játékosokat?
    Szerinted ha megszerzel nagynehezen egy lovat akkor örülnél ha elvennék? :)
    szép vagy nem mondom, a következő az lenne, hogy fizessünk a lovakért....:)
  • elite
    #507
    Akkor legalább elvehetné a drága lovat, és adhatna valami alapot kompromisszumként.
  • DarkSector
    #506
    Még nem tudja mekkora távolságokról van szó a játékban. :)
  • DarkSector
    #505
    Hát asszem ezt majd még a végigjátszás alatt újra át fogod gondolni, mivel ez amit írsz életszerűbb, viszon a térképen gyalogolni az enyhén durva, fárasztó és a "kurvaanyád" szót dadogva mondanád egymás után.....
  • Seth
    #504
    Frusztráció növelő elem lett volna :)
  • elite
    #503
    Köszi a választ!
    Kicsit sajnálom, hogy a ló pár perc múlva pótolható. Picit életszerűbben is megoldhatták volna, hogy ha elpusztul, be kéne gyalogolni legalább egy településre, vagy karámhoz stb, mert így nincs semmi tétje, ha pl egy puma kigyilkolja alólam (ami már többször is előfordult), vagy amikor véletlenül lezuhantam lovastól egy nem túl magas szikláról, és a ló megdöglött, én meg életben maradtam.
  • DarkSector
    #502
    A lovat egy a boltban vett kis papírral tudod aktiválni, ha egyszer megvetted mint egy fegyvert a menüben a tárgyaknál aktiválod, ezután ha füttyentesz az a fajta ló fog jönni amit aktíváltál.

    Ha te lövöd le, akkor kell várni vele, egy pár percet büntetésből.

    van fedezék már nem emlékszem x-el vagy mivel húzódsz fedezékbe...
  • elite
    #501
    Sziasztok!
    Új vagyok a játékban, és lenne pár kérdésem:
    1. Honnan tudom, hogy milyen lovam van?
    2. Ha elpusztul a lovam, pár perc után füttyel hívhatok másikat, az pont ugyan olyan/az lesz, mint ami elpusztult? Mert látszatra igen, viszont más fórumon valaki kesergett, hogy kilőtték alóla a sajátját, és nem tudta könnyen pótolni.
    3. Van valami normális fedezékrendszer, vagy csak leguggolok és kész? Vagy lehet lapulni, és valamelyik gombbal egyszerűen előbújni célzáshoz?
  • Bogdogege
    #500
  • rastaman
    #499
    szintén passz :)
  • piamania
    #498
    Jah igen, még vmit elfelejtettem.RAbolni tudok, széfet feltörni?
  • rastaman
    #497
    soha nem voltam börtönben, passz.

    ... igen, 'pörög' a topig :)
  • piamania
    #496
    Látom nem nagyon jár erre senki.A kockás játék megoldódott.
    Börtönbe hogy kerülök?Ha sokat lopok lovat a városokból, akkor elkapnak?Vagy hogy működik ez?
  • piamania
    #495
    Na újra itt vagyok.Elmagyaráznátok ezt a kockás játékot?Nagyon nem értem.Pedig nagyon kellene a küldetéshez.
    Na meg a poker közbeni csalást is.Köszi szépen.
  • rastaman
    #494
    én is úgy csináltam meg, ahogy Csontkovács leírta
  • piamania
    #493
    Az ujjas játék nekem bejön, de ez a szkander nagyon nem jön be.Igazából még mindig nem sikerült rájönnöm a lényegére.
  • rastaman
    #492
    akárcsak az a four finger játék. azt is csak azért játszottam mert kellett az egyik outfithez.
  • Csontkovacs74
    #491
    Nekem úgy sikerült, hogy nyomtam a megadott gombot, majd gyorsan nyomkodtam.mielőtt oldalt elfogyoot a zöld csík kis pihenőnek folyamatos nyomás, aztán megint gyorsan nyomkodás. ( Bocs a hülye fogalmazásért) :)

    Ami a feladathoz kellett azt megcsináltam, de soha többet :)
  • piamania
    #490
    Úgy néz ki megoldódott.Azóta nem csinálja.
    Viszont vagy egy másik kérdésem.Hogy a francba kell szkanderozni?Nem nagyon értem a dolgot.
  • rastaman
    #489
    nekem nem volt ilyen problémám
  • piamania
    #488
    Semmi ilyet nem használok.Nem szeretem a csalásokat.
  • Bogdogege
    #487
    Nekem éppen tegnap volt ez a mentés dolog nem írtál be valamelyik csalást pl: örök lőszer nálam ez nem tetszett neki, most meg a lovam nekiszaladt egy sziklának és megdöglőt a másikra meg nem tudok felülni.
  • piamania
    #486
    Lehet vele vmit csinálni?Vagy marad a másik megoldás?
  • #485
    Nekem is csinált ilyet x-boxon. A Game menüpontban találod a mentéseket.
  • piamania
    #484
    Hello! A héten vettem meg az alap játékot.Az a bajom vele, hogy nem értem, vagy nem működik a save-lés.Tegnap játszottam vele, ma újra játszok és azokat a küldetéseket kapom vissza,amit tegnap már megcsináltam.Ma ismét volt egy ilyen.Mi a baj?Pedig ma már úgy kapcsoltam ki,hogy elmentem a házba és aludtam egyet, így széveltem le.De így se jó.Vagy hol találom a load mappát?köszi szépen
  • #483
    Senki nem járt így ahogy én?
  • Police88
    #482
    Undead Nightmare megéri a pénzét, milyen hosszú?
  • rastaman
    #481
    jaja. nem hinném hogy megéri a limited
  • Csontkovacs74
    #480
    Akkor maradok a sima verziónál :) A gta 4 complete edition-al együtt meg is veszem :)
  • rastaman
    #479
    nekem ezt írja a doboz hátulján:

    'The player who wields the exclusive Golden Guns receives more Fame for each kill' - vagyis több hírnevet kapsz minden ölés után :)
  • Csontkovacs74
    #478
    Red Dead Redemption Limited Edition Tartalma:

    - Egy Red Dead Redemption játékszoftver
    - Bérgyilkos felszerelés: harc közben kétszer gyorsabb lesz a Dead Eye újratöltése
    - Egy csataló, ami a Red Dead Redemption világában a leggyorsabb és a legerősebb
    - Arany fegyvercsomag: használatával több küldetés érhető el
  • rastaman
    #477
    na erről én nem tudok :/
  • Csontkovacs74
    #476
    Elvileg csak az aranyfegyver pack érdekelne belőle, mert úgy olvastam, hogy több küldetést adna.
  • rastaman
    #475
    ahogy érzed. szerintem nem éri meg a limited...
  • Csontkovacs74
    #474
    Semmi baj :D De lehet teszek még hozzá 3500ft-t és a Limitedet veszem meg.
  • rastaman
    #473
    ja azt nem tudtam, bocsesz :)
  • Csontkovacs74
    #472
    A Bad Company 2-ből indultam ki. Ott a Limited-ben azt adták amit amúgy is meg lehetett szerezni . De azért köszönöm a választ :)
  • rastaman
    #471
    szerintem nem. én is limitedet vettem, igaz a kódot még mind a mai napig nem használtam fel. a limited exklúziv tartalmait az alapjátékban nem tudod megszerezni, különben mi értelme lenne a limitednek? :)
  • Csontkovacs74
    #470
    ísziasztok! Érdemes ebből megvenni a limited editiont, vagy amit ott adnak plusszba azt a játék közben is meg lehet szerezni ?